104784

A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • hamary
    #144
    *minden
  • Palinko
    #143
    na olvasgattam és mielőtt még akárki megkérdezné hogy mire jutottam a magyarosítás ma estére kész lesz ha minden jól megy ez a leghamarabbi időpont. ha mégsem sikerülne ma akkora hétvégén meglessz valószínű érdemes a magyarítások portált és az fm hungaryt figyelni
  • hamary
    #142
    off: a magyarosítás, ha mindegy rendebn lesz, ma jön ki ;-)
  • Palinko
    #141
    semmi probléma.
  • Mike94
    #140
    értem, és sry, ideges vok - . -
  • Palinko
    #139
    ja végül is értem nagyából csak tudod félek hogy lemaradok valami hasznosról és érdekesről amit nem értettem meg pontosan. emígy inkább az ide oda ugrálás a bal menüben az zavar be hogy változik balról az a cucc mos nem tudom jobban elmagyarázni...
  • Mike94
    #138
    ezért hamar bepöccenek, előre is sry mkitől
  • Mike94
    #137
    ezt még mindig nem értem: mi ollyan nehéz abba h ha megkell tanulni pár szót angolul? v az fárasztó h ki kell keresni a szótárból?:S
    én is angolul játszottam először asszem csak az FM2006hoz volt nekem magyarításom, és érdekes tudtam vele játszani :S
    sry de szét vok esve idegileg
  • Palinko
    #136
    na már én is bírok fm 2008 ozni :D elsőre lenyomtam egy barátságosat egyszerre tetszik és megrémít a játék.tetszik a desing a mecs szimulálása és megrémít a sok sok gomb amit majd még használni kell :D kedvenc csapatommal játszom mert itt legalább tudom melyik ember miben jó báris a valóságban :D
    keresek hozzá magyarosítást hogy könnyebben menjen a játék mert így angolul necces lesz megtanulni játszani
  • Mike94
    #135
    enyémet elküldhetem ha gondolod
    nekem megy vele a pompeynál, csak nagy csapattol kaptam eddig ki (MU, arsenal) és még van a cheslea kb. 10. fordulónál járok
  • Mike94
    #134
    de :)
    am én CM4gyel kezdtem 9 évesen :P
  • hamary
    #133
    Nekem szimpi kis csapat, azért vcagyok velük.. Második évem nekem is húzosabb, mint az első, most nem lesz BL... Jövre új tatktikát kell keresnem, bari meccsek által :)
  • lokika28
    #132
    nemváltok meccsenként taktikot:) 2005 óta jáccok az fm sorozattal:) azóta ragadt rám valami:) minimum 10 meccsig mindig használtam egy taktikot annyi idő alatt azért belejönnek abba a taktikba nem??:O
  • Mike94
    #131
    meccsenként ne válts semmiképp taktikot
    m mki ez a nagy MC őrület?:D (első mentésem nekem is az MC volt)
  • lokika28
    #130
    haliho mindenki
    man cityvel jáccom második évembe és egyszerűen nemtalálom a nyerő taktikát... március elején járok és 8. hejen vok a bajnokságban.... tavaly is 8. lettem tudnátok mondani valami jó taktikát amve esetleg előrébbléphetnék már eddig 3 taktikát próbáltam egyikse jött be igazán vannak meccsek ahol hengerelünk és a cselzit meg arsenalt verjük 1-0okra és vannak hogy az utolsótól is kikapunk és ezigy nemjó kupákból már kiestem szal csak ígymaradna esélyem a nemzeti kupára ha bajnokságban előrébblépek kicsit
    előre is thx a segítséget
  • 0202milan
    #129
    jó h van uj topic!na végre,nekem is beindult az fm08...
  • Itsuki
    #128
    Szevasztok!
    jó hogy van ujra fórum:)
    1 kis bug volt a gémmel: március 20. körül nemzeti meccsek vannak ugyebár,de a Bundesliga 2.ben meg rendes forduló. Eintracht Frankfurtal vagyok épp és pont most volt a bajnokság rangadója,1.FC Kölnel mérköztem. mindkettö csapat a B csapatával játszott nekem a csatárjaim védők voltak pl. mivel az egész csapat válogatottakból áll:S picit zavaró volt de nyertünk legalább 3-2re idegenben:)
  • Mike94
    #127
    és pls OFF TOPIC
  • RocKY2
    #126
    oké köszi
  • Fabio Capello
    #125
    igen
  • RocKY2
    #124
    vagyis a rotálás és a forgatás ugyanaz?
    mert én a rotálást FPS-ekből úgy ismerem hogy fel se emeli az ujját az egérgombról úgy zúz minden a fegyverrel...de lehet hogy én értettem félre.
  • Fabio Capello
    #123
    pont fordítva. amikor az egyik meccsen játszik pl. két csatár, a következőn két másik. Tehát egymást követő meccseken nem ugyanaz az összeállítás lép pályára.
  • soma22
    #122
    rotálás-forgatás.

