1263
Forza Motorsport 3
  • Máté94
    #1
    Már korábban lehetett hallani, hogy 2009-re várható a Forza Motorsport szimulátor-sorozat 3. tagja, de több információ eddig még nem került terítékre. A mai nap egy kicsit okosabbak lettünk.


    A hírek szerint a játékba több mint 400 autó kerül bele, amelyeket egészen szánk ízére alakíthatjuk majd át. Továbbá több mint 100 pályán randalírozhatunk majd vadi új játékmódokban. Az ígéretek szerint a pályák valósághű törésmodelleket kapnak majd.

    A játék kiszerelését tekintve pedig dupla lemezes lesz. Az ára pedig: 59.99$

    A játék megjelenése után sem lesz vége a "jóvilágnak", havonta 10-es csomagokba érkeznek majd új verdák, amelyeket az Xbox LIVE-on keresztül szerezhetünk be 4.99$-ért. Pár hónappal pedig a megjelenés után egy nagyobb kiegészítő is várható amiben 30 új autó és további pályák lesznek.
    forrás:jatekok.hu
    Gamekapocs cikk.
  • gyuri12
    #2
    Van xboxod?:O
  • Máté94
    #3
    Nincs:D
  • deep
    #4
    Először is a fix 60 frémet hagyják el, mert ez a rész is ronda lesz. Mindamellett imádom a Forza2-t, mert messze a legélethűbben viselkednek benne az autók. Remlélem kijavítják az apróbb hibákat és a legjobb szim lesz konzolra.
  • Kalozoner
    #5
    a 2 sztem is nagyon jó volt, de bele lehetett unni sajnos..remélem a 3-ikban lesz sok extra ami hosszútávú játékot eredményez..mondjuk jó kis zene a futamok alatt, ilyen apróságok..
  • AntiHero
    #6
    G25 támogatást!
  • Énvagyokazapád
    #7
    LE A KONZOLOKKAL!
  • Rena11
    #8
    alig várom a 2 is az egyik legjobb autós játék amit eddig játszottam
  • guardian hero
    #9
    Fix 60 alap, inkább legyen ronda, de legyen fix 60.

    Amin változtatni kéne: legalább 20 autó lehessen egyszerre a pályán, jobb AI, kicsit izgalmasabb bajnokságok, esetleg változó időjárás.

    Jah, és egy cockpites belső nézet se ártana...
  • PoisonChihuahua
    #10
    Na szép, öcsémnek el ne áruljátok, mert kiügrik a bőréből ha meghallja, hogy készül a folytatás. Autómániás....
  • zoolee
    #11
    Tetszik, de már csak azért sem veszek x boxot...
    Nincs nekem erre pénzem: D
  • Istencsászár
    #12
    "Nincs nekem erre pénzem"

    vs

    "ASUS P5K,C2D E6550+ZM 9700LED,2Gb kingmax mars800,Gainward 8600GTSGS+Zalman vf900,120GB seagate,320Gb SAMSUNG sata2,logitech x530-g15,a4tech x7,samsung 225BW,Chieftech GPS-500AB"

  • partizan182
    #13
    "mondjuk jó kis zene a futamok alatt"

    Minek? Be tudsz tenni saját zenét amit akarsz. :)
  • partizan182
    #14
    A számból vetted ki...
  • w77d
    #15
    aztakurva, csak ezért fogok veni Xboxot.......

    amúgy nagy kár, hogy ilyeneket nem adnak ki PC-re, pedig lenne rá kereslet...
  • PoisonChihuahua
    #16
    Fúúúúúúj...
  • w77d
    #17
    XD
  • partizan182
    #18
    Rossz az aki...
  • deep
    #19
    Lenne, ja. A torrent oldalakon tutira...
  • zoolee
    #20
    Ha már hd képes a fos-zol, akkor majd elhiszed, hogy egy szar 82 centis tv n nyomom? Minimum 106 centis FULL hd, ami nem olcsó.
  • Istencsászár
    #21
    Full HD csak blűréj filmekhez kell ( meg majd a következő konzol generációban 3+ év mulva ), ezekhez a konzolokhoz nem. 82 cmeres HD Ready vagy Hdtévé is tökéletes ahhoz amit ezek a konzolok nyujtanak, s pécéhez is kiválóan lehet használni.
  • partizan182
    #22
    "Minimum 106 centis FULL hd"

    Minek neked 106 centis FullHD a jelenlegi konzolgen-ben, mikor még a 720p natívval is szenved mindkét gép? Kifogás?

