104784

A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • 0202milan
    #425
    csá...grat mindenkinek...most néztam az atlético-villareal meccset...lehet elkezdek eggyet a villareallal,megtetszetDDD
  • Utley
    #424
    Srácok 5. helyre futottam be a Blackpool-a Playoffba Bristol City lesz az ellenség
  • hamary
    #423
    Üdv mindenkinek. Írok egy kis beszámolót Manchester Citys karrierem folytatásáról. Ugye második év végén "csak" 5. lettem, ezért egy kicsit szomorú is voltam, s most - nem is igazolásokkal, inkább eltökéltéséggel - jobb eredményt szeretnék elérni. Nyáron két igazolásom volt, mellyel a számlámat minuszba tettem :D
    : Steven Gerrard . 30 millió font ( elején nem volt valami jó, de most már fontos tagja a csapatnak )
    :Fedric Kanouté: 18 millió ( bíztam benne, hogy lövi a gólokat, de nem nagyon... De a Tottenham elleni idegenbeli meccsen viszont két fontos gólt lőtt! )

    Bajnokságban lement nyolc forduló, ebből 6 győzelem, 2 vereség, de így is második vagyok, a Cheslea mögött, aki eddig 100 %-os :| . Liga-Kupában Első meccsemen kiestem, az Everton ellen, de igazából leszarom, Liga - Kupa annyira nem fontos, annál inkább az FA Kupa.

    Uefaban 7-1-es összesítésbe mentem tovább a Brondby ellenében, idegenben lőttem 4-et. Ezen a meccsen a gólok:
    Nakamura távoli szabadrúgás..
    Később megsérül Bianchi, helyére Inigo lőtt nekem két gólt. Megsérült Kanouté -> helyette Mpezma lőtt egy gólt... Aztán kaptam egy kontra gólt, de az már mindegy volt...

    Szóval egyelőrejól állunk, 2. hely 8 forduló elteltével megfelel, igaz a nagy csapatok még hátra vannak - mondjuk a Liver 3. éve csak szenved.. Bár az Uefa-ba mindig kijut. A bajnokicímét 3-szorra fogja sorozatban megvéeni a MAchester, legalább is megpróbálja...:D

    Képek:
    Tabella:


    Keret:


    És a pénzügy XD


    Kösz, ha elolvastátok, legközelebb félidőben jelentkezek ;-)

  • Mike94
    #422
    én is ezérrtt kezdtem újat a readinggel a pompey után és nem bántam meg :P
  • Ars3nal
    #421
    eszméletlen lassú a játék, asszem sok lett az 5 ország 10 liga:C
  • shad0w
    #420
    bazz, dzsudzsák 210ért... :) én ugye a beneventoval tolom, szal szóba sem került, h leigazoljam, de a livorno rögtön a játék elején lecsapott rá, másfél milla euróért vitték el, az első év végén néztem rá, h mi a helyzet vele, és már 8,5 milla az értéke...
    mellesleg egy osztállyal feljebb a vezetőség a középmezőnyt tűzte ki célul, hosszú távra is annyi a követelmény, h egy erős középcsapatot hozzak össze, ehhezképest 7 meccs után én vagyok az első, a második pedig a velem együtt a c2/c-ből idén feljutott cisco roma, fura...
  • hunbasser
    #419
    tehát 2 ponttal megy a Benfica? hajrá,meglehet az még!
  • hunbasser
    #418
    hajrá,simán meglehet még!

    grat mindenkinek!
  • kraawz
    #417
    Benfica:Maritimo 3:2 (0:1ról)
    Maritimo:Braga 4:2 ( 0:2ról :P )

    Maradék 2 meccset ha hozom,biztos 2. vagyok
  • Mike94
    #416
    de nyertél ;)
    grat!
    Hoegh-ról egy képet pls nem ismerem :P
  • Gunnersboy
    #415
    gép nemnagyon akarta hogy nyerjek :O

    eddigi igazolások:
  • Mike94
    #414
    köszee :)
    jelenleg 3. vagyok term a hónap 3. managere sem lettem (miért is lettem volna) :/
    tovább erősítek tehetségekkel gosztonyi jön a szerződésének lejárta után, télen érkezik Sérgio Mota, és nyáron Lulinha (irl a köv. Ronaldinho-nak tartják) + Giuliano
  • kraawz
    #413
    4 forduló van a bajnokságból,ezt már lejátszom ma. Jelenlegi állás

