7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Szabi1991
    #1243
    HD-ba is van ?

    (fejlécképhez..)
  • ToCsEk
    #1242
  • Prince23
    #1241
    Akkor jó, mert megijjedtem :D
  • trick daddy
    #1240
    én inkább ajánlom neked a szemorvost XD ,de ahogy irod nem is rossz ,mármint ha meglesz akor az összes verdát lefestem feketére hiszen sötét alakot kell alakítani nem ?? XD
  • Szabi1991
    #1239
    most már marad pár napig :p

    ha lesz vmi új kép-videó, akkor új fejléc is lesz..
  • Prince23
    #1238
    Nekem nem jön be a banner, de sebaj... előző, és főleg a legelső az sokkal job volt :D de nekem mindegy
  • Szabi1991
    #1237
    aha :D
  • ToCsEk
    #1236
    csak nekem tűnik minden autó feketének a gameban eddig?:D
  • Szabi1991
    #1235
    amúgy milyen az új fejléckép ? :D
    (a videóból van..)

    kicsit ebbe is kockás az árnyék.. :(
  • Szabi1991
    #1234
    gagyi minőségű.. :D
  • trick daddy
    #1233
    + videoklippekben is XD
  • trick daddy
    #1232
    milyen ???
  • DJ Skyline
    #1231
    jók ezek a low-poly autók :D TT, Viper
  • offkorz
    #1230
    gyönyörű szép:-c
  • LeWyTy
    #1229
    Van ám textúra!!
  • fery02
    #1228
    A videó 13. másodpercétől már nem igazán volt lelki erőm tovább nézni a cuccot, de ha már letöltöttem, akkor végignéztem. Ebbe szerintem az lesz az új grafikai "fícsör", hogy míg ugye a Pro street-ben szép, élethű füst volt, itt szép, élethű vízfröcsögés lesz, mikor pl áthajtassz egy tócsán. Nekem így tűnik, mert jó pár képen ki van emelve, meg videókba is sokszor szerepel.

    Amúgy szép ez a bannerben látható Batman autó. :)
  • mikiking
    #1227
    ebben a trailerben visznt úgy lácci,hogy nem ghost rider van,most akkor mi ?
  • Szabi1991
    #1226
    Viper, új TT, és Porshe már biztos lesz.. :D
  • Szabi1991
    #1225
    mintha ismerős lenne pár filmből ez a Porshe loposdi..
  • Snexi
    #1224
    új trailer
  • Haulin
    #1223
    már a pro sreet is fos volt.még talán a most wanted volt az amivel eljáccottam.onnantól kezdve semmi
  • Pepsi Twist
    #1222
    ez még szarabb lesz mint a pro street :D vagy a szarbon
  • SötétBarom
    #1221
    We're doomed. -.-
  • offkorz
    #1220
    pedig az lesz hidd el:-|
  • doxadmin
    #1219
    Kocsitörés helyett inkább legyen egy nagy város és zsaruk. sokkal több élvezetet nyújt számomra a zsaruk elől való menekülés, mint az hogy hű ha törik az autóm. Elég baj hogy a pro street ilyen lett, szerintem a most wantedot kellett volna finomítani, más város, jobb ai, több autó. Remélem ez nem lesz akkora csalódás, mint a pro street volt.
  • broman191
    #1218
    Egy mert mínusz
  • broman191
    #1217
    A GRID után nagy csalódás volt a GC-s kamerás videó...valami n00b arc nekivágta az autót a falnak jól orral, az eleje szépen leszakadt aztán három másodperc múlva kétszázzal szúrta neki... Ha elpasztam' akkor legyen már eredménye...kerék repüljön ki, a karosszéria hajoljon szét. Bár ez azért lehet mert mert kezdem kinőni a totál arcade stílust...:)
  • SZilaJMaGGoT
    #1216
    Hogy egy játék árkád, azzal önmagában nincs semmiféle probléma, rengetegen vannak akik LFS-ben nemtudnak érvényesülni(ugyebár árkád játékosok), de a need for speed mostani crazy taxi szintű fizikája, már erős túlzás, és kritikán aluli... Az oké, hogy van sim és árkád játék, de az árkád autóversenynek nem azt kellene jelentenie, h new york racer, vagy star wars racer street racing mod... (az előbbi két játék akik nem ismernék azoknak mondom, h az NY Racer az ötödik elem racer :D, a star wars racer meg ugye a fogatos, ezzel arra akartam kilyukadni, h űrhajó fizika... :/)
  • soulhunter
    #1215
    ha neked csak a törés számit, fogd apuci kocsiját, menj neki 1 betonfalnak 150 kmph-val, aztán mássz ki a kocsibol :D
    ha sikerül, akkor meglesz az élményed, amire vágysz - törheted a kocsikat
  • offkorz
    #1214
    lehetsz vagy 14
  • Szabi1991
    #1213
    törés lesz, de az ingém videók alapján 6x árkádosabb, mint a Carbon :(
  • bertino
    #1212
    istenem...

    [fejét fogja]
  • titan15
    #1211
    nekem nagyon tetszett a pro street szimulator fele hajlasa. sztem egyik jo dolog volt benne, hogy szet lehetett verni az autokat, igy javitva valamit az jatek elmenyen. az undercoverben lesz ilyesmi (tornek az autok???) vagy visszaternek teljesen az arcade jatekstilusra es abszolut szar lesz az egesz jatek?
  • Snexi
    #1210
    limewire
  • fery02
    #1209
    #1114: /#1106
  • Prince23
    #1208
    Limeware-t nem szeretem

    Esetleg akinek meg van mp3-ba, feltehtné datára, vagy rapidra...
  • nVidia1
    #1207
    jah én is ma tettem fel a MW-t :)
    szerintem a most wanted sokkal jobb mint a carbon+a pro street...
  • Bullitt
    #1206
    Egyetértek. A gond ott van, hogy az NFS-ből csináltak árkádot, ami először még szimulátornak indult, persze ez már rég volt. Találtak volna ki vmi új sorozatot az Undergroundnak, és nem az NFS-t viszik le egészen erre a szintre. Oké, van 1-2 jó rész, ami nem fizikával, mindinkább a játékélmény tekintetében volt remek, mint pl. MW, amit épp a héten tettem fel és elvagyok vele.

    De pár hónapja fenn van a 4. és 5. epizód is (Nem, nem a Carbon és ProStreet, hanem a High Stakes/Road Challenge, és a Porsche Unleashed) és őszintén megmondom, sokkal jobban elszórakoztam velük az MW-nél. Meg kell szokni az irányítást, aztán jön egy másik autó, aminek teljesen más a menettulajdonsága. Az autók csodaszépek, nekem még mai szemmel is tetszik a Porsche, a tájak, pályák ötletesek és jól néznek ki. Ami pedig a PU-ben van, mint extra (Porsche Evolution, Chronicles, Factory Driver) remek szórakozást nyújt két verseny között, és ilyet nem láttunk sztem régóta. Régen minden autóról voltak valóságból képek, és némi infó, a belsőről 3 dimenziós, minden irányba forgatható fénykép stb... Ezek hová tűntek?
  • Norberto91
    #1205
    azt nem tom.
  • mikiking
    #1204
    de az nem jön pc-re , nem ?