29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Sanyo
    #196
    Írd be a rof oldalon regisztráláskor a megfelelő helyre és klikk a liszensz elfogadására, majd save key.
  • Richtofen
    #195
    Úgy olvasom a fórumon, hogy az aktivációs leveleket kikapcsolták, nem kell várni...
  • Richtofen
    #194
    Egyelőre gebasz van nálam.

    Regisztráltam a weboldalon a kézikönyön levő kóddal. 2 óra multán még nem jött visszaigazolás.

    Simán feltelepült a program, és az első indításnál updatelte magát (kb 1 perc).

    Ezután az update képernyőn 2 gomb van:

    Start Game és Settings

    A Start Game-re kilép mint a huzat és semmit nem csinál, a Settings pedig crashhel (A(z) neoqb hibát észlelt, ezért leáll. azaz oprendszer hibaüzenettel öszzekakilja magát)

    A rendszerkövetelemények megvannak (HW, SW) nem tudom mi lehet a gond.

    Próbálkozom
  • LeonSilver
    #193
    Valakinek nincs kedve egy bannert csinálni ?
  • LeonSilver
    #192
    AZ Isten fizesse meg ;) Legalább lesz min csámcsogni amíg az ember nemtudja megvenni.
  • Sanyo
    #191
    Szerintem is. :)

    Feltöltöttem a Rise of Flight readme és manual pdfeket.
  • PhantomAss
    #190
    ez már barátibb, de még nem az igazi
    lesz ez még olcsóbb is:)
  • RedRiot
    #189
    Az Aerosoft oldaláról:

    "The European DVD's are being produced next week so a release is getting close."

    Ezt pénteken írták, elvileg akkor ezen a héten nyomják az európai lemezeket. 40 euróért lehet előrendelni.
  • Trucker39
    #188
    Enyém ebben a percben érkezett. Köszönet érte, valamint a szervezésért. Sanyo-nak. A részletekkel késöbb jelentkezem.
  • Richtofen
    #187
    Sziasztok!

    Épp most kaptam kézbe a játékot, köszönet Sanyo mesternek!

    Este telepítek :)
  • Falcon87
    #186
    Ha játszhatok vele, ha nem, letöltöttem :D
    Legalább már a menüt láttam, nekem ennyi is elég :D
  • Sanyo
    #185
    Tökéletesen igazad van, de a fejlesztő cég így látta helyesnek, az idő majd eldönti, hogy mekkora lesz az érdeklődés. A rof fórumon egyébként panaszkodnak az állandó kapcsolatigény miatt, Oroszországban sincs mindenhol adsl, a srác modemen nyomja. A 3. frissítés 12 mega volt, az első kettőt nem tudom, mert én már az 1.002-t kaptam.
  • COOLancs
    #184
    Ez kb. olyan mintha megvennéd a DOOM-ot, de alapból csak ütni tudsz, és Shotgun-t meg meg kell venned hozzá... Inkább egy kiegészítőt csináltak volna, amiben mondjuk van min. 10 gép. Vagy lett volna ingyenes az alap, az extrák meg fizetős, mint sok MMO-nál. De ez "a vedd meg kétszer ugyanazt" nem valami korrekt.