    (szar 82 centis hádéredi évek óta bolgog tulajdonosa)
  • zoolee
    #23
    Az is megint 140 k.
  • bertino
    #24
    nem számít, mivel PCn van 3x annyi autósjáték generáció (ami szim) mint a dobozon... "akár 2560" pixel felbontással vagy még nagyobbal...

    de a konzol annyira menő dolog gyerekek :D
  • Istencsászár
    #25
    30 fpsel is jól meglehet oldalni... legyen olyan szép egy PGR4, bár nemkellenek olyan aprólékos városi pályák, meg feleslegesek is. Lehet városi pálya de az legyen egy Makaó max vagy valamilyen versenypálya, pl Monaco, Pau stb... zárt versenypályákból több kellene, minél változatosabb és látványosabbak.

    Időjárás effekt szinte kötelező, de hó nemkell, hanem elég az eső is, de az legyen állejtős mint a PGRben.

    Törésmodell az lehetne olyan mint a Dirtbe legalább...

    Cockpit szintén kötelező kell hogy legyen, változtatható üléspozícióval megspékelve.

    Karrier mod lehetne ötletesebb, változatosabb.

    És persze a fizika ne butuljon vissza a 2höz képest, hanem legyen mégjobb.

    Ha ezek meglesznek akkor egy szavam sem lesz rá:)
  • guardian hero
    #26
    Jólvan neked elég a mostani monitorod is, ha a pécédhez elég volt...
  • Istencsászár
    #27
    Pécén nincs más mint az ISI enginére épülő Simbin játékok, amik mára már elavultak grafika és kidolgozás terén, persze versenyszimulációkban no1, de ez nem elég a sikerhez... meg amugyis ezek rétegjátékok pécén.
  • guardian hero
    #28
    30FPS elég kevés egy szimulátorhoz, főleg a magasabb kategóriákban.
  • bertino
    #29
    azért egy szimulátornál messze nem a graf a lényeg :P
  • Istencsászár
    #30
    Mi a lényeg? hogy tudod az uj ficsóröket átérezni hogyha nincs kidolgozva? a grafika igen is lényeg. Nézz meg egy GT5 bétát vagy egy PGR4et esetleg egy Forza2őt, messze szebbek mint egy pécés szim... és igen a grafika lényeg meg hogy a kép follyon a kijelzőn egy röccenés nélkül és hogy a HD kijelzőn közelítsen a valós látvány felé.
  • AntiHero
    #31
    Nem a garfika a lényeg.... (nyilvan a garfika is számit, de nem sokat)
  • Istencsászár
    #32
    Mi a lényeg?
  • edios
    #33
    Az a baj, hogy vagy lassú lesz (<60fps), vagy csúnyább, mint GT5. Én spec nem ragaszkodnék a stabil fps-hez, de mivel szimulációról van szó, és nem nfsbroáf játékról, emiatt sajnos 60 fps-re kell tervezniük. Viszont ha jól sikerül, és lesz olcsó bundle, akkor lehet, hogy benevezek boxra megint:)
  • AntiHero
    #34
    A játék kidolgozotsága, fizikája, hangulat, Jól felépítet carier mód.
  • mama2
    #35
    Én is pont ezt akartam írni. Amúgy várom, szeretem az autós játékokat
  • Istencsászár
    #36
    A játék kidolgozotsága = esztétikai látvány, aprólékosan kidolgozott vizuális élmény
    fizikája = autó mozgása, autó törése, visszajátszások vagyis vizuális élmény
    hangulat = a körítés minden eleme vizuális élményből áll
    Jól felépítet carier mód = látványos versenyek, kidolgozott pályák és modók vagyis ez is vizuális élmény
  • fanka93
    #37
    akkor vegyél már nekem 15 ezer forintért eredeti PC játékot,kösz!
  • w77d
    #38
    én pl megvenném, ahogy megvettem a GT Legends, GTR, GTR2, NFS: PS, GTI racing, Colin: Dirt játékokat is ....
  • guardian hero
    #39
    Mér ő vegyen, apád elissza a segélyt?
  • deep
    #40
    Lolz hozzáállás. Egyébként 10 körül vannak megjelenéskor a pécé játékok és az a vicc, hogy ennyiért sem veszik meg, szemben a konzolos játékok 14-17k áraival, amik meg szépen fogynak. Jah és bájdövéj használtan is lehet pécé játékokat venni 3-4 ezerért, de ez má eléggé off.