29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • bajsz
    #316
    igen azt ismerem.:D
  • a.carkey
    #315
    A Red Baron pl. full single volt. És baromi jó! :D
  • bajsz
    #314
    úgy vagyok vele azt senki nem játsza majd végig:D
  • bajsz
    #313
    egyáltalán lessz single? az itt a kérdés:D
  • Scottt
    #312
    0%
  • Hunor1
    #311
    Hali.

    szerintetek van arra esély hogy a törttel is lehessen játszani legalább a single missziókat?
  • Sanyo
    #310
    közét=közé
  • Sanyo
    #309
    Jó hír, köszi. :) Mindjárt kirakom a hírek közét.
  • RedRiot
    #308
    Már megint én, de ez asszem elég fontos hír:

    RoF online version available next week
  • RedRiot
    #307
    Ez is jó:

    Spad XIII repülés - beszámoló
  • RedRiot
    #306
    Egy kis böngésznivaló:

    WW1 és régebbi fotók repülésről
  • Sanyo
    #305
    A géptörzs elhasad, reped, törik, de nem olyan látványosan mint a szárnyak.
  • Richtofen
    #304
    Számomra ellentmondásos.

    A szárnyakra szépen meg van csinálva a törés, de pl a gép orra be se horpad a vonattal való frontálisnál.

    Ezt írtam pár napja, hogy olyan furcsán merev a gép törzse, amikor lezuhan.

    Ettől függetlenül eddig abszolút nyerő a DM.
  • RedRiot
    #303
    Nagyon jó. Látszik a gépeken, hogy fából és vászonból készültek, a rugalmasság, nagyon meggyőző. Ki tudja, lehet hogy ez a rugalmasság repülés közben is modellezve van? Eldobnám az agyam tőle. (Pl. szűk fordulóban torzul a szárny nagy nyikorgások közepette, de ahogy csökken a G-terhelés, visszanyeri az eredeti alakját.)
  • Sanyo
    #302
    Egy töréstesztet már csinált valaki.
  • Sanyo
    #301
    Már 4 gép jár hozzá, ezek már most is benne vannak. :)
  • LeonSilver
    #300
    Olyan nem lesz papu.A gépeket ( zömét ) majd külön kell megvenni ( kettőt ingyé adnak ).
    A dobozos DVD verzió napokon belül elérhető lesz.
  • DonZorro
    #299
    Ahoy Mesterek! Mikor lesz a FULL-os ANGOL DVD verzió, amiben minden gép benne van és lesz-e egyáltalán???
  • LeonSilver
    #298
    A jutaléknál nem konkrétan a Te oldaladra gondoltam hanem ilyen cdgalakszis szintü mutatványokra.

    Én úgy vagyok vele, hogy egy kicsit tovább spórolok majd rá ( most vettem egy TIR5 cuccot, jövő héten meg a gépem 80%-a lesz kicserélve, szóval most lóvé az nuku ) de mindenképpen megveszem eredetiben a játékot.

    Nem vagyok szent én sem de amit szeretek és amivel 100%, hogy játszok azt megveszem ( IL-2( elsők között),Forgotten Battles,LockOn,FC,most jön a DCS, Silent Hunter3 ).
  • Sanyo
    #297
    A nagy G terhelésektől minden gép szétszakad, érdekes, hogy a Fokker a maradék szárnyakkal is irányítható marad. Megy lefelé mint a kő, de ha a becsapódás jól sikerül, a pilóta túlélheti. (a bétában sikerült :)
  • Sanyo
    #296
    A mission editor sajnos nem dokumentált, ezért jelenleg nem tudok tetszés szerintieket készíteni (de leginkább semmilyet sem). A meglévőket viszont megpróbálom kicsit megigazítani, leirás nélkül csak próbálgatni tudom.
  • Sanyo
    #295
    Ma direkt két helyről rendeltem. Az egyik amerikából jön, 55 dollár, erre még a vám (ha lesz), +az itthoni feladás díja. a másik az Aerosoft webshopból, ott meg alapből 13ezervalamennyi, és itt is van még egy itthoni postaköltség. Amíg itthon nem lehet kapni, sajnos olcsóbb sem lesz. Jutalék, ugyan már. Egy kis forgalomnak is örülnék, de eredeti játékot nem sokan vesznek. Bár ha xxx oldalt csinálnék, biztos jobban menne.
  • Sanyo
    #294
    A vonat pöfög és fütyül, a katonai autóforgalom is zajlik. A front egy széles sötétbarna sáv, lövészárkokkal, leégett erdőkkel. A youtube 10 perces videót enged, ebbe megpróbálom beleszorítani a töréseket, az autóforgalmat, vonatot, frontot, ilyesmiket. Nem ígérem, hogy ma készen lesz, de megpróbálom.
  • bajsz
    #293
    tankokat láttm mozogni,ill tényleg nem lenne baj ha olyan videó is készülne ami ebbe is beletekintést enged.
  • LeonSilver
    #292
    A bombatölcséreket én is láttam meg az árkokat de ez "csak" textúra.
    Az igazi az lenne ha rendesen zajlana az élet a földszinten is. ;)
  • bajsz
    #291
    voltak olyan videók,ahol egy komplett háború zajlott a francia frontnál,ahol az álló háború volt:D legalábbis úgy tünt:D

