2354
  • TDC Geronimo
    #1754
    Indulásnál még nem, majd 1 hónap letelte után, de én már frissítettem és átállítottam -.-
  • vear
    #1753
    Ez van amikor nem a leggázosabb dolgokat oldják meg előre. Előállítanak halom eyecandy-t, amiből nem áll össze működő végtermék.

    DF fórumon figyelmeztetnek, hogy aki preorderelt annak automatikusan vonják majd az előfizetést indulásnál.
  • Torzonborz
    #1752
    már most is olyan mint a videón....offline-ban :D
  • oreal
    #1751
    mar 6 honappal ezelott is azt irta mindenki ez lesz az MMO kategoria legnagyobb buka'sa. Es azok utan hogy a keszitok szetszivattak a jatekosokat , meg is erdemlik hogy bebukjak. Most is nezem itt a Forum banneren futo kis video-t,10 ev mulva nem lesz ilyen allapotban ez a jatek :) 3 honapja jatszhatobb volt mint most :) hahaha 9 honapja meg jatszhatobb volt mint 3 honapja.
  • Morinad
    #1750
    Amikor a félelem legyőzi a józan észt. Nem merik megmondani annak, aki fizeti, hogy a pénz elfogyott, játék meg egy sapka szar. Megvárják, míg rájön magától.
  • TDC Geronimo
    #1749
    Rosszabb állapotba van a játék, mint volt 3 hónapja... Nincs olyan ami működik kb. Szánalmas és ezt akarják 8 nap múlva megjelentetni.
  • Bandras DaSilva #1748
    Megnéztem a hétvégén én is az új változatot...a patcherrel nekem semmi gondom nem volt. Pikk-pakk fölnyomta az egészet. Láttam fórumokon, hogy sok embernek baja van a patcherrel...nálam teljesen hibátlanul működött. Az egyetlen bajom az volt, hogy nem max sebességgel szedte az updateket.

    Ez volt az egyetlen jó hír. Most, a megjelenés előtt pár nappal még mindig játszhatatlan. Gond van a karakter készítéssel, plusz elég sok embernek kb 20 perc mire belép a játékba. Valamiért a meglévő karik is kb egy olyan 5-10 perces várakozás után jelennek meg. A szerver nagyon gyakran újraindul/leáll.

    Desynch nem volt, de igazából játékost is alig látni. Kicsit nekem döcögősebbnek tűnik minden. Azt mondják, hogy ezen a héten meg a megjelenés előtt majd patchelnek mint állat és minden klasszul fog működni. Per pillanat ezt nehéz elhinni.

    Nem tudom, hogy mit csinálnak, de az open betaban már volt egy nagyjából játszható verzió..ez most nem az.

    Bekerült azonban sok új dolog is. Vannak új barlangok, új mobok, lovak stb. Kicsit jobban benépesültnek tűnik a világ.

    Elvileg ez a kliens már marad, és az új patcheket a launchpad szépen telepítgeti.Reméljük, hogy ez így is lesz. Én egyelőre még kitartok, bár egyre kevesebb lelkesedéssel.
  • Torzonborz
    #1747
    9 nap és megjelenik :D

    most nem tudom milyen állapotban van mert nincs kedvem megint leszedni a klienst.
  • Morinad
    #1746
    Én már nem logolok be, de olyan állapotba került hirtelen a játék, hogy lehet vele játszani? Vagy mi ez a 9 nap?
  • Torzonborz
    #1745
    nna micsoda számláló került ki az oldalra :D
  • TDC Geronimo
    #1744
    Megoldottam. Ettől függetlenül szarabb állapotba van a játék, mint volt 3 hónappal ezelőtt. 11 nap múlva meg megjelenik. Hát sok sikert nekik hozzá. Lehet ez lesz az első MMO ami meg se éri az első évfordulóját se.
  • TDC Geronimo
    #1743
    Esetleg, ha valaki megtalálja neten az új klienset egybe, úgy hogy nem kell telepíteni az szóljon.
  • TDC Geronimo
    #1742
    Na kijött ez az új verzió. Odáig el is jutottam hogy az utolsó 100mbos patch kivételével mind fent van. Az utolsónál patchelt vagy 20 percig a végén patch error volt... Utánanéztem és láttam hogy a 100mbos fosom patch valamiért a C-re átpakol majdnem 6gbot, majd onnan vissza. Ezután írta ki a hibát. Összes korábbi nagyobb patch felment rendesen ennek a 100mbosnak meg kell 7 giga hely a C-n a telepítéshez mikor egy másik meghajtón van a gcame? Istenem de utálom az ilyen fosom amatőr megoldásokat. Nem kell valakinek egy eladó MO ac? -.-
  • Torzonborz
    #1741
    atyáááám mi ez a borzalom ? :D
  • oreal
    #1740
    maradok a Divine souls-nal egyenlore :)
    http://divinesouls.outspark.com/
  • Bandras DaSilva #1739
    No, elvileg kijött egy újabb peccs. Ehhez fel kell nyomni a klienst újra, de van egy jól működő patcher.

