29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • TG Gida
    #76
    Ha elég sok pénzed van akkor lehet,hogy engednek kipróbálni egy Sopwith Camel-t.:)
  • bolygokapit
    #75
    hol lehet kiprobálni?
  • RedRiot
    #74
    Biztos dobálja a levegőben is, csak a földön, álló helyzetben jobban látszik. :)
  • TG Gida
    #73
    Kemény,ahogy dobálja a gépet a motor a földön.
  • RedRiot
    #72
    Sopwith Camel (nem game videó, de érdekes!)

    Kicsit szigorú volt a gép: nem volt gázkar, hanem a gyújtás baszkurálásával szabályozták a sebességet. Ford.szám fix. Hogy fék nem volt rajta, az meg ugye WW1 default. Ezzel felszállni-repülni-leszállni is szép kihívás lehetett, nemhogy légiharcot vívni.

    RoFban remélem lehetőségünk lesz tevegelni. :)
  • RedRiot
    #71
    Köszi! Kicsit sovánka lett volna a két repülhető madár.
  • Sanyo
    #70
    A bétában csak a Spad és a Fokker D.VII volt repülhető, a véglegesben ennél több gép van.
  • Sanyo
    #69
    A jövő héten kapok egy végleges verziót, amint megkaparintottam, igyekszem minden részletet leírni róla. :)
  • L Viper #68
    Igen, vannak Dr1-es cockpit videók is Youtube-on. Már akkor is volt, amikor Knights of The Sky néven futott. Nagy köcsögség lenne kihagyni a klasszikus gépeket és kiegként kiadni, mikor már kész vannak.
    Remélem csak a teszt demóban van csak két kabin.
    Hiába vagyok Flcon 4 fan, mégis nagyon szeretem ezt a korszakot, a Red Baron 3D is egyik favoritom ( Lásd Galériám :-) )

    RedRiot: A Mouselook nekem nem hiányzik, bütykölj össze egy freetracket, megéri :-)
  • vass17
    #67
    Az 1. hszben voltak linkek, nem tudom a képek mennyire aktuálisak, de ha igen, akkor lesz még elég elég sok gép: Albatros, camel, sopwith triplane, Dr1, nie17 és még néhány, bár a műszerfalképek között olyan sokféle nincs, szóval nem teljesen értem:)
  • RedRiot
    #66
    No, a word doksiban leírtakkal már egész stabilan ment, legalábbis "quick flight"-ban. Nagyon igényes mod, de sajnos az alapul szolgáló CFS3 felett elszállt az idő. Mouse-look nincs benne, annak utánanéztem a fórumokon. Padlock szerencsére van, azzal el lehet lenni.

    Én egyébként már lemondtam a RoF-ról. Még akkor hallottam róla először, mikor Knights Of The Sky néven futott a project. Aztán eltűnt a weboldal, semmi hír: azt hittem hogy olyan oroszosan behalt a dolog. Szerencsére nem így történt.

    Arról tudni valamit, hogy melyek lesznek a repülhető gépek? Valahol azt olvastam hogy először csak két gép lesz repülhető: a Fokker DVII meg talán egy Spad. Aztán most itt ez a Nieuport videó...

    Nem bánnám ha lenne még pár repülhető típus. Se5a, Sopwith Triplane...
  • L Viper #65
    Gyönyörű videó
  • L Viper #64
    Egy word file-ban lesz leírva, minden részletre kiterjedően. Hozzá kell adni bizonyos dll fájlokat is a systemhez, meg pár nyalánkság a konfigolással.
    Sajnos az ilyen "garázsprojecteknek" ez a nyavajája. Az egyik felhasználónál megy jól, a másik meg szenved.
    A Phase 1 régen ment, most meg runtime error 13-al kidob. A Phase 2 meg megy. Nagyon szép és jó kieg ebben a témában.
    Igazság szerint jó lenne a 3, ha meglenne, de a ROF miatt már annyira nem izgat, hogy annyit kiadjak érte.
  • RedRiot
    #63
    Ezt tegnap találtam nem tudom volt-e már:

