104784

A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • Takezó
    #304
    Azért elég viccesen működik a Match Confidence. Barátságos meccsen a Stamford Bridge-n 3:2-re kikapok a frissen másodosztályba feljutott Brightonommal, erre rinyálnak, hogy túl sokat lőtt kapura a Cselszki. Pff:D
  • hunbasser
    #303
    a következő klubnál ne vállalj annyit,pl egy középcsapatnál próbáld megcélozni a középmezőnyt,az egyáltalán nem lehetetlen,és akkor nem fognak kirúgni.nameg persze díjazzák mindenhol,ha pénzügyileg jól áll a csapat.
  • hunbasser
    #302
    k*rva nagy grat!!!!!!!!4
  • Fabio Capello
    #301
    AC Milan - PSV összesítésben :5-1 :(
  • Mor3llo
    #300
    A délutáni Bayern meccs után sztem kezdek egy lyoni karriert.Bár még nem tudom, mivel most is nyertem 4:2-re a Nijmegen ellen.Bár a gép piszok mocskos volt, 2 kaput eltaláló lövésből 2 gól....
  • Csesza
    #299
    ha tudnám jó lenne :)

    de mind1, mert az uj játék kezdést rátudom arra fogni, hogy uj patch-et rakok fel és ujat kell kezdenem :)
  • hamary
    #298
    Na, a bajnokság hamarosan kezdődik, ezért Isakkson úgy gondolta, ideje lesérülni egy hónapra... -.-'
  • Fabio Capello
    #297
    Ha mindenképpen vitázni akarsz, legyél oly kedves és máshol tedd. A főtopik azért van hogy megosszuk a játékélményeinket, az offtopik pedig minden egyébért.
  • pinnacle
    #296
    mutass egyet is:)
  • soma22
    #295
    Ez a topik sem lesz szemétmentes, úgy látom.
  • pinnacle
    #294
    neharagudj de amit kérdezett az nem hiszem hogy emlitve lett ebbe a topikba...
    (kb 300 hszesbe)
    az előzőbe meg ne várd el hogy visszaolvasson több száz- ezer hszt. hogy megtaláljon két szót... igaz ott a kereső, de nem lenne egyszerűbb egy igen v. nemet mondani mint inkább offtopicozni mint egy ovodás??
  • 5w0rdf15h
    #293
    azt h?
  • Fabio Capello
    #292
    Remek.... Feyenoord-PSV 4-2

    Vezettünk kettő nullára, Gomes rohadtjól védett, ezért az 54. percben lerúgták. Három hónap... Úgy látszik a gép nem tud veszteni..
  • LasDen #291
    hát igen......a Fiorentina egy k*rva jó csapat :DD
  • hamary
    #290
    msuzáj volt.. így még nagyobb minuszban vagyok, de legaább nem vette el a Barca.. Elanot megeladom lehget az Evertonnak és meg van oldva a pénzügy :)
  • Mor3llo
    #289
    5millió font ?????? nem ejha :D
  • Mor3llo
    #288
    A saját lustasága, hogy nem bír utánaolvasni semminek az illető.Ez nem a főtopicba való.
  • hamary
    #287
    de kicsesztem velük, mert új szerződést kínáltam, melyben volt 5 millió fontos aláírási pénz
  • hamary
    #286
    Faszom nem lehet csapatot építeni, úgy hogy eladja az elnökség a legjobbjaim.. azt még én leszek kirúgva
  • Csesza
    #285
    Fiorentina - Inter 8-2

    életem legnagyobb veresége...
    és még mindig nem értem, hogy ez, hogy történhetett, mert, hogy elvileg jó formában voltunk

    :OOOOOOOOOOOooooooooooooo
  • hamary
    #284
    elégedett voltm eredménytől függetlenül.. :) :
  • Fabio Capello
    #283
    Sao Paolo
  • 0202milan
    #282
    az a breno a játék elején melyik klubban játszik?
  • Mike94
    #281
    céronáldó :P
    meg vedd meg breno-t
  • hamary
    #280
    az nem baj, a mostaniaknál valamivel job... ő vele mostmár a támadó sor tökéletes... a védelem továbbra is gyengébb.. jövőre majd oda is veszek valakit... meg jobb oldalra a középpályára, mert Nakamura már vénlik :(
  • Mike94
    #279
    te hülye állat :D soha nem fog úgy játszani mint a poolba sry -.- ez az FMbe mindig így van
  • hamary
    #278
    KAptam 33 millió fontot átigazolásra.. Ebből elköltöttem 30 milliót, s megvettem Steven Gerrardot! Remélem jól fog játszani :P De miután meg vettem minuszba van az egyenlegem -.-'
  • GanXstaZoleeWrk
    #277
    Na hát ha ezzel a kerettel nem nyersz semmit akkor.... :)
  • pinnacle
    #276
    most ez az offtopic a mániája mindenkinek???
    az arra való, hogy ha vmi bjaa van a játékkal (nem indul, stb.) ill. ha nem az Fm hez kapcsolódó dolog akkor irja oda...
    de ha vki kérdezz vmit a JÁTÉKRÓL akkor könyörgöm ne offtopicozzatok már ezerrel...
  • drucker
    #275
    Létre kell hoznod...
  • 6600GT
    #274
    ok megvan mit kell!bocs
  • 6600GT
    #273
    hello,a 07-ben volt olyan hogy data/graphic/pictures...na ebben nem találok.miért?kösszi szépen
  • soma22
    #272
    pedig müködik a bannerból kattintva.
    a hiba az ön készülékében keresendő
  • LasDen #271
    08/09-es csapatom......az idein múlik minden.....ha nem nyerek vmit kirúgnak.....
  • 00000
    #270
    A weblap nem található
    HTTP 404
    A legvalószínűbb okok:
    Lehet, hogy hibásan írta be a címet.
    Ha hivatkozásra kattintott, előfordulhat, hogy a hivatkozás már elavult volt.

    Lehetséges lépések:
  • Fabio Capello
    #269
    működik. csak mivel saját fórum, bejelentkezett állapotban tudsz csak belépni.
  • 00000
    #268
    ha működne...
  • Fabio Capello
    #267
    Üdv mindenkinek, és gratulálok :)
  • Palinko
    #266
    ez nem a te hibád csak kérdezem a többiektől,hogy az ilyen jellegű kérdéseket nem a fm helptopicban kell feltenni?
  • 00000
    #265
    Mien hibákat találtatok, a beta pachet feltetem én is.!

    Fandayst(szurkoloi nap) hol lehet tartani vagy beállítani?

    Jegyárakat lehet állítani? amugy j oa game de nem sok ujdonság látszik...