29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Clidey
    #436
    Szerintem ez
  • ZsozS
    #435
    Segítsetek lécc'i!
    Egy barátommal akarunk együtt repülni online! de amikor szervert csinálunk (mindegy, hogy ki) a betöltés után kivágja a csatlakozót a főmenübe...
    Mi lehet a difi szerintetek???
  • RedRiot
    #434
    Sajnos nem állítható. Ha van a joyhoz van saját szoftver, amiben állítható, akkor azzal állítsd be. Az enyémhez sajnos nincs ilyen, így szívok én is a túlérzékeny bottal. A Fokkerrel nem is nagyon repülök, mert 1mm-es überfinom mozdulatokra is össze-vissza ugrál a gép.

    Van vmi DXtweak nevű proggi, de azzal csak alul- vagy felül tudod kalibrálni a joyt, érzékenységi görbét nem tudsz beállítani mint pl. az Il2-nél.

    A hivatalos fórumon is elég sokan jelezték ezt a hiányosságot, reméljük kijavítják. Engem is zavar, addig a stabilabb gépekkel repülök, mint pl. az Albi és a Pfalz, meg talán az SE5a.
  • Reval
    #433
    Erre a Canvas Knights-ra én is kíváncsi vagyok. A ROF-hoz visszatérve az lenne a kérdésem, hogy álítható-e valamilyen módon a joy. érzékenysége, vagy holtjátéka? Tegnap este földi célpontokat támadtam, de szarrá bénáztam magam a célratartással.
  • L Viper #432
    Jaja, azt én is várom.

    Sajna a CFS3-ra ez Phase 2 felrakás eléggé szenvedős, főleg ha valaki nem megy pontról pontra végig az angol instrukciókon. Szerintem ezért is ismerik kevesen.

    A CFS3-al én is csak a talaj feljavítás után békültem ki :-)
  • RedRiot
    #431
    Én is a Phase 2-t próbáltam. Látszik hogy irdatlan mennyiségű munka van a modban, de magával a CFS3-al nem tudtam kibékülni. Gondolom amikor belevágtak a modba, akkor az Il2 még nem volt szerkeszthető, így kényszermegoldásként választották a CFS3-at.

    Apropó Il2: ahhoz is készül egy WW1 mod, "Canvas Knights" címmel... Rég volt ekkora aktivitás "elsős" témában, tetszik ez nekem.
  • L Viper #430
    Pedig nagyon a toppon van ez a szim.
    Igaz, én csak a Phase 2-ig ismerem, mert addig volt ingyenes, de rengeteg jó gép, kabin, dinamikus hadjárat van benne és az egész I. Világháború az összes ismert géppel.
    Még Ford T modellt is lehet vezetni, meg bicajozni is lehet :-) Persze ezt csak poénból rakták be a készítők.

    Pár kép a Phase 2-ből:




















  • RedRiot
    #429
    Én az eggyel korábbi verzióját próbáltam a modnak, csalódás volt. Nem a modderek hibája volt, hanem az alapjáték egy nagyrakás optimalizálatlan, fagyós, bugos szar.

    Más: egy Laser nevű srác készített egy QMB-t a RoFhoz. Kicsit kezdetleges, de azért jó. A SimHQ-n akadtam rá:

    QuickDogfightGenerator
  • L Viper #428
    Há' én ezt nem tudom, de már 100 éve feltöltöttem ide, még anno a Falcon fórumon tárgyaltuk, lehet nem olvastad:

    John Benfield munkái alapján: 3 mod egyberakva az egyszerűbb telepítés kedvéért.

    Akinek kell vigye :-)

    Működik a Firepowerrel megspékelt CFS 3-al is.

    Willenbrockkal multiban is nyúztuk, nagyon frankó volt. A kabinok persze nem IL-2 szintűek, de hangulatos játék. Jó a menü is, meg a single kampány.
  • TG Gida
    #427
    Már majdnem olyan mint az IL-2.
  • LeonSilver
    #426
    És ez a mod nekem ménincsen meg ? ;)
  • L Viper #425
    Így néz ki a mod:







    Szerintem realisztikus beállításokkal el lehet vele szórakozni.