    A neten regizősököt meg amugy sem csípen, mert mi van ha valakinek nincs nete? Nem hiszem h Oroszországban 100%-os lenne a netlefedettség...
  • RedRiot
    #183
    Ez korrekt ár, egy részletesen lemodellezett gép megér ennyit.
  • LeonSilver
    #182
    Alapvetően nem drága ha azt nézzük, hogy 5.45€ az most ~1500HUF.
    Viszont ha azt nézzük, hogy cirka 8.5 új gép árával kifizeted a játékot újfent úgy, hogy a játék alapvetően nem változik így már szerintem sok.
    Sokan ( köztük én is valószínűleg )így is megfogják venni a játékot mert ( mint a DCS esetében szintén ) nincs konkurencia.
    Ezek a szimek annyira rétegjátékok, hogy örülnünk kell(ene) minden darabnak.
  • Sanyo
    #181
    Egy új gép ára 7.62 dollár/5.45 euró, szerintem elviselhető.
  • Scottt
    #180
    Ez nem előfizus,ha nem akarod nem veszed meg hozzá a cuccokat:)
  • RedRiot
    #179
    Az iRacing (online előfizetéses autóverseny szim.) mellé nem tudnék bevállalni mégegy előfizetős játékot. Ha 5-10 dollár körül lesz egy gép díja, az még belefér, de 20 dodót fizessen az akinek hat anyja van.
  • PhantomAss
    #178
    igazából az nem gond hogy kevés gép van, mert inkább legyen kevés de minőségi, mint sok arcade (lásd il2 ahol átestek a ló túloldalára)
    csak akkor edják a játékot 3ezerért, annyit megér
    de ehhez még külön meg kell venni a többit! jó hogy a szerverek nem lesznek fizetősek, bár lassan ezt is kinézem belőlük, fizessél havidíjat mint a wow-hoz :)
    legalább tettek volna bele 8-10 gépet, az 1vh-ban úgysem volt olyan sok belőlük
    na mindegy
  • PhantomAss
    #177
    tudom hogy benne van minden költség, de így is drága
    én egy játékért max 5 ezer ft-ot adok
    ez a lélektani határ:)
    megvárom míg ennek is lemegy az ára (szóval lehet ezt kihagyom)
    de akkor is az a véleményem, hogy nagyon elszálltak az árazással
  • Meteora4
    #176
    Így van! Legalább látnám futás közben a gépemen :D
  • Falcon87
    #175
    Nekem annyi is elég lenne
  • bucsher
    #174
    :)
  • RedRiot
    #173
    Ezért nincs demo a Rise Of Flightból. :) Ha a full játékban 2 repülő és egy map van alapból, akkor a demóban max. gyalog körbe lehetne sétálni a gépet a hangárban, majd, 3 perc múlva automatikusan kilépne. :))
  • Sanyo
    #172
    Mindkét oldalon legalább egy bombázónak kell lennie, sajnos annyira a repülhető típusokra koncentráltam, hogy az AI gépekről szinte semmit sem tudok mondani.
  • COOLancs
    #171
    1 bombázóhát a sturmovik demo verziójában jóval több gép volt azt hittem kapásból az I. vhs gépek felét belerakják... így nem lehet sokféle küldetést csinálni, ha gépek sincsenek hozzá
  • Sanyo
    #170
    Egy kétüléses bombázó biztosan van, de sajnos nem tudtam beazonosítani a típust. Ehhez nagyon hasonló, de nem esküdnék meg rá.
  • COOLancs
    #169
    a kevés gép kiábrándító legalább sok NPC gép van benne?
  • RedRiot
    #168
    :( Sajnálattal hallom. Ez kb. olyan lehet, mintha ennél egy gyönyörű steak-et, és kajálás közben egyszercsak valaki elvenné előled a tányért.
  • Falcon87
    #167
    Kár. Csak az a gond, hogy már nem bírom kivárni :D muszáály, ez a játék kell :D
  • Sanyo
    #166
    Reggel óta nekem is server errorozik, úgy tűnik visszavonták a cikkíráshoz kapott accountomat. :(
  • RedRiot
    #165
    A warezhez nincs törés, nem működik. Mászna fel a netre aktiválni magát, jelszót kér. Csak kivárjuk már azt a pár hetet, míg itthon is megjelenik, vagy felteszik a Steamre...
  • Sanyo
    #164
    Privát behozatallal 14, mivel usából rendelve előfordul, hogy vámot kell fizetni. :) Az országon belüli postaköltség is bele van számolva, még mindíg sokba kerül?

    A torrentes cucc nem működik, mivel nincs hozzá sorozatszám.
  • Falcon87
    #163
    Ezen csodálkoztam én is :S csak azt nemtom, hogy ez szállítási díjjal együtt, vagy nélkül van. Torrenten sok helyen fent van, (ha működik) kipróbálom, és majd utána döntök.
  • PhantomAss
    #162
    hát nemtom
    egy kicsit túlárazták sztem
    4 repülhető gép 14 ezerért..waooo
    lehet hogy a világ legjobb játéka, de nekem ez akkor is sok
    nemtom a kiadó hogy gondolta
  • Falcon87
    #161
    Így gondoltam én is. Majd meglátjuk, lehet hogy beszerzek egy példánnyal.
  • Sanyo
    #160
    Az alapjátékhoz tegnaptól 4 gép jár (Albatros D.Va, Fokker D.VII, Nieuport 28 és SPAD XIII), és igen, lehet (de nem kell) venni hozzá új típusokat.
  • Falcon87
    #159
    Tehát akkor hogy is működik ez? Van az alapjáték 14ezerért, és még mellé külön kell venni a repülőket, vagy hogy?
  • Sanyo
    #158
    Annak örülnék a legjobban, ha már itthon is kapható lenne. Az európai megjelenés után nem sokkal szerintem ide is berepül majd. :)
  • bajsz
    #157
    pontos info gondolom nincs kis hazánkba mikor repül be a játék mi?:D