1625
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • rebekakocsis #1625
    Igen, átgondoltam. És arra jutottam, hogy itt érdeklődöm, mert más topikokból is eltűntek a hozzászólásaim. Mintha valaki szórakozna. De ha nem tudjátok megmondani akkor ennyi. Köszi.
  • j0nNyKa - VIP
    miert nem a topic hazigazdat kerdezed hogy mi zajlik a fejeben? menjunk oda hozza es olvassuk ki a fejebol hogy teged miert torol? atgondoltad?
  • rebekakocsis #1623
    Üdv. Miért törli valaki a képemet az ismerd fel a fegyvert topikból?
  • Tinman - VIP
    Teljesen vállalhatatlan a Napenergia topik. Olvasni szoktam, de tönkretették. Nem kell büntetni, de valaki szóljon már rá, hogy nem az anyjával beszél.

1
    2
    3
    4

Meg még egy rakat...
  • Jeffjohnson #1621
    Szerencsére nem mindenkinek ilyen a hozzáállása és a majd 1 napnyi trollkodás ki lett takarítva.
  • j0nNyKa - VIP
    öööö? mármint ezt most fordítsd már le amit írtál
    a tiedtől ellentétes véleményt pucoljuk ki sgről, lehetőleg a gazdájával együtt?
    jó máris
  • Master91 #1619
    +1, támogatom
  • molnibalage83
    Laposföldes antitudományos téveszmét kérném kitakarítani a topikból. Ha belefér akkor a posztolót is...
  • j0nNyKa - VIP
    neked is jo reggelt, nem vagyok admin
    ha buncselekmenyt kovetett el, jelentsd fel szepen a rendorsegen, legyel jo hazafi
    koszi
  • Irasidus #1615
    Pedig igaza van, csak a vak nem látja, hogy direkt nyomja fullba trollt, de már a törvénysértő szinten. Mert gondolom az is rendben van ha azt írja, szeretne megölni? Ilyen emberek kellenek ide... Amúgy csak jelezem itt olvashatod: #6093 Ja és van még ilyen, de hát kérem ezt itt az sg, ahol teljesen rendben van, hogy olyat ír valaki, hogy "Nem ölhetjük meg őket, bármennyire is szeretnénk.". Szerintem gondolkozzál, hogy tulajdonképpen mi dolgod itt. Nem mások baszogatása, hanem az ilyen emberek kiszűrése, akik már bűncselekmény kategóriába esnek. Jó reggelt, tudsz róla, hogy te vagy az admin? Ennyi.
  • j0nNyKa - VIP
  • molnibalage83
    Itt és mindenhol máshol.
    Nem lehet tenni valamit, hogy overseer ne trollkodjon és spammeljen tele minden topikot amerre jár antitudományos téveszmékkel? Egy nevében tudományos oldalon valahol ezt azért már gáznak érzem.

Ezen felül a szénporos motornak mi köze van a napenergiához?
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.10.03. 10:44:43
  • hiper fizikus #1612
    Bocsi ! Nem akartam okoskodni !
  • j0nNyKa - VIP
    de csak ha moziba is elvihetlek utana
  • MerlinW - VIP
    És mert neked valami nem tetszik, törölni kell. Értem főnök.
  • hiper fizikus #1609
    Fennakadtam megint valamin, de nem az én hibám !
    A filozófia topikban épen az öngyilkosságról vitatkozunk, bár én elküldtem őket a pszichológia topikba, de most nem erre akarok panaszkodni, hanem arra, hogy az öregek és a betegek öngyilkoságát felhozni azért mégiscsak durva dolog, több a sokknál ! Kérem ezért a filozófia topikban a 385 .... 388 hozzászólasokat törölni !!!
  • j0nNyKa - VIP
    menjetek mar szobara, verjetek ki egymasnak, semmi buzulas
    a kovetkezo pillanatban amikor figyelmet kell forditanom a turbekolasotokra, ki lesztek rakva mindketten
    biologiailag felnott ferfi emberek vagytok, akik viszik a hatukon a tarsadalmat amiben elunk
    biztos hogy ugy is viselkedtek? nem basz fel hogy nem? engem kezd
  • Dzsini
    Csak off. Az, hogy udvarol neked, nem a mi bajunk, a lelki életeteket oldjátok meg privátban, ahogy már eddig is többször elmondtuk.
  • molnibalage83
    OFF + személyeskedés
  • molnibalage83
    Kérném a politikai ámokfutást törölni egy energetikai topikból. Overseer mind a két kommentje gázos.
  • Irasidus #1604
    Gondolom a zsidózás is tök rebben van a Földönkívüli élőlények topicban, de azért jelzem.

