2354
  • oreal
    #1714
    nagyon jo nagyon szep csak jatszhatatlan :)
    es mire ez eljut vegre abba a fazisba hogy jatszhato lesz,mar reg ubermmorpg-k fogjak uralni a netet 2x ilyen durva grafikaval :(
    meg mindig azt mondom sok sikert a Startvault-nak.

  • TDC Geronimo
    #1713
    oh mekkora nub vagyok na rakom képeket :D













  • TDC Geronimo
    #1712
    Új fabernum tower. Új lájtning endzsin!4 Ment a szerver kb 10 percet nemrég azt csíptem el. Ahogy írták szinte minden ki van kapcsolva ebbe a buildbe, a világon kb minden bugos így még az is ami eddig nem volt :D 10 percet voltam bent, de kis lag már most is volt. Nem jó jel :/ Egyelőre ezt a játék így képeken nézegetni fasza :D

    http://imagerz.com/QEMVUEtvAwJWA1xJFgVQ

    http://imagerz.com/QEMVUEtvAwJWA1xJGQVQ

    http://imagerz.com/QEMVUEtvAwJWA1xJGAVQ

    http://imagerz.com/QEMVUEtvAwJWA1xJFQVQ

    http://imagerz.com/QEMVUEtvAwJWA1xJFAVQ

    http://imagerz.com/QEMVUEtvAwJWA1xJFwVQ

    http://imagerz.com/QEMVUEtvAwJWA1xJRwVQ


  • TDC Geronimo
    #1711
    "We need your help in testing our latest build of Mortal Online with the updated versions of Unreal Engine 3 and Atlas. We will have to patch the server several times and unfortunately this means you may experience a lot of downtime in the coming days.

    We would like you to test the following basic things:
    Character creation, logging in and out
    Melee combat against other players
    Your feedback on any server lag or “desync” issues

    During this step we have disabled almost all features to be able to make sure the core in the network structure is working correctly. Please note that several features other than the very core features (movement, basic combat, skill gain etc) may be accessible and/or almost working, but may lead to very odd bugs or crashes. We are not interested in bug reports outside of the lag/”desync” testing mentioned above.

    Please note that if your performance is worse than before then please turn off shadows, we have an issue with dynamic shadows with latest UE at the moment. You will still have shadows in dungeons/caves.

    We will enable the rest of the features shortly after this stress test. Thank you for your patience.

    The Star Vault team"
  • Torzonborz
    #1710
    azért ha ezt a desync szarság valóban megszűnik én biztos benézek.
  • oreal
    #1709
    Morinad, nallam ugyanez a helyzet :) megvettem eredetibe de eszem agaban sincs jatszani vele.A polcon jol mutat a diszdoboz de azon kivul maga a jatek katasztrofa.En mar azon is csodalkozok van aki meg erolteti :)
  • Bandras DaSilva #1708
    Ma patchelnek....hátha ez lesz az igazi:)..."Server going down. Transfer to new test-server..."

    Ne add még fel Killera:)
  • Morinad
    #1707
    Én valamikor pár hónappal ezelőtt elvesztettem az érdeklődésemet. Ez az első játék, amit megjelenés előtt meguntam :)
  • TDC Geronimo
    #1706
    Hát én nem tudom mi a picsát csinálnak ezzel az új buildel. Fent vagyok IRCen állandóan, de hetek óta szinte egy dev se jár már fel. Előző héten kellett volna jönnie, aztán jött a post, hogy kicsi késik de majd most a héten már tesztelés!!4 Erre itt vagyunk megint péntek és még mindig semmi -.-
  • Torzonborz
    #1705
    csak jönne már...

    arra sem emlékszem hogy mikor léptem be utoljára :(
  • Bandras DaSilva #1704
    Ja, egész nap csak a kövek...

    Viszont nagyon könnyen lehet vele pénzt keresni...az eleje uncsi mert csak olvasni kell...de utána már dől a lé:)

    Most házat építek meg guildet csinálok...ezeket sem próbáltam még.

    Jövő héten meg remélhetőleg jön az új build...ami még érdekes lehet.

    Kíváncsi vagyok hogyan oldják meg...bár valszeg megint le kell tölteni az egészet.
  • Burca
    #1703
    Rokker :)
  • Bandras DaSilva #1702
    Esetleg egy armorsmith/weaponsmith játszik még betaban? Most tesztelgetem a craftot és csináltam egy slag haulert. Sok dolgot tudok már csinálni, de nincs sok időm most még egy weapon és egy armorsmithet is felhúzni...ha vkit érdekelne alapanyag az jelezze itt lécci, majd in game összefutunk. Jelenleg Meduliban nyomom Rokker néven.
  • oreal
    #1701
    igen,mar eddig is fent voltak a tozsden
  • Morinad
    #1700
    vagy már eddig is kinn voltak a tőzsdén? az is lehet, csak nem tudtam róla.

    Azt írja az első mondatban, hogy tőzsdén jegyzett cégnek lenni annyiból rossz, hogy nem adhatnak ki pontos információkat, mert az befolyásolná a tőzsdei árfolyamokat.
  • TDC Geronimo
    #1699
  • Morinad
    #1698
    Jól értem, hogy részvényt adtak ki gyorsan?
  • TDC Geronimo
    #1697
    Dear community

    We apologize that we are late in giving you this information; this is also one of the “downsides” of being a public listed stock company. We cannot give information how we want and when we want it in some cases when it affect the stock market.

    As you are aware of we are soon to deploy our April build. (Described here http://www.mortalonline.com/content/under-development)
    Unfortunately because of the volcano on Island it prevented our trip to the US so we have a slight delay in our schedule, this doesn’t mean we are delaying for a longer period. We are going to send our guys to Epic Games this weekend so we can get back on track with our release. This is the finalizing phase for releasing Mortal Online.

