29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Sanyo
    #1477
    Hosszú kihagyás után, elkészült az Albatros D.III leirása.
  • DummyBoy
    #1476
    Ehhh ... picit pesszimista vagyok De legyen igazad ... Kiváncsi vagyok mi jön a Sniper AI HELYETT!!!
  • RedRiot
    #1475
    Majd jövő hét végén kipróbálom. Álmodozom: a sniper AI-k eltűnnek majd a RoFból. Csak tevék és dreideckerek... Meg új dogfight generator... Jóság lesz, érzem.
  • Sanyo
    #1474
    Megjelent aDogfight Generator Beta 03.
  • LeonSilver
    #1473
    Ha kibújok véletlenül a bomber alól / mögül akkor én is kapom az arcomba rendesen.Lehet, hogy itt már megpusztult a szerencsétlen ?
  • DummyBoy
    #1472
    Jöhetnek nyugodtan ...

    De ez nem ér ... engem ilynekorra simán rommá lőnek a gunnerek ...
  • LeonSilver
    #1471
    1:04 körül látszik, hogy nagyon elfogyott a sebesség.Csak egy hangyafasznyira voltam a dugótól, ezért is hagytam ott a prédát és gyűjtöttem némi kis lendületet ;)
  • LeonSilver
    #1470
    Ehhhh, már megint :D

  • LeonSilver
    #1469
    Na.Már megint egy.Szóljatok ám ha már uncsi

    [flash]http://www.youtube.com/v/JVX68muSPRs[flash]
  • Willenbrock
    #1468
    Kicsit off de repülős téma:Air Battles Sky Defender címen kiadták a BoB2 Wings of Victory multiplayeres változatát,nekem megvan.A lobbyn nincs szervere,játszik ezzel valaki vagy hogy lehetne hozzá szervert keresni?
  • LeonSilver
    #1467
    Ehhh, már geint utólag jutott eszembe :D

    Szóval arról tud valaki valamit, hogy a statisztikát hogyan számolják ?Mert azért remélem azt figyelembe veszik, hogy milyen beállításokkal repülnek az emberek.Nekem például csak a enemy icon van bekapcsolva, minden mást kikapcsoltam.Kézzel állítom a radiátort, keveréket.
  • LeonSilver
    #1466
    Arra azért kíváncsi lennék, hogy a delfint IRL is ennyire könnyű volt kifilézni?
    Már én is sikeresen leaplikáltam a kiálló részeket és néhányszor sikerült dugózni is.Ennek ellenére szerintem egyelőre az egyik legjobb gép ;)
  • DummyBoy
    #1465
    prohardver fórum, Herr Z mester topikja ...

    Az enyém is innen van, Herr Z mester-t keresd, mindig beszerez pár procit, előteszteli őket, és kategorizálva árulja őket, melyik mit bír :)

    Sajna a 4 magosítható procikra várólista van, de szerintem ez nem meglepő :) A lényeg pedig, hogy korrekt és megbízható az eladó :)
  • DummyBoy
    #1464
    Én is így voltam S939-es X2-m volt meg DDR1-es memek, úgy voltam vele, addig nem cserélek amíg ez el nem avul teljesen, mert egyelőre minden futott rajta szépen, viszont eladni csak bagóért lehetett volna ... De sajna elfüstölt az alaplapom, és választhattam, hogy veszek egy új alaplapot a nem fejleszthető géphez, vagy veszek egy új konfigot ... szerencsémre épp jött egy kis pluszpénz, szóval új gép lett xD
  • LeonSilver
    #1463
    Nyomjad fater aztán meglássuk mit monda miniszterasszony ;)
  • RedRiot
    #1462
    Eh, én nem úszom meg procicserével. :( M2E-N / X26000+ / HD3850. Ezek nagyjából egy szinten vannak, kihajtják egymást, ráadásul ebbe az alaplapba jobb procit már nem igazán tudok venni.
  • DummyBoy
    #1461
    Ha érdekel, tudok adni egy linket honnan lehet olyan procit venni mint az enyém, és az belemegy az alaplapodba is xD
  • LeonSilver
    #1460
    Én csak valami jobb procit akarok majd applikálni mert nálam az a kevés.

