104784

A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • Fabio Capello
    #1
    Akkor én vállalom és ismét megnyitom. Kérem aki úgy érzi mindenképp vitázni akar, másik topikot keressen!
  • Yoda001
    #2
    akárhányszor megnyitod annyiszor zárni is fogják ....
  • soma22
    #3
    az előzőt több mint 120 ezer hsz után zárták, kérésemre.
  • Yoda001
    #4
    láttam, de akkor minek ezt megnyitni?gondolom eztis ugyanugy zárni fogják
  • GTheo
    #5
    Támogatom az új topikot, kell egy FM topik... bármiben kell segítség topikkal kapcs csak szóljatok.
  • soma22
    #6
    azt az én kérésemre, mint hg kérésére zárták. megvoltak az okai.

    több sikert az itteninek, ha itt is gond lesz kezelik gondolom
  • Fabio Capello
    #7
    azt kérésre zárták, mert somának elege lett. Én pedig most átvállaltam tőle hogy továbbviszem, csak mivel a másikat zárták, ezért újat kellett nyitnom.
  • hamary
    #8
    Sziasztok! Manchester Citys karrieremet folytattam, már a második évem felénél járok. Képeket majd az év végén teszek be :) . Most nem állunk olyan jól 7. vagyunk, de a 3. Chelsea 5 pontra van tőlünk, nagyon izgi a bajnokság. Nyáron leigazoltam Matías Fernándest ( NAGYON JÓ PLAYA :| ), mást nem is tudtam, hisz ő egyedül került 27 milkába.. Fontba játszom :) BL-ből utolsóként kiestünk.... nem voltunk olyan rosszak, Milan ellen két vereség ( egyszer megérdemelt, egyszer kevésbé ), Zaragoza ellen ( 1 győzelem, 1 vereség [ második meccsen idegenben több helyzetünk volt, mégis kikaprunk :( ] ), és a Benfica ( idegenben jobbak voltunk, döntetlen, hazai pályán győzni kelett volna mindenképp -> vereség. ) Liga-kupából kiestem, mert rögtön a Manchester Unitedet kaptam idegenben: 2-1-el zárult a meccs, pedig volt 1-1 is, de hiába. Idei szezonom legjobb meccse a Watford elleni 7-2, idegenben.... NA folytatom, majd este talán vége lesz a szezonnak :)
  • ProGabe #9
    egyébként mitől volt az annyira elit topik?rosszul kérdezem,mitől akartátok hogy az legyen?ez tudtommal egy nyílt fórum,és aki itt topik hg,annak vállalnia kell a feladatot,hogy a sok vérpistikét kordában tartsa.volt nemrég ott egy jó ötlet:csináltok egy saját fórumot,meghívással,és akkor ott el tudtok elitkedni egymás között :P

    nem közötködésből írom ezt,de tényleg az volt az ember érzése ott,hogy valami felső tízezernek szánt helyen van.mindig jöttek a régiek hogy:"bezzeg még annó milyen jó volt".én is el szoktam merengeni a régi szép időkön,de nem így...
  • Fabio Capello
    #10
    Ez nem elitség kérdése... De ha megnézed, egyre több volt az olyan aki kérdezett, és fél perc múlva már jött a köv. post h miazhogynemválaszolsenki? plusz még azok, akik direkte vitákat szítottak.
  • kraawz
    #11
    első képnek méltó szerintem

  • Fabio Capello
    #12
    grat.

    Én új játékot kezdtem PSV-vel, erős csatárhiányvan, úgyhogy máris jött Eddie Johnson (A Rennes mentésemben istenpléja lett két év alatt, rendszerint megalázta a csapatot... :D)
  • soma22
    #13
    nem elit volt hanem jó hangulatú. messze nem ugyanaz.

