2354
  • oreal
    #1634
    50k gold gyors megvan :)))
    par ezer Wisent ;)
  • Torzonborz
    #1633
    csinál az csak lassan. sajna még mindig van lag , szóval türelem ;)


    Oreal : ok , aggyá soksok manit és csinálunk guildet :P ugyibár csak maga a guildstone 50k gold.... :D
  • Lonni
    #1632
    elolvastam a halpot, de az x nem csinált semmi.

    Amúgy az bug vagy feature, hogy egyszerre lehet equipolni pick axe és short swordot, honnan tudja melyiket akarom elővenni?

    Valamint az action bar nektek müködik, én nem bírom odatenni a skilleket.
  • oreal
    #1631
    Alapitsunk magyar MO guildet
  • Torzonborz
    #1630
    bökj x-re .

    egyébként meg RTFM !
  • Lonni
    #1629
    sikerült bejutni, már nem lagzik, de kardomat nem tudom hogy kell elővenni :D
  • Lonni
    #1628
    azt írták a forumon, hogy amig nem online a szarver nem lehet bemenni duh huh.

    De mikor lesz megint online?
  • Torzonborz
    #1627
    jah jött quick fix , se orkok se keep nem volt bent.
  • TDC Geronimo
    #1626
    Most rebootolták a szevrert, de bugos és perma night van :D 1 órán belül patchelik azt elvileg.
  • Lonni
    #1625
    nekem nem sikerül kari generálásnál tovább jutni a hely választásnál
  • Torzonborz
    #1624
    na tegnap benéztem. megcsináltam új karit persze pont iccaka kerültem be. hát bazz belekerült vagy 10 percbe mire ebben a tökig nem látok sötétben betaláltam fabernum-ba ahol persze szintén nem volt semmi pilács.
  • TDC Geronimo
    #1623
    Ahogy postoltam utána olvastam el :D Amúgy kurvára bejövős ez az éjszakai cucc fáklyával :D Alakul ez a game, alakul...

  • Torzonborz
    #1622
    RTFKI ! :P
  • TDC Geronimo
    #1621
    Oh végre nem olyan sárga a game így hogy van day/night cycle :D Csináltam egy új karit, de nem kaptam meg a shortswordot :(
  • Lonni
    #1620
    laggal mi a helyzet?
  • TDC Geronimo
    #1619
    Hát majd lehet siegelni ha benne lesz az a dolog meg hozzácsatolják a territory controllhoz később.
  • Torzonborz
    #1618
    nna jó volt az időzítés :D
  • Torzonborz
    #1617
    hmm már ippeg meg akartam itt kérdezni hogy mi a franc van a 22-re ígért peccsel de gondoltam előtte felnézek hivatalos fórumra.....hát nem ma jön. :D

    egy érdekesség :
    Housing:
    - Added new a house type, the Keep. Keep Deeds can only be placed by masters of the House Construction trade.
    - Added Palisades; players can now construct them around certain keeps.
    - Added Palisade Gates; The gates can be locked.

    kíváncsi leszek ezt hogy oldják meg. ha van eszük nem úgy mint DFben azaz nem fix helyre lehet falat húzni.
    na meg kérdéses hogy ez a keep mire is jó ?
    azon kívül hogy biztos szép meg nagy meg egy kláné. :)
  • TDC Geronimo
    #1616
    Új patch note. na azért csak sikerül release előtt belerakni pár dolgot, amit utána terveztek
  • TDC Geronimo
    #1615
    Eddigi legigényesebb világtérkép szerintem :)

  • oreal
    #1614
    Mint mar irtam is egyszer mikor belepsz megkell varni hogy a jatek betoltson teljesen ha nem akarod kesobb laggoljon,jatek kozbe is elkezdhet laggolni olyankor log off , log in , varsz 2 3 percet es ujra proba.
  • AtomSplitter
    #1613
    pfff, vissza az egész :D

    Eddíg tök szépen ment a játék, erre meg azután, hogy beírtam az előző üzit hát nem megint laggal indít :S Pedig tök szépen ment.