    **--**

    A szerverkreáláshoz kell az egész szoftver vagy elég csak hozzá néhány file?Esetleg adtak ki külön dedikált szerver cuccot ?Tud erről valaki valamit ?Mert ha a gém nem kell hozzá ( sem acc ) akkor kellene keresni valami helyet ahol lehetne szerverünk.
  • DummyBoy
    #1459
    Az bizony már full HD ... Anno mikor megvettem az LCD TV-t minden ismerős azzal basztatott, hogy miért nem vettem inkább én is Full HD -t ... Nos, csak azért mert HD TV adás sosem lesz, 720P bőven elég filmet nézni, ráadásul ezt a felbontást kényelmesen kihajt egy közepes gép is ...

    Meg nekem 1 dologra kellett a TV ... Hogy legyen egy nagyobb monitorom xD

    Sajnos időközben kiderült, hogy annyira nem nagy az öröm, mert ugyan szép nagy wide monitor, de mire beköltözök elé az csak 1 óra (Elég messze van a TV a géptől xD) és lusta vagyok mindig ide-oda pakolgatni mindent xD

    Szóval nem akarok FullHD-t, mert oké hogy most megy rajta minden, de ha kijön a DCS A-10 és a Storm of War, akkor tuti beszopnám xD

    Hasonló konfigom van mint LeonSilvernek:
    Phenom II X2 550 @ X4 B50 (Isten áldja a SW-esen letiltott magokat xD )
    Gigabyte 790XT-UD4P
    4GB DDR3
    4870 1GB

    Remélem ez elég lesz egyelőre, mert most egy jó darabig nem tudok cserélni benne semmit ...
  • Sanyo
    #1458
    Nemsokára Fokker Dr.I és Sopwith Camel az 1.008 patchben.
  • LeonSilver
    #1457
    Ja.Kicsomagoltam a .gtp -ből a skint de nekem ilyen kockás szar lett, szóval használhatatlan.Remélem lesz template majd mert így tényleg szart sem ér az egész.
  • RedRiot
    #1456
    Nincsenek még sajnos templatek. Jó lenne ha kiadnának a készítők vmit, mert a legtöbb skin amit a felhasználók csináltak elég szar lett szvsz. Semmi koszolás, árnyékolás, rikító RGB színek, 255:255:255 fehér és 0:0:0 fekete, gáz. Vannak kivételek, de még nem láttam olyan igényes munkákat, amilyenek az Il2-höz készültek. Layeres templatekkel azért könnyen lehetne javítani a minőségen.

  • LeonSilver
    #1455
    Közben ráleltem, hogy hol-merre van ez az izé.
  • LeonSilver
    #1454
    SkinSharingTool.
    Ha jól értelmezem ezzel ha online repül az ember akkor a többi játékos által használt esetleges maszek skineket látja nem pedig ilyen defaultot.Vagy valami hasonló.

    Nem látott valaki / valahol Dolphin templatet?Készítenék egy maszek skint csak nem lelek semmi ilyesmit :(
  • Sanyo
    #1453
    Egy HD ready tv-n nyomom (twitteren nyertem :), 16:9, 1920x1080, AMD 6000+, 4 giga ram, 8800GT. Meglepően jól megy, bár a tv miatt a kép szélei sajnos lelógnak. FPS 20-25 között van, éppen elfogadható még. Ehhez már gyenge a masinám.
  • DummyBoy
    #1452
    Hmmm ... én azt nem értem, hogy mit nem értett ezen a Balázs ... másfélszeres látószög ... Wide laptopom van, cégnél is olyan monitoron dolgozom, qrva nagy találmány, bár tény, hogy kell, hogy a programok is támogassák ...
  • LeonSilver
    #1451
    A Balázs mondta néhányszor Falconban, hogy nem érti az embereket, hogy mit esznek a 16:9 vagy a 16:10-es monitorokon.Nos én sem értettem amíg meg nem lett ez ( előtte sima 5:4-es LCD volt ).Szerintem összehasonlíthatatlanul jobb ez a méretarány.
  • DummyBoy
    #1450
    Akkor megnyugodtam, köszi... Rábólintott a kedvesem a monitorcserére xD Szóval gyorsan elpasszolom a mostanit és "kiszélesítem a látókörömet" xD
  • LeonSilver
    #1449
    Szerintem nagyon fasza a monitor játékra, filmnézésre.
    Pixelhiba egy darab sincs rajta.Az enyém direkt nem a fekete hanem a fehér.

