7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Tigristank
    #1123
    Amúgy tök furcsa, mert sok számnak csak a rövidebb változata van meg MP3-ban, youtube-on pedig olyan is van, ami még csak nem is rémlik, pl. ez:Sirius 909. :S
  • SLICK
    #1122
    BIG THX!! ^^
  • Tigristank
    #1121
    http://vixy.net
    Ide bemásolod a youtube URL-t, és alul kiválasztod, hogy MP3. Ha szerencséd van, akkor rögtön elkezdi átkonvertálni. :)
  • SLICK
    #1120
    Egyébkétn meghálálnám ha vki tudna adni egy linket ahol letölthetném a Rom Di Prisco - Aquila 303 full verzióját ^^
    Eddig sehol nem találtam :|
  • kovecses
    #1119
    Én nem régiben újból elővettem. És mondhatom (Vsync nélkül ilyen gyors gépen már játszhatatlan) hogy max grafikán 1280x1024-ben LCD-n teljesen új élmény! A sebességérzet talán még brutálisabb olykor meg kiakad az ember mer nagyon nehéz egy két pálya a ketch-up miatt! :D
  • Pepsi Twist
    #1118
    van már NFS Klasszikusok tápig ott ki lehet vesézni

    itt ni
  • fery02
    #1117
    Van, csak az nem népszerű. De mivel itt van most ez a hiperszuper-új Undercover rész, most itt van a játékosok zöme, és bizony így könnyen fel tud pörögni a topik. :)
  • SLICK
    #1116
    Nehogy már NFS topikba ne lehessen nosztalgiázni :|
  • mikiking
    #1115
    Nyissatok egy nosztalgia of Old nfs games topicot pls
  • fery02
    #1114
    #1109: az Empire city (bónusz pálya) zenéi. :D Régen féltem attól a pályától gyerek koromban a sötétsége, elvontsága miatt. Meg, hogy volt a városközpontban egy félelmetes, ilyen vámpíros beütésű nagy szobor.
    #1105: Pedig akkoriban az EA még biztos nem rendelkezett ekkora pénzmaggal mint most, mégis minőségibb intro-k készülnek. Nem volt bennük semmi tök felesleges számítógépes környezet. Igazi autók, igazi környezet.
    #1106: Első zenénél 1:40 pezsdül a vér. :D Nagy volt Redrock ridge (asszem ez a neve) pálya közben.
    #1112: Nekem ez lenne a tökéletes. Mondjuk az első 6 rész pályái, autói mind egy pack-ban, 2008-asítva, összes pályán végigívelő izgalmas TÖRTÉNET NÉLKÜLI carrier móddal. Az milyen lenne már. :O
  • SLICK
    #1113
    Carbonra visszatérve én azt sajnáltam a leginkább, hogy ami ebben a videóban van zene azok nem rendes előadóktól származnak és még cask nem si tom megszerezni őket, pedig isteni jó zenék azok is. Emlékszem vki mondta hogy a carbonhoz tartozó bónusz dvd-ben benne vannak de mégse... :(
  • SLICK
    #1112
    Bízom benne, hogy vki hamar észhez tér az EA-nél és tényleg csinálnak egy valódi NFS névhez méltó játékot, az sem érdekel ha a régi részeket mai grafikába öltöztetik, csak köszönjön vissza ugyan az a hangulat mint akkor a jó öreg pályákkal és zenékkel egyaránt, na meg persze autókkal, utóbbiból akár újakat is tehetnének bele!
  • Pepsi Twist
    #1111
    jaja nekem is ez jön le :D (10 év... hihetetlen és esküszöm jobb mint a mostani NFSek)
  • Prince23
    #1110
    Ha már nosztalgiázunk:

    Hard Drivers-re katt!

    A Carbonba csak ez a zene jött be.
  • SLICK
    #1109
    Ja és ezt, eltudnám képzelni még vmi boss ellen ;)

    Rock zenék közzül meg ez a legjobb ^^
  • Tigristank
    #1108
    NFS 3 zenéi nagyon jók. Az is tök jó volt, hogyha bemértek a rendőrök, akkor pörgősebb lett.

    (Már 10 éves lesz a játék, pedig mintha "tegnap" jelent volna meg. )
  • Pepsi Twist
    #1107
    az NFS techno zenéket kurva jól csinál
  • SLICK
    #1106
    Imádom ezt is még, de akkor is ez a legjobb az összes zene közzül, ami eddig az NFS-ekben volt!
  • Tigristank
    #1105
    Szerintem a Hot Pursuit 2 sokkal rosszabb volt, mint az azt követő Underground. Az volt az első konzolátirat NFS, volt összesen 12 pálya, 4 helyszínen (igaz, azokból néhány különösen szép volt), nem volt benne karrier (amik voltak, azt nem nevezném annak), a "showcase" és a "car compare" is megszűnt, ráadásul a rendőrök valahogy mindig engem akartak elkapni és még sorolhatnám. Az viszont tetszett, hogy sok kocsi volt benne.