    Mégsem fogom egyedül kihúzni a Star Vaultot a szarból. Ezért külön elnézést kérek.
  • AtomSplitter
    #1612
    Hali!
    Izé, triviálisnak fog hangzani, de nekem a lagproblémák megoldódtak miután a tűzfalon beraktam a mortal online launchert a kivételek közé. Úgy néz ki egyébként, hogy ezt minden patch után meg kell ismételni.
    Eset nod van nekem, de hátha másoknál is beválik.
  • Torzonborz
    #1611


    lulz :D
  • TDC Geronimo
    #1610
    megnézegettem ezt az új patchet igaz kb 10 percet láttam belőle, de eddig egész jónak néz ki csak kár hogy fabernumnál lagol nagyon. Priest faszán néz ki meg végre van egy kis élet benne nem csak ott áll, mint a cövek :D Van vagy 4-5 féle animációja. Remélem telerakják majd ilyen NPCkkel a városokat. Láttam egy kurvajól kinéző egykezes kardot szerintem az is az egyik új craftolható cucc. Combatot elég nehezen tudom kipróbálni a nagy lag miatt sajna :(


    Tényleg ha lenne valami felesleges fegyvered azt szívesen elfogadnám :D valami 2h kard esetleg vagy bármi :)
  • oreal
    #1609
    Az Atlas engine egy Unreal Engine-re epulo MMO network engine,amit az EPIC china fejlesztet.Itt talalhatsz rola bovebb informaciot.
    http://www.epicgames.com/press_releases/atlas.html
    Az unreal engine valoban a ma elerheto egyik legjobb jatek motor,de sajnos network engine-je egyenlo a 0-val :) Szemely szerint cry engine rajongo vagyok,de sajnos nem sok jatekot adnak ki vele.
    A content patchet elneztem,es igazad van csak 22-en jon( datumot nem is figyeltem) Ebben a laggban meg 1 disznot is nehez megolni,jo lett volna eloszor a laggot fixaljak,de foleg a jungelben levo Sator szornyeket akik 300 meterrol mar tamadnak a landzsakkal,en meg a legjobb ilyal se tudom oket megloni olyan tavolrol de ok mar tamadnak,es be is talalnak 25-30 damage.De tegnap 4 ora szenvedes utan meglett 400 keeled scale 2 dragonica armourhoz.
    _______________________________________________________________________
    Az hogy a karakter backgroundja behatarolja hogy miket tudsz csinalni majd a jatekban,ez igy ebben a formaban nem igaz.Hisz barmit megtanulhatsz a kesobbiekben.Ez csak 1 segitseg a sok openbeta playernek hogy ne a 0-rol keljen kezdeniuk a skill up-ot.Bar vicces hogy a harcos karakteremet en is eloszor mage backgroundal kezdtem igy nem kellet sokat vacakolnom az Ecumenical Spells fejlesztesevel,mert alabol adva volt.Igy most tudok gyogyitani varazsolni meg harcolni is.A weapon/armour crafter karaktereket is erdemes slaghaulerel kezdeni mert azoknak mar van metal-hoz skilljuk,es a crafting konyveket gyorsabb elolvasni mint pl a metalhoz a skilleket megszerezni.Nem art oda figyelni melyik backgroundal nyerhetsz a legtobb idot.Konyveket olvasni gyorsabb mint skilleket huzni,kulonosen ha metalrol van szo vagy refining/extractingrol.
  • KaszaN
    #1608
    tehát akkor hogyan kell?
  • Bandras DaSilva #1607
    Az elején a karakter készítés képernyők egyikén lehet hátteret beállítani. ott érdemes megnézni, hogy kb miket ad. Ez azért jó mert elkölt egy csomó skillpontot már előre és így nem kell mindent a legelejéről kezdeni.