• hiper fizikus #1603
    Pszichológia topik: 24 - 26 hozzászólások erősen of topikok - topikon kívüliek, bár nem rosszindulatúak. Kérem őket törlésre !!!
  • Szabi - VIP #1602
  • overseer-7
    hello.
    A földönkívüli topikot szeretném ha megnyitnátok.
    Vannak új kiszivárgott videók amiket be lehetne linkelni.
    Politika mentesen persze.
  • j0nNyKa - VIP
    szokasos: kiraklak mindkettotoket, vagy megtanultok forumozni? naugye
    igen tudom, neked van igazad, o szemelyeskedik, te nem, o hergel, te nem, o XY szot hasznalta, te nem, blabla, te nem
    ertjuk
  • molnibalage83
    "Alkesz kollégiám".
    Ezért mekkora banhammer jár...?
  • Jim Morrison - VIP
    Adott kategória Moderátor figyelmébe topikba.
    Pl. Játékosok fóruma - fent kiemelt témáknál
  • Dzsini
    Abba a moderátori topicba, ami abban a főcsoportban van - mindenhol ott van kiemelt helyen egy-egy példány belőle.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2018.05.30. 19:51:24
  • Wreck86 #1596
    :( Bocsi. Akkor hadd kérdezzem meg, ha bármilyen topik bannerébe szeretnék képet berakatni, hova írjak?
  • Dzsini
    tudomány-technika főcsoport moderátori topicjában vagyunk, a Minecraft pedig a szomszéd utca
  • Wreck86 #1594
    rossz helyre? :(
  • Wreck86 #1593
    hááát kocka tudomány :D
  • Jim Morrison - VIP

heh, észre se vettem, hogy rossz helyre jött a kérés :))
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2018.05.29. 20:56:55
  • j0nNyKa - VIP
    a minecraft az milyen tudomány?
  • Wreck86 #1590
    Sziasztok!
    A Minecraft fórumnak sajnos régóta nincs banner képe.
    Megkértem egy ismerőst készítsen egyet és szeretném kérni, hogy az alábbi kép a megjelölt fórumba, mint banner kerüljön be, ha lehetséges.
    kép: http://file.sg.hu/1147464846/minecraft_banner_sghu2.png
    topic: https://sg.hu/forum/tema/1268151647

Nagyon köszi előre is!
    Millerke
  • jbl #1589
    Üdv
    Kérném hozzászólásom törlését

1
    Köszönöm.
  • [NST]Cifu #1588
    Pont te vagy az, aki az ilyesmiket mindig előhozod, holott pontosan ilyen vagy te is. Ugye emlékszel?

Overseer pont olyan mint te, megérdemlitek egymást. Ha tovább vergődsz, mindkettőtök ki lesz rakva, és kész.
  • Irasidus #1587
    "Ha nem értesz valakivel szót, nem tetszik a stílusa, egész egyszerűen nem veszel róla tudomást. Ha valaki cél és ok nélkül sérteget, személyeskedik és a többi (ami a moderáció menüpont fel van tüntetve), és baromira nem tudsz együtt élni vele, más forumozókra is hatással van, akkor szólj nekünk és intézkedünk. "

overseer-7 - #5666
    Utoljára szerkesztette: Irasidus, 2018.05.07. 17:33:29
  • MerlinW - VIP
    Nézd, ha téged meg tud sérteni egy arctalan, ismeretlen, névtelen valaki az ország-világ másik feléből... nos, ugyan nem vagyok én senki, de szerintem neked kellene magadba nézned:) Tudom, hogy sokan magukra veszik ezeket - ezért tart a szociális média ott, ahol - de míg az életben lehet, hogy kiosztanék pár maflást, online felőlem az idők végezetéig sértegethetsz, mert egyszerűen nem érdekel:) Tök egyszerű ignorálni bárkit online. 15 éve vagyok itt, 70 ezer hozzászólással és egyetlen alkalommal sem sikerült személyes vitába keverednem senkivel. Vajon miért, és hogyan?:)

Ha nem értesz valakivel szót, nem tetszik a stílusa, egész egyszerűen nem veszel róla tudomást. Ha valaki cél és ok nélkül sérteget, személyeskedik és a többi (ami a moderáció menüpont fel van tüntetve), és baromira nem tudsz együtt élni vele, más forumozókra is hatással van, akkor szólj nekünk és intézkedünk. De a hajhúzogatás nem érdekel senkit, mert ezzel az erővel le lehetne kapcsolni a Zinternetet.
  • Irasidus #1585
    És nem a te feladatod lenne, hogy ne legyek áldozat? Nem neked kellene az ilyen masszív sértegetést eltávolítani? Ennél sokkal kevesebbért kidobtatok már embereket. Neked ez az egész csak sohw, másnak meg talán sértő, nem gondolod? Nem. Értem. Akkor ennyi.