1656
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Irasidus
    #1656
    Nem innen indultuk, ide érkeztünk, véleménynek nevezi a trollkodást, hazudást igencsak furcsa, de nem vitatkozom veled, mert megtanultam itt a moderátorok sg. saját szabályait sem tartják be, de nem is értik. Azt olvastad, amikor szó szerint meg akartak ölni, jeleztem, és még engem basztak le itt? Na, ezek voltatok, vagytok ti, full kretének. Komolyan mondom. De mint írtam nem vitatkozom veled, mert láthatólag fogalmad sincs a trollkodásról, és úgy általában a retorikáról, és ostoba vagy. Utolsó megjegyzésként védelmemben talán annyi, tehetetlenségemben írtam, kíváncsi voltam, van-e még moderátor itt. Ezek szerint van, csak olyan amit írtam, szarik mindenre, és fogalma sincs a szabályzatról. Megkérhetlek, hogy törölj, dobj ki engem örökre, mert minősíthetetlen stílusban írtam? Komolyan kérem, ha kell anyázok is még. Pls. Köszönöm.
    Utoljára szerkesztette: Irasidus, 2023.09.01. 18:37:12
  • MerlinW
    #1655
    Mielőtt belemennék, csak hogy érezzük honnan indulunk:

    "Irasidus - tegnap, 13:52
    Hazug vagy, és troll. Ennyi. Érdemi vitát elvesztetted rég. Ezek utan nincs semmi jogod követelni semmit, anyádat csicskáztasd, jó? Mint írtam vastag bőr van a hazug pofádon, semmi szégyenérzet nincs benned?! Nem húznál el?"

    Ezért általában egy hét pihenő jár. Na de nézzük:

    Elolvastam mindkettőtök utolsó 50 hozzászólását. Nexus leírja a véleményét - akár egyetértesz vele, akár nem, ez a fórum célja - kulturáltan vitázik, ahogy illik. Ellenben a te hozzászólásaidban a személyeskedések mellett csak azt olvasom, hogy nincs igazad, hazudsz, stb. Ha 4-5 szóváltás után sem értesz egyet valakinek a véleményével akkor lépj tovább. Úgysem fogod meggyőzni. 60%-ban én sem szoktam egyetérteni Nexus-al, épp ezért nem szállok vitába vele, max 1 kommentben leírom mit gondolok. De leállni napokig hazugozni és hisztizni valakivel...

    A internet nem úgy működik, hogy kirakunk mindenkit aki nem ért egyet velünk. Ha zavar, akkor ignoráld. Ízi.

    Miután megúsztad az előzőt, a következő anyázásért dupla pihenő jár (ami egy fél account ban).

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.08.31. 21:58:01
  • Irasidus
    #1654
    Nem lehetne Nexus6 eltávolítani? Minden vitát megöl, persze a trollkodása addig érdektelen, amíg olyan dolgokban nem kezd el hazudozni, és masszívan trollkodni amiben ténylegesen emberek halnak meg. Tisztában vagyok vele én mint írtam, és vállalom is a felelősséget érte, de tehetetlennek érzem magam, és úgy gondolom az ilyen propaganda ellen fel kell lépni, mert veszélyes. És a "ne etesd a troll" szabály ilyen esetben szerintem nem ok. Köszönöm!
  • militavia
    #1653
    Valami baj van az űrkutatás topikkal. Nem látom a kommenteket repvez tegnap esije óta, ha nem szólok hozzá. Nem csak egy gépről nézve látom ezt.
  • MerlinW
    #1652
    Nyitva.
  • Irasidus
    #1651
    Tisztelettel mondom, de a kozmológia nem űrkutatás a tudományok között. És ahogy látom, a fórum eddig sem vett mindent az űrkutatás alá:

    Elegáns Univerzum - húrelmélet és a többi vad elképzelés. Lehet-e...?
    Szélsőséges világegyetem
    Exobolygók
    Űrhadviselés
    Sötét energia
    Bolygóközi gyarmatosítás
    Univerzum eredete
    Meteor csapódik a földbe?
    Ferkete lyukak
    stb...

