3718
  • s0n1c
    #77
    Burca kapitány, ahhahha :D
  • Burca
    #76
    Majd rettegésben tartom akkor a tengert:P
  • Torzonborz
    #75
    +1 video ,ezt még nem láttam sehol se .
  • Torzonborz
    #74
    ship FAQ
    no Lera PotPS után itt is lehet majd hajókázni még ha nem is lesz annyira komplex :D
  • s0n1c
    #73
    Ofkorz :)
  • Torzonborz
    #72
    já ez így van . the noob-os leírást ugye olvastátok ?
  • s0n1c
    #71
    Imo, amíg kurvulás van mmo fronton (is) addig nem nagyon fogunk minőségi anyagokhoz jutni... csak az ilyen wow klón fosokhoz.
  • Jockey
    #70
    sajnos megvan az esélye..
    kérdéses mi sül ki belőle, bár nekem vannak olyan vízióim ez is egy gyors csőd lesz..ettől függetlenül megnézemmajd of corse...:p
  • Burca
    #69
    Csak jojjon mar valami open beta aztan jol megvesszuk és 1 honap utan felhelyezzuk a dobozt a tobbi koze. Bar nem is tudom kaphato lesz-e idehaza :P
  • Torzonborz
    #68
    hmmm : "Claus|Dev: run speed, modified by armor, terrain, run skill etc" na ez finom lesz így :D
  • Burca
    #67
    Hehe mondjuk nem hinném azoknak a wowosoknak akik meg mindig toljak bejonne ez a jaték. Ráadásul az a faszi a képen a witcher :P
  • Torzonborz
    #66
    Muahahaaaa ez nagyon jóóóó :D
  • Larvin
    #65
    én már tagja vagyok egy guildnek, de, ha összejönnék elegen magyarok, akkor szívesen átigazolnék
  • AtomSplitter
    #64
    Nincs valamiféle magyar guild szerveződőben? Nekem nagyon úgy tűnik, hogy ebben a játékban a legértékesebb dolog a barátod, társad lesz, akiről tudod, hogy nem fog hátbaszúrni 5 perc múlva...
  • Burca
    #63
    Végre 1x nem szivunk :P
  • AtomSplitter
    #62
    úgy legyen, bár valami azt súgja még pár hétig csak nyálcsorgatás lesz, nem nyílt béta. Kíváncsi vagyok milyen lesz a terjesztés amúgy. Lehet-e majd kapni a játékot a tescoban pl. :) vagy csak a digitális letöltés marad-e.
  • s0n1c
    #61
    remélem akkor pár napon belül nda over és open beta
  • Torzonborz
    #60
    ja és a legjobb hogy itt EUban indul először aztán majd csak az amcsiknál :D
  • s0n1c
    #59
    jahde mégis :DD bazzeg release :DDDD \o/\o/\o/\o/\o/\o/
  • s0n1c
    #58
    nem jó a link!
  • Torzonborz
    #57
    Megjelenési dátum : 2009. január 22.
  • Torzonborz
    #56
    bazz megelőztél..most akartam linkelni :D
  • s0n1c
    #55
    mmorpg.com interjú
  • AtomSplitter
    #54
    nyílt bétáról semmi hír még mindíg...
    aki nem látta-hallotta volna még:
    a fejlesztők megengedték a "the noob" webképregény alkotójának (és egyben jóbarátjuknak :)), hogy írogasson a zárt béta élményeiről, közöljön képeket stb. Ilyen adventi naptár szerűen jönnek az infók, de nem garantált hogy mindennap ír.

    http://beta.thenoobcomic.com/df_preview/intro.html
  • Larvin
    #53
    ha valaki bejut dobjon majd meg minket némi élménybeszámolóval!
  • Torzonborz
    #52
    mmorpgitalia-n van fent pár kép , érdemes megsasolni
  • Larvin
    #51
    nemrég indult a béta, de kib@ rég fejlesztgetik szóval nem tudni semmi konkrétat

    az a baj, hogy már nagyon sokszor ellőtték, hogy mostmár kész
  • s0n1c
    #50
    úgy értettem, hogy november közepe van erősen, ilyen jól állna a béta? én örülnék neki a legjobban, csak furcsállom :)
  • Torzonborz
    #49
    hmm milyen 1 hónap ?

    valahol Tasos azt írta hogy idén akarják kiadni .
  • s0n1c
    #48
    kétlem, hogy 1 hónap alatt kiadnák :) egyáltalán milyen státuszban van a béta most?
  • Torzonborz
    #47
    na igen a skill / harcrendszer miatt várom leginkább. végre nincs semmilyen class se szint se semmi ilyen baromság. a béta beszámolók meg eddig elég pozitívak. remélem idén már élesben tolhatjuk .
  • Larvin
    #46
    A craft különösen fontos lesz a feath penalty miatt, ha a csatában minden halottat lootolnak, akkor a crafterekre nagy szükség lesz, a harc tulajdonképpen a nyersanyagokért fog menni.
    A skillrendszer a legjobb rész, nem lesznek übertáp lvl 80-asok akik szupermanek az újonbcokhoz képest. 3-4 noob bármikor levághat egy veteránt, ha ügyesek. Lehet, hogy lesznek varázstárgyak amik növeliuk az alaptulajdonságaid, de azt rizikós lesz magadnál hordani, mert, ha mégis kifekszel, akkor ugrott a cucc.
  • s0n1c
    #45
    és a craft, bár arra azt írták, hogy jó, de semmi "különös" :/
  • s0n1c
    #44
    hardcore rpg, nincs azzal semmi gond :) engem inkább a skillrendszer érdekelne
  • Larvin
    #43
    Nekem az tetszett, az idézetek közül, hogy jó az AI. Nemcsak friendly hit lehet, de a mobok is eltalálhatják egymást. Mozognak, ugrálnak, kitérnek a távolsági fegyver elől, és menekülnek ha kell amolyan ősi magyar taktikával vissza-vissza ütve.

    Úgy néz ki jókat mondanak a területekről és a kezelőfelületről is.
    Én kicsit félek a hardcore setting miatt. Halál esetén lootolhatnak, és elég sok lesz a halálból, főleg így, hogy PvE -re is ilyen ket írogatnak, hogy marha "chalanging".
  • AtomSplitter
    #42
    jah a link sorry...
    http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?p=1967927#post1967927
  • AtomSplitter
    #41
    Oppá gyerekek, a hivatalos fórumon kiválogattak pár irományt a béta fórumról, elég vaskos, angol nyelvű. A nemrég bétába bejutott emberkék első benyomásait tartalmazza a játékról úgy általában, meg egyes részeiről (pl. crafting). Úgy tűnik a játékkal szemben támasztott elvárások legalább egy része teljesül.. Lehet lesz egy jó gémünk végre?
  • Larvin
    #40
    hardcore!!!!
  • Larvin
    #39
    milyen klánban vagytok, lesztek?
  • Torzonborz
    #38
    Béta apply. Hajrá srácok.