2354
  • TDC Geronimo
    #1554
    Videó fasza lett. Bekerült a hídépítésünk igaz csak 2 sec erejéig :D
  • TDC Geronimo
    #1553
    hírek
  • tegla
    #1552
    Oké,köszi az infót.

    Ha mennek a szerverek légyszives jelezd itt mert én még nem tudok belépni a kódjaimmal.
  • oreal
    #1551
    Ahogy IRC-t elnezem SENKINEK nem ajanlom hogy Morin Khur-ban vagy Fabernumban kezdjen 1 uj karaktert. A legtobb jatekos mar feni a penge'je't a sok open beta playerre,es ezek korul a varosok korul fognak portya'zni , es artatlanokat olni. Ez eleg negativan tudja befolyasolni 1 kezdo jatekos jatek elmenye't,ha a varosbol kilepve 10 player nyilazza arcba mikozbe fat szeretne csak vagni. Toxai-ban tudtok banyaszni es fa't vagni varoson belul,ott lehet kicsit train up-olni.En is atmegyek majd Toxai-ba,pancelt meg fegyvert es ijjakat csinalni az uj jatekosoknak.InfaMous ne'ven megtalalotok valamelyik crafting table elott :) good luck
  • oreal
    #1550
    aki regisztralt esetleg open beta-ra, probaljatok meg Toxai nevu varosban kezdeni,igy meg van talan esely ra hogy oszetalalkozunk paran. Akar ventrillon is dumalhatunk. Egyesek szerint 15 perc mulva indul az openbeta...de majd kiderul.
  • TDC Geronimo
    #1549
    Itt van róla több
  • Pio
    #1548
    Köszönet az infóért, mindenképp megnézem, kíváncsi vagyok rá.
  • TDC Geronimo
    #1547
    Hétfőn open beta lesz akit érdekel.
  • stevyxix
    #1546
    Nekem is csak egy van benne és ez a telepítő lemez ha nem tévedek, bonus disc elmaradt, sőt talán felhasználói kézikönyv mintha hiányozni, pedig az még kötelező is ha nem tévedek.
  • TDC Geronimo
    #1545
    12 órád van még kb, mert kitolták testet kicsit :D

    Meg amúgy is szerintem nemsokára open beta és ezzel az új kliensel/patcherrel már nem kell torrentel szarakodni ezután.
  • Burca
    #1544
    Hát akkor erről ennyit mivel kb 30K-val jon :)
  • TDC Geronimo
    #1543
    Le bizony.
  • Burca
    #1542
    Hm hát én még csüt leszedtem a klienst de most megint le kene ? Nem nagyon akar elindulni.
  • oreal
    #1541
    En is megkaptam tegnap a DVD-t.Amin meglepodtem 2cd-nek van benne hely de az enyemben csak 1 van :) Ezek tenyleg nem szorakoznak,ezek ki fogjak adni o.O
  • Torzonborz
    #1540
    rendes installer van rajta . semmi más. nem tudom melyik verzió mert nincs kiírva sehol.
  • TDC Geronimo
    #1539
    #1537 ? :)
  • Torzonborz
    #1538
    jahogy.

    a doboz jópofa , polcon jól néz ki de amikor kinyitottam elég nagyon néztem . van benne 1 szál dvd aztán jóccakát. se manual se vmi darab cetli hogy nesze bammeg se semmi.
  • TDC Geronimo
    #1537
    Mi van a DVDn amúgy? Van rendes install? :D Meg melyik verzió
  • TDC Geronimo
    #1536
    Viszont jó hír hogy ma patch megint és végre lecserélik ezt az ótvar patchert meg patcher rendszert. Torrent alapú patcher lesz elvileg és nem kell most már szedegetni mindig a teljes gamet. Vasárnap meg megint stressz teszt. Így aki ki akarja próbálni megnézheti megint.
  • TDC Geronimo
    #1535
    Én DDbe vettem meg
  • Torzonborz
    #1534
    Ti nem kaptatok semmit ?