    Ha ezek megérdemelték több mint tíz éve a külön topciot, megkérhetlek, hogy nyisd újra? Nagyon köszönöm! :)

  • Kepek
    #1650
    tőled mást nem is vártam
  • MerlinW
    #1649
    Oké oké. Tovább megyek. Végig nézem az összes topikot és kitiltok mindenkit, aki nem ért veled egyet.
  • Kepek
    #1648
    Metaverzum topikot, Irasidus felhasználó széttrollkodja, személyeskedik, nem a témával foglalkozik, 5x elmondja hogy szar az egész értelmes érvek nélkül
    Kérem tiltsátok ki a topikból
    Alig van már működő topik az SG-n, nem kell az ellenségeskedés, Köszönöm
  • repvez
    Szüli
    #1647
    udv! Molnibalage aka militavia megint nem bir magával és személyeskedő aggressiv kirohanásai vannak megint a napenergia topikban. Megérne egy pillantást. Az nem érdekel ha nem ért valaki egyet vagy nem érti , hogy mit akarok, de azt kulturáltan és nem trágár személyeskedve , mert nem vagyok a senkije , hogy ilyen stilust üssön meg.
  • ximix #1646
    Üdvözletem
    Ha törölni tudnátok a HT topikban
    https://sg.hu/forum/tema/1074537255
    a
    ximix #94545, ximix #94544 hozzászólásokat, sajna félre ment.
    Köszönöm.

  • MerlinW
    #1645
  • rebekakocsis
    #1644
    A tudományost nem lehetne megint kitakarítani, jó alaposan?
  • MerlinW
    #1643
    Nem állsz messze a valóságtól :)
  • repvez
    Szüli
    #1642
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Moderátorok Molnibalage nélkül az SG-n :P
  • molnibalage83
    #1641
    Sokáig higgadtan válaszoltam, majd jött a személyeskedés.
    M2-ét csak törölték, nem kapott semmit. Engem bannoltak.

    Nagyon érdekes, hogy stílusom mindig csak nekem lehet...

    SG. Én így szeretlek...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2020.10.22. 12:06:12
  • MerlinW
    #1640
    Tekerj bele ebbe a topikba. Nem fura, hogy mindenki pont veled személyeskedik? Nem lehet hogy - csak kérdezem - a te stílusoddal (is) van probléma? A többiek miért tudnak normálisan vitatkozni? Nos többek között ezek azok a kérdések ami miatt nem teszünk semmit. Illetve ha mégis, az lehet rajtad fog csattanni. Ha oktatni szeretnél csinálj online kurzust. Ha beszélgetni akkor fórumozz és higgadj le.
  • j0nNyKa
    #1639
    o-r-v-o-s, n-e-m m-i
  • molnibalage83
    #1638
    Ja értem.
    Az, hogy érvekre és tényekre azt kapom, hogy troll, az nem személyeskedés.
    Ezt jó tudni...
  • j0nNyKa
    #1637
    nebassz hogy veled történik a személyeskedés
    és még oka sincs
    megleptél!

    ... orvossal beszélj már, ne velünk, mi nem tudunk rajtad segíteni
  • molnibalage83
    #1636
    Folyatólagos személyeskedésért mennyit lehet kapni?
  • j0nNyKa
    #1635
    utolso megmozdulasod itt
  • molnibalage83
    #1634
    Ja persze. A moderátor éles szeme megint szelektív volt.
    A moderálás "színvonala" bányászbéka segge alatt van.

    A fórumszabályzat ezek szerint az megengedi, hogy molnibalage-val szemben szabad személyeskedni, de visszafelé ez már csúnya dolog.
    Mindezt úgy, hogy valaki képes olyan faszságot leírni, hogy több mrd HUF egy benzinkút és éves üzemi költsége több száz milló HUF.

    SG, én így szerteltek.
    Ja, nem...