    az a rendszer amikor 1-2 meccsenként cseréled a poszton a játékost, hogy ne fáradjon stb.

    ez ennyire kétértelmű?
  • RocKY2
    #121
    Emberek a rotálás az mikor nem pihenteted az embereid hanem minden meccsen lenniük kell?? :S
  • Mike94
    #120
    mm akkor ha akkor van ot ha már kaphatnának profi szerződést de nem kap szal érted ;)
  • Mike94
    #119
    rem jó lesz ez a fórum :)
    Hunbasser: az 1900.1.2 az azt jelenti h határozatlan idejű szerződése van
    ez ifi szerződéseknél szokott így lenni és ott a Ctr a neve előtt
  • Fabio Capello
    #118
    OMG!

    Zonneveld most lőtt egy öngólt a félpályáról :S
  • miki36
    #117
    simaliba:) grat!
  • Csesza
    #116
    thx, nem kicsit, nagyon :)
  • kraawz
    #115
  • GTheo
    #114
    Azt észrevettétek h a "Move To" menüponton belül van egy olyan h "Make avaible for the Reserves"? magyarul nem kell leküldeni a tarcsiba és játszhat ott, szal aki nálam nincs nevezve a fordulóra az megy a tarcsit erősíteni, azóta 4meccsből 3győzelem 1x a tarcsinak, előtte csak kikaptak... Defoe meg Keane ált mindig 3ast vágnak tarcsiban :D meg néha Boateng,Ekotto,Stalteri,Tainio is lemegy...
  • Fabio Capello
    #113
    grat! Látom a kiállítás felpörgette a csapatot :D
  • Csesza
    #112
  • Ars3nal
    #111
    az idei keret
    kupára ráhajtok és bajnokságban első 7be kerülés a cél, mindenre max premiumot adok

  • GTheo
    #110
    Idegenben Atletico verés :P Bocsi franco :))
  • Fabio Capello
    #109
    azért maradt ez, mert én személy szerint nem értek a bannerkészítéshez, úgyh. ez tűnt egyenlőre a legegyszerűbb megoldásnak. De mivel készül új faq, amúgyis meg kell majd változtatni, úgyh akinek van ideje és energiája, kérem hogy készítsen egy új bannert a fórumnak. Ha vki vállalja, küldjön privit.
  • soma22
    #108
    nekem is egy kp-m van.
  • Fyrex
    #107
    grat az új topikhoz...

    egyébként nem érzitek SINTER dolognak ugyanazt a dizájn-t használni, vagy csak bennem van a hiba?
  • Fabio Capello
    #106
    az edzéssel semmi problem, fejlesztem az erőnlétüket, minden edzés mediumon és nincs is sérülés... Talán az a problem hogy egyedül szűrik a középpályát, de egyenlőre ez a taktik nagyon beválik.
  • Fabio Capello
    #105
    Eddig jól haladunk, két rivális ellen négy pont (AZ ellen 0-0)
    Zárate azér ottvan...:D