2354
  • TDC Geronimo
    #1834
    főkönyvtár/mortalonline könyvtárba kell bemásolni a patchet, ha külön szeded le és simán launchert elindítani. Az felismeri és elkezdi patchelni.
  • Bandras DaSilva #1833
    Elvileg vmelyik mappába berakja a torrent fájlokat. ha azokat kiszeded onnan és berakod bit torrentbe vagy vmi másba leszedi őket...most, hogy aztán ezek hova kell másolni vagy egyenként neked kell-e elindítani azt már nem tudom. A hivatalos fórumon van egy ezzel foglalkozó topic.

  • TDC Geronimo
    #1832
    Hmm...
  • TDC Geronimo
    #1831
    Az új dungeon állítólag a fabernum tower alatt van.
  • TDC Geronimo
    #1830
    Hát keybindings, hang állítás, egér állítás. Ezek azért nem ártanának, ha benne lennének -.-
  • datango
    #1829
    olyan megoldás nincs hogy egyből leszedem külön a pecseket és úgy rakom fel, mert fél napja már csak a pecselés megy :)
  • Torzonborz
    #1828
    basic garpich options van benne. az meg szerintem egyelőre elég :D

    +launcherben is lehet pár dolgot állítani.
  • TDC Geronimo
    #1827
    Ja amúgy utolsó 2 patchel azért elég szépen helyretették és így 0 lagal azért egész jó (most a szerver crashektől eltekintve :D). Van azért pár betegsége még mindig :D Szeretek éjjel fáklyával mászkálni, tök jól néz ki meg marha hangulatos tud lenni.Viszont egy kurva options menü egy játékba nem ártana :D Régen volt, nem tudom miért nem teszik azt vissza. Amit várok még az a teljes GUI overhaul, ami nem sokkal megjelenés után jön. Flash alapú lesz egész, talán nem lesz ilyen fapados mint a mostani.
  • Bandras DaSilva #1826
    Pedig annak is kellett volna jönnie a key bindinggal meg a mindenféle egyéb opció állítgatásával. IRCen még arról volt szó. Akkor az már nem lesz csak max holnap vagy indulás után.

    Az utóbbi pár napban semmi gáz nem volt a játékkal, futott szép simán...ezek szerin akkor valamit vagy nagyon nézegetnek a szerveren vagy pedig a peccs nem sikeredett úgy ahogy kellett volna.

    Remélem holnap este azért tudok karit csinálni majd...ráadásul szabira küldtek csüt-péntekre szal még játszhatnék is...bár amilyen mákom szokott lenni nem lesz szerver majd csak hétfőtől:)
  • TDC Geronimo
    #1825
    Ja akik ghost formába vannak azoknak látni a fegyverét oO

    Játszogattam most, de feladom. 10 percenként hal be szerver :(
  • Torzonborz
    #1824
    jaa olyat nem láttam. ghostokat viszont igen. vicces hogy csak a 2 fegyót láttam amint lebeg mellettem :D
  • TDC Geronimo
    #1823
    Viszont rendes options menü még mindig nincs benne :D
    Így akarják megjelentetni a játékot? Az hagyján hogy a high res textúra se lesz elérhető indulásra, de hogy egy rendes options menü se legyen...
  • TDC Geronimo
    #1822
    Nem úgy ugrál, hanem a karakter mozog jobbra balra így akadozva vagy nem is tudom hogy mondjam :D Nem folyamatos az anim.
  • Bandras DaSilva #1821
    Elvileg azt rakták bele, hogy nehezebb cuccban kisebbeket ugrasz, meg egy kicsit levettek az ugrásból...azért az tényleg durva volt, hogy kb szöcskeként ugráltak páran. Cserébe viszont a stamina költségét csökkentették...így több kicsit lehet ugrani...ez nemtom jó-e? majd megnézem este:).

