7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Norberto91
    #1203
    Engem nagyon zavar a játékba hogy, egy lelket sem látsz a játékban.... csak kocsik. de ember nuku.. kicsit valósághűtlen.. a grafikával meg nincs bajom jónak tűnik. Sztem a Midnight Club: LA -t érdemesebb megvenni.
  • Szabi1991
    #1202
    tudna az EA-is übermegadurva fizikát csinálni, de sajna több vérpistike van, mint szimulátor fan...

    ebből kifolyólag inkább árkád sz*rokat adnak ki, amivel el lehet szórakozni, és talán meg is veszi(veteti apúcival, minden évben..) a sok vérpistike, de ha kiadnak egy kezdetleges szimulátor szerű vmit (lásd Pro Street), a sok árkádmajom egyből lehurrogja hogy de szar, nem lehet 220al kanyarodni egy 90°-os kanyarba.. nem tudom irányítani billentyűzettel stb..

    tehát ahhoz hogy az EA "felnőjön" a szimulátoros "rétegbe" , a játékosoknak is ezt kell(ene) tenni.. (sztem)
  • Pepsi Twist
    #1201
    1 autós MMOnak én is örülnék amit az EA csinálna a grafjaival :P viszont a fizikát azt az LFStől kéne megvenni :D
  • SZilaJMaGGoT
    #1200
    Ha a játékok játékost való szórakoztatásáról van szó, akkor szerintem az mmo-kban van a jövő, és autósban is van ilyen, méghozzá színvonalas(lásd project torque...)... Project torque-ot folyamatosan bővítik, rallizhatsz, offroadozhatsz, driftelhetsz, nascarozhats, pályaversenyezhetsz, és utcaiversenyezhetsz is... Itt kezdődik a szórakozás, amikor a játékos maga dönti el, hogy mit is szeretne... Persze ha egy játék, túl sokoldalú, akkor minden oldalából, jóesetben is csak a középszintet fogja hozni, de sokan kezdenek rákattanni az mmo témára, ebből kifolyólag egyre több lesz idővel a más témákra kihegyezett mmo, és elenyésző lesz pl, a fantasy rpg-k száma is... Nyílván addig még eltelik kis idő, de nagyon az online felé kezd elmenni a játékvilág, és szerintem ez egyáltalán nemrossz, mert valljuk be mindenki szeret dinamikusan fejlődni más playerek között, és nekem pl személyszerint az sem hiányzik már, hogy végigtoljak egy játékot, ha mindig van hova tovább fejlődni, új küldetéseken és eszközökön keresztül... és szerintem ezzel nemcsak én vagyok így... Szóval szvsz ez a jövő, és mindenkitől elnézést kérek az offért..
  • CheAteR88 #1199
    limeware
  • Prince23
    #1198
    1:39-nél nagyon dögös ritmusa van!
  • Prince23
    #1197
    ISZONYAT JÓ SZÁM!!!!!!! cetus808.

    nincs meg valakinek ez az mp3-ba? kéne... egy linket pls...
  • Pepsi Twist
    #1196
    vagy 1 sec alatt 320-al megy :D
  • Tigristank
    #1195
    Remélem nem cseszik el megint úgy, hogy pl. 1 Crown Victoria elszáguld a Gallardo mellett, legyorsulva azt...
  • Pepsi Twist
    #1194
    Dodgem Simulator 2008

    -Jó grafika!
    -Tuning opciók!
    -Sérthetetlenség!

