1263
Forza Motorsport 3
  • DanielT
    #262
    Megint nem figyelsz
  • deep
    #261
    23
  • DaW3
    #260
    november ??-ára igérik a játékot??
  • Máté94
    #259
    Nincs.
  • RYO21
    #258
    Van rá esély, hogy átportolják PC-re? Mert szerintem nyugodtan megcsinálhatnák a GFWL rendszerrel.
  • Leky
    #257
    Limitált változat tartalma:
  • LeWyTy
    #256
    Kép!
    Megtekintését 1mb-alatti nettel rendelkezőknek nem ajánlom.
  • Leky
    #255
    Három hazai beszámoló a játékról:

    Dreampage beszámolója
    Tommy Angelo beszámolója
    Alex Menrich beszámolója
  • Máté94
    #254
  • janihunk
    #253
    Akoris van szeb nála dobozképre nem raknám ki az biztos.
  • Máté94
    #252
    Versenyző a néni ráadásul az F2-ben:)
  • janihunk
    #251
    Hát nem a legjobb nő akit láttam..
  • Máté94
    #250
    Megvan a játék arca!
  • guardian hero
    #249
    nem valószínű
  • Norberto91
    #248
    sztem amit mutattak La Mansban, az sztem csak egy demo verzió volt. Sztem több autó lesz majd.
  • Istencsászár
    #247
    + pálya nagyon szép
    + autó nagyon szép
    + motorhang még mindig sterilnek tünik, de ebből a rossz felvételből nehéz megítélni
    - 8 autó... hétvégén 50 indult a La Mansban:), itt max egy kategória fog körözni, az sem teljes mezőnnyel
    - az idétlen autó körül forgó kamerát nem sikerült kidobni a kukába:(
  • Istencsászár
    #246
    Forza Motorsport 3
    One Le Mans lap
  • Afe
    #245
    Természetesen nem fos a PS3, de tudom hogy guardian hero annak tartja, ezért írtam úgy, hogy ha tényleg gáz akkor hogy bír el 2x annyi és szebb autót a GT5.

    Az a sok hablaty a Cell-ről meg szép és jó csak sajnos nem sokat ér az X-el szemben úgy, hogy közben a grafikus egység egy szűkebb keresztmetszetet alkot a PS3-ban.

    De hagyjuk ezt, mert itt a Forza3-ról kellene diskurálni:)
  • High end PC #244
    Hát, ha neked ennyire a teljesítmény a lényeg, akkor a PS3 számítási teljesítménye is elbújhat egy Core i7 Extrem-el és GTX295 SLI-vel felszerelt PC mellett, mely többszörösen is ráver teraflops-ban a PS3-ra, akkor most a PC lenne az űber platform ezek szerint? :D
  • Istencsászár
    #243
    Az PS3 Celleje és a 360an Xenon központi magja nagyon sok mindenben megegyeznek, volt is ebből egy kisebb botrány hogy az IBM mind a kettőhöz, de főleg a 360ashoz használta fel azoknak a dolgoknak egy részét amiket Cellhez fejlesztett ki.