    Hátránya, hogy nagyjából be is határolja, hogy miket tudsz majd csinálni a játékban.
  • TDC Geronimo
    #1606
    Unreal engine nem atlas, az meg hogy nem bírja el nem az engine hibája, mert ez az egyik legjobb ami ma elérhető :) A mai patch meg még nem a nagy content patch lesz, az 22én jön. Ez a mai a combat overhaul lesz elvileg. Estefele lesz majd úgyis note.
  • oreal
    #1605
    Kivancsi leszek a mai patch-re amirol eddig csak azt tudni content patch lesz,en egy lagg fix-nek jobban orulnek.Akinek jatszhatatlanul laggol a jatek,probalja ki hogy mikor betolt a jatek hagyod a karaktert alni par percig hogy rendesen betoltson mindent.Varoson kivul altalaban kisebb a lag is ,az egy nod-ra juto emberek szama miatt.Ennyit kb az atlas engine-rol is,egy nod/serveren belul nem bir el meg 100 embert se :-(
    Bar par honappal ezelott nem volt ez akkora problema,a kerdes az az hogy most a sok open beta playernek vagy inkabb csak a sok elore megadott skillnek koszonheto,amit folyamatosan ellenoriz a szerver es frissit.
    _______________________________________________________________________
    Ha valaki eleg kemenynek es skillesnek erzi magat segithetne a jungelben kicsit kaaled scalet szerezni,de ha valakinek valami kell irc-n [CIR]Infamou5 neven megtalal.Esetleg valaki aki refiningban jartas az is irhatna :=) ichor receptet meg egyik guild se szerezte meg egyenlore :P
  • oreal
    #1604
    Shade,banyaszni vagy fat vagni csak akkor tudsz alapbol ha a karaktered "background"-ja tartalmazza a hozza tartozo skillt.Ezt ugy tudod ellenorizni hogy jatek kozben megnyomod az L-betut,a feljovo ablakban ball oldalt a Techniques-ben Gathering - Mining/Woodcuting-ot megkeresed,es a hozzajuk tartozo ikont felhuzod a Toolbar-ba.Ha nincs ott akkor keresned kell 1 basic book vendort es tolle megvenned a mining vagy woodcutting skill book-ot,az inventory-ban(i) rakattintva jobb klikkel elkezdi olvasni a konyvet majd x ora elteltevel mar tusz banyaszni vagy fat vagni.
  • KaszaN
    #1603
    De azt hogykell?
  • Bandras DaSilva #1602
    Elő veszi azt csak sokszor nem látni a lagtól..ha megnyomod megint akkor ott lesz az exiting combat üzenet...még fát is tudsz vágni így meg bányászni.
  • Torzonborz
    #1601
    nna erre kíváncsi leszek. remélem tényleg vmi épkézláb játék kerekedik lassan belőle .
  • TDC Geronimo
    #1600
    "Dear community,

    As you know we have been working on fixing the lag we have been experiencing during the latest open beta phase. We've successfully pinpointed the main reasons for his and are currently solving them as fast as we can.

    We have also had some problems with our patcher, both in the terms of a huge amount of new players trying to connect to the game, and that we had too few servers hosting the data. We have now updated this and it should work a lot better now. As already announced the (by now) outdated client on the Mortal Online DVDs will now properly update itself.

    We will have a small patch on Monday 15th of February, containing a combat overhaul which will improve the overall feeling and flow of the combat. This includes updated hit boxes, real weapon arcs (to hit your target more accurately not relying on where your “crosshair” is but where the actual blade is), some bug fixes and some small features. We are looking forward to hearing your response on these important changes.

    On 22th of February we will release a huge content patch including even more combat changes, changes to the magic system, new weapons, obviously new content as in new areas, pickables/resources, npcs and mobs, new player buildings and some other stuff you may find very interesting.

    We are looking forward to release these patches as they affect the core of the combat in the game and we think the result is very good so far. This is of course something we will continuously improve and polish since it’s an important factor of the game. "


  • KaszaN
    #1599
    Jamwg...hiába nyomom az x-et nemveszi elő a fegyvert. Pedig bevan rakva a karakterre.
  • KaszaN
    #1598
    "pakold ki toolbarra favágó skill"
    Mi?
  • Torzonborz
    #1597
    RTFM !

    egyébként : nyomj X-et így előkapod kezdő baltácskád , pakold ki toolbarra favágó skill slattyogj oda egy fához , nyomd meg azt a gombot amelyiken skill van s voilá már bőszen aprítod is.
  • KaszaN
    #1596
    És hogyan lehet fátvágni, meg bányászni? Meg egy állatot sem találtam eddíg, a városból meg kise tudok jutni. De nemértem, egy csomóan látom ütik a taéajt fejszével, de hogy?
  • oreal
    #1595
    a terkep : http://img692.imageshack.us/img692/2751/mmobs.jpg