    Kíváncsi vagyok mikor lövik le a szervereket, hogy aztán holnap mindent beállítsanak időre. Egy kicsit azért megkéstek a fixekkel.
  • Torzonborz
    #1820
    pecsnótszban írták hogy jumpal vmit molyoltak . nem amiatt ugrálnak ?
  • TDC Geronimo
    #1819
    Viszont jó hogy végre nincs lag. Így a harc is egy fokkal élvezetesebb bár az ugráló emberek nagyon zavaróak. Biztos a netkód miatt van ez is.
  • TDC Geronimo
    #1818
    Bah eddig 33as tamingel be tudtam fogni lovakat, amik ott vannak medui környékén, patch óta nem tudom már :(
  • Torzonborz
    #1817
    aha. :D remélem a live server kapacitását növelik és betolnak alá erős vasakat különben lehet 1-2 ingyen nap bejátszik a leállások miatt. :D
  • TDC Geronimo
    #1816
    A backgroundok még mindig össze vannak keveredve és 10 percenként crashel a szerver. Jó launch lesz ez holnap :D
  • TDC Geronimo
    #1815
    Hát ha az gyors... :D
  • Torzonborz
    #1814
    hmm nekem most gyorsan felment kb 10 perc alatt .
  • TDC Geronimo
    #1813
    280 megás a patch, de megint egy órát telepít és megeszi az összes helyet a C-n...de utálom ezt a patchelési rendszert.
  • Bandras DaSilva #1812
    Klassz, ez jó hír.
  • Bandras DaSilva #1811
    Leszedted alőtte az összes mortal filet a gépedről?

    ha nem, lehet azért van...ha igen, akkor lehet majd el kell kezdened megint. A hivatalos fórumon volt vhol egy link egy külön torrenthez ahova felrakták az összes peccset.

    Lesz ma vmikor majd megint egy új peccs, lehet érdemes lenne azt még megvárni. A legutolsó peccs is 2 giga volt.

  • Morinad
    #1810
    Gondoltam felteszem megint és megnézem. Letöltött eddig egy rakat patch-t.

    Most utoljára a 03 to 04-et töltötte le. Aztán Installing patch. 2 órája, miközben a HDD meg sem rebben.

    Leállítom, újrakezd. Tünet azonos. Valaki tudja mi lehet?
  • Torzonborz
    #1809
    nnna kérem , TS3 van . amint hazaérek küldöm Nektek a címet .
  • TDC Geronimo
    #1808
    Megnéztem nemrég, Tindreme meg feka keresztezéséből lehet csinálni fehéret és tudok kezdeni meduiba :D
  • Bandras DaSilva #1807
    Ja, amúgy a medulis rész igaz...mostanában full feka karikat csináltam:)
  • Bandras DaSilva #1806
    hmm... az 1000 soknak tűnik...mert anno vettem egy guild stone-t is magamnak..gondoltam megnézem milyen:)...de ház kellett hozzá és azt is kezdtem építeni csak utána volt egy wipe és még egyszer már nem futottam neki.

    Mondjuk ez elég rég volt már, szóval azóta biztos változott az ára. A házaké is fog. Remélhetőleg nem este 10 kor kezdenek peccselni ma...és akkor legalább az anyagköltségeket ki lehet írkálni.

    Tamer az jó lesz...majd rendelnék is vmi kedves lovat előre:)
  • TDC Geronimo
    #1805
    Tegnap néztem, nem tudom hogy elírás-e, de asszem 1000 arany volt a stone :D
  • TDC Geronimo
    #1804
    Én tamert csinálok. De medui környékén csak ilyen fekete bőrűek kezdenek :D Én fabernumba kezdek szerintem azt legfeljebb majd lemegyek meduiba.
  • Bandras DaSilva #1803
    Fabernum volt a régi favorit mert ott a 3 alap nyersanyag közel van, de aztán átmentem Meduliba és valahogy az jobban tetszik. Lóval ráadásul pikk-pakk el lehet érni mindent.

