2354
  • oreal
    #1474
    Nagyon jo :) ha jol ertelmeztem a dolgot akkor mostantol Halfbreed karaktereket is lehet tesztelni ,meg 1 perc lent a patch es megyek is megnezem mi ez a sok ujjitas ( hozza kell tenni egesz jo munkat vegzett a starvault team ha ez mind ki lett javitva amit leirtak )
  • TDC Geronimo
    #1473
    Új patch note
  • oreal
    #1472
    Sajnos valahogy sejtettem :(
    De legalabb mi pa'ran tartsunk ossze ;)
    Lehet ha lenne rajongoi oldal akkor tobb magyart
    mozgatna a dolog.De elismerem azt is a Mortal Online
    nem a koz izlesnek kialakitott jatek.En is elsore
    kicsit bonyolultnak tartottam ( sot meg most is ),
    de valahol pont ezt is keresem egy mmo-ba.
    A magyar weboldalra vissza terve meg annyit,tudom
    minden fent van az MO forumon amire szukseg lehet,
    csak azert az megsem egy rendezett formaja a dolgoknak,es
    ettol szamomra kicsit atlathatatlan.Ezert lenne jo 1 oldalon
    osszegyujteni a mar meglevo hasznos informaciokat.
  • Torzonborz
    #1471
    rajongói oldal nincs. szvsz túl kevés embert érdekel így nem nagyon érdemes csinálni.
    ventri van , akit érdekel annak adhatok elérést bár ritkán szoktam felmászni de ha többen lennénk akkor talán :)
  • oreal
    #1470
    Igen a lag mintha szunni latszana amitol tenyleg jatszhatobb lett a dolog.
    Az lenne a kerdesem kozulletek vannak-e akik Ventrillon vagy Teamspeaken kommunikalnak jatek kozben? Me'g 1 kerde's : Tudtok-e magyar rajongoi oldalrol ?
  • TDC Geronimo
    #1469
    Előbb néztem kijavították a lagot mintha más game lenne :D Így azért egy fokkal élvezetesebb.
  • Torzonborz
    #1468
    erghh...

    amiről Te beszélsz az a Grome. nem game engine hanem terrain editor program. valóban használják ezt is de a game engine-nek az Unreal 3-at.

    kapísi ;)
  • RobCat
    #1467
    http://www.quadsoftware.com/index.php?m=section&sec=product&subsec=editor&target=editor_testimonials
  • RobCat
    #1466
    Nézd meg a bejelentkező hivatalos aldalon. Fent van. A demo letölthető!
    http://www.quadsoftware.com/index.php?m=section&sec=product&subsec=editor&target=Editor/gr2_buy
    Az új licensz 540 dolcsi. A frisítéssel kicsit több. Még párszáz.
  • TDC Geronimo
    #1465
    Jah jó az pár százezernek is :D
  • Torzonborz
    #1464
    "Az a grafikai engine, ami Mortal-t "mozgatja", mindössze pár száz dolcsi."

    ezt ugye most nem írtad komolyan. :)
  • RobCat
    #1463
    Az a grafikai engine, ami Mortal-t "mozgatja", mindössze pár száz dolcsi.
    Én barom meg megvettem ..... még a hang is lemarad a karihoz képest, ha malacokat ölök. Mást nem igen láttam még. Biztos van csak gyalogolni kell ezerrel.
  • RobCat
    #1462
    Ezt nem írták, hogy a béta ideje alatt nem jár le az accom. De 4-szer elutasítottak, mire megtudtam venni. És több, mint 3 hete, hogy itt rohad a gépemen.... Sok warez oldalon is kerestem "régebbi" kliens verziókat, hátha jobb a régebbi. Azokkal még a frissítés sem indult el.
    A Conan-t meg csak azért említettem, mert totál lealázták a bugok miatt!
    Ettől még az ezeréves Oblivion 4 is szebb! Régóta tolok rpg-t, MMO-t és főleg FPS stílust, de ez egy őrület!
    Sok MMO-t nézegettem az ünnepek alatt....mindegyik béta verzió...mégsem adták ki. Ennyi...
    És ha kicsi a "létszám", mi a ráknak erőltetik, ami nem megy.
  • Torzonborz
    #1461
    igen fent vagyok.