    Más: régen milyen jó kis intrókat csináltak: Need For Speed 2 SE Intro. És az alatta szóló zene: Gore
  • Pepsi Twist
    #1104
    mondjuk így hallgatni nem olyan jó de mikor szarrá tuningoltam a Peugeot 206-ot akkor egész jó :D
  • Pepsi Twist
    #1103
    Ez sem olyan rossz!
  • SLICK
    #1102
    ez tényleg nagyon besztes ^^ Imádom!
  • Pepsi Twist
    #1101
    nekem ez amit a mai napig hallgatok a kocsiba
  • DJ Skyline
    #1100
    nálam ez vitte a prímet mindíg. de ez is tetszik eléggé. meg még sok más :D
  • Prince23
    #1099
    Régi szép idők... hp2 & mw 4ever
  • fery02
    #1098
    Ne is mond, ez a szám még annyira bennem él mindig, hogy autóba gyakran hallgatom. Meg a Porsche Unleashed, High Stakes fasza techno (bár szerintem van köztük dnb is) muzsikái is igazi gyöngyszemek. Bár igazából már a Hot pursuit 2-őn is látszódott már a "megromlás" (műszerfal hiány, árkádosabb irányítás az előző részekhez képest). :(

    #1095: Napokban toltam ki az első NFS-t (neem, neeem az Undergroundot, az nem az első NFS :D) :)
  • Neton
    #1097
    Én imádtam a HP2-t, király volt a zenéje. :) Mondjuk nekem a Most Wanted is bejött, meg az NFSU első része is, pedig nem vagyok tizenéves Pistike
  • SötétBarom
    #1096
    :CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
  • High end PC #1095
    Én megveszem, játszom vele párszor, azt megy a polcra a gyűjteménybe az előző 11 rész mellé 12.iknek. Már csak a gyerekkori rajongásom miatt gyűjtöm a részeket. Hjajj, ki emlékszik már az NFS 2 SE-re? Vagy az NFS III Hot Pursuit-ra? Vagy pl ki játszik még a Porsche Unleashed-el? Nagy nevek voltak a maguk idejében...
  • SLICK
    #1094
    pereljük be az EA-t -.-
  • Bullitt
    #1093
    Übergáz lesz ez az Undercover. Tiszta Burnout az egész, csak azért nem akkora fun...

    Már nekem se tetszik, ez annyira árkád, hogy már szappantartókkal versenyzünk...
  • ProGabe #1092


    ide is érdemes volt benéznem. legalább röhögtem egy jót :D

    na hogy ne legyek 100% off (már amennyire egy még meg nem jelent játéknál ez lehet). kicsit visszaolvastam. csodás, mondhatom. gondoltam vegyítik a PS-t az UG-val, előbbiből a komolyságot, utóbbiból a hangulatot hozzák át. hát nem, ehelyett megint csinálnak valami fost :\
  • bgabor
    #1091
    A hozzád hasonló béna agyatlan gyökerek kedvéért, az Undercover MW jellegű lesz. Örülsz?
  • Szabi1991
    #1090
  • nVidia1
    #1089
    nagy szutyok lesz ez az undercover, főleg ha olyan szimulátoros jellege lesz mint fos streetnek..
  • Pepsi Twist
    #1088
    "És szomorú, hogy a mai gyerekeknek az NFS-ről a Most Wanted, Carbon, UG meg a többi gyökérség ugrik be."



    sajnos ez a szomorú... mondjuk nekem is az ugrik be mert annyi negatív van róla
  • bgabor
    #1087
    Én is ezen nőttem fel. NFS3, NFS4 meg az nagyszerű NFS Porsche.
    De kérem, hol vannak ezek a rágógumiízű, gyerekes szarok azokhoz képest?
    Egyszerűen botrány, hogy NFS-nek megrik nevezni!

    És szomorú, hogy a mai gyerekeknek az NFS-ről a Most Wanted, Carbon, UG meg a többi gyökérség ugrik be.
  • fery02
    #1086
    Az lesz
  • Pepsi Twist
    #1085
    én úgy fogom hogy letöltöm aztán 1 napig nézegetem aztán delete
  • fery02
    #1084
    A nagy dilemma: -fav, vagy ne. Mert igazából szívem szerint érdekel, mert akárhogy is van, mégiscsak NFS. A játék, amin felnőttem. Ugyanakkor meg a gyerekessége miatt is ugyanannyira nem érdekel már kb. Istenem.