    Nagyon tetszett,szétt volt lőve az egész terület,látszokkat a lövészárkok,nagyon nagy.
  • LeonSilver
    #290
    Nem tudok betelni a videókkal :) Ha kiküszöbölik azt a néhány, elített kis hibát akkor az utóbbi idők egyik legjobb szimulátora lesz ( már most is az kb. ) a RoF!Már nagyon várom, hogy kipróbálhassam.

    **--**

    A földszinten mennyire zajlik az élet??Dúl a háború rendesen?Vonatok, járművek esetleg állatok fellelhetőek ?
  • bajsz
    #289
    :D
    időm engedi ugyis itt leszek
  • Richtofen
    #288
    Remélhetőleg hamar megjelenik itthon is és beindul a közösség. :)
  • bajsz
    #287
    nekem is ugyan ez a véleményem:D játszhatnánk már vele
  • Chazz76
    #286
    Olvasom a beszámolóitokat és irígykedek veszettül...jó lenne már nyomatni ezekkel a tyúkketrecekkel.
  • RedRiot
    #285
    Ja, és ma láttam egy könyvemben egy képet: az osztrák-magyar légierőnek is volt zsákmányolt N17-ese.
  • RedRiot
    #284
    "Az Albatros furán lepattan/kiperdül a fákon, csak nehezen sérül (a többi gép szépen szétszakad). Ilyen masszív volt ez a masina?"

    Azt nem tudom, de a SimHQ fórumon ma olvastam egy jó kis Nieuport 17 beszámolót: baromi törékeny madár, magas G-s fordulóktól is könnyen sérül, 20 másodperc zuhanórepüléstől pedig már leszakad róla minden. :))) Cserébe nem fő fel a forgómotor. :)

    Az a gép most egy kis hátrányban van a többihez képest, lévén 1916 végi típus, a többi meg '17-18-as, erősebbek, gyorsabbak. Ettől függetlenül az N17 és az Albatros érdekel a legjobban.
  • bajsz
    #283
    megjelenik biztos több server lessz.:D

    bár mai világba kitudja örüljünk ha 10 lessz:D
  • Richtofen
    #282
    Az Albatros szelephimbái szépen zongoráznak a pilóta orra előtt :)

    A géppuskák szinkronizálása realisztikusan modellezve; pl. álló motornál ha a légcsavar valamelyik gpu előtt áll akkor nem lő :) (más kérdés, hogy lőttek-e a géppsukák álló motornál? Szerintem típusfüggő)

    Az Albatros furán lepattan/kiperdül a fákon, csak nehezen sérül (a többi gép szépen szétszakad). Ilyen masszív volt ez a masina?

    2:1 (2xAI)légiharcban egyelőre van kihívás számomra. Ha akarom az ellenfelek fölött tudok maradni amíg tetszik, de ha lőni akarok hamar elkopik az energiám.

    Multiban sem lehet kikapcsolni a külső nézetet? Eddig nem sikerült (offline sem)

    Egyébként a multi szerverek száma egyelőre siralmas, de majd csak beindul. :)

  • otiq
    #281
    Teljesen igazad van de én szeretem megfogdosni a dobozát mielőtt megveszem.
    Ami még zavar, hogy nem tudom kipróbálni hogy milyen.
    Vettem már néhány játékot de előtte mindig vagy demoval vagy warezzal esetleg triallal játszottam ha mmo volt.
  • LeonSilver
    #280
    Amennyit kifizetsz most a szállításért, annyit kifizetnél az itthoni forgalmazó jutalékáért + szállításért szerintem.
  • otiq
    #279
    Nehány helyen olvastam gépigényekről. Nekem 2.4Ghz-es intel core2duo van, 3 giga rammal és 8600GTS nvidia kártyával. Fog ezen úgy futni ahogy a youtubeon látom a videókon?
  • otiq
    #278
    Én azért reménykedem, hogy lesz itthon kapható dobozos verzió és nem külföldről kell megrendelni vagy letölteni.
  • bajsz
    #277
    ha lessz rá kereslet akkor biztos.
    Még ha az ember havonta megvesz 1 gépet akkor még ideje is van mind1iket jól tesztelni.
    Lessz választék bőven melyik gép kihez illik jobban.