104784

A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • soma22
    #64
    ez a srác zetés volt, onnan jött, mint lentebb láthattad.

    Viszont Pál Andrissal fociztam együtt egy Multi Rocco nevű ificsapatban, plusz a barátnőm egy panelházban lakik vele:)
  • miki36
    #63
    ennyi pénzből a lehető legjobbakat hoztad, grat!
  • Gunnersboy
    #62
    köszi, mellesleg egyik aáltalános iskolai volt oszttársam most pont az MTKban focizik :D
    lehet bent is van a játékban, ő is Németh Péter csak ő 16 éves
  • soma22
    #61
    pont most épült fel:
  • Gunnersboy
    #60
    Németh Péterről plz nyomj egy képet :)
  • LasDen #59
    vége az első évemnek.....elég szánalmasra sikerült....először is nagyon gyengén indítottam a dógot....össze-vissza rugdosták nekem a gólokat és ehhez sokat tett hozzá a szar középső védők....úgyhogy télen megvettem Breno-t a Saou Paulotól aki végig kezdő volt és hozta azt a szintet amiz vártam volna a többiektől.....a középpályán Sneijder mindenben a toppon volt......osztogatta az assistokat és lőtte a gólokat halomra (20 lett a vége v legalábbis akörül).....de emellett úgy gyüjtötte a sárgalapokat mint más a bélyeget.....az igazi áttörést a csatársor piszkálása hozta....eleinte RvN és Raúl nyomták de szarnak bizonyultak úgyhogy Higuaín és Saviola kerültek oda és nagyon szórták a gólokat......de a siker későn jött meg mert ez is csak a 2. helyre volt elég a bajnokságban....az eleje annyira el lett szarva hogy a BL-ből is kiestem, de az UEFA kupában a döntőben a Bayern vert ki 11-ekkel...a S.kupában a Zaragoza vert a döntőben.....szóval semmit nem sikerült nyernem.....
    a bajnokság majdnem meglett, mert egy 12 meccses győzelmi sorozatot produkáltam és még a Barcat (ő volt és lett az első) is vertem, de aztán pont mikor kellett volna akkor kaptam ki a Mallorcatól és elúszott minden......majd a köv szezon..... :D
  • soma22
    #58
    az volt, de megérdemelt volt a 3 pont.

    köszi
  • Fabio Capello
    #57
    grat izgi meccs lehetett
  • soma22
    #56
    a 2. meccsen pedig egyből egy nag ellen, első meccsen nyíregyházát vertük:
  • soma22
    #55
    nos így sikerült az nb1re erősítenem. szerintem jó, bár a védelembe elkelne még 1-2 nagyobb név fiatalon.
  • Gunnersboy
    #54

    közben érkezett a MU-tol kölcsönben egy fiatal csatár (Febian Brandy) és Dzsudzsák Balázst is elhoztam 210k-ért :o)
    következő lépésként pár védőt szeretnék hozni, van rá durván 1M-m :)
  • RocKY2
    #53
    Szuper, köszi Capello.
  • soma22
    #52
    én kértem, de ha nem figyelted mostanság hosszú lenne elmondani miért
  • Fabio Capello
    #51
    nembaj, azért grat. szép eredmény ez egy élvonalbeli csapat ellen

    RocKY: igen
  • RocKY2
    #50
    Ugye az alapkeret a csapatot jelenti?
  • Gunnersboy
    #49
    igaz hogy csak barátságos, de azért mégis berakom :)
  • GanXstaZoleeWrk
    #48
    Szevasztok örülök hogy van újra topik. Hajrá mindenkinek de legfőképpen Capellonak :)))
  • zaki
    #47
    Miért is lett bezárva a topic?
    Azért mert 1-2 embernek nem tetszett, ami ott folyt? Én nem tudom mi történt, mostanában nem figyeltem a topicot, csak kicsikét furcsállom, hogy csak úgy lezárat valaki egy 120ezres topicot, ami már évek óta pörög.
    Nem kötelező látogatni, van saját topic, és nem egy FM-es topic.
  • Fabio Capello
    #46
    Bemutatkoztam Amsterdamban :)
  • Pisti1026
    #45
    West Hamet folytatom. Mivel az első szezonba elég sokat költöttem így csak ingyen igazoltam, de minőségi játékosokat. Az alapkeret megvan most megy a felkészülés és eddig elég ól megy. Majd holnap dobok képeket is.
  • hamary
    #44
    Szaisztok! Nekem egy olyan kérdéem lenne, hogy lehet új híreket beletenni? Amit mi írunk meg? Válaszotokat előre is köszönöm...

