29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • RedRiot
    #1557
    A Dreidecker nagyon állat lett! Így pár perc után kellemesebb mint amire számítottam. Emelkedés és forduló az brutális ahogy vártuk, de ha nem csinál hülyeséget az ember nem esik ki alóla. Dugóból is egyszerűen kijön. Nem túl izgága, nem ugrál annyira a magassági kormányra mint a D.VII.

    A Sopwith már nehezebb eset, a forgómotor hatása ennél talán erősebben érezhető. A hangja is brutális. Ugrálósabb mint a Dr.1, ezzel nehezebb lesz célozni. No, így első blikkre ennyi.
  • DummyBoy
    #1556
    Bakker ... Alig várom ...

    Nemsokára befejezem az első történelmileg 90%-ig hiteles magyar Alba D III skinemet :) (Sajna nem tudom kideríteni milyen volt a szárnyak tetejének a színe ... szóval világos-zöld lesz :) )
  • RedRiot
    #1555
    Végre itthon. Csordogál lefelé nekem is az 1.08...
  • LeonSilver
    #1554
    És valóban!EGy élvezet lett röppenni még a Fokker D.VII-el is!
  • LeonSilver
    #1553
    Állítólag az AI végre nem kezd menekülni :D
  • LeonSilver
    #1552
    Hát a lovam vakuljon meg ha nem ez járt az én fejemben is.Mert így lényegében zsákbasün a gépvásárlás, pedig amit mondasz nagyon egyszerűen meglehetne csinálni.Szerintem.

    Az S.E meg nem annyira szar ám!A Delfin meg egyenesen fantörpikus ha az ember ráérez az ízére és kicsit vigyáz rá.
  • Papirzacsi
    #1551
    Én ezt a sorrendet választanám.:-)))

    Egyébként szöget ütött a fejemben, hogy azért picit okosabban is csinálhatnák ezt a gépvásárlást a neoqbnál. Múltkor küldtek valami linket, ahol arról faggattak, hogy miért nem vásároltam még repülőgépet. Sajna a lehetséges válaszok közül hiányzott az, hogy netán szeretném kipróbálni előtte, hogy lássam a stílusomnak megfelelő e a masina. Márpedig mennyibe tartana, ha adnának egy x napra jogosító licenszet minden géphez minden felhasználónak, amit aktíválva kpróbálhatná mindenki az új gépeket, és objektíven dönthetne a vásárlásról? Aki esetleg jár a forumukon, felvethetné. Szerintem egy korrekebb megoldás lenne, mint a látatlanban vásárlás, mert pl. egy ideig a S.E.5a-val kacérkodtam, de annyi negatív véleményt olvastam a flightmodelljéről, hogy inkább nem vettem meg.:-)
  • LeonSilver
    #1550
    Nem olvastam végig a válozások listáját és egyből feltűnt a játékban a táj.Szerintem sokkal"élethűbb" lett most.Változatosabbak a színek.
    A sniperek eltűntek vagy legalábbis nekem úgy tűnik.Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy az utóbbi időben már annyira nemzavartak, megszoktam őket és ennek figyelembevételével röppentem.

    A Neoqb hozzáállásával szerintem sincs semmi gond, bár minden fejlesztő olyan lenne mint ők.

    Azt nem tudom eldönteni, hogy első nekifutásra Fokker vagy Camel..
  • RedRiot
    #1549
    Még melóhelyen vagyok, de olvastam a javított dolgok listáját. Ígéretes. Szerintem nincs gond a Neoqb hozzáállásával, emiatt nem is örülök a sok nyafogó/dühöngő emberkének a hivatalos fórumon dehát ez van. Fel kéne ott fogni néhányaknak hogy a konstruktív kritika célravezetőbb mint a hisztizés.

    Állítólag új táj-textúrák is vannak az 1.08-ban, kíváncsi vagyok... Meg a sniperekre is, remélem eltűntek. Elnevezthetnénk 2009 októberét Bloody Octobernek. (A "Bloody April" analógioájára. :) Bloody April Ahogy az Albatrosok szedték le az angolokat, '17 áprilisában, úgy szedtek le minket az AI-orvlövészek az elmúlt hónapban :)))
  • DummyBoy
    #1548
    Bakker ... estig meg akarom csinálni a skinemet, addig toljad légyszives a tapasztalatokat :)
  • LeonSilver
    #1547
    Kint az 1.008 -as update!!!!
    Már szedem le 1000L
  • otiq
    #1546
    Én a repülők szerinti listában csak a n28-on vagyok fent 30. helyezettként, Delfineknél csak Lornar-t láttam magyar.
  • DummyBoy
    #1545
    Halihó!