    amiket írtál azok többnyire a legutolsó bugos patchnek köszönhető.

    egyébként meg a 2 játékot nem szabad összehasonlítani. funcomnak elég sok pénze volt AoCra de a StarVault elég kis fejlesztő csapat meglehetősen kevés pénzzel és lehetőséggel.
  • TDC Geronimo
    #1460
    Aoc meg a szabad mozgás 2 különböző dolog szerintem :D

    Amúgy tisztázzunk pár dolgot. Accod nem fog lejárni bármit is ír az oldal. Amíg betaba van a játék, addig játszhatsz vele és megjelenés után is még +1 hónapot. Valószínűleg mostanában vehetted meg, mert 2 hete kijött egy patch, ami hazavágta a szerverstabilitást teljes mértékben. A devek ma tértek vissza munkába 2 hét szünet után. Bugos mint az állat az tény, ezzel nem vitatkozom. Funcomos gárdához meg ne nagyon viszonyítsunk, mert kb 5* annyian vannak ők mégis minősíthetetlen állapotban adták ki a játékot.
  • TDC Geronimo
    #1459
    Hát én még olyan trailert nem láttam, amiben a bugokat mutogatják :D
  • RobCat
    #1458
    Végre megjelenek az írásommal együtt....
    Valahogy nem olyan a game, mint amit a videóban látni....
    Lehet kreáltak a készítők egy bemutató kis pályát, amiben nem volt bug? Csak a "mézesmadzag" miatt?

  • RobCat
    #1457
    Hali Torziborzi!

    Ugye TE a Conan oldalon is fent vagy?

    ÜDV!
  • RobCat
    #1456
    Megvettem, de miért.....már 1 hónapja.
    Ilyen bugos játékot életemben nem pipáltam!
    Szép gamma lenne és akkora a bejárható terület, hogy iszonyat. Még az Age of Conan-ban sincs ekkora szabad mozgás.
    Nálam van, mikor be sem tölti az elvileg elmentett karakterem. És nem is indul el akármelyikkel. "Szabad" életet él a választásnál!!
    Pár helyen ki lehet esni a textúra összeillesztéseknél, mert akkora rés van!! Volt, hogy délután 4-től toltam majdnem reggelig és egy árva lelket sem láttam sehol.... Kezdtem félni....
    Másnap már volt pár malac....is.
    Ezeket pár idegnyugatató bevétele után tudtam csak leölni, annyira le volt maradva a karakter mozgás a malac sérüléséhez viszomyítva.
    A "szép" baltámat az inventoriból elő sem tudom rántani.
    Harmadnap is végre láttam valakit, aki csak úgy elsétált a levegőben mellettem, ahol egy szakadék volt. Én leestem, Ő nem....
    A folyómedrekben, sokszor beragadtam... A szép tavakban nem tudtam megállni, hogy ne mártózzam meg...de volt, hogy a levegőben úsztam a víz helyett!
    Hogy lehet egy ilyen game díjnyertes és közel 50 euró??
    Az Acc-om hamarosan lejár és nem is játszottam vele, mert képtelenség.
    És még a szerencsétéen Age of Conan-t hurcolják meg állandóan, hogy bugos. Az a béta állapotban nem volt közel sem ilyen, mint ez. Sőt....
    ha úgy veszem, akkor alig volt benne hiba, ehhez képest.
    Remélem később....úgy 5 év múlva már játszthatő lesz. A Funcom új csodája a The Secret World előbb kész lesz, mint ez.
    Sajna a beállításokat sem lehet elmenteni, csak a billentyű kiosztást.
    Kár érte, mert szép gamma lenne!

    ÜDV!
  • Torzonborz
    #1455
    hivatalos fórumra gondolsz ?
  • RobCat
    #1454
    Írtam párat, de valszeg nem vagyok szimpi, mert nem igen jelent meg az írásom.

