2354
  • TDC Geronimo
    #1794
    Nem lesz nyitva megjelenéskor se. Amúgy lehet azért nem stackelődik nálam mert a 30 megás patchet nem rakta fel rendesen? Ennek ellenére felenged szerverekre meg minden. Meg állítólag van keybindings menü is már na nálam az sincs. Az options még mindig csak a basic graphic settings. Jó lenne már ha beraknák a rendes options menüt, ahol lehetne állítani a hangokat is stb.
  • Torzonborz
    #1793
    megnéztem én is . nálam árnyékkal kicsit jobban fut. a cuccok is stackkelődtek. csak pénzt nem tudom szétszedni kisebb részekre.
    ahogy nézem trindem még mindig nincs nyitva. :(
  • TDC Geronimo
    #1792
    Hát árnyékokkal a teljesítmény még mindig nem javult és az invemben sem stackel automatikusan a felvett cucc :(
  • TDC Geronimo
    #1791
    Érdekes ezt jóval hamarabb felpatchelte mint a 30 megásat és még a C-n se fogyott el a hely :D

    Kaja után meglesem.
  • TDC Geronimo
    #1790
    Valaki próbálta már az új patchet? Fórumon azt mondják, hogy sokkal jobban fut. Nekem még szedi -.-

    Meg aki felrakta attól kérdem, hogy ez mennyi helyet eszik meg C-n mielőtt feltelepül :D
  • Morinad
    #1789
    Én most Darkfall/EVE-Online vagyok. Ez az MO nekem még nagyon béta, nincs kedve szívni vele, főleg hogy itt értelme sincs, hiszen hamar összejön egy karakter.

    Ha egyszer majd kész lesz, talán elkezdem, de egyelőre nincs semmi, amiért kedvem lenne hozzá.

    Darkfallba beleszoktam, és most úgy tűnik, az csak jobb lesz.

    Ezekben a fejlesztőkben nem bízom. Annak idején Tasosról gondoltam, hogy a legbénább vezető, de már nem vagyok ebben biztos :)
  • Torzonborz
    #1788
    nekem 200-500k között csurog lefelé.

    egyébként mikor akarják a most még kikapcsolt fícsöröket visszatenni ?
    megjelenés előtti nap ? :D
  • TDC Geronimo
    #1787
    Kemény 6kb/s-el száguld.
  • TDC Geronimo
    #1786
    Ja pont most néztem ki IRCre én is oO

    Ehhez majd mennyi hely kell C-n? 30gb? :D
  • Torzonborz
    #1785
    höh most nézem jött ma új peccs . csaaaak 2 gb :D
  • Torzonborz
    #1784
    nem rossz. azt hittem olyasmit is akarnak amit Dark and Light-ba terveztek ( hőmérséklet és viselt páncoltól függően kapsz dot sebzést).
  • TDC Geronimo
    #1783
    weather system elmagyarázása. Szerintem sose fog így működni a játékban. Persze papíron csodaszép :d
  • TDC Geronimo
    #1782
    Ez is milyen jól néz ki csak kár hogy köze sincs a játékhoz :D

  • TDC Geronimo
    #1781
    Hát nem tudom nálam merge előtt full árnyékokkal ment tök faszán most meg low árnyékot bekapcsolom és 20fps alá esek. Mondták is hogy gáz van vele, majd megint kell biztos pár hónap amíg megcsinálják normálisra pont mint az előző buildnél... :D

    Mióta ez az új build van azóta az emberek, aki egy kicsit távolabb van így csúszik a földön és semmilyen animációját nem látom addig, amíg közelebb nem megyek. Elég ratyin néz ki mondjuk még ez a legkisebb bajok egyike.
  • Torzonborz
    #1780
    ööö

    Te
    Gero
    Én

    talán Bethon ( Morinad ) és Oreal.

    kb ennyi . szóval kevesen leszünk. ennyien egy guildet összehozni....nos kemény meló lenne.
  • Bandras DaSilva #1779
    Ja, azokat el lehet adni, csak nem fizet sokat érte. Én azért szoktam gazellázni...azokból már jobb bőr esik meg csontból is több.

    Mondjuk a favágás is jó, főleg fabernum közelében van fasza brownwood...miközben kivágod a sok fát jól fel is megy hp-d meg staminád. Aztán meg ha eladod jó kis pénzt lehet kapni.

    Mondjuk elvileg bekerülnek a kifogyó node-ok...akkor már érdekesebb lesz, mert messzire kell mászkálni.