    Aza tény hogy a Cell ebben a formában sok mindenre nem jó, főleg játékokhoz nem, mármint a 6 magja, a 360 CPUja ebben is jobb. Amit a PS3ból kihoznak az az elkötelezett fejlesztők, a bőséges idő, mondhatni nincs nekik megszabva hogy meddig csinálják a játékukat ( GT, GoW, Heavy Rain stb... ) a rengeteg pénz és persze a tehetség, de ez nem a PS3 érdme.
  • lacokpatok
    #242
    Ja meg annyit a ps az nem fos csak hasonlitsd ossze kulsore a gepeket meg a karokat.... meg mindent...
  • lacokpatok
    #241
    "A magokat 192 gigabájt sávszélességű buszgyűrű köti össze. Az új rendszer használatához a programozóknak egy új programozási rendszert kell kitanulniukNEM AKAROK ITT IDEZETEKET IRNI HA VALAKI FIGYELEMMEL KOVETI A FEJLESZTESEKET MIND SOFTWARE MIND HARDWARE AKKOR NEM LENNE SZUKSEG VEDENI A PS3 AST. A TENYEK MAGUKERT BESZELNEK AZ XBOX AZ MINDIG PC ALAPU LESZ VERSENY VANMINEK SUGJON A POLYPHONY A T10 nek? ENNYIRE BENAK HOGY MAGUKTOL NEM TUDJAK MEGOLDANI A FEJLESZTESEKET MINDENT CSAK OSSZE VISSZA LOPKODNAK.HOGY MINDENBOL PENZT CSINALJANAK NA NEKEM CSAKEZ A BAJOM AZ XBOXOSGARDAVAL.
  • lacokpatok
    #240
    AFE TOBB JAPAN FEJLESZTO NYILATKOZTA HOGY A HEAVY RAINT MEG AZ EYE TOY VALOS FIZIKAI SZAMITASAIRA CSAK A PS 3 KEPES EZERT SEM LESZ HEAVY RAIN XFOSRA SZERINTED MIERT VAN A PS3 BAN " az X360 teljesítménye 1 teraflopsos (ezer milliárd matematikai művelet egy másodperc alatt). A Sony is megtette a válaszlépéseket, a gép központi és grafikus egységének összteljesítménye 2, 18 teraflops, több, mint kétszerese a konkurens gépnek. Ebből a 2,18 teraflops teljesítményből a Ps3 grafikus rendszere jegyez 1,8 teraflopsot. A Playstation 3 lelke egy teljesen új koncepciójú processzor. Az IBM, a Sony és a Toshiba közös fejlesztése, a Cell. A Cell a központi processzorok között eddig igen szokatlan architektúrával rendelkezik, felépítése leginkább a digitális jelfeldolgozó processzorokéra hasonlít (DSP), amelyeket célterületekre terveznek (pl. szimuláció, érzékelési feladatok). Felépítése viszonylag egyszerű, de mégis összetett rendszer. Alapja egy PowerPc mag, amelyhez kapcsolódik még 8 másik szinergikus mag (SPU, SPE)"
  • Afe
    #239
    Megoldható, csak nem ezen a grafikai szinten. :P
  • Afe
    #238
    Az összes Forza3-as videon 8 autó van, direkte kifigyeltem. Még a lenti #203-on is.
  • Istencsászár
    #237
    min. 30 max 40 Nascaros, full töréssel érdekes lehet, na erre kiváncsi leszek hogy oldják meg
  • Afe
    #236
    Bár ha megcsinálják az autók törését ott is, akkor lehet hogy leszednek néhányat. Valami kompromisszumot muszáj lesz hozniuk.
  • Istencsászár
    #235
    izgalmas koncepciónak hangzik, hogy ha egy liszenszelt szériára rágyúr egy csapat egy adott, kész és jól működő motorral, akkor csodákat lehet művelni és tényéleg lehet riől drájvingot csinálni
  • guardian hero
    #234
    nagyon hallgatnak róla, úgyhogy gyanús, hogy marad a 8... nem láttam nagy tömegjeleneteket shotokon/videókon sem. Aztán lehet, hogy ez csak a végső optimalizálások során dől majd el... de meglepne, ha 12 fölé mennének.
  • guardian hero
    #233
    valamiért van egy olyan érzésem, hogy a Nascar és a WRC külön fizetős kiegészítők lesznek. Mondjuk lenne benne ráció, minek csináljon 2-3 csapat saját engine-t, mikor ott a "real driving simulator", csak ki kell egészíteni official mod-okkal, amolyan Rfactor módra? Jöhetne később indycar, wtcc meg mindenféle más széria is GT5 engine-el, nem is lenne rossz...
  • Istencsászár
    #232
    volt erről szó hogy hány db autó lesz?
  • guardian hero
    #231
    Na ja, nem bánnám, hanem csak 8 autó körözgetne a pályán...
  • Istencsászár
    #230
    erre én is hogy hogyan fog festeni 40 db nascar autó a képen, igaz az körpálya lesz, ennyi előnyük van...
  • Afe
    #229
    A Polyphony még azt súghatná meg a T10-nek, hogy hogyan bír megjeleníteni a fos PS3 2x annyi versenyautót, ami még jobban is néz ki.
    Talán ha a 2 csapat összeülne és csinálnának egy tökéletes multiplatform szimulátort, akkor mindenki ki lenne elégítve :)
  • Istencsászár
    #228
    hát az max szeptemberben...
  • DanielT
    #227
    Akarhatnának rohadt gyorsan egy demót.
  • Istencsászár
    #226
    Semmi meglepő nincs ezen. Még a Polyphony is csodájára jár hogy hogyan lehet egy GT5höz hasonló tartalommal bíró játékot emberi idő alatt elkészíteni:D mindenkit meglepett hogy a Turn10 beállított egy gyönyörű autós játékkal, amit idén ki is akarnak adni.
  • guardian hero
    #225
    helyes! némi túlórázás, és akár még a Forza 4 előtt játszhatunk a GT5-el!
  • DanielT
    #224
    Bruhahaha :D Majd jól belehúznak! :)
  • guardian hero
    #223
    lenne mit amúgy... reméljük hasznukra válik, és feljönnek kicsit a Forza mellé :)