29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • RedRiot
    #276
    Szerintem is korrekt ár. Reméljük a későbbiekben is ugyanilyen minőségben modellezik le a gépeket.
  • bajsz
    #275
    legrosszabb esetben is 2000ft lessz a gépek ára? ha jól számoltam.
    Mert akkor elég jól megéri.
  • bajsz
    #274
    egy kicsit túl pörgetted a motort ,mert itt biztos senki nem adna.Meg ki adna ez itt a kérdés.

    Sejtem ,hogy te is Gow-os verzóval vacakolsz,jó tanács töröld le nem ér smmit.
  • LeonSilver
    #273
    #254
  • bazsi0
    #272
    valaki tudna adni licence kódot nagyon megköszönném
  • Sanyo
    #271
    Beindult a Rise of Flight gépeinek webshopja.
  • Sanyo
    #270
    Ez sajnos ennyi, talán annyi a könnyítés hogy eu-n belül már nincs vám.
  • Sanyo
    #269
    Megpróbálok egy ilyen videót csinálni, bár épületekhez, fákhoz, egyéb tárgyakhoz való ütközéses videót már régóta terveztem.
  • RedRiot
    #268
    Lesz fizetős/letöltős változat is, augusztus 1-től. Ott nem kell majd forgalmazói pluszokat fizetni.
  • otiq
    #267
    40 euró? Mégha dollár lenne ok, de 11k átszámítva európai áron és itt még ráteszik a magyar plusszokat az kicsit sok.
  • LeonSilver
    #266
    Nézd meg majd a #252 hszben linkelt videót.Ott is látszik de egyébként is tudható, hogy ( bizonyos körülmények mellett ) elég könnyen válhattak le kisebb - nagyobb darabok a gépekből éppen a felhasznált anyagok miatt.
    Namost kérlek egy xyz km/h-val száguldó, lényegében vászon és fa építésű szerkezetnek nem tesz jót egy becsapódó, 1-2-3-5 kg-os alkatrész.
    szvsz

    ;)
  • Richtofen
    #265
    kisebB
  • Richtofen
    #264
    Nagyobb törmeléket nem láttam egyelőre, csak kiseb szemcséket meg füstöt (bár még kevés a harci tapasztalatom). A gépek is más jellegű anyagokból épülnek fel mint a második világégés idején, meg a fegyverek is sokkal kisebb rombolóerővel bírnak.
    Úgy tapasztaltam nagyobb az esély a motor vagy a pilóta kiiktatására, mint egy szárny leválasztására.
  • LeonSilver
    #263
    Európában az AeroSoft fogja forgalmazni.
    Az ára 39.99€ lesz
  • otiq
    #262
    Mikor jelenik meg Magyaországon és mennyiért, erről lehet valamit tudni?
  • bajsz
    #261
    lehet a törmelékkel.Volt pár videó amiben látszott bár olyan hatalmas károkat nem láttam és azis igaz,hogy amiket videókat láttam egyikben sem találkozott senki mondjuk egy szárny darabbal.:D

    Meg mindenki kerüli a lelőtt gépeket:D
  • LeonSilver
    #260
    Felvetődött bennem egy kérdés srácok.A törmelékkel lehet ütközni?Történik valami vagy simán átmegy rajta az ember oszt jónapot?
  • LeonSilver
    #259
  • RedRiot
    #258
    Kicsit kemény sztori a hivatalos fórumról:

    "I've had the exact same problem! The system always said "invalid key". So I posted a thread here, emailed the support and wrote a PM to a moderator here in the forum (Topgun) I then sent my data including the key to the support...finally after 6-7 hours they figured out, that ONE digit was just wrong printed on the sticker of the manual! After correcting this freaking digit all went fine..."

    Magyarul: hibás jelszó volt a manualba nyomtatva. :/
  • LeonSilver
    #257
    Hát most mit mondjak?Nincs hozzá krekk és vagy sokat kell várni majd rá ( DCS-hez is kb. fél év volt ) vagy egyáltalán nem is lesz.Egyébként is megérdemlik a pénzt a munkájukért még akkor is ha vannak még hibái.
    Nem jártam mostanában ilyen helyeken de szerintem 4 mozi meg 5 bigmac és meg is van az ára.
  • Nesu
    #256
    Na kössz !!
  • LeonSilver
    #255
    NA ha minden igaz holnap megjön az 5-ös trackir meg a DCS aztán a következő beszerzés ez lesz.Marhára tetszik, akarooommm!! ;)
  • LeonSilver
    #254
    Semmit.Nincs krekk.Meg kell venni vagy nem kell vele játszani :P Ennyi.
  • Nesu
    #253
    Na szevasztok 1 kérdés nem tudok továblépni a LOGIN képernyőről .
    Mit kell tenni ?Na persze ,hogy az !!
  • Sanyo
    #252
    Pfalz D.IIIa repülés közben
  • Sanyo
    #251
    Ha erős gép van alatta, akkor nem lesz gond. Van egy nem nyilvános CPU teszt, amiben az Intel 2 és 4 magos procijait hasonlítják össze. Egy előre beállított scene, 2-4 gép géppárban, a többi oldalról ütközik egymásnak, közel azonos időben, rettenet nagy a zúzás.