    Amúgy nem tudom hányan akarunk ezzel játszani vmennyit, de egy guildet csak össze kéne hozni. Én valszeg egy slag haulerrel kezdek mert az nagyon bejön.
  • Torzonborz
    #1778
    ahaaa , köszi az infot. az azért érdekes hogy sima nyuszi bőrt lazán el tudtam adni leather vendornál.

    na mindegy.
  • csulok88
    #1777
    off: Sziasztok. Online játék kedvelőknek kötelező darab: Ingyenes játék
    Világszerte több int 400ezren játszanak már Magyarországról 15ezren, de ez folyamatosan növekszik.
    Regisztráció utánra egy kis útmutató:Útmutató
    Üdv
  • Bandras DaSilva #1776
    Az már rég óta úgy van, hogy csak bizonyos fákat vesznek meg a vendorok. greywood meg Firmwood stb nem kell nekik. brownwooddal már lehet könnyen keresni.

    Kicsit bugos a trade ablak, ha csak beírod az összeget akkor nem fogadja el, de ha a nyilakkal felpörgeted akkor már jó.

    Én először crafterekkel is ki szoktam menni gazellákat ölni. Pikk-pakk összejön 30-40 ezüst, amit meg könyvekbe fektetek. Később már jobb fákat, vagy köveket elég jó áron el lehet passzolni a vendornak vagy más játékosnak.

    Egyre többen néznek most vissza megint. Az utóbbi két napban több embert láttam. Nekem megy árnyékkal is jól.

    Remélhettőleg a 7végén még peccselnek párat és akkor tényleg nagyjából ok lesz az indulásra.

    Sajna, a plaer vendor úgy néz ki nem fér bele az indulásba, meg a házakban is mindig gáz volt letenni a work stationöket. Gondolom ez marad...de asszem még a housing ki van kapcsolva.
  • Torzonborz
    #1775
    nna azért tegnap este meg ma délelőtt ki tudtam próbálni.

    ööö jobbnak jobb az biztos mert desync/lag nincs , bár túl sok játékost nem is láttam.
    árnyék nélkül egész tűrhetően megy bár néha elég szépen swappel.
    ja albalkban futtatom 1024*7468ban és így is megzabál 1.7 gb ramot ami azért kicsit sok. nem tudom hogy fog ez menni high res textúrákkal.

    viszont az pl fura hogy fát nem tudtam eladni 1ik npcnél sem.
    ez most bug vagy mi ?
  • TDC Geronimo
    #1774
    :D
  • Torzonborz
    #1773
    nna közben sikerült feltenném végre ezt a nyavaját.
    erre persze hogy nem megy a server....

    grrr :D
  • Torzonborz
    #1772
    itt nincs crouch :P
  • vear
    #1771
    AoC-ban is volt ilyen, ott az volt a megoldás, ha croucholtál, akkor keresztül tudtám menni a lovon.
  • Torzonborz
    #1770
    ez mekkora kib*szás már
  • Torzonborz
    #1769
    12 gb van a c:-n ...annyi csak elég kell hogy legyen.

    Gero : majd megnézem ma hogy mi van , este nem volt restart. remélem jó lesz mert kíváncsi vagyok már milyen az új kliens.
  • Bandras DaSilva #1768
    Ja, erre írták többen a fórumokon, hogy valamiért c re is pakol rengeteget ideiglenesen. Lehet Torzon, hogy nálad is az a gáz, hogy nincs elég hely ott.

    Mondjuk a patchert is javítgatják folyamatosan tehát remélhetőleg előbb-utóbb tényleg mindenkinél jól fog működni.

    Remélhetőleg a sárkányt is megnyitják és aztán lehet menni sárkányt ölni.
  • TDC Geronimo
    #1767
    Annál a patchnél szívtam én is. 20 percet baszakodott kb és megevett 6 gigát a C-n, majd benyögött egy patch failed üzenetet. Másnap bekapcsoltam gépet és up to datenek írta gamet és ment is oO
  • Torzonborz
    #1766
    húúdejóóhúúdejóóó

    kár hogy magasról szarok rá jelen pillanatban

    2 órája azon szarozok hogy fel tudjam tenni ezt a szart de nem megy.
    0-4-ig felment a pecs de erre a mopatch04to142433.exe -re azt mondja hogy nem tudja megnyitni a setupot.

    szerencsétlen vinyom már szétkerregte az agyát ...meg már én is :D

    nna azt hiszem elteszem magam holnapra

    izééééé

    mára :D
  • TDC Geronimo
    #1765
    Upcoming for release:

    • Bug fixes and tweaks on weather system
    • Further AI updates
    • Animal balancing
    • A Large dungeon
    • Stability fixes on server
    • Petition system fixes
    • Various bug fixes
    • Murder count system long and short term updates
    • Housing system
    • Guild system (war declaration may still be disabled)
    • Thievery will either get major updates if stable enough or still be disabled for release


    Coming features/content:


    • High res textures
    • Complete overhaul of current GUI/UI. Adding flash support
    • Crafting system finalized (weapon, armor and bow)
    • Item system finalized
    • Magic system in spell book system, 2 complete schools
    • Player vendors
    • Finalizing dungeons and different locations in Myrland
    • AI finalizing for common mobs/NPCs
    • Guild/player identification, banners etc.
    • Mount inventory, weight
    • Destructible spawners, doors, chests
    • Finalizing FFA structures, destructible
    • Skinning/butchery
    • Further tweaks in melee combat and introduction of special moves

    Végére meg egy videó az NPC/guard patrolról. Ez viszont jól, néz ki. Sokkal jobban, mint a mostani semmi :D
  • Bandras DaSilva #1764
    Nem tudom...én leszedtem teljesen az előző verziót, majd letöltöttem a 70 megás installert és onnan megcsinálta automatice az egészet pár óra alatt. Semmi bajom nem volt vele.