    Egyelőre felemás vélemények vannak (még nem volt időm felpeccselni), de úgy néz ki alakul a dolog.

    Hétvégén feltolom az új peccset és megnézem, hogy mennyit változott a dolog. Elvileg alig 2 hét múlva megjelenés.
  • Bandras DaSilva #1738
    Elvileg, ha mindent visszakapcsolnak szépen egyesével mondjuk 1-2 naponta peccselve akkor lehet simán.

    Nálam a dolgok nagy része működött rendesen...nem volt hibátlan, de játszható volt a legutóbbi builddel. Mondjuk a házakba a crafting stationöket csak gm tudta betenni, meg volt egy-két vicces bug a házakkal is...amik valszeg azért bent maradnak, de azokat lehet majd release után javítani.

    A receptek nagy része műkszik, bár az új combat balancet nem igazán tesztelte még a tömeg...a belső tesztelés meg sosem igazán elegendő.

    Kicsit a páncélokon is változtatni kéne mert van egy-két kombó ami használható, a többi meg csak dísz.

    Szóval, ha sikerül berakniuk a dolgokat mostanában lesz még 2 hét tesztelni..az meg elég kell legyen.
  • TDC Geronimo
    #1737
    írták, hogy az új patchbe valami gondjuk van a dinamikus árnyékokkal így kapcsoljuk ki egyelőre. Nálam is jó szarul fut azzal. Tegnapra mondtak patchet, de nem lett belőle semmi bár amit ezek mondanak, arra nyugodt szívvel rá lehet tenni 1 hetet :D
  • Torzonborz
    #1736
    mondjuk nem értem hogy lesz ebből bármi is június 9re.

    normális stress teszt sem volt még mert amikor lett volna beütött a desync/lag.

    speedtree ? npc guardok ? combat balance ? thieving fix ? meg mittomén még mi ?

    érdekes lesz :D
  • Bandras DaSilva #1735
    Az új buildben egyelőre kb minden ki van kapcsolva...nincsenek skillpontopk ezért kb 0.1 sebzést viszel be...egy idő után ez elég uncsi...ezért sincsenek emberek, meg mostanában alig mentek a szerverek. Elvileg mostanában megint lesz vmi peccs és elkezdik ismét berakosgatni az összes dolgot.

    Én is csak 1-2 percre lépegettem be mostanában mert kb nem lehet semmit sem csinálni.

    Én a nagy grafikai fejlesztést sem vettem észre, bár egy kicsit változott a dolog. Mondjuk a fű elég darabosan lengedez.

    Lehet velem van gond, de mióta fixelték a desynchet nálam egyfolytában az van.
  • Torzonborz
    #1734
    :D

    nem rossz.

    Mo fórumon is volt vhol 1 ilyen facepalm-os topik , ott is volt jó pár kép.
  • oreal
    #1733
    uber facepalm :)
  • oreal
    #1732
    ............................................________........................
    ....................................,.-‘”...................``~.,..................
    .............................,.-”...................................“-.,............
    .........................,/...............................................”:,........
    .....................,?......................................................\,.....
    .................../...........................................................,}....
    ................./......................................................,:`^`..}....
    .............../...................................................,:”........./.....
    ..............?.....__.........................................:`.........../.....
    ............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../........
    .........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/...........
    ..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}...........
    ...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../............
    ...,,,___.\`~,......“~.,....................`.....}............../.............
    ............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”...............
    ............/.`~,......`-...............................\....../\...................
    .............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__...........
    ,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,....
    .....`=~-,_\_......`\,.................................\........................
    ...................`=~-,,.\,...............................\.......................
    ................................`:,,...........................`\..............__..
    .....................................`=-,...................,%`>--==``.......
    ........................................_\..........._,-%.......`\...............
    ...................................,<`.._|_,-&``................`\..............
  • Morinad
    #1731
    a végén kiderül, hogy jó a Darkfall :)
  • oreal
    #1730
    veget ert az openbeta :) mostmar persze nincs desync, csak 1 par player jatszik
    Beta ide vagy oda,ez a jatek erzeseim szerint meg 2 ev mulva se lesz azon a szinten mint ami a trailer video mutatott annak idejen,ami miatt erdekelni kezdett a dolog.
    A grafikai motor is kesz vicc ezek szerint,nallam a legujabb jatekok full grafikan akadas nelkul futnak,de regen emlekszem nekem is ki kelett kapcsolni az arnyekokat,ha jatszhatova akartam tenni.
  • Torzonborz
    #1729
    nna leszedtem a legújabb buildet ezzel már be tudtam lépni.

    ez most már a legfrissebb engine ? mert még annó árnyékkal is egész jól ment most meg megint ki kellett kapcsolnom hogy akadjon szarrá meg néha elég dúrvákat swappelt.

    desyncet most nem tapasztaltam bár összvissz 2 embert láttam .
  • Torzonborz
    #1728
    ok én is csalódtam DE azt azért ne felejtsd el hogy ez még mindig béta. és a béta pont arra van hogy az ilyen problémák kiderüljenek.