    Vintage Aerodrome

    Manuals résznél érdemes nézelődni :)
  • LeonSilver
    #1544
    Azt írják, hogy kétszer frissítik naponta ( All player data is updated twice daily: at midnight Moscow time and at midnight Los Angeles time (PDT). ) de én ezt erősen kétlem.
    Delfinnel már egy rakatot repültem és mészároltam de nem vagyok fent a listán, holott az utolsó 82 ponttal van fent.
  • otiq
    #1543
    Én tegnap karriereztem és mostanában full reallal nyomom ezeket a küldiket. Az egyik küldetésben sikerült 3 dolphint leszednem és megadta az arany pilot badget amin egy 1-es van. :)
    Leaderboard szerintem nem frissül rögtön, lehet naponta csak egyszer változik.
  • Sanyo
    #1542
    Nem benned van a hiba, csak mostanában egy kicsit gyakoribbak az "érdekes" látogatók, az IP címed pedig benne van a komponens által használt (külső) adatbázisban. Ismétlem, nem a te hibád, csak valaki (nem olyan régen) ugyanarról az IP címről volt, mint te most.
  • Sanyo
    #1541
    A fórum és az oldal regisztrációja két különböző dolog, valószínüleg össze tudom majd vonni, csak még le kell tesztelnem.
  • PhantomAss
    #1540
    az otthoni gépemen nekem sem megy a flyonline...
    kénytelen vagyok a munkahelyen gépezni :D
  • LeonSilver
    #1539
    Mondjuk amit én nem értek a flyonline-on az az, hogy egyik cikkhez akartam valamit böfögni erre közölte velem, hogy nem vagyok regisztrálva.De hova?Mert a fórumra regelve vagyok és be is voltam jelentkezve.
    Hogy a rákba van ez?
  • LeonSilver
    #1538
    Avira + w7 beépített szűzfal ;) Egy otthoni gépre ennél több felesleges.
    FF böngésző + AdBlock plus.Ez a legkirályabb dolog az http://ajnasz.hu/ oldalon található szűrővel.Egyszer a zindeksz beakarta perelni vagy mi de aztán letett róla mert a rövidebbet húzta volna :D
  • Papa01 #1537
    Köszönöm a válaszokat!
    OFF:

    Érdekes rákattintottam a so please don't click on it : > linkre és bejött az oldal, azóta nincs vele gond.. De nem értem, miért történt ez? :(

    Félek, valami nem kerek... :(
  • DummyBoy
    #1536
    xD

    Avast + Win7 beépített tűzfal ... és kész ... Régebben agyon pakoltam a gépemet mindennel... De meguntam ...

    Ez bőven elég :)

    Pl: Agnitum Outpost Pro tűzfal csinált olyat, hogy játszottam a Neten a BF2-vel, (ami minden kivételhez hozzá volt adva ...) és egszercsak kiírta hogy szerintea a BF2 exe trükközik a neten, ezért 5 percre leállítja az internetkapcsolatot ... És megtette ...

    Ez az 5 perc elég volt az uninstallra ...

    Próbáltam még Comodo Internet Security-t is, tetszett is, de valamelyik frissítés után állandóan lefagyott a gépem, és mikor rájöttem, hogy a Comodo csinálja, úgy dönttem maradok a régi bevált Avast-nál ...

    Nincs gondom semmivel már évek óta ...
  • RedRiot
    #1535
    Flyonline.hu nálam működik. XP/Opera 10/NOD32/ZoneAlarm
  • Papa01 #1534
    Sajnos a munka teljesen elborít.. :( még hétvégén is! :(( Remélem azért helyettem is repülsz!! :)

    OFF:
    Akkor engem miért zavar el az oldal?? :(((

    Ezeket használom :

    NIS 2009 Vásárolt
    Malwarebytes' Anti-Malware Ingyenes
    CCleaner
    Kizárólag FF3.5.x alatt böngészek

    Operndszer: Vista 64 ,a frissítéseket mindig felrakom, és az Adobe Flash Playert is frissítem....

    Hetente mindenből teljes rendszervizsgálat!

    Tehát nem hiszem, hogy a gépemen fent lenne valami kukac, ami oldalakat támadna...

    Ti miket használtok még? Illetve milyen biztonsági megoldásokat alkalmaztok még?

    Köszönöm a válaszokat!
  • DummyBoy
    #1533
    Nekem megy ...

    Egy kis on ... Én mekkora béna vagyok ... Valami okból limitálva lettem 3 légigyőzelemig ... Tök mindegy mit csinálok, az új peccs óta 3 gépnél többet nem tudok leszedni, a 4-ik vagy kicsinál, vagy én csapom magam a földhöz ...

    Gondoltam csítelek egyet, megnézem, hogy 1000 bogyóból hány enemy-t tudok leszedni ... Séthetetlenséget bekapcsoltam, és nekiindultam ... 3 győzelem után elfelejtettem állítani a radiátort, motor kaput ... Restart Mission, Auto Radiator be ... 3 győzelem, dugó, restart, 3 győzelem, belémjött az enemy, 3 győzelem, utánna véletlen megint földhözcsaptam magam (Túl hirtelen oldalkormányoztam földközelben ...) , aztán 3 győzelem után én mentem bele az enemy-be ...