    A slag hauler kari nálam biztos, az eléggé bejön meg az elején amúgy is lesznek még balanszolási dolgok a harcban. Kéne még egy armorsmith vagy weaponsmith és akkor legalább cuccból tudnánk önellátóak lenni.

    Íjászon gondolkodtam az elején, de nagyon nem jön be a nyilazgatás itt....a darkfallban az jobb.

    Amúgy nem olyan nagy extra felnyomni egy házat. A guild stone sem olyan nagyon drága...asszem valami 50 arany. Most egy 5 perces bányász körből bejön olyan 40-50 ezüst. Bár valszeg lesznek változások az anyagigényben házaknál is.

    Pénznek egyébként per pillanat nincs sok értelme...múltkor volt olyan 200 aranyam de nem nagyon tudtam mire költeni...

    Kis összedolgozás nem lenne rossz mert akkor tényleg simán fel tudnánk magunkat szerelni...ló is kell, szal a scout az jó választás lenne:))...bár ott még egy kicsit dolgozni kell a tamingen. Ezek az új lovak is viccesek. Egyelőre mondjuk baki van még a petekkel...node váltáskor elvesztheted, de ezt elvileg ma javítják. A mai peccsel elvileg a housing is elérhető lesz, szal meg lehet nézni az anyagigényt...már nem emlékszem régebben mennyi volt, de az le volt butítva, hogy sokan építsenek.

    Vmi ventrit is jó volan szerezni..ha esetleg van kontakt...mert úgy azért egyszerűbb volna a kommunikáció.

  • Torzonborz
    #1802
    Start után is Meduli környékén leszel ?

    Mert akkor én is ott indítok karit. Jó lenne ha egy helyen lennénk hogy már az elején tudjunk valamennyire együtt mozogni.

    Azt még nem tudom milyen combat skill template-et használok ( valószínűleg vmi scout lesz majd még meglátom ) de egy harvester karit biztos csinálok.

    A klán témát szerintem nyugodtan elfelejthetjük így. Horribilis össze a guild stone 3 embernek , lehet másra fordítani.
    Na meg az az előnye megvan hogy így nem tudnak warolni -> nincs büntetlen támadás.

    Azért egy házikót megpróbálhatunk majd felhúzni .

    Ja meg kéne 1 tamer kari is , pacira nagy szükség lesz. :)
  • TDC Geronimo
    #1801
    Új időjárás bemutatása 24h alatt.


  • TDC Geronimo
    #1800
    Új időjárás bemutatása


  • TDC Geronimo
    #1799
    Új időjárás bemutatása játékbeli 24h alatt

  • TDC Geronimo
    #1798
    Holnap jön nagy patch most írta henrik matek IRCen :d

    Lesz benne valami új epic dungeon (állításuk szerint), új mobok, rakat bugfix. Mondjuk mióta átálltak erre az új enginere meg atlasra, azóta a patchek általában jól sikerültek. Magyarul nem basztak el 2* annyit, mint amennyit fixeltek, úgyhogy bizakodó vagyok :D
  • TDC Geronimo
    #1797
    Tindremet azért nem nyitják meg, mert mondták, hogy szeretnék, ha kész lenne az npc pathing rendszer. Anélkül egy üres valami lenne az egész.
  • Bandras DaSilva #1796
    Nekem meg pont az tetszik, hogy nincsenek ilyen stat növelő cuccok benne. A páncélok, fegyverek anyagköltsége sem túl nagy, így nem kell iszonyú sokáig farmolgatnod, ha buksz egy-egy setet. Persze a legdurvább páncélok már többe kerülnek és azokat nehezebb is megszerezni.

    A hadonászás sem annyira gáz, ha már egy kicsit felgyúrtad az emberedet. Sőt, jobb eséllyel versz le embereket mint egyébként. Most persze még a lándzsa egy kicsit op meg a varázslást is kellene egy picit tuningolni...ez igaz az íjászokra is...de remélhetőleg ezek is javulnak hamarosan.

