29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #3037
    Nem tudom, hosszabb távú tesztek kellenek, 3-ik win install után mostmár a joy drivereken kívül meg játékokon kívül minden fentvan, és úgy néz ki működik ...

    Fentvan a Bluesoleil is, szóval az csak szenvedő alanya volt a dolgoknak, asszem az Ati Tray tools és a Razer egér driver lehetett a ludas, ezeket ugyanis ha valamelyiket felteszem, akkor csontrafagy a Desktop ...

    Ma ROF telepítés lesz :)

    Én repkedtem sokat orosz rulett helyett Ground Attackot az elején, mikor jött a menekülős AI-s peccs, nehezebb az ótókat leszedni, sokkal kisebbek :) De azzal is el lehet szórakozni + segít a földközeli manővereket gyakorolni ...

    Bombázni az vicces, oda be kell kapcsolni az unlimited ammo-t, ha érdemben akar gyakorolni az ember (Főleg mivel 4 tankot 2 bombával necces kicsinálni ...)

    De a légvédelmi ütegeket ellen még nem sikerült működő taktikát kidolgoznom :)
  • Papa01 #3036
    Nekem, nagyon tetszik, csak az a baj, amikor földi célpontokat kell támadni, pl teherautók, képtelen vagyok eltalni őket...
    Nektek sikerül? :)

    Dummy, hogy áll a géped?
  • RedRiot
    #3035
    Én még egy-két peccsel ezelőtt próbáltam karriert, de harmatos hozzá a gépem. Rulettet meg multit viszi szépen 40-50fps-el (egy két pillanatra leesik 30-35-re), de a karrier alatt nekem átment szimulátorból körökre osztott stratégiába. :))))
  • DummyBoy
    #3034
    Én jelenleg a win reinstallokat nyomom ezerrel, qrva BT stack behülyült, és startupnál lefagyasztja a rendszert ... egész hétvégén ezen túráztam ... :(

    Szóval jelenleg ezzel játszom :(
  • Papa01 #3033
    Urak, Ti nyomjátok a karriert? Szerintem nagyon ott van, most Alba DIII-al csinálom, és nagyon tetszik!! :)
  • Papa01 #3032
    Köszi a fordítást, de figyelmesek! :)
  • Sanyo
    #3031
    Köszönik, hogy szervert futtatsz, multiban játszol. :)
  • Papa01 #3030
    Van egy ilyen is...
    Megtenné valaki, hogy lefordítja valaki a szöveget? Köszönöm szépen! :)
    Papa
  • Papa01 #3029
    Megvan! Levél Maritól... :D

  • Fokker
    #3028
    ezeket a plecsniket(badge) be lehet állítani az "Awards" menüpontban. azok jelennek meg, amiket bejelölsz. viszont az a festmény-szerűség nem tudom mi lehet.
  • Papa01 #3027
    Ezek is nagyon menők!!!! Lehet, ha az adott típussal bizonyos órát lerepülünk akkor jelenik meg...

    Képzeljétek el repültem a RoF_QMB_Beta_05-el.. 3b N17 ellen, (jó, tudom nem nagy szám gépek :) ), de nagyon élvezetes harc volt!! Próbáljátok ki Ti is!!
  • Papa01 #3026
    Tényleg kár, hogy nem tudtál jönni, jövőhéten remélem pótoljuk! :) Jövőhét után szabin leszek, akkor délelőtt is repülhetünk, például gyakorlókat is... :) Fokker kollégával repültünk párszor, szerintem tök hasznos volt nekem.. :)

    De tényleg mi az a kép?? :D
    Nektek is ott van?
  • LeonSilver
    #3025
    Nekem nincs

  • LeonSilver
    #3024
    Nej ;)

    A jövő héten már aktívabb leszek ha minden igaz.Ezen a héten talán 1/2 órát repültem ( ma délután ) estem-keltem ... :(
  • Papa01 #3023
    Gyerekek megjelent a bal felső sarokban egy kép... Mi akar az lenni???
  • Fokker
    #3022
    én ma sajnos nem tudok menni.

    felrakok egy orosz rulett felvételt, a végén elcsesztem a Bréguetnél. a linkre kattintva, "Ingyenes letöltést" kell választani, majd a "Nem élek vele" gombot kell megnyomni. utána a zöld színű "letöltés indítása" linkkel indul a tényleges letöltés. Mediafire-rel próbálkoztam, többször is elakadt, úgyhogy marad a data.hu.

    orosz rulett Fokker
  • Papa01 #3021
    Urak, van kedve röppenni valakinek?
    :)
  • Papa01 #3020
    Köszi a tippet, kipróbáljuk! :)
  • RedRiot
    #3019
    AZ "Up and at 'em" küldiket próbáltátok már? Az 1.09 óta sokkal pörgősebb lett, néha több gép ellen is kell harcolni. Jobb mint a random rulett.

