1263
Forza Motorsport 3
  • bardocz
    #62
    Szimulátornál? FIZIKA
  • bardocz
    #61
    Aki szimulátorozni akar,az egy jódarabig nem fog konzolt venni,mivel nincsen rá igai szimulátor :-) Tudom milyen a kettő,játszottam vele eleget,de eléggé árkád,mindent kikapcoslva,még mielőtt valami okos kezdi,hogy kapcsoljam ki a segítséget,úgy nehéééz.
  • Brash
    #60
    Bővebben tudást eredményez itt az SG-n a XBOX 360 topic banner alatt a Kijelző FAQ!
  • guardian hero
    #59
    Jó döntés
  • w77d
    #58
    köszi, még a héten beruházok, ez a rohadt TV csere tartott vissza de komolyan XD
  • guardian hero
    #57
    Ha ezen múlik vegyél nyugodtan. VGA kábel mindenképp kell, lehet hogy van utángyártott is ami jó, az XBox topicban érdeklődj.
  • fanka93
    #56
    ok mester,értettem
  • guardian hero
    #55
    Nem zavar be, a játékok 99%-a tökéletesen támogatja a 4:3-as képarányt, a maradékot meg max. 16:9-ben játszod alul-felül csíkkal, az se vészes.
  • w77d
    #54
    szóval szerinted nyugodtan vegyek konzolt, tökéletesen tudom használni a monitorommal?? akkor kell ilyen MS VGA kábel???
  • guardian hero
    #53
    Mert egy tudálékos, arrogáns kis pöcs vagy, azért b.meg :D
  • guardian hero
    #52
    szóval 4:3-as 1280x1024 natívval, azzal semmi gond/torzítás nem lesz. 16:10-es monitoroknál lehet torzítás, mert az buzi képarány.
  • fanka93
    #51
    amúgy neked mér kellett ezt beszólni,amit írtál?? neked nem írtam semmit...
  • w77d
    #50
    a képarány sem zavarna be???
  • w77d
    #49
    Samsung SyncMaster 710T
  • guardian hero
    #48
    Milyen monitorod van? Egy MS VGA kábel kell hozzá esetleg, de annyi...
  • guardian hero
    #47
    Azta kemény vagy srác, ezt az oltást még a nagycsoportosok is megirigyelnék!
  • w77d
    #46
    ne basszatok már ki, holnap veszek egy X360 at XD
  • w77d
    #45
    tehát a mostani LCD monitoromhoz hozzákötve tudnám tökéletesen használni????
  • fanka93
    #44
    mér a saját apádból indulsz ki? nem mindenkié olyan mint a tiéd,sry!!
  • guardian hero
    #43
    Simán lehet LCD monitorra, meg képcsöves tévére is csatlakoztatni.
  • deep
    #42
    "azt mondták, hogy szar lenne a kép..."
    Akkor erősen félretájékoztattak.
  • w77d
    #41
    engem eddig csak az tartott vissza a konzolvásárlástól, hogy venni kell hozzá egy Hd ready TV-t, és így összességében árban egy komolyabb PC jön ki. Ráadásul ha a mostani TV-m helyére berakom az LCD TV-t, akkor nem tuom a kormányt sehogysem elé biggyeszteni, hogy autózzak. Ha meg a TV-t rakom az asztalra (a kormányt csak arra tudom ráerősíteni), akkor meg az ágyról nem látom a TV-t XD