    majd meglássuk megjelenés után mit tud magával kezdeni SV.
  • Bandras DaSilva #1727
    Nála,m csak elvileg...mert amióta mondták, hogy megszűnt a desynch, nálam azóta van.
  • oreal
    #1726
    aki belepett azert jelezze majd hogy milyen a jatek :)
    nem mintha erdekelne egy csoppet is,en jatekban ennyit meg nem csalodtam mint ebben,es ez mar el is vette a kedvemet a tovabbi szarakodastol.
    Az accountom tovabb adom majd valakinek,akit erdekel nezzen vissza a surun erre a forum temara.
  • Torzonborz
    #1725
    elvileg ? :D ez jó. de bazz én egyszer se tudtam belépni. bármikor próbáltam nem ment a server. :(
  • Bandras DaSilva #1724
    Ja, elvileg a desynch megoldva. Remélem tényleg műkszik minden majd rendesen.
  • TDC Geronimo
    #1723
    Hétfőn lehet jön kliens patch, launcherrel együtt. Nem kell új klienst leszedni. Meg fokozatosan kapcsolják be a cuccokat mostantól.
  • TDC Geronimo
    #1722
    Release date és infók
  • Sáska
    #1721
    hat igen, ezt mondom, hogy sokan ezert elore fizettek tavaly, es bar nem tudom, hogy mi allt a vasarlasi feltetelekben, de szerintem a legtobb vasarlo nem ezt varta. A bannerben levo kis video nekem pl. mindig meghozna a kedvem a jatekohoz, de amiket olvasok itt, azok alapjan eszem agaban sincs megvenni, sot, meg a betazas sem mozgat meg; ugyhogy marad az, hogy olvasom a ti beszamoloitokat, aztan ha ugy tunik, hogy feleledt a dolog, akkor majd lehet kiprobalom. Bar a Darkfall is nagy csalodas volt nekem.
  • Bandras DaSilva #1720
    Egyelőre előrendelhető...még nem jelent meg ... az open beta meg ingyenes csak regisztrálni kell hozzá... persze jó sokan megvették előre.

    A vicc az, hogy nekem pl a legutóbbi builddel semmi bajom nem volt...nem volt desynch (csak nagyon ritkán és egy relog megoldotta), skillek sem bugosodtak, nagyjából ok volt. Nem volt tökéletes persze, mert igen sokat kellett volna még azon is javítani, de játszható volt.

    Most elkezdték állítgatni a szervereket és így hol jobb, hol meg teljesen katasztrófa a lag és a desynch. Remélem a sok tesztelésből kihoznak valami jót.

    Ha viszont nem sikerül megoldani az új updatelt motorral/szerverekkel sem akkor igen nagy gondban lesznek a fejlesztők.

    Kicsit szorítja őket az idő, de egyelőre úgy néz ki, hogy teljesen szar állapotban nem akarják kinyomni.

    Igazából ez az open beta sem tesz jót nekik mert sok új ember hisztizik, hogy minden szar - ami per pillanat igaz is - csak azt felejtik el, hogy a mostani buildben kb minden ki van kapcsolva. Egyelőre csak bohóckodni lehet kezdő cuccokkal. Gondolom hamarosan megint le kell szedni egy új klienst. Én itt látok nagyobb visszalépést.

    Volt már egy működő launchpad ami szépen updatelt és telepített mindent most meg megint visszaléptek az új build új install állapothba. Arról nem is beszélve, hogy már az előtt tudták, hogy rengeteg dolog nem működik, hogy kinyomták volna az ún. April buildet. Gyakorlatilag annyira instabil volt a szerver az elején, hogy kb bármi crashelte. Most már jobb de még mindig sok a gáz vele.

    Szerintem sokkal profibb lett volna, ha egy kicsit még tesztelgetik magukban és a legalapabb szerver crashelős hibákat javítják.
  • Torzonborz
    #1719
    azért még mindig jobb hogy így "kínlódnak" vele és próbálják gatyába rázni minthogy kiadják halál bugosan vagyis inkább játszhatatlanul.
  • Sáska
    #1718
    a vicc az, hogy manapsag felkesz jatekokat is el lehet adni...:]
  • Bandras DaSilva #1717
    Hát ja... igazából csodát vártak az updatelt motortól, de ez eddig nem igazán jött be. Kb visszaugrottunk az időban a block a-ba. Most minden ki van kapcsolva csak harcolni lehet/kell...egyelőre ez a kérés...desynch hullámzó..van hogy nincs van, hogy rosszabb mint eddig bármikor...gondolom állítgatnak vmit.

    Elvileg hamarosan el is indult volna a játék, de ebben a formában kell megint x idő, hogy játszhatóvá váljon.

    Én még bízom a csodákban és remélem sikerül meghegeszteni...hamarosan.
  • RaSzTaH
    #1716
    még jó hogy anno nem ugrottam bele a vételbe, amit itt olvasok mióta van topic hogy mi történik a játékkal, komolyan szavakat nem találok rá.... :D
  • vear
    #1715
    Röviden fogalmazva, újrakezdték a fejlesztést.