    az az érdekes hogy aki napi szinten látogatta az oldalt nem lázadozik, megérti a miértet, aki meg ritkábban járt, azok panaszkodnak, nem értik. megvan az oka, de ne szemeteljük össze ezt a topikot ezzel
  • kraawz
    #14
    húdegyorsvagyok dzsonzon jó ötlet

    ha jövőre lesz pénzem megveszem,mennyit kóstál?
    bár jelenleg az éves költségvetésem 1.5M font
  • Fabio Capello
    #15
    fix záradéka van, 3,8m juró
  • Gunnersboy
    #16
    kicsit pihentetem az Ajaxot, Plymouthal kezdtem újat, első meccsem:
  • MrIncredible
    #17
    Hát akkor itt is szép napot mindenkinek!sajnálom a másik topikot évek óta passzív figyelemmel kísértem a történéseket.
    ON
    A játékomban épp szabadság van és készülök az új idényre és nézegetem a játékos piacot. viszont holnap lelépek Kínába 2 hétre, és nem hiszem, hogy lesz időm játszani, meg a laptopon be van töltve egy mancity gém, ami kezdésre vár, de nem hiszem, hogy sok időm lesz. Szép napot és jó játékot!:)
  • kraawz
    #18
    halmosira vigyázz,nagy kincs 2.osztályban és természetesen gratula
  • Gunnersboy
    #19
    hty
    meccs egyik legjobbja volt, adott 3 gólpasszt :)
  • kraawz
    #20
    Porto:Marítimo 2:2

    Mindkétszer mi vezettünk idegenben,86. percben bíró elvette Makukula gólját. Sosem gondoltam,h Sporting-Porto ellen 4 ponttal távozunk.
  • Palinko
    #21
    kérdésem hogy melyik manageres játék a legjobb mert szívesen kipróbálnék egyett :) és asszem ez van és a championship manager az élvonalban de lehet rosszul tudom sőt... szóval kérek egy felvilágosítást hogy melyik a legjobb... lesz hozzá magyarosítás igaz? mert ha véletlenül nem vágnám ami előfordulhat :D
  • Fabio Capello
    #22
    Remek eredmény ez, még a Benficát szorongasd meg egy kicsit :D

    Palinko: Egyértelműen FM
  • Palinko
    #23
    köszönöm a választ akkor meg kell néznem :)
  • hamary
    #24
    én még csa a Football Managert próbáltam, de nálam ez a favorite.. A Fifa Sims Managerhez valahogy nincs kedvem :)
  • Csesza
    #25
    :DDDDdddd
  • kraawz
    #26
    Makukulának mindenestere nyolc az eredmény

  • hamary
    #27


    komoly egy menedszer vagy, grat ! Melyik csapatt ellen volt ez az eredmény?
  • kraawz
    #28
    köszi,de ezt csak azért raktam be,hogy egy ember rúgott 8at

    év közbeni barátságos meccs a B csapatom ellen,nem nagy durranás

    Még a Marítimoval ki tudok törni a középcsapatok közül,2-3 év lesz. Bár eddig jól haladok,sikerült 2 jó scoutot igazolni meg v 10-12 ifit. Aaritalot meg gondolom év végén jó pénzért elviszik.
  • Mario Santana
    #29
    kis hiba, 4 srácnak 1900 január 2-ig szól a szerződése
    1900
  • LasDen #30
    sajnálatos, hogy bezárták a topikot, de biztos megvoltak az okai.....mondjuk én csak 2006 nyarán voltam igazán része a topiknak...
    és akkor egy kép.....hazai pályán 2-1-re nyertem és a meccs előtt azt hittem hogy kifogunk kapni.....hát nagyott tévedtem :D
  • hunbasser
    #31
    az igen :D

    Szalait mennyiért engedték el?
  • hunbasser
    #32
    Capello:küldtél már mailt az [email protected]? mellesleg nem lenne rossz,ha jóban lennél egy moderátorral,mert jó,ha van egy modi,aki mindig tud jönni,és pontokat tud osztogatni.előző topikból tanulva jó lenne összedobni egy szabályzatot is,ha gondolod megcsinálom.
  • saviola83
    #33
    Bocs ha naon off a kérédés de akinek tört játéka van annak működik a beta patch mert nekem ugyanúgy 8.0.0-t ír ki
  • soma22
    #34
    ez csak egy beta peccs, ezért ir 8.0.0-t
  • Solt
    #35
    nekem 8.0.1.-et ír ki...
  • Csesza
    #36
    milyen patch-ről van szó? szvsz lemaradtam valamiről :P
  • hunbasser
    #37
    most látom,hogy nálam is van két ilyen csóka :)



    a 8.01-es patch biztos javítja majd.
  • saviola83
    #38
    és eredeti gémed van?ha igen milyen cracket használsz amivel működik.amúgy a 8.0.1-es beta patch ről van szó
  • soma22
    #39
    van beta peccs

    #35

    nem néztem az enyémnél
  • hunbasser
    #40
    ezt légy szíves ITT folytasd! köszönjük.