1263
Forza Motorsport 3
  • guardian hero
    #182
    1. lehet hogy van, de nem látsz vele
    2. milyen többi képen? egy darab kép van róla lejjebb, ami korántsem biztos, hogy ugyanazzal a festéssel készült
    3. a forza motorsportban viszont nem egy féle fehér szín létezik, sőt vannak világos ezüst színek is, sőt külön választhatsz metál vagy nem metál fényezés között

    Soha nem értettem, miért kell eszetlenül fikázni azt, ami jó.
  • DanielT
    #181
    1. Van szemem.
    2. A többi képen, ahol nem látszik az a tuskóegyszerű, übermesterséges csillogás layer, egyértelműen látszik.
    3. Az M3-as BMW 1 féle fehér színben létezik, aminek a neve Alpine White.

    Soha nem értettem, hogy miért kell védeni, mi szar.
  • guardian hero
    #180
    Ki mondta neked, hogy az az autó fehér??? Úristen...
  • DanielT
    #179
    Jajj, bocsánat! Futokmá'!
  • DanielT
    #178
    Ja, a szpotlámpákkal megvilágított környezet tükröződik. De ha neked ez ugyanaz ami a lenti képen látható, akkor nincs sok vitaalap.

  • Máté94
    #177
    Na jó takarodj innen!Menj vissza a GT5 topicba és ott fikázz!Most mi a fene bajod van?Ne ezen a játékon töltsd ki a dühödet!
  • DanielT
    #176
    Akik nem értenek hozzá, azok igen. A renderkép egy olyan rendervideóból származik ami nem a játék enginnel készült, hanem egy szimpla animáció 3Dstudióval és társaival.

    Ez egy posteffektezett ingém kép.
  • deep
    #175


    Tessék ez is fehér, csak tükröződik rajta a környezet, oszt minnyá nemlesz fehér. De te csak köpködni tudsz mindenre, ami nem GT5.
  • High end PC #174
    Egyébként a köznyelvben erre használják a renderkép kifejezést?
  • DanielT
    #173
    Ezen plusz élsimítás van. Ennyi.

    Fotómódból ilyeneket csinálhatsz. A modellek, textúrák, mind-mind így néznek ki, csak ezzel a képminőséggel nem bírja megmozdítani a gép.
  • High end PC #172
    Meg ez is, ilyen kvalitású grafikát a játékban biztosan nem lehet majd látni.
  • Istencsászár
    #171
    lököttek
  • DanielT
    #170
    Azért remélem látod mi a pálya. Mi az a fehér színű autó. Meg mi nincs egy fehér színű autón. Szürke egyencsillogás-layer.
  • deep
    #169
    Neked én a pszichiátriát ajánlanám...
  • High end PC #168
    Habár nem nagyon vágom, hogy ilyenkor hogyan csinálják ezeket a képeket, de nem akarom elhinni, hogy egy ilyen kép a játékból való, a második kép, amin a fekete BMW van, már szinte olyan volt mikor először rápillantottam az asztal túloldaláról, mintha a valóságból lett volna lefotózva, nem akarom elhinni, hogy ilyenre képes az X360 hardvere.
    Nyakamat rá, hogy mikor majd a játékot beteszem az X360-ba, a Sony HD 1080p TV-émen ilyet nem fogok látni, hanem majd kis felbontású textúrákat, elmosódott részleteket, meg a többi...
  • DanielT
    #167
    Nekem is. Nézd meg a lentebbi képet. Aztán nézd meg a Forzát. Aztán nézd meg a 3 GT képet. Aztán menj szemorvoshoz :P
  • deep
    #166
    Jó. Ebből nekem elegem van.
  • DanielT
    #165
    Ez plasztikus -e?

  • DanielT
    #164
    Fehér, fotoreal.
  • Máté94
    #163
    PC-emu-t neki!:D
  • deep
    #162
    Ez épphogy tök plasztikus, de mindegy...
  • DanielT
    #161
    Akármilyen a környezet, nem lesz rajta ez a jól látható, teljesen külön szürkés csillogásréteg.
  • DanielT
    #160
    Fehér, fotoreal.
  • deep
    #159
    Kibaszottul környezet kérdése hogy milyen egy fehér autó. Ha sötét dolgok vannak körülötte, már nem ilyen hófehér...
  • DanielT
    #158
    Ez fehér és fotoreal.

  • DanielT
    #157
  • DanielT
    #156
    A modellek nem rosszak (GT-ben szebbek persze) de ez a megvilágítás, csillogás, főleg az első, fehér Bömcsin... gáz. Egy fehér autó nem ilyen.
  • Istencsászár
    #155
    kicsit sok a tükröződés, ami szalonba egy megvilágításnál a steril kasznin oké, de szabadba ne legyen már ilyen... a kocsi modellek nagyon szépek, azt nem tudom megmondani hogy ebbe vagy a GT5be szebbek e, talán közelebbről kijön némi előny a GT5nél a legapróbb részletekbe, de max ennyi
  • lageszgt
    #154
    hát az jó lenne ,mert az elődöké olyan volt mintha nem is azt a játékot nézné vissza az ember.
  • guardian hero
    #153
    Remélem végre lesznek normális replay kamerák...
  • lageszgt
    #152
    nagyon zsír már várom! adhatnának ki belőle demót.
  • DanielT
    #151
    Fél perce publikált képek:





  • lageszgt
    #150
    én belső nézetet csak akkor használom ha kormánnyal nyomom azzal úgy a legjobb ,joyal mindig külső nézetet használok.
  • High end PC #149
    Végre lesz belsőnézet is...
  • Istencsászár
    #148
    ezen már nem kell mit remélni, láttunk nem egy gameplay videót, nem fog hanem így néz ki, persze nem ennyi AAval:)
  • lageszgt
    #147
    nagyon szééép!!!! remélem tényleg így fog kinézni ,ha még az irányítás is jó lesz ez lesz az egyik kedvencem.
  • DanielT
    #146
    Vakhangya :DDD
  • deep
    #145
    Köszönjük a jókívánságokat, sikerrel vettük az akadályt:)







  • lageszgt
    #144
    Köszi! remélem minden oké lesz a játékban ,a grafika előreláthatólag nagyon szép lesz ,bízzunk benne ,hogy a többi is.
  • deep
    #143
    2009 október