7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Szabi1991
    #1403
    régen sokat Test Drive-oztam Ps1-en
  • DJ Skyline
    #1402
    nekem nincsen eredeti NFS részem, egy sem, bevallom :) most így megvenném az első 5 részt szó nélkül, de hogy az Undercovert nem veszem meg az biztos :D
  • High end PC #1401
    én meg remélem, hogy az NFS név fennmarad még újabb 10 év múlva is, úgyhogy vegyétek minél többen az Undercovert, hogy legyen folytatás :)
    az emberi telhetetlenség: semmi sem elég, a 12 eddigi rész sem :D


    Kevesen tudják, de a Test Drive sorozat is nagy multra tekint vissza, vmikor a nyolcvanas évek végétől ontja a részeket (asszem 1987-től), vagy 17 részt megélt eddig az is (pontosan nem tudom mennyit, nem vagyok otthon Test Dive-ban, csak az Unlimited van meg, meg az első 3 részt nemrég beszereztem). Talán egyszer a teljes Test Drive sorozatot is begyűjtöm.

    Azonban az NFS-hez fűződnek emlékeim, minden epizút kijövetelét átéltem, a Test Drive-t meg csak kb egy-másfél éve játszom, így döntően NFS fan vagyok. :)
  • gduck
    #1400
    Ezzel én is így vagyok
  • High end PC #1399
    igen, ezen jót kacagtam én is :D

    hiába, ők csak eladják a játékot, nem tesztelők.
  • High end PC #1398
    engem ez a demó hiány annyira nem érint érzékenyen, így is-úgy is beszerzem a gyűjteményembe, és megy fel a polcra a többi tizenegy rész mellé.
  • Szabi1991
    #1397
    cdgalaxis.hu

    Kategória: szimulátor
  • gduck
    #1396
    John Doyle (game producer) a "Games Convention Asia 2008"-on azt nyilatkozta, hogy hem lesz demó!

    "EA would not be releasing a demo of the game since they wanted to concentrate on the game rather than spend time on the demo".
  • LeWyTy
    #1395
    A szöveg lemaradt
    #1391"Akkor melyik fake?"
  • High end PC #1394
    Nem lesz a játékból Collector Edition is, vagy vmi spéci kiadás, mint a Most Wanted-nél a Black Edition, vagy a Carbon-nál a Collectors Edition?
    Valaki nem tud erről vmit?
  • Pepsi Twist
    #1393
    he?
  • LeWyTy
    #1392
  • RoyalPredator
    #1391
    Másik képen meg Mustang GT-re, csak szélesebb lámpákkal.
  • LeWyTy
    #1390
    Nemtom sz én szemem-e rosz...de azok a rendőrautók nem hasonlítanak az R35 re?
  • Peetboy
    #1389
    Remélem ez már egy jó élvezetes játék lesz. Mert a Pro Street-et nagyon elrontották.
  • Prince23
    #1388

    Ez jobb lenne bannernak... (minta)
  • titan15
    #1387
    jo neked ha elindul, visz nem biztos h tul sokat veszitek vele... nekem tetszett a ps, csak valagy megsem volt meg a varazsa...
    Gondoltam ra h uj gepet vegyek magamnak, csak a laptop ara utan nincs kepem odaballagni szuleimhez, h masik gep kene'.
  • Pepsi Twist
    #1386
    nekem is megvan az összes de nem eredetibe :P Most Wanted óta 1 sincs meg :P
  • High end PC #1385
    Bakker de kurva jót játszottam ma este az NFS III-al... Valahogy a mostani részekből kiveszett ez a stílus. Van egy patch is hozzá, amivel 1600x1200-ra lehet felvenni a felbontást, és ez valamivel szebbé teszi a grafikát is (alapból 1024x768-ban ment ha jól emlékszem).
    Szóval még ma is nagyon hangulatos játék, pedig idén már 10 éves jubilleumát éli. Amíg kijön a tizenkettedik rész Undercover, bátran ajánlom mindenkinek. Akár csak az NFS SE és NFS II SE-t , amiket nyáron játszottam ki. Hiába, tizenegy rész, az tizenegy rész, lehet nyálazgatni bőven :)
    Nekem megvan mind az eddigi tizenegy rész eredetiben. Van itt még valaki ilyen fanatikus gyűjtő? :)
  • High end PC #1384
    1920x1200-ban nem olyan nagy, nekem épp ideális, legalább látszik
  • Szabi1991
    #1383
    multifunkciós
  • akyyy
    #1382
    nem tudom eldönteni hogy ez itt banner vagy háttérkép, akkoranagy:|
  • RoyalPredator
    #1381
    Nemtudom mit tolnak a grafikán, egy bizonyos szint után csak szarabb lesz, vagy képregényszerű (v Anime).
  • SLICK
    #1380
    már visszalépés az MW-hez képest. Az "újabb" NFS-ek közzül az volt az egyetlen jól eltalált játék grafikailag és optimalizálásilag is. Ehhez meg NASA gép kell.
    Oks mondjuk nálam megint nem lesz gond, hogy elinduljon..
  • gduck
    #1379
    OFF:

    Ettől engem kiráz a hideg! Meg ettől is! Fantasztikus játékok voltak annó :D Mostanában egy játék okozott ilyen extázist: A Protal
  • SötétBarom
    #1378
    Fel kell fogni, hogy a TDU az új nfs..
  • gduck
    #1377
    Jeah! El is felejtettem, hogy év vége felé nem csak mikulás, hanem új NFS is szokott jönni

    ÜDV mindenkinek

    UI: na most meg elkezdem olvasni az elejéről a totyikot
  • High end PC #1376
    :D
  • DJ Skyline
    #1375
    nem lenne rossz, de én legjobban egy BMW Unleashednek örülnék :D
  • High end PC #1374
    én egy NFS Porsche mintájára készült NFS Ferrari vagy NFS Lamborghini epizódra vágyom, leginkább szimes fizikával (választható arcade móddal aki arra vágyik).
    Please ilyet kééérek.
  • SZilaJMaGGoT
    #1373
    Nekem jobban teccene, ha inkább simes irányba menne el az nfs, még ha nem is 100%-ban de mint annyiszor említettem a crazytaxinál komolyabb fizikával, de sajna nem erre van igény...
  • RoyalPredator
    #1372
    Persze, de ez az igazság, hogy a MW/Carbon túl egyszerű, a PS meg túl bonyolult fizikával bír.
    Úgyértem, annyira azért nem durva a gravitáció mint a PS-ben. Szerintem.
  • tmisi
    #1371
    Ehhez a gépigényhez hozzá kell szokni, amik mostanában kijönnek, kb. ilyet kérnek. Nekem hasonló volt az előző gépem (P4 3Ghz, 1.5GB RAM, 7600GT AGP), de hát pl. R6V2 és Crysis, DiRT, ahol épp csak a minimum megvan néhol siralmasan teljesítettek. De ahogy látom itt ki is írják a PCIE onlyt, sajnos az AGP már elég gyengusz. Ezért nem értem pl. minek a 3850 AGP.

    Mert nem elég hogy fut a game, kérdés HOGYAN fut. Az új konfigon pl. marha jó hogy szinte minden (még Crysis is bár nem fullmaxon) vajsimán megy, sokkal élvezetesebb játszani így, mintha belassul vagy megakad pl. lövésnél.
    Az ajánlott egyébként nem durva, egy átlagos Core2 rendszer, már tavalyi gamekhez is ilyet írtak.
    Persze ha valami atomjó grafot is fizikát kapnánk, akkor megértem, csak félek én is a rókabőrtől egy gépizzasztó új köntösben.
  • Szabi1991
    #1370
    sztem meg 100x valósághűbb a PS, csak egyszerűn unalmas játék, és elég unalmasak a noném sablon tuningok is....

    jó lenne végre valós tuning alkatrészek, mint a Juiced2ben, a Juiced2ben viszont a fizika gyalázatos, de egész jó kis története van...
  • SZilaJMaGGoT
    #1369
    Vezettél már autót?? :)
  • RoyalPredator
    #1368
    Nem ... nem fizikai problémája van a Pro Street-nek, hanem maga a motorja ratyi, összevissza csúszkál az ember, és nemlehet rendesen végigmenni a pályán anélkül hogy fel-alá vátogass kanyarokban.
    MW és Carbon teljesen jó volt nekem.
  • broman191
    #1367
    Gef 7 megvan, de nem PCIe...a procira tolhatok még 200 Mhz-t hogy ne sírjon be...de az eddigiek alapján felejtős az egész. :)
  • SötétBarom
    #1366
    Erre annyit tudok mondani, hogy az NFS:SE a mai napig fentvan a laptomomon. És bármilyen fura, a fizikája szintekkel fejletebb mint ezeknek a takony szaroknak. Egyszer majd próbáld ki, tetszeni fog, meglátod..
  • DJ Skyline
    #1365
    mi jó játék ez már ez tényleg leköti az embert Factory driver tele kihívással, az evolution versenyek meg kiba' hosszúak voltak, pláne mikor a Porsche 356-tal kezdtük, hát időbe telt 1-1 pályán végig menni. 100-140 km/h meg iszonyatos sebességnek számított azzal a kocsival :D
  • High end PC #1364
    ezek voltak az igazi NFS-ek... nem ezek a csilli villi 3 GB RAM-ot igénylő nesze semmi fogd meg jól könyvtámasznak valók.