104784

A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • Iceman79
    #344
    Sziasztok! Láttátok milyen jó kis magyar facepackok vannak a fifahungaryn?
  • Fabio Capello
    #343
    csak akkor tudsz büntetni, ha kiállítják, vagy hiányzik edzésrő. ezt feldobja neked amikor közli veled.
  • Ngeri
    #342
    Valaki nem tudja miértnem lehet megbüntetni játékost? rámegyek játékos büntetésre és ott nincs retórzuió azt irja..:( vki segítsen
  • Itsuki
    #341
    grat!
  • hunbasser
    #340
    hatalmas grat!!!
  • hamary
    #339
    grat... Én meg bal hátvéd posztra keresek valakit... Heinze nem jött ... :S
  • soma22
    #338
  • Fabio Capello
    #337
    négy körrel a vége előtt bajnokcsapat a PSV Eindhoven!!
  • zsilike
    #336
    késöbb majd'nincs mostéppen helyem daemonba'nem felejtem,legközelebb ok,+van1 600mbos kiegcsomagom+saját skin,elég sok energia benne van már 2év termése
  • 0202milan
    #335
    keretröl tudnál képet berakni?
  • soma22
    #334
    nincsmit;)
  • 6600GT
    #333
    THX, soma22
  • 6600GT
    #332
  • zsilike
    #331
    thx,félévkor jött és igy teljesit,30éves lemondott róla a barca és 20meu körül megszereztem,szenzácios a megfiatalititt milan,pedig csak csapatépitő év az elsö.hajrá asszem08at nekem találták ki,offba help nekem pls ha vk...
  • Fabio Capello
    #330
    grat, jó vétel volt
  • hamary
    #329
    jelentkeztem a Sevilla menedzseri posztjára, majd kirúgták az edzőjüket, erre szerződést ajánlottak, s elutasítottam, a vezetőségnél rmeélem jó pont :D
  • Itsuki
    #328
    a Frankfurtól ugyebár eltávolitottak,helyemre a Hoffenheimi Ragnick jött én meg a helyére:)
  • zsilike
    #327
  • zsilike
    #326

    HENRY beindul egyböl beilleszkedett
  • 6600GT
    #325
  • 6600GT
    #324
    értem akkor..
  • soma22
    #323
    1 hozzászólás->1 kép
  • hunbasser
    #322
    azt mondja,hogy ha az fmkepek.cjb.hu-ra töltötted fel a képeket,akkor hozzászólásonként csak egy képet tudsz betenni.
  • 6600GT
    #321
    ezt nem értem bocs
  • soma22
    #320
    ha fmkepek.cjb.hu-rol teszed akkor posztonként csak egy képet tud beszúrni
  • 6600GT
    #319
  • 6600GT
    #318
    ááá miért nem teszi fel:S ??
  • 6600GT
    #317
  • 6600GT
    #316
  • 6600GT
    #315
    hello,most kezdetem az arsenal*al eddig jól ál a szénánk...képet is teszek fel madj.
  • 0202milan
    #314
    a psv elleni barátságos meccsen 1-0ra vezetek!77. perc,az ellenfél a sját térfeléröl lövi rá kapura,dida levette mellel acsatárnak,és 1-1
  • soma22
    #313
    Viszont így elsőre úgy tűnik, hogy ha a fiatalok képzését is figyelembe veszed, akkor hamarabb jelentkezik eredmény. Most is olyan 16 éves ifik lettek generálva, akiknek az értékeik már most is 2 számjegyűek.

  • Fabio Capello
    #312
    Nem baj, szép eredmény ez frissen feljutva, jövőre a fiatalokra építve csúcsra fel :)
  • miki36
    #311
    grat, jó ez feljutás után, fiatalok pedig csak jobbak lesznek:)
  • hamary
    #310
    Gyors, közvetlen :P Lehet rövidre kéne.... ?

    Soma: Neked meg grat, első években ez szép eredmény a Fradival :)
  • JackDaniels #309
    Passz stílus, tempó milyen?
  • hamary
    #308
    bassza meg... fél fél pályáról lövök egy kapfuát, erre kipattanóból megindítják Anelkát aki gólt lő... ekkora szemétséget... :/ nekem miért nem kontráznak, ha be van állítva?...
  • soma22
    #307
    Olyan történt, ami eddigi managerkedésem során soha:
    nem lettem bajnk a Fradival. Persze ez jóval reálisabb mint eddig, de az idei nb1-es szezonom mindennél nehezebb volt, ennek megfelelően élvezetes is. A védelem miatt lett ez ami lett, látszik hogy rengeteg gólt kaptunk, és nem tudtunk annyival többet lőni.

    Örömteli viszont a tartalékok, és az utánpótlás szereplése, mindkettő magasan verte a mezőny többi résztvevőjét, 100+ gólt vágtak az alig 30 kapott mellett. Úgy gondolom jópár emberre lehet közülük építeni.

    Jövőre egy európai kupát érő helyezéssel elégedettebb lennék.

    és a 3 tabella:




  • Mor3llo
    #306
    :DDDDDDDDDD
  • hamary
    #305


    Elano mesterhármasával 3-2 :D :D :D :D