    4 gép ütközési és törési modell:
    2 magos: max 70, átlag 54, min 27 FPS
    4 magos: max 103, átlag 78, min 49 FPS

    10 gépnél ugyanezek a számok:
    2mag: 26, 21, 15
    4 mag: 64, 27, 23

    20 gép:
    2mag: 26, 16, 6
    4mag: 33, 21, 13

    Azt nem írják, hogy a tesztben a procik milyen órajelen, milyen videokártyával és mennyi memóriával, stb. mentek.
  • Reval
    #250
    Az fps-ekre majd azért kíváncsi leszek, mert én 1920x1200-on szerettem volna futtatni a játékot, de a hallottak alapján ez nem biztos, hogy menni fog. Tudom, hogy kissebb felbontáson könnyebb a pixelvadászat, de én szeretem a szép grafikát. A többi problémáról nem is beszélve. De hát majd meglátom, hogy mire jutok, és aztán referálok.
  • RedRiot
    #249
    "A keverék állításról nem szól a fáma, gondolom az nincs rajta."

    A D.VII-esen elvileg nincs keverékállítás. Ha jól tudom a RoF a Mercedes-motoros változatot modellezi, ahol ez a funkció automata volt.

    Találtam egy igen érdekes fórumot, azon belül is egy érdekes hozzászólást a WW1 gépek keverékállításának fő típusairól:

    ww1 throttles
  • RedRiot
    #248
    Hát való igaz, nem tökéletes ez a program sem a leírtak alapján, de örüljünk annak, hogy a legfontosabb dolgok, amik igazán lényegesek a játékélmény szempontjából rendben vannak:
    1. kiváló fizika, repülési és sérülési modell
    2. jó hangok
    3. jó AI
    4. igen jó grafikai motor

    A trehányul összerakott menük/opciók, és a hasonló apróságok könnyen javítható dolgok. Én akkor szomorodtadm volna el, ha kiderült volna hogy egy paksi atomerőmű teljesítményű gépen is csak 20fps-el megy. Vagy hogy arcade a fizika. Szerencsére nem így van.
  • Reval
    #247
    Itt is megköszönöm a közreműködésedet! Sajnos csak 2 hét múlva lesz alkalmam nekirugaszkodni a proginak, de addig is remélem, hogy Richtofen és Trucker39 kollégának lesznek pozitív tapasztalatai is.
    Az eddig elhangzott vélemények egy kissé elszomorítottak.
  • Sanyo
    #246
    A bétában még ott volt a kar, de a véglegesben már nincs. Holnap jobban bele fogok mászni.
  • Richtofen
    #245
    Ja én a hétvégén sajna távol leszek.
  • Richtofen
    #244
    Ok.

    Közben szórakoztam a programmal és felmerült kérdésként: a Fokkerban lehet egyáltalán a hűtőzsalut kezeleni? A kézikönyv szerint kell, de semmi vizuális jele nincs a kapcsolgatásnak... A keverék állításról nem szól a fáma, gondolom az nincs rajta.
    Ez a gép valahogy nem szuperál jól nekem, erőtlen. Valamit nem jól csinálok (mindig full realban játszok).


    Felfedezés: modellezik a hang terjedésést (legalábbis a lövések hangjánál) :D
  • Sanyo
    #243
    Sajnos még dolgom van, de még ma megpróbálom online. Ha sikerül, akkor holnap délután-estefelé rágyúrhatnánk. :)
  • Sanyo
    #242
    Köszi, ki is tettem a hírek közé.
  • Sanyo
    #241
    Reval: a Te példányod is megérkezett végre. :)
  • RedRiot
    #240
    Rise Of Flight - az európai megjelenés menetrendje

    Angol dobozos: jövő hét végén
    Letölthető, online megvehető verzió: augusztus 1.
    Német, francia, szuahéli, urdu dobozos: szeptember
  • Sanyo
    #239
    Kezdjük azzal, hogy ha routered van, akkor engedélyezd a 28000 portot UDP/TCP vonalon is. Holnap este kb. 7-től leszek, flyonline.hu lesz a szerver neve.
  • Richtofen
    #238
    Azt hiszem én ráérek egy kis mókára holnap. :)
  • Sanyo
    #237
    Visszakaptam az accountomat, holnap este lesz elég időm a multit tesztelni, ha az uraknak is megfelel. :)