    RoF alatt igazából nincs ( a videókon is látni ) bár nem próbáltam még úgy, hogy 10000 gép lett volna egyszerre a levegőben.BS-ben is amit repülgetek ( ilyen maszek küldik ) megy röccenés nélkül.Az is igaz, hogy jelenleg a proci a kevés, ezt a kártyát egy nagyobb jobban kitudná hajtani.
    Mondjuk BS-ben is minden szar bevan kapcsolva ( árnyék,tükrök ).
  • DummyBoy
    #1448
    Mesélj a monitorról, pont ilyet akarok venni xD

    Neked vannak sebesség gondjaid ROF alatt? Vagy a BS alatt?
  • LeonSilver
    #1447
    Én ;)

    Nekem a következő a konfigom:

    AMD Athlon64 X2 7850 Black Edition
    Gigabyte MA770-UD3 lap
    4GB 1066 DDR2
    ATi HD 4870 1GB
    SB Audigy ( a külön hangkártya sokat dob a sebességen,+10fps is összejöhet! )
    Samsung 22" 2233BWH LCD 5ms DVI
    Win7 64b Hun
  • DummyBoy
    #1446
    Had kérdezzem meg, játszik valaki wide monitoron? 1680x1050-ben?

    Mekkora vas kellhet alá?
  • LeonSilver
    #1445
    Ha minden igaz akkor valóban lesz itthon dobozos és ha hinni lehet a verebeknek akkor olyan 5-6k körüli áron.Valami 7m vagy fm vagy mittudoménki árulja majd.

    *---*

    Ugyan ez off de mindent visz.Az izén láttam és szivenütött :D

  • RedRiot
    #1444
    Nem tudok dobozos verzióról, de ha lesz, akkor gondolom ua. a négy gép lesz benne alapból, mint az online játékban:
    -Albatros D.Va
    -SPAD XIII
    -Fokker D.VII
    -Nieuport 28

    A többi igen kedvező áron vehető meg: 5.45 ojró /gép. A Dr.I ha minden igaz egy-két héten belül lesz megvásárolható.
  • LeonSilver
    #1443
    Igen.Ennek az "ámokfutás"nak is egy dugó vetett véget :cry:
    Leszedtem egy gépet, jött a következő.Lőtt rám mint a veszett aztán eltűnt.Éppen azt kerestem, hogy hova lett ( annyira belelovalta magát az akcióba, hogy szépen nekitette magát egy épüéetnek :D ) és mire észbekaptam addigra dugó... :(


  • Willenbrock
    #1442
    Valahol olvastam hogy forgalomban lesz itthon is a dobozos verzió és az ára is lejjebb megy 7000 Ft körülire.Tudtok erről valamit igaz-e?Fokker Dr I majd csak később lesz letölthető kiegészítőként?
  • RedRiot
    #1441
    Amíg nem csinál az ember semmi hirtelen manővert, addig nagyon stabil. Nem imbolyog, nem ugrál fel-le a legkisebb mozdulatra, szép simán repül. Ha viszont ha kiesik az ember alól, akkor lehetetlen összeszedni. Nekem legalábbis még nem sikerült. :/
  • DummyBoy
    #1440
    Szép :)

    Mondjuk az 1.007 25-én jelent meg, pénteken épp utaztam ... Szóval ezt a logikát követve, tuti most is 25-én jön, mikor vége lesz a hosszú hétvégének :( Remélem inkább a pénteket tartják :)
  • LeonSilver
    #1439
  • DummyBoy
    #1438
    Bocsesz, akkor félreértettem xD