    egy időben ezért érdeklődtem, hogy konzolt nem e lehet LCD monitorhoz csatlakoztatni, de azt mondták, hogy szar lenne a kép...
  • deep
    #40
    Lolz hozzáállás. Egyébként 10 körül vannak megjelenéskor a pécé játékok és az a vicc, hogy ennyiért sem veszik meg, szemben a konzolos játékok 14-17k áraival, amik meg szépen fogynak. Jah és bájdövéj használtan is lehet pécé játékokat venni 3-4 ezerért, de ez má eléggé off.
  • guardian hero
    #39
    Mér ő vegyen, apád elissza a segélyt?
  • w77d
    #38
    én pl megvenném, ahogy megvettem a GT Legends, GTR, GTR2, NFS: PS, GTI racing, Colin: Dirt játékokat is ....
  • fanka93
    #37
    akkor vegyél már nekem 15 ezer forintért eredeti PC játékot,kösz!
  • Istencsászár
    #36
    A játék kidolgozotsága = esztétikai látvány, aprólékosan kidolgozott vizuális élmény
    fizikája = autó mozgása, autó törése, visszajátszások vagyis vizuális élmény
    hangulat = a körítés minden eleme vizuális élményből áll
    Jól felépítet carier mód = látványos versenyek, kidolgozott pályák és modók vagyis ez is vizuális élmény
  • mama2
    #35
    Én is pont ezt akartam írni. Amúgy várom, szeretem az autós játékokat
  • AntiHero
    #34
    A játék kidolgozotsága, fizikája, hangulat, Jól felépítet carier mód.
  • edios
    #33
    Az a baj, hogy vagy lassú lesz (<60fps), vagy csúnyább, mint GT5. Én spec nem ragaszkodnék a stabil fps-hez, de mivel szimulációról van szó, és nem nfsbroáf játékról, emiatt sajnos 60 fps-re kell tervezniük. Viszont ha jól sikerül, és lesz olcsó bundle, akkor lehet, hogy benevezek boxra megint:)
  • Istencsászár
    #32
    Mi a lényeg?
  • AntiHero
    #31
    Nem a garfika a lényeg.... (nyilvan a garfika is számit, de nem sokat)
  • Istencsászár
    #30
    Mi a lényeg? hogy tudod az uj ficsóröket átérezni hogyha nincs kidolgozva? a grafika igen is lényeg. Nézz meg egy GT5 bétát vagy egy PGR4et esetleg egy Forza2őt, messze szebbek mint egy pécés szim... és igen a grafika lényeg meg hogy a kép follyon a kijelzőn egy röccenés nélkül és hogy a HD kijelzőn közelítsen a valós látvány felé.
  • bertino
    #29
    azért egy szimulátornál messze nem a graf a lényeg :P
  • guardian hero
    #28
    30FPS elég kevés egy szimulátorhoz, főleg a magasabb kategóriákban.
  • Istencsászár
    #27
    Pécén nincs más mint az ISI enginére épülő Simbin játékok, amik mára már elavultak grafika és kidolgozás terén, persze versenyszimulációkban no1, de ez nem elég a sikerhez... meg amugyis ezek rétegjátékok pécén.
  • guardian hero
    #26
    Jólvan neked elég a mostani monitorod is, ha a pécédhez elég volt...
  • Istencsászár
    #25
    30 fpsel is jól meglehet oldalni... legyen olyan szép egy PGR4, bár nemkellenek olyan aprólékos városi pályák, meg feleslegesek is. Lehet városi pálya de az legyen egy Makaó max vagy valamilyen versenypálya, pl Monaco, Pau stb... zárt versenypályákból több kellene, minél változatosabb és látványosabbak.

    Időjárás effekt szinte kötelező, de hó nemkell, hanem elég az eső is, de az legyen állejtős mint a PGRben.

    Törésmodell az lehetne olyan mint a Dirtbe legalább...

    Cockpit szintén kötelező kell hogy legyen, változtatható üléspozícióval megspékelve.

    Karrier mod lehetne ötletesebb, változatosabb.

    És persze a fizika ne butuljon vissza a 2höz képest, hanem legyen mégjobb.

    Ha ezek meglesznek akkor egy szavam sem lesz rá:)
  • bertino
    #24
    nem számít, mivel PCn van 3x annyi autósjáték generáció (ami szim) mint a dobozon... "akár 2560" pixel felbontással vagy még nagyobbal...

    de a konzol annyira menő dolog gyerekek :D
  • zoolee
    #23
    Az is megint 140 k.