    Én azt sem tartom rossz ötletnek, hogy relatíve hamar felgyúrod a karakteredet. A többi játékban ez amúgy is csak gyors rohanás, hogy elérd a max szintet vagy pedig iszonyú grind...mint volt anno a darkfallban. Gyakorlatilag a max szint előtti rész az csak időrablás...amúgy se nagyon olvassák el az emberek a questeket meg csak a lootra megy az egész.

    Persze az is igaz, hogy mit csinálsz ha majd van már 3 kigyúrt karid? Egyelőre ez még rejtély és abban sok igazság van, hogy end gamere nagyon hamar kell majd intézniük valamit.

    Ha normálisan benne lesznek a városok meg az ostromok akkor egy picit azért izgalmasabb lehet. A baj itt egyelőre az, hogy előre meghatározott helyek vannak még házaknak és városoknak is...ami azért ront az élményen.

    A dungeonöket is kicsit fel kell turbózni, mert egyelőre nem igazán éri meg ezeket látogatni...csak élmény szinten..azért vmi jutalom nem ártana. Remélhetőleg a sárkányt megnyitják indulásra és hátha az majd kihívás is lesz.

    Trindrem meg nagyjából készen van. Szerintem be is rakhatnák. Szép nagy város. Bár oda ígértek igen sok tartalmat...ezek valszeg nincsenek még kész.

    Az tuti, hogy nem lesz egy zökkenőmentes rajt mert azért még mindig vannak érdekes bugok benne és a guild rendszer, housing stb még mindig disabled és van összesen 3 nap megjelenésig. Gondolom lesz még egy nagyobb peccs ma vagy holnap aztán ez már így marad.

    Az is igaz, hogy valszeg eltart majd 1-2 hónapig mire teljesen rendbe teszik az alap dolgokat, meg finomítgatnak még a fentebb említett dolgokon.

    Igazából az ingyenes hónap után lesz a dolog érdekes. Ha addigra sem tudják javítani a bakikat akkor sokan abba fogják hagyni. Viszont ha addigra gatyába rázzák a játékot, sztem lesz jövője.

    Én most nyomtam egy pár hónapig a betak alatt és nem nagyon untam meg. Rengeteg dolgot még nem is próbáltam. Nem akarok itt nagyon fanboynak tűnni mert azért a játék távolról sem tökéletes, de szerintem az utóbbi időben elég sokat javítottak rajta.

    No, más: én valszeg slag haulerrel nyitok majd induláskor szal ha vkinek kell majd valamilyen anyag fegyverhez vagy páncélhoz keressen meg. Meduli környékén mozgok Bandras vagy Rokker néven:)
  • oreal
    #1795
    Tisztelem a kitartasotokat !
    ( sajat velemeny : ha a jatek tokeletes is lenne,akkor is 1-2 hetnel tovabb nem igazan tudna lekotni.En hardcore gamernek tartom magamat es a napi 8-10 ora jatek meg van.Ezzel az irammal max 1het mire 1 karaktert felgyurok maxra,es utanna a metrical rpg resze veget is ert.Ami utanna jon,az hogy pvp-zel ( hadonaszol ) egy ideig,amig parszor jol le nem gangkelnek,oda a cucc,kezdheted a farmolast egy ujabb set-re.Ha szerencsesebb vagy akkor nem halsz meg soha.Akkor jon a guild pvp,majd mikor mar az is unalmassa valik,elkezdesz gankelni mindenfajta noobokat,amig aztan 10 evre elore pirosba nem mesz.Aztan vagy rahagyod vagy krealsz uj karatert es kezded elolrol. ) En nagyon hianyolom a mar megszokott rpg elemeket, pl: itemek amik novelik a statjaidat,boost potionok,buffok stb stb.De majd talan 1 ev mulva mar lesz content is a jatekban hogy megerje havi dijat fizetni erte :)))