2354
  • Jockey
    #1514
    te mivel tolod beton?
    EVE?
  • Morinad
    #1513
    a harc jó, csak nem az öten egyet lemészárolni, hanem az egyedül ötöt. Abban van kihívás és sikerélmény.
  • oreal
    #1512
    mi a szart lehet csinalni ezzel az Aplha allapotu jatekkal ? legyszives mondjal nekem otleteket mi elvezetesebb a gyilkolasnal ? Varoson kivul szinte embert nem losz,mert 1 nincs, 2 meg elfut a stamina bug miatt.
    En mar vegig craftoltam mindent amit tudtam pajzstol a fegyverig,felhuztam a warrioromat 0-skill point left.Ezek utan legyszives ajanlj nekem valamit ami meg szorakoztato lehet. Kosszencs
  • [HUN]Crassus
    #1511
    "5 nyilas mindenki 1-1 loves,es az aldozatnak meg ideje sincs beirni "guard" mar halott is"
    Hihhhetetlen mód lehet élvezetes....:S nektek is meg annak is akit lezúztok:(
  • oreal
    #1510
    Hat orulok engem bevalasztottak, de valojaban inkabb elmentem aludni... 1 ora alatt lejatszottak 2 meccset, es 32 ember volt. Nekem meg este sajnos melo van :( igy inkabb az alvast valasztottam mint sem nezzem a sok barom osze visza rohangal meg hadonaszik.Remeljuk a pvp resz lesz meg ennel jobb is.
    -Uj guild alakult az unalmas mortal ora'k eltoltesere,Outlaws a neve.
    A klannak semmi kulonlegessege csak annyi hogy PK guild, nem pvp :)
    Itt artatlan embereket kell tomegesen olni :P amig wipe out nem lesz addig ennel jobb szorakozast nem talaltam :) kora reggel 5-en szetlootoltuk egesz toxai-t 5 nyilas mindenki 1-1 loves,es az aldozatnak meg ideje sincs beirni "guard" mar halott is,afk minerekbol mar 3000 goldom van egyenlore.Ha valakinek kell szoljon. Aki meg unja a jelenlegi jatekot az meg joinoljon a guildhez :) jo szorakozas,legalabbis jobb mint fa't va'gni.
  • [HUN]Crassus
    #1509
    ohhh....,de nekem akkor sem jön át a melee(nem lőfegyverek)harc ebben az FPS módban
  • TDC Geronimo
    #1508
    sprint bug miatt van, de ezt leírtam már pár hszel lejjebb. combat modeba sprintelnek anélkül, hogy a stamina fogyna. Ezért mondtam, hogy miért nem várták meg jövő hetet vele mikorra javítva lett volna.
  • [HUN]Crassus
    #1507
    lehet ennek FPS MMORPG dolognak még jopár ÉV! kell míg élvezhető lesz....ez a qrvagyors össze-vissza rohángálás finoman szólva is nevetséges:(
  • Tababo
    #1506
    Később sikerült belenéznem.Tényleg gyengusz.Sok pattogó,rohangáló ember csépelte 1mást...0 effect.

    Lehet más ha az ember ott van de így...
  • [HUN]Crassus
    #1505
    nagyon gyengusz:(:S
  • TDC Geronimo
    #1504
    Nem sokból maradsz ki :D
  • Tababo
    #1503
    de rossz nem lehet nézni.Le van terhelve a szerver...
  • TDC Geronimo
    #1502
    Hát ezzel a sprint buggal kár volt ezt megrendezni :D
  • TDC Geronimo
    #1501
    Itt is lesz egy stream kommentárral
  • TDC Geronimo
    #1500
    Rajta vagy ahogy nézem :p
  • oreal
    #1499
    most nezem elirtam a nevedet :S ne haragudj. a francba hogy itt nem lehet szerkeszteni :) kozulletek valakinek sikerult rajtam kivul neveznije?
  • oreal
    #1498
    jah en is neveztem :D majd meglatjuk bejutok -e de biztos megnezem :)
    Trainors te melyik varosban vagy altalaban ?
  • TDC Geronimo
    #1497
    Itt majd lehet nézni lesz este 6tól 1v1 community arena event. Bár ezzel a staminabuggal érdekes lesz :( Elég hülyén fog kinézni a sok rohangáló ember combat modeba
  • TDC Geronimo
    #1496
    Nem biztos. Eddig pont azért nem volt, mert sok fpst zabált. Ez valami új rendszer amit tesztelnek -.-
  • TDC Geronimo
    #1495
    Itt a blogpost hozzá. Jó hallani legalább, hogy kaptak egy kis segítséget és többen lettek. Meg azt is, hogy lesz élet az npckbe nemsokára :D
  • Torzonborz
    #1494
    zomg dejóóó -10 fps
  • TDC Geronimo
    #1493
    zomg lesz fű!!4

