104784

A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • soma22
    #104
    az elég gyengusz. nincs valami gond az edzésekkel? a fradiban sem megy 60 alá az erőnlét, bár összedobtam egy egész jó stábot az edzéstervemhez:

  • Fabio Capello
    #103
    az tuti. főleg hogy a meccsen az mc készül ki mindig a legjobban (100ról indul, 50-60-al fejezi be a meccset). De a csatárok is rotálódnak, a védelmet nem variálom egyedül.
  • miki36
    #102
    kvájjárela maradjon csak ahol van:)
  • miki36
    #101
    gondolom rotálás meglesz keményen:O
  • Csesza
    #100
    jaja, most arra a faxopó kvájjárellára vadászok, ha az is meglesz akkor beszteszt a tamádósór :)
  • Fabio Capello
    #99
    és ha mindez nem készítené ki a csapatot, akkor jön az inter elleni szuperrangadó a BL-ben
  • GTheo
    #98
    Ha már mindenki, uncsitesóm NB1es focista volt Pécsen és Újpesten, meg anno amikor a pmfcben védtem akkor együtt védtem az Ambrusics Robival, ő most 91 92es válogatott kezdő kapusa (92es a srác mint én) és az MTK U18ban véd ált, de most állítólag 1,5 évre eltiltották mert hogy megszegte az amatőr szerződési szabályokat vagy miket?!?!!?!

    egy kis ON: Spurssel még 1 ponttal vezetem a bajnokságot, 10forduló alatt 7győzelem 2x 1 vereség :S pont a másodiktól kaptam ki :\ (Bolton!)
    UEFÁba egész laza csoportot kaptam, majd nyomok be képet róla.
  • miki36
    #97
    7 pont meglesz szvsz
  • miki36
    #96
    Grat!
    Rosina pedig tényleg nagyon durva, hozzá is grat:)
  • Fabio Capello
    #95
    Két hét leforgása alatt játszom a három fő riválisommal: AZ, Feyenoord, Ajax
  • Csesza
    #94
    thx, természetesen :)

  • Fabio Capello
    #93
    LOL grat! Egy képet tolsz róla?
  • Csesza
    #92
    Rosina jó igazolásnak tűnik

    eddig 3 meccs 6gól 2 assist :XD

  • Fabio Capello
    #91
    a wages az kifejezetten a fizetést jelenti. Amire te gondolsz az a transfer funds, vagyis az átigazolási keret.
  • Ars3nal
    #90
    1.5 milla euro:)

  • soma22
    #89
    #88
  • soma22
    #88
    nem, ebben már van lehetőség menet közben változtatni az arányon:
    board room->bal alsó sarok budget adjustement-y itt kiválasztod hogy mire akarod cserélni a meglévőt. nem mindig ajánlja fel
  • Ngeri
    #87
    de én ott csak a átigazolásra kapok pénzt és nem a fizetésre..
  • Fabio Capello
    #86
    Board Room --> board request -->Make extra funds for wages... Nem biztos hogy megadják
  • Ngeri
    #85
    Hello!Hogy lehet átigazolási pénz helyet fizetésre kérni pénzt? kösz
  • Ars3nal
    #84
    Zárate eleg gyengenek tűnik Johnson pedig mar Bordeauxba van de azert thx, megprobalom Tuncay-t vagy Denneboomot
  • Ars3nal
    #83
    kaptam tiz milliot igazolni:D felsőházba kell kerülnöm
  • Fabio Capello
    #82
    Zárate (4.2m E), Eddie Johnson (3.8m E)
  • Ars3nal
    #81
    tud valaki valami jo csatart olcsoer?
  • soma22
    #80
    gratula, és sok sikert a döntőhöz
  • GanXstaZoleeWrk
    #79
    Ezt igértem a vezetőségnek, innen már mind1 majdnem :) Liverpoolt kaptam, nem esélytelen.
  • miki36
    #78
    GRAT!!!
    aztán megynerni ám:P
  • GanXstaZoleeWrk
    #77
    A kinti 1-0 zakó után itthon a fiatalok hozták a meccset a sztárok le voltak kicsit robbanva de nem baj.



    Bent vagyunk a bajnokok ligája döntőben :)
  • Ars3nal
    #76
    első évbe szerintem nemszar, csatárt kell vennem mer előrejáték nulla volt, általába Lisztes vert be egy szabadot vagy Hajnal nyomta a cseleket aztan gól:c

  • Gunnersboy
    #75
    na eddig igy alakulnak a dolgok, elégedett vagyok :)

    Arsenal ellen is csak a gyatra helyzetkihasználás döntött, de sebaj, egyenlőre a 2.osztályban legyünk jók :)

    érkezett:
    Febian Brandy (kölcsön)
    Dzsudzsák Balázs
    Dennis Hoegh
    távozott:
    Marcel Seip -> Watford
  • Drizzthsz
    #74
    Émmeg blsz2/2-ben vagyok, bár jelenleg sípcsonttörés miatt 5 hónapja voltam legutóbb pályán, egy holland paraszt becsúszott hátulról hollandiában meccsen. Egy nemzetközi egyetemi tornán. Amúgy nekem nb1-ben egy régi focistár van, meg ifikben, illetve nb2 felnőttben még többen.
  • LasDen #73
    ha már ilyen van szóba akkor mondom, hogy az unokatesóm haverja és volt osztálytársa a Győrrben focizik a nagycsapatban.....és egy ismerősöm meg a Vasas U19-ben......
  • miki36
    #72
    hívjad is, elvileg nagy pleja lesz:)
  • soma22
    #71
    offba, kösz:)
  • soma22
    #70
    nem, de pont hiányposzt a jobb oldal, szal lehet még meghívom a fradiba:)

    csak sajna elfogyott a pénz, bár a fizukeretből még faraghatok lejjebb
  • Utley
    #69
    Én is fociztam a Multi Rocco-ba
  • miki36
    #68
    Pécsből nem vitték még el Szatmárit?
  • Gunnersboy
    #67
    akkor csunyán benéztem, mindegy attolmég haverom ottfocizik :D

    na mostmár ON :D
  • miki36
    #66
    keletiek kipipálva, grat
  • soma22
    #65
    köszi.

    közben a szeged tizenegyesekkel kiütött a kupából, legalább pár meccsel kevesebbet tolunk, így is itt van még a ligakupa