    As soon as our guys are located at Epic Games, we will move the April build to the live testing server where we need your support in testing all of our release features. This is scheduled to be short testing periods till we go live so we need your feedback during these short testing phases.

    Now we are getting really close in going live with Mortal Online, it’s exciting times for us all, please bare with us with the last testing phases we need in the coming week to get a as solid release as possible.

    More updates on the first test phase comes soon.


    Thank you.
    -Star Vault Team
  • Bandras DaSilva #1696
    Elvileg a napokban jön egy új peccs ami majd javít sok dolgot + új cuccokat is beletesz a játékba. Remélhetőleg ez tényleg így lesz.
  • Torzonborz
    #1695
    pvp az endgame :P ;)
  • oreal
    #1694
    pontosabban mar az elejetol sincs endgame :) tartalom se sok ha ugynezzuk :()

  • TDC Geronimo
    #1693
    Itt nincs olyan hogy endgame. Sandbox MMO. Elejétől kezdve "endgame" van.
  • Tomy Lee
    #1692
    Köszi
  • Morinad
    #1691
    map
  • Tomy Lee
    #1690
    Map hol van?Se mini se world map-om nincs:S
  • Morinad
    #1689
    El kellene látogatniuk a blizzard oldalaira, és megnézni, hogyan kell a semmit kommunikálni. Ők értenek hozzá, meg lehet tanulni :)
  • Tomy Lee
    #1688
    Karakterek megmaradnak open beta-ról?
  • Tomy Lee
    #1687
    Még mindig ezen a szinten van Mortal?Nemár,bakker 1 évvel ezelött is ilyeneket írtatok:S
    Elég lassan mennek a munkálatok pedig ha mostanában dobnák piacra az még jó is lehetne nekik.
    Itt talán azon van a hangsúly,hogy ez már OB fázis-ban van és amiket írtál nemigazán méltó egy fizetős mmo-hoz viszont ott a remény ami nálam pl.dominál,hogy ha megtetszik maga a világ,grafika,hangok és mindehez társul valami jó pvp rendszer illetve frankó end game tartalom akkor szemet hunyhatok a jelenlegi hibákon és várhatom az újabb update-eket amik minden bizonnyal idővel feledtetik milyen bugos kliens-el is kezdtünk:-)
  • Bandras DaSilva #1686
    Még sztem is várj vele amíg meg nem oldják a nagy dolgokat. jelenleg ismét iszonyú a desync, lag meg a térkép is elég lukacsos...sok helyen be lehet ragadni vag átesni a világon...bugos a flagging rendszer i, szal pikk-pakk piros lehetsz még akkor is ha nem ölsz meg senkit, skillek is el-eltünedeznek ha éppen új skilleket tanulsz (olvasod a könyvet).

    Ezek általában hamar kikészítik a játékosokat. Sztem nem érdemes felidegesyíteni magadat:).

    Ha megoldják a szerver gondokat akkor onnantól már klassz lesz a dolog.
  • TDC Geronimo
    #1685
    Senki se tudja. Lehet jövő hét, lehet jövő hónap.
  • Tomy Lee
    #1684
    Mikorra várható kb az új update?
  • TDC Geronimo
    #1683
    Ne most szedd le. Várd meg az új updatet, mert szerintem le kell szedni majdnem az egészet megint, mivel updatelik az enginet
  • Tomy Lee
    #1682
    Na látom lehet végre bétázni:)
    Megnézem a játékot hátha elnyeri tetszésemet.Igaz mire letölti meg majd update-eli az még 1 nap talán:S
  • Torzonborz
    #1681
    hja meg ott a twitter is , oda is be lehet nyögni 1-2 mondhatod hogy aszongya " höh megjöttünk usákokhoz minden frankó " meg "höh nagyon okosak lettünk mostmá' minden fasza lesz " stb.
    ez a nagy csönd csak árt nekik főleg ilyen helyzetben.

    engem jelen pillanatban már nem is érdekel a cucc. ha lesz update akkor majd megnézem aztán remélem újra rákapok.
  • TDC Geronimo
    #1680
    Minden MMOnál megy a nagy kuss állandóan és mindig azzal magyarázzák, hogy dolgoznak. Nade könyörgöm annyi ideje csak van a héten legalább 2*, hogy benyögjön pár mondatot a fórumra, hogy mi újság. Ennyi ideje nehogy már ne legyen. Sose fogom megérteni :y
  • Bandras DaSilva #1679
    Elvileg dolgoznak nagyon...sajnos semmi újra nem kell számítani addig amíg a szervereket meg nem hegesztik.

    Persze lehetne kicsit több a kommunikáció mert így egy kicsit elhagyottnak tűnik a dolog csak eléggé ember minuszban vannak.
  • Torzonborz
    #1678
    :D

    pont tegnap túrtam kicsit a fórumot én is hogy van e vmi friss hír.
    de persze semmi sehol semerre . grrr
  • TDC Geronimo
    #1677
    se patch, se hír, se semmi. Értem én hogy sokáig tart a build merge meg a tesztelés, de idenyöghetnének legalább egy becsült időpontot :s
  • vear
    #1676
    Áhh birom az ilyeneket, költik a pénzt, SOS utaztatják amerikába a fejlesztőket, csak hogy helyrepofozzák a cuccot.

    Mondjuk még mindig jobb így, hogy belátták a bakit, mintha kiadják bugosan, vagy eltökölnek még néhány hónapot a ratek állítgatásával.
  • Morinad
    #1675
    Gondolom ha már választottak egy új adatbázis engine-t, akkor olyat választottak, ami bírja a strapát. Meg alapvetően többet már nem hibázhatnak.