  • Torzonborz
    #1492
    jövő héten stress test.

    nabazz :(
  • Morinad
    #1491
    Ha ez kiadják a hónap végén, be is csukhatják a boltot. A játékosok akik benn vannak, mind panaszkodnak, ezért nem valószínű, hogy sokan vennék meg. Akik meg benn vannak, nem fognak ezért fizetni. (egy-két kivétellel)

    A Darkfall-lal összehasonlítva ez most sokkal gagyibb, mint a Darkfall volt induláskor. A mostani állapotához képest meg ez übergagyi-vacak. S mivel azonos a célközönség ennek nem sok esélye van így.

    Jobban teszik, ha kicsit még faragják, akár több hónapig is. (szerintem kb. 3 minimum kellene nekik)
  • oreal
    #1490
    Ha valaki tervezi hogy valamelyik Guild-hez joinol akkor szoljon lecci elore,jo lenne legalabb az a 4-5 magyar egy helyre kerulne,es egymas oldalan harcolhatna,mintsem egymas ellen.
    ______________________________________________________________________
    Fakk AFK gathering...
  • TDC Geronimo
    #1489
    Nemhiszem, hogy tovább halasztanák már. Henrik is írta pár napja IRCen, hogy a hónapba megjelenik. Én is örülnék neki, ha nem így lenne. Nagyon hülyén csinálták ezt a beta testelést. Kb most kéne elkezdeni, mert most van benne a beígért dolgok 90%a. Utolsó hetekbe beledobni a játékba egy ilyen bonyolult skill meg craftrendszert nem túl szerencsés. Tindremet is látni szeretném már végre :D Remélhetőleg a köv content patchbe benne lesz ami a hónapba jön...meg valami meglepi is -.-
  • Tababo
    #1488
    Igen én is erre gondoltam.Az alapján amit írtok nagyon hiányos.

  • Torzonborz
    #1487
    uccsó hírlevélben az volt hogy eltolták 1 hónappal a megjelenést ami eredetileg dec. végén lett volna.
    ha van eszük akkor nem fogják most kiadni .
  • Tababo
    #1486
    Szia.Én mindenképp fogok játszani vele ha kijön.Az 1etlen mmo ami most igazán érdekel a mostani trágya felhozatal között.

    Lehet tudni valamit a megjelenésről?Gondolom nem most lesz ha még félkész.
  • Jockey
    #1485
    de legalább szép a grafikája a domborzatank..
    gyere inkább potbs-ni, van 14nap ingyen napod..:-p
  • Torzonborz
    #1484
    skill mixelésnek nincs sok értelme lévén hogy 3 karid lehet. csinálsz 1 craftert meg 2 pvps ( melee / magic ) karit vagy ilyesmi.

    end game ahogy írtad guild vs guild lenne igazából csak hát ahhoz több kell.
    az se baj hogy a craftba ennyire belemerültek mert játékosok által irányított gazdaságot akarnak ahhoz meg ez kell.