    EZT VEDD MEG!
  • offkorz
    #1193
    kb semmi :D
  • Prince23
    #1192
    Olvasd el a gamkapocs cikkjét. Különböző ai-ak lesznek a zsrauk. H ebből mi igaz?...
  • soulhunter
    #1191
    hááát, remélem az MW szintjét tulszárnyalják, mer ott csak a corvettek vtak izzasztoak közbe-közbe :)
  • Szabi1991
    #1190
    "..csak annyi, h lesznek benne..."
  • soulhunter
    #1189
    a zsaruk intelligencia szintjéről van már vmi hir, v csak annyi, h lesznek benne, azt ennyi?
  • kovecses
    #1188
    :D
  • offkorz
    #1187
  • Szabi1991
    #1186
    bejött offolni, már azt se szabad ?
  • kovecses
    #1185
    én kérek elnézést akkor mit is csinálsz a game topicjában jó regglt?
  • offkorz
    #1184
    azt megnézheteed hogy én mikor fogok ezzel játszani:)
  • kovecses
    #1183
    Ja persze, szar az egész mégis mindenki aki ideír játszani fog majd vele. Érdekes. sokszor szánalmas ami itt megy. Amiket leirtok igazak, de mindenhol így van. Melyik az a játék ami újat alkot minden részben? A Rockstar a GTA-ból él már mióta! És minden rész új? Lószart, mindig ugyan az. Ja hogy más a történet meg szépítik a grafikát?! Hé ez nem ismerős, olyan dejavu érzésem van, ja, persze Need For Speed! Vegyétek már észre, itt nem a minőségről hanem a mennyiségről van szó, ez üzlet. És nem a játék készítőit kell szídni hanem a játék kiadókat akik meggazdagodnak. A játék készítő hidjétek el beleadnak apait anyait és jobbra is megcsinálnák ha hagynának rá nekik időt, de határidőre dolgoztatják őket. A játékok már rég nem arról szólnak hogy jól szórakozz hanem hogy belenyúlj a zsebedbe (lásd wow stb.) Nagyon sok jó ötlet és szép megvalósítással találkozunk mint ez az NFS rész is. ÍGy kell hozzáállni. Ki kell élvezni az új részt és játszani egy jót és nem fikázni. Úgy is sok ember meg sem veszi a játékot csak letölti és mégis hőbölög. Szerintem lassan leállhatnátok a fórumokot arra használéni hogy mindent lefikáztok. Az építő jellegű kritika sosem árt, de csak akkor ha a játék készítői olvassák a fórumot, de szerintem az sg-t nem olvassák. Szóval megkérek mindenkit hogy ezt hagyja abba! Köszönöm!
  • offkorz
    #1182
    ennyi
  • nVidia1
    #1181
    jah egyetértek, nagy fos lesz ez is mint a fos street volt, ezt is verni fogja a grid..
  • offkorz
    #1180
    szar az egész,kész :->
  • Peck
    #1179
    Amúgy nem tudom észrevettétek-e,de már szinte lehet tudni miről szól majd az Undercover után lévő 3. rész :D hogy most egy kicsit offoljak :P

    Xal: Volt ugye az 1. NFS az NFS II és az NFS 3 Hot pursuit. Az első rendőrös NFS.Utána ugyebár a 4 a Porsche és a Hot Pursuit 2 :) ez megint 2 NFS és egy Rendőrős NFS.UG 1,UG 2 és Most Wanted megint egy rendőrös :).Carbon , Pro Street. Undercover :) Megint a Rendőrség főszerepet vállal a játékben :) Ez vajon direkt van vagy csak így akarnak protekciót szerezni a gyorshajtások ellen a cég vezetői? XD Amúgy szerintem ezekből sokat lehet következtetni már a következő részre is.Nem tudom ki vette eddig észre de már lassan 4 NFS rész ugyanazokon a grafikai alapokon működik. MW-Carbon PS-UC. És akár a bannert is megnézhetitek ez a legjobb péda rá :) A Grafikai elemek teljesen megeggyezőek a Most Wantedben lévővel :) Ugynazok a házak.. stb...Én úgytippelem hogy az Undercover utána egy nem sokkal eltérő NFSt fogunk kapni mint hogy ez az eddigi részekben is bebizonyosodott.És az UC utáni 2. rész lessz megint valami teljesen új irány :) De ez csak feltevés és észrevétel csak hogy legyen valami olvasni való is srácok :D
  • kovecses
    #1178
    Szerintem a kamera mozog kicsit érdekesen.
  • Norbi1990
    #1177
    Most Wanted 2.
  • Prince23
    #1176
    JUICED 2
  • ntex
    #1175
    Kicsit érdekesen mozog az autó
  • Prince23
    #1174
    Tiszta Most Wanted
  • Szabi1991
    #1173
    vótmá
  • RYO21
    #1172

  • Szabi1991
    #1171
    esetleg így ;)

  • RYO21
    #1170
    <object width="425" height="349"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/10m1GqVqvWg&hl=en&fs=1&color1=0x006699&color2=0x54abd6&border=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/10m1GqVqvWg&hl=en&fs=1&color1=0x006699&color2=0x54abd6&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="349"></embed></object>
  • fery02
    #1169
    egyszerűen no comment... itt tart az nfs. A régi nfs-ek korában még csak az emberek eszébe se jutott, hogy valaha egy NFS videóba "szijáés" szerű dolgokat lehet látni, sport autót meg egy szálat se.
  • ATi0021
    #1168
    Frissítették az IMDB-n a játék szereplőinek listáját.
    Link: NFS Undercover - IMDB.com

    Két új videó a hivatalos oldalról:
    NFS Undercover - Jack Keller (Personnel Database)
    NFS Undercover Chase Linh (Personnel Database)

    Két új kép:


  • fery02
    #1167
    Jó látni, hogy az új banner-be az én szavam is benne van.
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1205871047&no=1141]#1141[/URL]
  • Pepsi Twist
    #1166
    ja sajna...
  • Prince23
    #1165
    Teljes mértékben egyetértek!
    csak kár h nem lesz drag ebbe a részbe:((((
  • Pepsi Twist
    #1164
    sztem inkább legyen drag... drift az mindig is szar volt az NFS-ekbe :D