    Nieuport próba
  • Snipa
    #62
    lassan keszulhetunk a frontra :)
  • RedRiot
    #61
    Kösz a tippeket, nekifutok mégegyszer!
  • L Viper #60
    Ha szabályosan rakod fel, meg a config editorban is minden csúszkát, pipát odaraksz, ahová kell, akkor nem fagyogat.
    Korrekt angol útmutató van hozzá, bár tény, hogy eléggé körülményes beüzemelni.
    Mouse lookot nem használok, vagy freetrack, vagy a joy powhat-jét szoktam.
    A scroll lock-al lehet váltani a folyamatos nézelődést.
    Egyébként valóban, csak a ROF-ig kell kibírni :-)
  • Sanyo
    #59
    Aki esetleg nem követné az Il-2 topicot (örök propelleres offtopik :) ), közös beszerzést tervezünk, akit érdekel, kérem itt jelezze.
  • RedRiot
    #58
    A Phase 2-t kipróbáltam, de nem nagyon jött be. Mouse-look opciót sehol nem találtam, nagyon hiányzott, az Il2-ben megszoktam. Baromi instabil volt, 20 perctől tovább nem ment sosem fagyás nélkül. Kár, mert a gépek 3D-modelljei szépek, a fizika jó, a hangok elfogadhatóak. No mind1, ezt a két hetet már kibírjuk a Rise Of Flight-ig! :)
  • L Viper #57
    Ez sem rossz WWI-es szim, ez máe a fizetős Phase 3-as kiadás !

    Bár kicsit sokallom érte az 50 Dollárt + 9 Dollár a szállítási költség.
    Egy modért ennyit elkérni, hmmm. Kell hozzá ugyebár a Microsoft Combat Flight Simulator 3. Nem tagadom, rengeteg munka van benne.

    A 2-es részig ingyenes volt.
  • DJ Skyline
    #56
    tiszta Top Gun

    jó lesz ez nagyon, tetszik
  • Sanyo
    #55
    Rise of Flight megjelenés USA, június 8.
  • RedRiot
    #54
    Szép kis furball! A motorhangok is egész jók.
  • L Viper #53
    Ezek a felvételek nagyon jók, a táj is gyönyörű!
  • RedRiot
    #52
    A várakozás idejére egy szép témába vágó szám, hangulatos videóval:

    Iced Earth: Red Baron - Blue Max

  • Sanyo
    #51
    A bétateszt accountok május 6. óta nem működnek. :)
  • samsung123
    #50
    Full verzió... csak a menüben email és passt kér. de szerintem megy a betatesterek regjével is. akinek van próbálja már ki
  • bucsher
    #49
    ez még nagyon új, erre vigyáztak, hogy le ne essen véletlenül :) remélhetőleg napok kérdése a dolog
  • Papirzacsi
    #48
    És ez vajon olyan verzió, amit a feltöltés előtt jól ledobtak a földre?
    Mert ha nem, akkor nem sokat érünk vele.
  • Sanyo
    #47
    Amennyire tudom, csak letöltős.
  • Willenbrock
    #45
    A ROF rendesen tokban lesz kapható itthon is vagy csak valahonnan letölteni lehet majd?
  • L Viper #44
    Addig, amíg nem jön ki a ROF:

    Ez sem rossz cucc: Over Flander Fields - a Combatsim 3.1-re egy csodás mod.

    Itt meg infók, képek WWI témában. Érdemes a News szekciót is átnézni. Segíti az eligazodást ebben a témában.
  • ZsozS
    #43
    Szia Gida!

    Engem érdekelne a dolog, küldtem PM-et ;)
  • Sanyo
    #42
    A bétában csak ez a két típus volt, a végleges típusairól egyelőre nincs infóm.
  • Willenbrock
    #41
    Fokker DR I csak kiegészítőként lesz kapható valamikor ugye?Alapból tényleg csak a Spad XIII és Fok. D VII repülhető?
  • Sanyo
    #40
    A cikk itt olvasható.
  • vass17
    #39
    Csatlakoznék az előttem szólóhoz, várjuk az infot és a képeket:)
  • Scottt
    #38
    Gépigény,fps,optimalizáltság,mennyire bonyolult^^
  • Sanyo
    #37
    12 kép publikálására engedélyt kaptam és írhatok is a RoF bétáról. Ha van kérdésetek, estére tervezem a cikket, igyekszem belevenni a válaszokat.
  • TG Gida
    #36
    Vajon az orosz verzióban benne van az angol is?Jó lenne tudni ugyanis talán be tudok szerezni párat Oroszországból.