    Bajnokságban továbbra is 7. vagyok, már csak UEFA-ra látok esélyt... FA Kupában Tottenhammal döntetleneztem hazai pályán, majd jön a visszavágó!!! :)
  • Csesza
    #43
    akkor én is tolok egy képt :XD

  • Darkon
    #42
    REgi bannert at kene hozni.
  • Darkon
    #41
    Eloszor is sajnalom hogy lemondott Soma mert szerintem jo HG volt nekem pl nem lett volna turelmem eddig csinalni.
    Masodszor szerintem a lemondast es a topikzarast kulon kellett volna valasztani azert megis egy 120E megelt topikrol volt szo es hulyegyerekek mindig voltak lesznek szoval ezt is ugyanugy be fogjak talalni.
  • hunbasser
    #40
    ezt légy szíves ITT folytasd! köszönjük.
  • soma22
    #39
    van beta peccs

    #35

    nem néztem az enyémnél
  • saviola83
    #38
    és eredeti gémed van?ha igen milyen cracket használsz amivel működik.amúgy a 8.0.1-es beta patch ről van szó
  • hunbasser
    #37
    most látom,hogy nálam is van két ilyen csóka :)



    a 8.01-es patch biztos javítja majd.
  • Csesza
    #36
    milyen patch-ről van szó? szvsz lemaradtam valamiről :P
  • Solt
    #35
    nekem 8.0.1.-et ír ki...
  • soma22
    #34
    ez csak egy beta peccs, ezért ir 8.0.0-t
  • saviola83
    #33
    Bocs ha naon off a kérédés de akinek tört játéka van annak működik a beta patch mert nekem ugyanúgy 8.0.0-t ír ki
  • hunbasser
    #32
    Capello:küldtél már mailt az [email protected]? mellesleg nem lenne rossz,ha jóban lennél egy moderátorral,mert jó,ha van egy modi,aki mindig tud jönni,és pontokat tud osztogatni.előző topikból tanulva jó lenne összedobni egy szabályzatot is,ha gondolod megcsinálom.
  • hunbasser
    #31
    az igen :D

    Szalait mennyiért engedték el?
  • LasDen #30
    sajnálatos, hogy bezárták a topikot, de biztos megvoltak az okai.....mondjuk én csak 2006 nyarán voltam igazán része a topiknak...
    és akkor egy kép.....hazai pályán 2-1-re nyertem és a meccs előtt azt hittem hogy kifogunk kapni.....hát nagyott tévedtem :D
  • Mario Santana
    #29
    kis hiba, 4 srácnak 1900 január 2-ig szól a szerződése
    1900
  • kraawz
    #28
    köszi,de ezt csak azért raktam be,hogy egy ember rúgott 8at

    év közbeni barátságos meccs a B csapatom ellen,nem nagy durranás

    Még a Marítimoval ki tudok törni a középcsapatok közül,2-3 év lesz. Bár eddig jól haladok,sikerült 2 jó scoutot igazolni meg v 10-12 ifit. Aaritalot meg gondolom év végén jó pénzért elviszik.
  • hamary
    #27


    komoly egy menedszer vagy, grat ! Melyik csapatt ellen volt ez az eredmény?
  • kraawz
    #26
    Makukulának mindenestere nyolc az eredmény

  • Csesza
    #25
    :DDDDdddd