    a baj az hogy ami most van az nem áll össze egy kerek egésszé.
  • oreal
    #1483
    Torzonborz szerintem nem veszitesz sokat.En is mar eleg szenvedosen nyomom.Egyenlore mondjuk ugy kb craftolni lehet csak de azt se,mivel az extraction ikonom hianyzik...PVP lehetetlen,hisz az unlimited sprint miatt mindenki elfut elolem,igy nem lehet harcolni sem.AI nincs.De akkor kit tamadjak?! A crafting alapbol nem erdekel.Kulonosen ha tovabbra is igy maradnak az abbility pontok.800 pontbol vagy harcos-t vagy mage-t vagy craftert huzol max-ra,a mixelesnek nulla ertelmet latom.
    -Nem ertem az AI mitol laggoltatja a szervert,hisz azon kivul hogy fel le jarkalnak meg ha megtamadod visza tamad vagy elmenekul nem sok mindent csinalnak.
    -A fejlesztok is tulsagosan belemerultek a crafting rendszerbe mintha ez valami weapon/armor tycoon jatek lenne.A combat system meg egyenlore ugy tra'gya ahogy van,az ingame content is holmi keves.Az endgame contentbol meg me'g egyenlore semmi sem la'thato'. ( tudom meg nem az endgame content a legfontosabb most,de a jatekosok erdeklode'set valahogy fent kell tartani,mert en pl mar kezdem elveszteni minden hitemet ez valaha is megeri majd a havi dijat.Elkepzeltem hogy van jo pajzsom fegyverem guildem...es hova tovabb? guild vs guild ? harc a teruletert ? hat ezt mas mmo-k is kinaljak,sok kozulluk ingyenes is.)
    Ahogy a kommenteket is vegig nezem rajtam kivul van 2 aktiv player meg 2 unaktiv,egy egesz orszag nepessegene'l ez holmi keve's.
    De remeljuk a legjobbakat.Hogy a penzunk nem kidobott penz lesz.
  • Torzonborz
    #1482
    én most kicsit szüneteltetem a cuccot. vhogy nagyon de nagyon nincs kedvem belogolni. :(
  • TDC Geronimo
    #1481
    Ja AIval még most is baszakodnak mert crasheltet nodeokat meg lagoltatja a szervert. Elég gáz :s Ráadásul AI se sokat változott az elmúlt hónapok alatt. Még mindig nagyon buta.
  • TDC Geronimo
    #1480
    Ja én vagyok IRCen is Elderath néven.
  • oreal
    #1479
    :) jok a kepek
    Lag nem volt,de AI sem ha jol emlekszem.
    Ti merre jartok ingame? En altalaban Toxai-ban vagyok valakeik crafting table elott izzadok :)
    Csinalhatnank 1 magyar guildet is a kesobbiekben, a kerdes csak az hanyan jatszuk magyarok MO-t.Jelen pillanatban talan 4-5 embert latok aktivnak itt a forumon, de nem kizarhato vannak tobben is csak meg nem jutottak el ide. Irc-n tartozkodik valaki kozulleteke ? engem InfamouS neven megtalaltok irc-n is meg ingame is.
  • TDC Geronimo
    #1478
    Jó kis stress tesz volt. Elején voltak a képernyőmön kb 70en. Ott full grafon ami a betaba jelenleg megengedett is volt 25-30 fpsem. Később viszont mikor beálltunk 1 vonalba és mégtöbben jöttek akkor már igencsak izzadt a gépem :D Meglepő módon lag szinte semmi sem volt. Néha volt kb fél seces késés, de egyik dev infója szerint több mint 300 ember volt abba a nodeba. Event elejéről mikor gyülekeztünk csináltam 1-2 képet, de mikor a nagyobb tömeg megjött nem mertem már képet csinálni nehogy kifagyjon :D







    Elvileg megjelenésig még lesz egy nagy content patch a hónapba aztán ki tudja, hogy megjelenik-e vagy sem januárba.
  • TDC Geronimo
    #1477
    Akit érdekel ma event lesz este. Anyagot vesznek fel egy trailerhez. Gondolom a launch trailerhez. Részletek itt :

    OK gang, we need a bit more material to record so we're doing a little event tomorrow evening 8:30 pm GMT+1.

    The more ppl show up - the cooler this will be. This will be material used in a game trailer.

    We will meet at the twin stones near "Lake Saussage".
    Henrik and Challe will be recording. GMs will be present to help supervise/organise.

    In light of the current crafting situation you will be supplied with weapons and armor.

    Again the details:


    When? -- Sunday, Jan 10th. 8:30 pm GMT+1

    Where? -- Twin rocks near Lake Saussage

    És a helyszín

  • TDC Geronimo
    #1476
    Na végre kezdtek valamit az árnyékokkal is. 25 fpsel több van fabernum környékén high shadowsal végre. Extraction UI biszont bugos, nem lehet bezárni :( Meg nem fogy a stamina combat modeba ha futsz így végtelen a sprint ott. Ja meg nincs AI még mindig valamiért pedig patch noteba volt róla szó. lehet hajnalba elfelejtette seb visszakapcsolni :D
  • TDC Geronimo
    #1475
    Nekem az tetszik a legjobban, hogy végre a combat modeba lépéshez nem kell megállni.