    Nekem ma ez jött :



    ( kicsit szar a kép de a lényeg látszik )

    wtf ? ezek nem viccelnek. tényleg hamarosan kiadják.
  • oreal
    #1533
    Csodalom a turelmedet te meg kepes vagy beloginolni :)
    Nevetseges kezd lenni az egesz ( ha eddig nem volt elegge )
    Amit eddig mukodott most az nem mukodik,minden patchel ujjabb bugok jonnek.Az egesz jatek a jelenlegi allapotaban engem egy Crafting Tycoon jatek-ra emlekeztet.Banyasszal,csinaljal pancelt,fegyvert,vagjal fat, epitsel hidat meg hazat.A pvp meg mindig szanalmas a szereny velemenyem szerint.De mindjart kiadjak :) majd akkor talan benezek lehet-e craftingon kivul mas funckiot is latni es hasznalni jatekon belul.
  • TDC Geronimo
    #1532
    Ma is lesz este 8tól be lehet már lépni, aki tegnap lemaradt. Tegnap fabernumba Challe (egyik dev) odajött és megkérdezte, hogy lenne-e kedvem segíteni egy felvételben, ami a trailerbe megy. Hidat kéne építeni 15 perc max mondom miért ne. Ez volt fél 12kor este. Mire végeztünk negyed 2 volt én meg kelhettem reggel 6:30kor :D Mind jó poén volt. Másik 2 emberrel építettünk egy hidat, aminek a felvételét először elbaszta, utána nem tudta lerombolni a hidat csak manuálisan ami eltartott egy ideig :D Végén megköszönte és 2k steellel meg 1k spongewooddal lettem gazdagabb :)
  • TDC Geronimo
    #1531
    róla*
  • TDC Geronimo
    #1530
    Stresstest tonight 20th of January , at 21.30 gmt +1.
    Community Manager will update the thread with more information.

    Aki ki akarja próbálni 1-2 órára az regeljen accot. Igaz mivel stress test így max arra lesz jó hogy megnézze hogy néz ki, mert gondolom lag lesz meg crashek. Itt van több részlet la meg a regelésről is.
  • TDC Geronimo
    #1529
    Hát remélem hogy lesz. Highres textúráim is hiányoznak! :D Meg hát az npck meg minden. Tindrem is. Fene tudja mi lesz még itt
  • Torzonborz
    #1528
    ja . a lényeg : "blablabla" :D

    szvsz az egész mapet kukázni kéne de legalább is újra texturázni a nagy részét .

    lesz még vmi content patch megjelenés elött vagy már csak polírozás várható ?
  • TDC Geronimo
    #1527
    Mats postját olvastad? Ott elmondja, hogy miért olyan amilyen jelenleg.
  • Torzonborz
    #1526
    béta topikban van 1 halom kép trindrem-ről. hátttőőőő nagyon nem úgy néz ki mint a promo képen :( de ez legalább már tényleg kezd város kinézetű lenni nem úgy mint az eddigi 2 .
  • TDC Geronimo
    #1525
    Ja nem az ahogy nézem, mert kaptam skillpontot érte.
  • TDC Geronimo
    #1524
    extraction bugos amúgy? Odamentem grinderhez, beraktam a granumot meg a catalystet és process után eltűnt a granum de nem kaptam semmit :(
  • TDC Geronimo
    #1523
    Felemelték a skill limitet 1000re hála égnek.
  • TDC Geronimo
    #1522
    Aha. nem tudom mi ez. Fabernum felett van
  • Morinad
    #1521
    Remélem nem túl offtopic. A csalók száma sokkal kevesebb, bár a játékosoké is. A skill fejlődés gyorsabb lett, így viszonylag belátható időn belül van sikerélmény. A régiek, akik folyamatosan játszottak, szinte halhatatlanok, azokat erősen kerülni kell. Ez alapvetően az egyetlen komoly negatívum. Egy hónapja nyomjuk, egyelőre még mindig élvezetes, és így 4-5 emberrel lehet is cirkulálni.
  • Jockey
    #1520
    és milyen DF? Kezdeti izgalom elmúlása után is játszható?
  • Morinad
    #1519
    EVE folyamatos de most aktívabban Darkfall-t nyomjuk páran. Próbálunk felnőni a feladathoz :)
  • Torzonborz
    #1518
    ez mi ez ?

    egyébként jól néz ki . stamina bug tényleg javítva lett ?
  • TDC Geronimo
    #1517


  • TDC Geronimo
    #1516


    Remélem megjelenés előtt a világ nagy részéhez hozzáadják majd ezt. Rengeteget dob egy ilyen apró dolog is a jelenleg igen kopár világon.
  • oreal
    #1515
    "a harc jó, csak nem az öten egyet lemészárolni, hanem az egyedül ötöt. Abban van kihívás és sikerélmény."
    -Morinad,ha ilyesfajta jatek elmenyre vagysz akkor a mortal online garantaltan nem a te jatekod lesz.Itt mar 2 veled egyszintu jatekossal sem bansz el,de meg 1-el sem konnyeden.
    _--------------------------------------------------------_
    New patch
    http://www.mortalonline.com/files/beta/MortalCache121618.rar.torrent
    Innen tolthetitek. A regi klient elvileg halott ujra kell szedni.