  • TDC Geronimo
    #1453
    Hát ja kb mindent. Kíváncsi vagyok hogy a bugfixes patchel mennyit raknak bele :D
  • Torzonborz
    #1452
    én tegnap kicsit beléptem. bár jobb lett volna ha nem teszem. uccsó peccset félelmetesen elqrták.
  • TDC Geronimo
    #1451
    Második meg az utolsó képen nincs is sötét :D
  • RaSzTaH
    #1450
    itt csak te pörögsz, nem a topik! ;)

    A sátras kép jól néz ki, de még mindig minden kép sötét!
  • TDC Geronimo
    #1449
    2 hét szabi után végre visszajöttek a devek és elkezdtek dolgozni. Remélem ezt az 1 hónapot keményen megtolják. Pár kép addig hogy "pörögjön" a topik :D









  • TDC Geronimo
    #1448


    Így néz ki a skillfa a jelenleg bent lévő skillek alapján
  • TDC Geronimo
    #1447
    Látom jópár helyet telepakoltak fákkal meg a régi gagyikat kicsit átdolgozták. Még mindig nem egy speedtree minőség, de jobb, mint az előző az tény. Amúgy meg ebben az évben nem játszunk úgy néz ki, mert ez a patch jól elbaszott rakat dolgot, köztük a szervert is a csapat meg elment 1 hét szabira :)



  • TDC Geronimo
    #1446
    Dzsungeles videó
  • TDC Geronimo
    #1445
    Elvileg le, meg lehet már forgatni is talán, de ez nem biztos
  • lennyke
    #1444
    Le lehet tenni skillbart képernyő aljára?
  • TDC Geronimo
    #1443
    Tetszik az új UI. Kurva torrentet még mindig szedi meg a szerver is off mondjuk úgyhogy mind1 :D



  • TDC Geronimo
    #1442
    update az AIs cuccokkal

    - The Stairs of Echidna, the moist jungle in the south of Myrland, is now accessible. Venture into the unknown if you dare, but beware of the native Cold Broods. *
    - Creature AI has received a big overhaul and should be more responsive and active. *
    - Server side creature movement has been improved and optimized. *
    - Creatures should now activate at greater distances, which should make the world seem more alive. *
    - Creatures should now discover and evaluate players before deciding what action to take. *
    - Creatures are now able to hit players at different areas of the body. *
    - Creatures now make more random damage when attacking and have more characteristic attack messages. *
    - Certain humanoid creatures are able to use ranged weaponry and block attacks. *
    - Creature spawners should now use different counters for respawning killed creatures and tamed creatures. *
    - Tamed creatures should take longer time to respawn. *
    - Creatures should now keep its loyalty between mounting and dismounting. *
    - Creatures should now be instantly responsive to commands after being tamed. *

    Na erre kíváncsi leszek
  • TDC Geronimo
    #1441
    Dzsungel remélem közel lesz valamelyik kezdőhelyhez, mert kíváncsi vagyok rá
  • TDC Geronimo
    #1440
    [18:14] <04@sebastian> AI ain't improved, it's rebuilt

    Na itt van mégis csak nem került bele a noteba -.-
  • Torzonborz
    #1439
    oks helyes. egyébként ez szerintem egy nagyon jó ötlet. bár ahogy olvastam ezt is UO-ból kopírozták :D persze ez nem baj.
  • TDC Geronimo
    #1438
    Benne van csak nincs bekapcsolva még. Most írta IRCen
  • TDC Geronimo
    #1437
    Tindrem nem lesz még benne :( Úgy látszik azt megjelenésre tartogatják. Új AIt hiányolom. Remélem benne lesz csak nem írták még bele noteba.
  • Torzonborz
    #1436
    nna ez jól hangzik.

    arra még kíváncsi vagyok hogy a kezdőket védő ( talán yellow ? ) flaget mikor teszik be. már ha beteszik.
  • TDC Geronimo
    #1435
    Na itt a nem végleges patch note végre.