    Ugyanott, a "practice practice" küldik között van, én az Alba D.Va-val próbáltam. Fel kell szállni, már jönnek is az enemyk kelet felől.
  • Papa01 #3018
    Én még valami 16-ért vettem emlékeim szerint... :)
  • RedRiot
    #3017
    Ja, nem rossz joy ez, ahhoz képest hogy akciósan 10.000 volt a MediaMarktban. Már megvan vagy 4-5 éve, de még mindig úgy működik mint újkorában.

    A részeg pilóta meg hatalmas, nagyon érezte a gépet!
  • Papa01 #3016
    A joy eglsz pontosan ez a gázkar leszerelhető,úgy kényelmesebb volt használni.. :)
  • Papa01 #3015
    Köszi a gépet Redriot! :) Nekem is ilyen joyom volt az X52 előtt, de annak külön volt gázkar része is, nagyon szerettem, jó joy volt!

    A tegnap említett videó!
  • RedRiot
    #3014
    Én is köszönöm, ez a mai nagyon jó volt! Úgy néz ki nem érdemes erőltetnem az SE-t, az Alba hatékonyabb. :)

    Szó esett a joy-érzékenységről. Én csak a magassági kormányt állítgattam. A csűrő jó ha minél érzékenyebb, az oldalkormány is, de azt nem szeretem ha fel-le ugrál a gép a legkisebb mozdulatra is. Minimálisan a középpontot is eltoltam, így egy picivel kevésbé kell előrenyomnom a joyt egyenes repülés közben.



    Ja, és ezzel röppenek:
    Thrustmaster Top Gun Fox 2 Pro
    Ergonómikus darab, de azért előbb-utóbb lecserélem majd vmi precízebb szerkezetre.
  • Fokker
    #3013
    én is köszönöm mindenkinek, nagyon jó volt.
  • Papa01 #3012


    Köszi a röppenést, jó éjt! :)
  • Papa01 #3011
    RoF_QMB_Beta_05
    RoF_QMB_Beta_05
  • Papa01 #3010
    Megy a szeró is... :)
  • Papa01 #3009
  • Fokker
    #3008
    5 perc és jövök én is.
  • Papa01 #3007
    Oké szedem, megyek TS-re! :)
  • DummyBoy
    #3006
    És csináltam gyorsan estére 2 mission-t ...

    A tegnapi 12vs12-es misszió lett editálva, azzal a különbséggel, hogy csak az egyik odlalon van AI ...

    http://www.mediafire.com/?ltjm5m5egdj
  • Papa01 #3005
    Működik!! :)
    Köszi.. azért durva, ennyit kell küzdeni egy jó repülésért.. :D

    Köszi Dummy a segítséged!
  • Papa01 #3004
    Wooow! :) Köszi, Megnézzük! :)
  • DummyBoy
    #3003
    Ehh ... Vicces gyerek ez a Sensenman :)

    Minden kör végére betett mégegy gépet, ezeket a lista legalján találod meg ... ezek mindegyike Camel ...

    http://www.mediafire.com/?1eokv42vmjl

    Kicsit elfirgattam a gépeket, meg kisebbre vettem az AttackArea-t ahol a gépek támadnak ... De a Cameleket bennehagytam :) Állítsd át magadnak őket oda ahova akarod ..

    HA kell (És végre működni fog ...) akkor csinálok egy Allied és egy Central Powers Rulett pakkot közelebbi gépekkel, és akkor mindenki olyat állít magának amilyet akar ...

    És még valami ... a gépek nem a ti helyzetetektől föggően spawnolnak, hanem a térképen megjelölt ponttól képest ... HA valamelyik gép elcsal innen benneteket, akkor vissza kell menni mert a másik oda fog spawnolni !
  • DummyBoy
    #3002
    Nos, nincs ötletem ...

    Ráadásul elfelejtettem a misszióban elforgatni a gépeket, mindjárt feltöltöm megint ...

    Ja, elfelejtettem, lett volna ma időm megcsinálni a multis mission-öket, lehet párat megcsinálok ...

    Szerk: Váááá ... maradt benne két Camel :)
    Most találtam meg xD Ahogy forgattam a gépeket :) Az egyik Skilled és az egyik ACE :)
  • Papa01 #3001
    Íme:


    Az elindítás módja jó?
    Mission - Fokker DVII (erre át állítottam a player típust), Russian rulette (randomized)
  • Papa01 #3000
    Csinálok a screen-t,,, :)
  • Papa01 #2999
    Az, tuti...
  • DummyBoy
    #2998
    Na ez érdekes ... Elvileg nem kéne hogy Camel jöjjön szembe ...

    Tuti Camel? MErt a küldikban amit linkeltél abban nincs Camel ...