  • L Viper #424
    De rég óta favorizálom én ezt :-)

    Egyébként az alap CFS3-hoz van brutál jó táj modom is.
  • LeonSilver
    #423
    Ja.Azt ismerem.Régebben meg is vettem meg a CFS2-t is.Csak amikor beteg lettem és kórházba kerültem akkor a gépem ellett adva és a gémek is mentek vele együtt.Szerintem az MS összes, röpcsis játéka ( CFS 1-2-3,FS sorozat ) egy ótvar.Az biztos ( gondolom így van, nem vezettem még IRL gépet szóval csak feltételezem ), hogy jól vannak modellezve a gépek de a grafika és az ehhez társuló rendszerkövetelmény egy katasztrófa.A hülye FSX-nek is egy erőmű kell pedig alapvetően a grafika egy hányadék.Egyedül a gépek ( és ezek közül is a külön megvehetőek ) szépek.
  • Reval
    #422
    Az alap CFS3-ra gondoltam, az addonra én is kíváncsi vagyok.
  • LeonSilver
    #421
    Melyik része lesz csalódás.A CFS3-at ismerem.Ezt az addont még nem.
  • Reval
    #420
    Nagy csalódás lesz! Nekem meg volt régebben, de elajándékoztam, mert az IL-2 mellett labdába se rúgott.
  • LeonSilver
    #419
    Néztem a cdgalaxisban 990huf a CFS3.Ennyiért megveszem, simán megéri.
    Ezt a modot meg először kipróbálom ( tor rent :) ) és ha tényleg jó akkor ezt is beszerzem ( ~29$ ).Majd jelentek, hogy milyen.
  • Reval
    #418
    Aha!! Na igen. Ez az amit egy kicsit hiányolok a ROF-ból, a lövedékek becsapódása című effekt.
  • LeonSilver
    #417
    Na
  • LeonSilver
    #416
    Nem hivatalos CFS3 addon.

  • RedRiot
    #415
    Ha pedig nem tudod kivárni a postát, az Aerosoft letölthető verzióban is forgalmazza a játékot.
  • LeonSilver
    #414
    Nem azért a kétforintért de miért nem tudod megnéz6ni magadnak?
    Ott az Aerosoft oldala, nem tikos az információ.Nézd meg.Ha nemtudod az árfolyamokat akkor találni valutaváltót is példának okáért ITT.
  • Meteora4
    #413
    kb mennyi szállítási költséggel a Rise of Flight ha megrendelem?És kb mennyi idő alatt szállítják ki????PLS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • LeonSilver
    #412
    Egyébként 6.68€ a szállítás ami ~ 1800HUF, ennyi akkor is lenne ha magyarországi boltból vinnék házhoz.
    Én már vettem minden szart a neten ( hw, sw, könyv ) és teljesen korrekt a szállítás.Főleg mert ezek ( DPD,GLS,stb .. ) nem a mi postánkat használják.
  • LeonSilver
    #411
    Nincs.
  • Meteora4
    #410

    Az aerosoft van magyarországon?Mert ha igen akkor kb mennyi lehet a szállítási költség???????????
  • LeonSilver
    #409
    Ezt nem.Az off oldalról szedtem a képet csak belebiggyesztettem a no warezt.
    Keresgélek majd jó képeket és akkor csinálok egyedi bannert.Ez csak ilyen ideiglenes.
  • Papa01 #408
    :D :D
    Épp arra gondoltam, hogy a WAREZ felírat, egy picit lehetne nagyobb is!
  • Papirzacsi
    #407
    Örülünk, hogy benéztél, mostmár mehetsz isten hírével...
  • kokos
    #406
    Legyen Warez is!!!
  • Papa01 #405
    Szép! :) Te csináltad?
  • Meteora4
    #404
    Hello

    Az aerosoft van magyarországon?Mert ha igen akkor kb mennyi lehet a szállítási költség?
  • LeonSilver
    #403
    Szóval ezt :)

  • LeonSilver
    #402


    Ezt kértem berakni ide bannernak.Remélem mihamarabb megcsinálják.Aztán majd kreálunk valami jobbat, egyelőre jó lesz ez.
  • LeonSilver
    #401
    Ja.Témaindító akart lenni az a hg.
  • Scottt
    #400
    Nincs is hg
    Úgy, hogy ha van hg akkor elküldöd neki berakja,happy.
    Ha nincs akkor meg a moderátor topickba beírsz,hogy légyszives rakják be azt kalap kabát^^
  • LeonSilver
    #399
    A kérdés nem ez volt.
    A házigazdával már fel lett véve a kontakt.
  • bajsz
    #398
    házigazda:D
  • LeonSilver
    #397
    Hogyan lehet bannert betenni ide srácok?