  • MerlinW
    #1633
    Nem látok itt semmi szabálytalant, vitatkoztok. A beszélgetést átolvasva alapvetően neked van igazad, de a másik fél sem mond totál hülyeséget. Viszont te nem tudod ezt nyugodtan, tényekkel alátámasztva megmagyarázni, érvelni. Intelligensen vitatkozni meg kell tanulni. Vagy a másikra kell hagyni, ennyi.

    A fórumszabályzatot tekintve, amit nem érdekli hogy kinek van igaza egy vitában, jelenleg te állsz rosszabbul, úgyhogy szedd össze magad :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.09.26. 16:37:46
  • MerlinW
    #1631
    Ránézve.
  • Kepek
    #1629
    Kérlek a fejléc képet itt javítsátok: erre, itt, köszi!
  • qtab986
    #1628
    Jó estét! Haditechnikai Topic #92829 komment qtab986. Törlést kérek. Nekem nem sikerült a törlés.
  • molnibalage83
    #1627
    Érdekes, hogy topikrombolásért és hazudozásért nem kapott semmit Manfred...
  • Dzsini
    #1626
    Közhírré tétetik: megszűnt az SG-n a VIP funkció

    mindenki megkapja a VIP jogokat és beállítási lehetőségeket - ez azzal jár, hogy a felhasználónév melletti csillagok, mivel azok alapértéke a "bekapcsolt", mindenkinél látszanak - ezt a beállításokban lehet orvosolni, ha valaki nem szeretné
  • j0nNyKa
    #1624
    miert nem a topic hazigazdat kerdezed hogy mi zajlik a fejeben? menjunk oda hozza es olvassuk ki a fejebol hogy teged miert torol? atgondoltad?
  • Tinman #1622
    Teljesen vállalhatatlan a Napenergia topik. Olvasni szoktam, de tönkretették. Nem kell büntetni, de valaki szóljon már rá, hogy nem az anyjával beszél.

    1
    2
    3
    4

    Meg még egy rakat...
  • Jeffjohnson
    #1621
    Szerencsére nem mindenkinek ilyen a hozzáállása és a majd 1 napnyi trollkodás ki lett takarítva.
  • j0nNyKa
    #1620
    öööö? mármint ezt most fordítsd már le amit írtál
    a tiedtől ellentétes véleményt pucoljuk ki sgről, lehetőleg a gazdájával együtt?
    jó máris
  • Master91
    #1619
    +1, támogatom
  • molnibalage83
    #1618
    Laposföldes antitudományos téveszmét kérném kitakarítani a topikból. Ha belefér akkor a posztolót is...
  • j0nNyKa
    #1616
    neked is jo reggelt, nem vagyok admin
    ha buncselekmenyt kovetett el, jelentsd fel szepen a rendorsegen, legyel jo hazafi
    koszi
  • Irasidus
    #1615
    Pedig igaza van, csak a vak nem látja, hogy direkt nyomja fullba trollt, de már a törvénysértő szinten. Mert gondolom az is rendben van ha azt írja, szeretne megölni? Ilyen emberek kellenek ide... Amúgy csak jelezem itt olvashatod: #6093 Ja és van még ilyen, de hát kérem ezt itt az sg, ahol teljesen rendben van, hogy olyat ír valaki, hogy "Nem ölhetjük meg őket, bármennyire is szeretnénk.". Szerintem gondolkozzál, hogy tulajdonképpen mi dolgod itt. Nem mások baszogatása, hanem az ilyen emberek kiszűrése, akik már bűncselekmény kategóriába esnek. Jó reggelt, tudsz róla, hogy te vagy az admin? Ennyi.
  • j0nNyKa
    #1614
    #1600
  • molnibalage83
    #1613
    Itt és mindenhol máshol.
    Nem lehet tenni valamit, hogy overseer ne trollkodjon és spammeljen tele minden topikot amerre jár antitudományos téveszmékkel? Egy nevében tudományos oldalon valahol ezt azért már gáznak érzem.

    Ezen felül a szénporos motornak mi köze van a napenergiához?
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.10.03. 10:44:43
  • hiper fizikus
    #1612
    Bocsi ! Nem akartam okoskodni !