3718
  • RaSzTaH
    #157
    hnap indul elvileg a beta? mégsincs semmi info?!:S
  • RaSzTaH
    #156
    pénzért jutni játékbeli előnyökért hát nem is tudom...:s
  • warbar
    #155
    játszottam énis itemes fossal annak ellenére hogy ingyenes ismertem olyat aki 10 ezreket nyomott bele ugy hogy észre se vette de játsz csak ilyenekkel ha az neked jobb
  • vear
    #154
    Ebben a játékban ha legankel valaki, az elveheti a cuccaidat, tehát ha itemekért fizetnél, az valszeg többe kerülne mint az előfizetés.
  • Torzonborz
    #153
    igen komoly. ez van. sokaknak meg az itemes fos nem kell.
    ha meg már csak ezért nem érdekel....
  • pimpi001
    #152
    persze. inkább fizetek néha item mail-ra, de nem fogok fixen havidíjat fizetni. ezért tolom a free mmo-kat és a Guild Wars-t, nem pedig a WOW-ot.
    szóval akkor havidíj az biztos lessz? bakker hónapok óta várom ezt a gamét de akkor már nem is érdekel.
  • vear
    #151
    Mert az a normális hogy egy játék ingyen van? Harminc ember hét évet dolgozott rajta, $ milliókat költöttek fejlesztésre meg szerverekre, fognak internet forgalomra meg fenntartásra, de még ingyen is legyen?
  • pimpi001
    #150
    1 kérdés.
    ez most komoly hogy nem lessz ingyenes???
  • Torzonborz
    #149
    jahogy akkor lehet azért nincs olyan sok bétás :D
  • AtomSplitter
    #148
    Ezt nézegettétek már?
    Van itt pár varázslatlista, a fajok kezdőértékei, meg pár vélemény a bétáról.
    darkfallleaks.blogspot.com

    Ami nem semmi: "...you had to print the Nda form then sign it then send it back to them."
    Így azért már érthető, hogy kevesebben sértik meg az NDA-t mint azt megszoktuk eddíg.
  • RaSzTaH
    #147
    akkor előbb megvárom a beta/trialt, bár kinézetre nem tűnt valami szépnek de ha a játékélmény kárpótol...
  • Sáska
    #146
    igen, fizetsz2play
    cca 10-11Euro/ho ha jol emlekszem
  • s0n1c
    #145
    havidíjas
  • RaSzTaH
    #144
    f2p lesz?
  • Torzonborz
    #143
    2008 legjobban várt mmo-ja címet DF nyerte mmorpg.com-on elég nagy aránnyal. hmm mennyien fogunk csalódni
  • Sáska
    #142
    meg par nap s kiderul az igazsag
  • Torzonborz
    #141
    hája. azt mondják nincs marketingre pénz. ok de ez nagy kuss már borzasztó :D
  • Sáska
    #140
    nem mintha sok info lett volna az utobbi idoben a honlapon:)
  • warbar
    #139
    igaz
  • Torzonborz
    #138
    kopkopkop ( lekopogtam mert sajna igazi hivatalos info nincs még erről :( )
  • warbar
    #137
    hamarosan azaz csütörtökön indul az open béta sok skikert mindenkinek
  • Torzonborz
    #136
    igen igen tudom így külön kiemelve nem teljesen korrekt az egész kontextusban kell olvasni/értelmezni. de azért mókás :D
    azt remélem hogy nem fognak befeküdni senkinek bár van aki már csinált topikt vmi ilyesmi címmel : "következő bejelentés : a soe megvette a darkfall-t" nem jó poénnak ( rossz ómen ) :D
  • vear
    #135
    Sok félreértelmezés volt e kijelentés kapcsán. El kell olvasni hozzá az előző mondatait is, amiben azt taglalja, hogy a WoW jó abban amit csinál, de a DarkFall nem azt a játékstílust célozta meg, és "nem célja elégedett játékosokat elcsalogatni a WoW-tól". Nem a WoW játékosokról van szó mint negatív sztereotípiáról, hanem a játékról.

    Nekem inkább az a rész tetszik ahol azt magyarázza, miért nem mentek be egy nagy kiadó alá, mert nem lettek volna hajlandóak kompromisszumokat kötni, és felpuhítani a játékot.
  • Torzonborz
    #134
    na itt van a prezentáció angol fordítása :
    kuksi link
    ez nagyon tetszik " We dont want WoW's users"
  • Rushmachine
    #133
    Isten szóljon belőled,de 22. má van egy hét szabim ,szóval ki ne ba*sszanak velem a készítők induljon a gém

    Respect
    R
  • Torzonborz
    #132
    opencaffe rendezvényen köpte el állítólag Tasos .
  • s0n1c
    #131
    nem látok erre hivatalos megerősítést a forumon, honnan az info?
  • Torzonborz
    #130
    remélhetőleg :)
  • vear
    #129
    Az open beta 15-én kezdődik és a 22-i indulásig tart.
  • Torzonborz
    #128
    hmm pediglen eddig nem volt banner. na mindegy :)

    majd lehet bekérem magam házigizádnak is ha TQ cheater nem jelentkezik mert nagyon eltünt :P
  • Sáska
    #127
    nalam eddig is ugyanez a banner volt?!
  • warbar
    #126
    jó a banner :)
  • AtomSplitter
    #125
    Itt van egy angol nyelvű fordítás az Athens Digital Week prezentációról a spoilerben:
    http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?t=75432

    Ma volt egyébként egy másik prezentációjuk, valami Open Coffee rendezvényen (asszem ez a neve). Fórumon már írtak emberkék akik ott voltak, elvileg semmi komoly nem hangzott el, leadták a 17 perces videó rövid változatát stb.

    Viszont az egyik srác odament Tasos nagymesterhez a prezentáció után, aki igazolta a 22-i megjelenést. Szóval hivatalosan még mindíg a tervek szerint mennek a dolgok.

    PS: Gyönyörű a banner köszi
  • Torzonborz
    #124
    nna már van bannerünk is , ugye örültök ? virágot az öltözőbe kérem
  • vear
    #123
    Annak a háromrészes prezentációnak youtubon tényleg csinálhatott volna valaki feliratot.
  • Torzonborz
    #122
    most mé' ? nem sértegetem én a görögöket vagy a nyelvüket félre ne értsd.
    csak vhogy nem kellemes . ennyi.
  • warbar
    #121
    biztos voltam ebben hogy valami hasonlót fog valaki irni nem is lepődtem meg
  • Torzonborz
    #120
    nem fikázom . egyébként ez már elég "régi" video. :P van ennél jóval hosszabb DF prezentáció ahol végig görögül dumálnak...öröm volt hallgatni :D
  • warbar
    #119
    mit fikázattok itt nézzétek meg hallgassátok végig és ennyi
  • Rushmachine
    #118
    Te egy állat vagy Warbar !
    :D
    Respect
    R