7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • trick daddy
    #1443
    Nem...Ez FIGHT!!!
  • dragon11
    #1442
    Ez fájt.
  • kovecses
    #1441
    Tök normális. Simán látni ilyet az utakon is. 2 opció a lehetséges. vagy lelopták az ilető autójáról vagy leszerelte. :D
  • SötétBarom
    #1440
    Drift, meg a kettesgold. Ázze' : |
  • Prince23
    #1439
    dettó
  • gduck
    #1438
    Nekem a PorStreet játékmódja nem jött be, a többi résszel semmi bajom
  • soulhunter
    #1437
    MW azért odavágott, nem?

    a drag meg kinek kell??? (bár MW-ben is volt pár, bár szerencsére kevés)
    drift meg kell a fenének, semmit nem ttak felmutatni a valosághoz közel... bár én mégcsak győr-zirc közt csináltam 1 agyontuningolt golf 2-essel, de semmi köze nem volt a valosághoz ezeknek a "drifteknek", amiket NFSben kellett végigkinlodnom :(

    az más kérdés, h először (jopár) éjszakánként gyakoroltam rá, mielőtt nappal menőztem vna a manővereimmel a haveroknak
  • iván1000
    #1436
    Miért mi az ajánlott rendszerkövetelmény és a minimum?
  • sombre
    #1435
    kiváncsi vok hogy milyen lesz a játék!végre visszatér a városi versenyzés!:D
  • titan15
    #1434
    igazad van. nekem is jobban tetszett az underground 2 mint ezek a szarok... az legalabb normalisan meg volt csinalva, (jatek motra, tortenet, stb), nem mint a pro street. csak mesz-mesz, semmi cellal, valszeg haromeves ovodasoknak lett keszitve.
    Szerintem az Undercover is egy rakas tragya lesz,(adja az Isten, hogy ne legyen igazam, {for all of our sakes}), no meg a rendszerkovetelmenyek... B***************a meg.... remelem minimumon elinditja a laptopom, vagy a Geforce 6600 (Ezt is adja meg a Jo Atyank:D). AMEN.
  • MaSzKa
    #1433
  • davec007
    #1432
    Most wanted 2, vagy Carbon nappal, m1. Régen jobban megcsinálták nfs részeket(underground2) mint a mostaniakat pl. PS csak mész, nyers egy versenyt hurrá hurrá jön a következő, ennyiről szólt
  • trick daddy
    #1431
    Tom Selleck-röl ??? látni fogjuk karakterünk 1 nfs-ben ?? (vannak csodák).És culumbo-fog kergetni az 50 éves peugot-jával .
  • SZilaJMaGGoT
    #1430
    Nem lesz.
  • CheAteR88 #1429
    demo mikor lesz? lehet vmit tudni?
  • broman191
    #1428
  • SLICK
    #1427
    Közben kiderült, hogy a játékban szereplő rendőr karakterünket a Magnumból már jól ismert Tom Selleck-ről mintázták.

  • SLICK
    #1426
    ilyen BMW-t se sűrűn láttam :|
    Milyen tipus ez?
  • Katun
    #1425
    De nagyon szép az a 6-oska.... ide látom 12 éves pistike rábasz mindent ami sok pontot ad és ízléstelen, majd felbassza ide az ezsgére egy alapszöveggel: "szerintem zsír, szerintetek" SuXXX!
  • Szabi1991
    #1424
  • Szabi1991
    #1423
  • Szabi1991
    #1422
    majd felmegy rá a "szabvány" nfs tuningcsomag xDD

    aztán a beskálázott sebességnővelős 4es csomag örök nitróval
  • DJ Skyline
    #1421
    már előre látom milyen szörnyszülemények fognak születni a szép emmhatosból
  • Szabi1991
    #1420
    biztos a rendőr adás "antennája" -.-"
  • gduck
    #1419
    Indulás előtt leszerelték, mert sérült volt a festés! Szal éppen most fújják pitosra!
  • DJ Skyline
    #1418
    mi ez a hátsószárny maradék a csomagtartón?
  • Szabi1991
    #1417
  • broman191
    #1416
    Szerintük új, én linkeltem, de pl. a Mustang-os képeket nem láttam még. -.-
  • ATi0021
    #1415
    Szerintem egyik se. Mind a Tri-City Carlotból lett kihúzva. Azt meg már linkeltem. :D
  • DJ Skyline
    #1414
    szinte 100%-ig biztos voltam benne hogy te fogsz belekötni
  • Szabi1991
    #1413
    és itt melyik kép új ?
  • broman191
    #1412
    Majdnem egy tucat új pikcsör
  • bpeti72
    #1411
    Lesz változás 12es van az elején nem 3as
  • DJ Skyline
    #1410
    hú bakker de nem szeretem mikor az átolvasatlan kommentet küldöm el, ilyen fél gondolatokkal meg nem tudom mikkel :D "legjobb talán a Gengszterek sofőrje (The Driver) című filmben volt a legjobb"
  • High end PC #1409
    hát igen.
    ha lenne beleszólásom a dologba, én a régi NFS szellemével egy olyan részt csináltatnék, ami az NFS 1,3,5 részekre hajaz leginkább :)

    Ugyanis az első és az ötödik részben volt a legjobb a vezetésimodell az összes NFS közül, valamint az ötödikben volt a legjobb a játékmenet és a legszebbek a pályakörnyezetek, a háromban pedig marhajó verdák voltak.
  • DJ Skyline
    #1408
    ehez azért a régi NFS szellemet is belekéne vinni a dologba, legalább olyan szinten hogy egy épkézláb fizikája legyen a játéknak mint régen volt. meg valami jobb történetet, bár ez a mostani így nem tűnik rossznak, bekell épülni a kis csapatba aztán stb. csak ez is már nem újkeletű dolog, megannyi filmben volt ez. legjobb talán a Gengszterek sofőrje (The Driver) című filmben volt a legjobb, jó kis 30 éves film :D ennek mintájára készült a Driver című játék is, ugyanaz a szitu ott is. kopó vagy, és bekell épülni az alvilági életbe, különböző dolgokat teljesíteni persze
  • High end PC #1407
    Utánanéztem, az első TD rész és az első NFS közt kb 7 év különbség van :)

    Na nem mintha manapság az NFS 1 ne lenne űberkuriózum :)
  • High end PC #1406
    nemrég én is letötöttem a legelső TD átiratát PC-re, C64 emulátor sem kell hozzá. Hát igen, látszik rajt, hogy jóval idősebb még az NFS 1-nél is, aranyos játék :)

    biztos jó lehet Test Drive rajongónak is lenni, nem kevés részt kell begyűjtenie egy fan-nak :)

    De amilyen ütemben jönnek az NFS részek, pár éven belül biztosan több NFS rész lesz, mint TD rész, és adja isten, hogy mindkét név fennmaradjon még jó sok évig :)
  • kovecses
    #1405
    Basszus erre emlékszem!
  • gduck
    #1404
    OFF:

    A TD első része C64-re jött ki és annó állati grafikája volt :D