29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Sanyo
    #116
    Egyelőre Amerikából tudod csak megszerezni, ha van ismerősöd aki elküldi neked. Az európai forgalmazónál (Aerosoft) július végétől lehet kapni. Nálam lesz pár darab, de már mindnek van gazdája.
  • RedRiot
    #115
    Egy pár napja belinkelt cikkből idézve:

    "A 27-i bejelentés szerint az angol nyelvű dobozos változat júliusban, a letölthető változat augsztusban, a német, francia és spanyol nyelvi verziók pedig valamikor a nyár végén jelennek meg."

    Online letölthető augusztusban. Még egy hónap. :/
  • Pluskast
    #114
    Amúgy ha most meg szeretném venni online akkor azt nem tudom megtenni valamilyen netes oldalon keresztűl?
  • RedRiot
    #113
    Köszi a válaszokat! Úgy látszik hogy azt a kevés gépet, ami végül elkészült a játékhoz, nagyon aprólékosan kidolgozták.

    Lehet hogy emiatt a szim kell majd trackIRt és pedálokat vennem...
  • Sanyo
    #112
    A sebességérzet megvan, mert jobban zúg a szél. :) Magasságmérő sincs minden gépben, a Nieuport 28-ban pl. csak egy motor fordulatszám mérő van. A magasságot egy kis gyakorlattal meg lehet saccolni, ez igazából a leszállásnál lényeges, van úgy hogy nem jön össze. :) Az Alba videóban is volt egy kis elpattanás a földtől, szerencsére sebesség már nem volt és géptörés sem lett belőle.
  • Sanyo
    #111
    A Nieuport 17 hirtelen dugóba pördült az első felszállásból, a videón látni hogy próbálom menteni, de nem jön össze. Az Albatros ezzel szemben nagyon barátságosan csak megmerül, és/vagy leborul az egyik felére. Az ellenkező oldalra belépbe a pedált vissza lehet kanalazni. A Nieuport nagyon "ideges" az Alba és a Fokker után. :)

    A videók azért csak részben vannak kész, mert a partició ahova a fraps dolgozik, sérült (bad sector lehet). Amikor ráfutott, fagyi. Egész délelőtt videóztam, de a fele kb. sérült és használhatatlan. Holnap újra nekiállok.
  • RedRiot
    #110
    "a videók részben készem vannak"

    Várjuk őket! A gépek közti különbségek mennyire érezetőek? Pl. a Nieuporton érződik, hogy egy jóval könnyebb, törékenyebb gép, mint pl. a Spad? Sebesség és magasságérzet? Műszerre nézés nélkül lehet "érezni" hogy 1000-2000 vagy 3000m magasan repülünk?
  • Sanyo
    #109
    készem=készen
  • Sanyo
    #108
    Helyesbítek, csak a Nieuport 28-ban kapcsolgatós "gázkar", a videók részben készem vannak, csak időnként lefagy a fraps felvétel közben. Eddig nem volt gond vele.
  • ZsozS
    #107
    Sziasztok!
    Van egy eladó TrackIR2-esem, ha valakit érdekel a dolog, priviben jelezze! Tök jól működik a cucc, csak én megvettem az5-öst
  • Sanyo
    #106
    Így van, minden egyes indításkor ránéz a neoqb szerverére, hogy van-e javítás. A csomagokat legkésőbb a jövő hét elejére várom.
  • Sanyo
    #105
    A gyújtással variálnak a Nieuportban is, csak még nem olvastam utána.
  • RedRiot
    #104
    "A Nieuport az a típus, ahol a gázkarnak 4 állása van, az alapjárat és a teljes gázzal együtt. Csattog, puffog, rázza a gépet, komolyan beszarás."

    Huh, eddig is a Nieuport érdekelt a legjobban a választékból, de most már tényleg szeretném repülni! Remélem elkészítik a Sopwith Camelt is (a DR1 után a legismertebb gép, nem hagyhatják is). Abban még durvább lesz a "gázkar". (Ami nincs, mert az elborult angolok a gyújtás baszogtatásával szabályozták a sebességet. Kicsit sem perverz :)
  • Trucker39
    #103
    A cikkböl nekem az derül ki, hogy minden indításkor megnézi, van-e valami javítás. Javítsatok ki ha tévednék, de ez olyan mintha patch lenne hozzá.
    Kiváncsian várom a saját példányomat. Mint esetleg néhányan emlékeznek rá, kissé speciális körülmények között tesztelném. Nos, erröl bövebben majd akkor ha megérkezett.
  • Sanyo
    #102
    Annyira durva ez a játék, a pilóta izeg-mozog az ülésben, időnként megtörli a szemüvegét és a trackir mozgását kívülről is lehet látni, mozog a pilóta feje.