    Egyetlen találatot nem kaptam egész idő alatt ... Szóval várom a peccset xD
  • LeonSilver
    #1532
    Szessz Papa ( régen láttalak ).

    Nálam megy az oldal.
  • DummyBoy
    #1531
    Üdv! Szerintem annyira nem sajnos az ... ugyanis az Infinite Loop hiba elég öreg drivergond xD AGP esetén van rá megoldás, nemtom ez működhet-e PCI-os VGA-nál, de ki tudja xD

    Közben a guglizás meghozta a maga kis gyümölcsét ... 3 dolgot találtam ezügyben :)

    Az egyik, hogy a P45-ös lapok összeveszhetnek az ATI kártyákkal, BIOS update megoldja - Szóval frissíts BIOS-t első körben az nem árthat :)

    Valamint 2 magichand megoldást is találtam (Nem kell ezeket lenézni, hihetetlen mennyire bejönnek néha az ilyen hülyeségek ...)

    Az egyik az volt, hogy az emberke egyszerűen csak elkezdte felcserélgetni a memóriamodulokat a gépében és bevált (Megcserélte az 1-es és 3-as slotban lévőket :))

    A másik már logikusabb - VGA driver uninstall, driverclean-errel eltávoltít - VGA eszközkezelőből uninstall, majd reboot, majd Safe Mode - VGA módban indítani a Win-t (Izomból nyomkodni kell a boot után az F8-at és előjön a menü ...) és akkor felrakni a drivereket ...

    De még keresgélek ...
  • Papa01 #1530
    Sziasztok!

    Nálatok megy a flyonline.hu?

    Nálam ez jelenik meg:
    Forbidden access

    Sorry. You are visiting this site from a suspicious IP address, which triggered our protection system.

    If you ARE NOT a malware robot of any kind, please accept our apologies for the unconvenience. You can access the page by clicking here : >>>>>>

    The following link is here to further trap malicious internet robots, so please don't click on it : >


    :((
  • RedRiot
    #1529
    "akkora felhajtóerőt termel a 3 szárny, hogy 10m-en fel lehet vele szállni :)"

    Lehet az 3 és fél szárny is. :) Az kerekek közti idom is adhat egy kis plussz emelést.
  • LeonSilver
    #1528
    Nektek frissül ez a statisztikai szarság?
  • Fokker
    #1527
    most nézegetem a dr1-es videókat. akkora felhajtóerőt termel a 3 szárny, hogy 10m-en fel lehet vele szállni :) ahogy olvasom, az egyik legkönnyebb gép az eddigiek közül(500 valahány kg üresen). jó lesz. de a camelt is megveszem majd.
  • Fokker
    #1526
    sajnos benne van. ezért is gondolok a legrosszabbra. kipróbálom azokat a progikat amiket írtál. egyébként amúgy is jobb volna egy 1GB-os 4890-es kártya, hogy teljes részletességgel tudjak játszani. a monitorom is kezd döglődni, úgyhogy lassan jönnek a kiadások.

    elkezdtem a careert, mintha nem sznájperkednének annyira. eddig viszonylag jól sikerültek a küldetések. lejjebb véve még néhány dolgot, később fagy ki a mocsok.

    a fenti kék halált még 1x sem csinálta RoF alatt. ez is fura.
  • Sanyo
    #1525
    Meg kell próbálni a hangárt felszállás után. :)
  • RedRiot
    #1524
    Ja, nagyon komoly. Ezzel egy mélygarázsban is lehetne repkedni. :)
  • otiq
    #1523
    Ahogy elnézzem az új fokker brutálisan szűk fordulókat tud nyomni.
  • LeonSilver
    #1522
    Olyan izgatott vagyok... Remélem holnap kijön az új peccs :)
    Én első körben a tevére nevezek be azthiszem.


    Vagy a Fókira :D
  • Sanyo
    #1521
    Két új Fokker Dr.I video.
  • DummyBoy
    #1520
    Én meg béna ... xD
  • RedRiot
    #1519
    Photoshop + dds plugin megnyitja faszásan, de az még mindig csak a skin, amit azért elég nehéz igényesen átfesteni. :/ Próbálkoztam vele, de lusta vagyok hozzá. :))
  • DummyBoy
    #1518
    Nem rugatom ki magam xD Ha nincs időm, akkor úgysem ezzel foglalkozom, de a gugli elfér a háttérben ...

    @Leonsilver: Próbálj meg első körben új Layer-t csinálni az egészből ... Van egy jó topik erről ROF fórumon

    Vagy próbáld ki a GIMP-et ... az is ingyenes ... Én Portable Photoshop + Nvidia DDS pluginnal tudom szerkeszteni, csak nehéz szépen eltüntenti a kereszteket oldalról ... Én ezért várom a Template-eket ...