    Valamiért pár embernél viszont nem nagyon műkszik.

    Az időjárást majd még nézegetni kell vmi napfényben is:)
  • Torzonborz
    #1763
    "@Devs, The new patcher is an engineering failure..." topik a béta fórumról.

    igaz :D

    na és akkor vidijó az időjárás dologról.
    végén van egy kis hóesés is.
    végül is nem rossz.
  • TDC Geronimo
    #1762
    ja ezt írtam nemrég... 30 megás patchet is 5 percig patchelte. Át kell rakni tempet ideiglenesen olyan meghajtóra, ahol van hely. Elég cigány megoldás ez a patchelés :D
  • Torzonborz
    #1761
    jabazz most nézem 7 gb szabad hely kéne rendszer particion. háthogyszopjanaklekeresztbe....
  • TDC Geronimo
    #1760
    Viszont toltam most egy kicsit és valóban jobb, mint patch előtt volt.
  • TDC Geronimo
    #1759
    Patchelés elég gány. 30 megás cuccot patchel évekig és C-re átmásol közbe gigányi adatokat... Csináltam karit, berakott toxaiba. Elfordultam falu vele és volt kemény 17 fpsem árnyékok nélkül pedig nincs szar gépem. Régi kliensbe itt megoldották és normálisan futott, de itt valami katasztrófa. Ki tudja hány ilyen hely van még, ahol értelmetlenül szarul fut :/
  • Bandras DaSilva #1758
    A tegnap esti peccs úgy néz ki dobott elég sok mindenen.

    Ma reggel beléptem tesztelgetni és sok bakit megoldott. A karakterek ismét pár másodperc alatt megjelennek, végre lehet normálisan új karit csinálni, töltési idő csökkent, skillek megjelennek, ismét lehet crash nélkül fát vágni és bányászni, mobok nem szaladnak el és nem cikáznak fénysebességgel, loot bag műkszik, simét lehet stackelni a cuccokat, npc venfor vesz-elad, meduli egy kicsit átalakult.

    Az időjárást még nem teszteltem, mert eddig csak meduli környékén szaladgáltam. Majd este megnézem azt is.

    Ami még mindig baki az az, hogy bizonyos területeken hemzsegnek a mobok és aggroznak is. Ez még magában nem lenne akkora nagy baj, de pl amikor elmentem egy kicsit bányászni mintegy 30 weasel aggrozott rám és kb 1 pillanat alatt kinyírtak. Kicsit vicces volt látni ahogy az egész mező nekem ront:)

    Remélhetőleg most már naponta tolnak ki hasonló peccseket és akkor tényleg játszható lesz megjelenésre 1-2 kisebb bakival. Most lassan ott tartunk mint az open betaban (azért ez így viccesen hangzik) csak minden stabilabbnak tűnik és egy kicsit simábban is fut.

    Még mindig kicsit szkeptikus vagyok a megjelenéssel kapcsolatban, de ha addig kinyomnak még 2-3 ilyen peccset akkor vállalható lesz az indulás.

    Most egyébként minden fejlődésbe plusz byányászásba stb betettek egy 10x es szorzót, így akarják elérni, hogy nagyon hamar maxon legyenek a skillek és a komolyabbb dolgokat is lehessen tesztelni.
  • Bandras DaSilva #1757
    Sztem várj vele még egy kicsit. Most peccselnek éppen. Lehet ezután megoldódik a peccselős probléma is.

    A launcheren egyébként lehet pár dolgot állítani, lehet azokkal is trükközhetnél.

  • Torzonborz
    #1756
    dejó....mondjuk inkább annak örülnék ha azt a qrva klienst le tudnám rántani vhogy mert állandóan hibára fut a patcher. grrr
  • TDC Geronimo
    #1755
    - Beware, the weather gods of Nave awake! While the thunder rolls in over the Jungle and the rain starts pouring down with lightning lighting up the sky, the sun is shining in Meduli, snow is falling in the mountains and the clouds lie heavy over Morin Khur.

    This is the first stage of our dynamic weather system. Myrland is divided up into several “weather zones” each with their own properties, which in short (as described above) means that different places in Myrland will have different types of weather at the same time and that weather changes will drift across the zones. Please note that some of these “zones” are lacking the thunder/lightning features in this patch.

    Na jön a következő halál bugos ficsőr.