    A Nieuport az a típus, ahol a gázkarnak 4 állása van, az alapjárat és a teljes gázzal együtt. Csattog, puffog, rázza a gépet, komolyan beszarás. Ez a játék lesz az "új" Il-2 nagyon hamar.

    A két Nieuport és a SPAD berepülése pár napot csúszik, elég sok fordítani valóm van, az Albatros D.V fordítást a wikipediára is kitettem.
  • Sanyo
    #101
    Pár napon belül beindul a gépek webshopja, akkor majd meglátjuk.
  • RedRiot
    #100
    Augusztus? Ennek mi lehet az oka? No mind1, addig lehet hogy még egy patch is kijön. Abból amit eddig olvastam, megéri rá várni.

    Arról nincs még valami információ, hogy a letölthető extra gépek mennyibe kerülnek majd?
  • Papirzacsi
    #99
    Ez szerintem jó hír, azt leszámítva, hogy a letölthetős verzió csak augusztusban lesz elérhető. :-(
  • Sanyo
    #98
    Az Aerosoft lett az európai forgalmazó. Végre egy kicsit könnyebben hozzá lehet majd jutni.
  • Sanyo
    #97
    A bő lére eresztett cikk első és második része is elkészült.
  • Sanyo
    #96
    Végre repülhetek az összes géppel, most dolgozom a videókon.
  • RedRiot
    #95
    Kellemes tesztelést!

    Nekünk, várakozóknak addig itt van 3 szép videó, a simhq fórumon osztotta meg egy szerencsés:


    ROF 01
    ROF 02
    ROF 03
  • Sanyo
    #94
    Kanyarítottam egy rövid cikket erről, és hozzáraktam néhány képet. A bővebb összehasonlítás a hétvégére várható.
  • Sanyo
    #93
    Akarom mondani, a "Fokker D.VII már nem törik bele egy erős felrántásba", a Nieuport-ot a korlátozás miatt csak szerettem volna repülni.
  • Sanyo
    #92
    Néhány rövid észrevétel:

    - még mindíg kézzel kell szerkeszteni a konfig fájlt, hogy ne 1280x1024-ben induljon el a játék (1024-es CRT monitorom van)
    - a joy beállítások probléma nélkül sikerültek, a bétában elég gáz volt, a pedál is jól működik (a bétában fordítva volt)
    - finomítottak a grafikán, a táj és a felhők szebbek lettek
    - a lövedékek a földbe csapódva gellert kapnak
    - fegyverzet kezelés is jó lett, nem ragad be a tűzgomb
    - a felszálláshoz már nem kell átrobogni az egész reptéren
    - a Nieuport már nem törik bele egy erős felrántásba, bár most nem repültem fel vele túl magasra

    Még mindíg csak két gépet repülhetek, de most írtam nekik hogy szeretném a többit is kipróbálni, ugyan már engedélyezzék a többit is. A később megvásárolható kiegészítők (repülőgépek) accounthoz és sorozatszámhoz kötöttek ugyebár.

    géplista:
    - Albatros D.Va
    - Fokker D.VII
    - Nieuport 17.C1
    - Nieuport 23.C1
    - Spad 13.C1
  • Sanyo
    #91
    Éppen ma fog megjelenni Észak-Amerikában. :)
  • RedRiot
    #90
    Tűkön ülve várom a beszámolót!
  • COOLancs
    #89
    nemigaz h ennyire hiánycikk ez a game
  • Clidey
    #88
    Várjuk a tapasztalatokat!!! ;)
  • Sanyo
    #87
    Végre kaptam egy teljes verziót a gyártótól, most töltöm tőlük. A béta és a teljes közötti változásokról hamarosan... :)
  • Sanyo
    #86
    Amerikából rendeltünk pár darabot, de sajnos még nem érkezett meg, mert eltolták a megjelenést pár nappal. Itt tájékozódhatsz, ha érdekel Téged is.
  • LBALÁZS28
    #85
    És ezt honnan lehet megszerezni?
  • Sanyo
    #84
    A bétával repültem, itt van az írás róla.
  • LBALÁZS28
    #83
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy repült-e már valaki ezzel és ha igen mi a véleménye róla?
    Köszi Balázs
  • bolygokapit
    #82
    ok
    kösz
  • Sanyo
    #81
    Ígértek egy demót, amiről egyelőre nagy a csönd. Magánúton beszerzünk pár dobozos verziót az USÁból.
  • RedRiot
    #80
    A bétateszt már befejeződött, a játék a ruszkiknál már megjelent. Warez még nincs. Amcsiknál 17.-én fog kijönni.
  • bolygokapit
    #79
    a játékot .
    a másikra még gyüjtenem kell egy kicsit...
  • vass17
    #78
    Összesen 7 db maradt meg belőle, szóval igencsak sok pénz kellene hozzá, persze replikát azért lehet találni:D
  • COOLancs
    #77
    építs egy időgépet ...