    1. Marítimo 58p
    2. Benfica 57p
    3. Porto 57p
    4. Sporting 49p
  • JackDaniels #412
    Thx+Zolee-nak is.:) Nem én vagyok jó, hanem a csapat.:)
  • Zenszkij
    #411
    Anno emléxem még CM-nek hívták a játékot, CM3 vagy 4 nemtom már, de abban Robbie Keane volt az isten, meccs átlag gólja 2-3 volt :D Azóta imádom.
  • Zenszkij
    #410
    Go Reading, Go
  • JackDaniels #409
    Nálam nem annyira tuti. Robbie Keane volt állatt, a téli átigazolásig lőtt 19 gólt, de elvitte a Portsmouth 19M-ért, én meg oda adtam.:)
    Mongyuk Berbatovot célemberként jáccatom.:) Kaboul nálam sem rossz, ha jáccik, de igazoltam Makoun-t, ő igen jó, ő a VKP-m. Én is gyémántba tolom, mint írtam.
  • Mike94
    #408
    sry elírtam a kép linkjét :S
    itt az oldham meccs:

    és a játékos mozgás:
  • Mike94
    #407
    grat!
    köv meccseim:
    Bolton 0-2 Reading (Lita(2))
    Reading 1-2 Liverpool (Lita, közük nem vollt a meccshez :/)
    Reading 3-1 Blackburn (Huszti, Ääritalo, Lita)
    LK: Oldham - Reading (leizzadtam magamról mindent :D(Barazite adta az első 3 assistot)):

    és a játékos mozgás:
  • Ars3nal
    #406
    thx

    toltom a jatekot, amint latom kepfeltolto meg behalt:c
  • GTheo
    #405
    Berbatov csak ennyit lőtt???? :O
    Én November fele vagyok és már most 14 gólos... Én rombusz középpályával játszok, van der Vaartot vettem éknek a rombusz középpályán... Kaboul teljesít nálam nagyon durván :|
  • Csesza
    #404
    Jack, szokásod szerint megint kvajó vagy :)
  • GanXstaZoleeWrk
    #403
    Grat, jól tolod, Berbatov nállam is volt fm2007ben mikor WBAval toltam Defoe is jó. Kis szerencsével meglehet az első hely.
  • JackDaniels #402
    Tottenham-2007/2008
    Kezdetnek arra tettem ígéretet, hogy nemzetközi szereplést biztosító helyen fogunk végezni, amiért hozzámcsaptak 19M-t igazolni. Ebből vettem négy emberkét, akik közül csak az olasz középső védő tűnik elbaltázott üzletnek a többiek szépen teljesítenek. A bajnokság eleje eléggé rögösre sikeredett, mire kiforrta magát a használható taktika, addigra szépen megkapaszkodtunk a 7-8. hely környékén, szerencsénkre senki sem húzott el tulságosan, eléggé együtt volt a mezőny.
    A taktika pedig megállapodott egy 4-4-2 normál-gyémánt felállásnál, Idegenben kontra, otthon pedig kemény letámadással, ami egész szépen működik is. Berbatov és Bent pedig célemberként játszik. Az UEFA kupában is állunk még a négy között az Ajax a köv. ellenfél. A bajnokság pedig kezd izgalmas lenni a 33. forduló után, amikoris döntetlent jácottunk a bajnoki rivális Chealse-vel, bár egy győzelemmel még talán a bajnoki címre is esélyesek lehettünk volna, azonban most 3fordulóval a vége előtt 2pontra csökkent a hátrányunk.




  • Taibi
    #401
    Egyrészt, remélem, hogy nem. :D

    Másrészt az edzői elemzések alapján még fejlődőképesek, a mostani tudásukat 4 csillaggal jelölik, míg a lehetséges jövőbeli tudást 5 csillaggal.
  • Fabio Capello
    #400
    nem lehet, hogy elérték a maximum képességeiket?
  • Taibi
    #399
    Szevasztok!

    Lenne egy kérdésem. Az normális, hogy a fiatal játékosaim (konkrétan Bojan Krkicre és Dos Santosra gondolok, a Barcával vagyok) az első szezon során nagyon jól fejlődtek, de a 2. szezonban már fél év eltelt kb, és szinte semmit nem változtak a tulajdonságaik?
    Az edzőim és edzéstervem ugyanolyan, mint amilyen volt is. Játéklehetőséget is kapnak rendszeresen.

    Köszi előre is a segítséget!
  • Fabio Capello
    #398
    még nem
  • miki36
    #397
    első fordulóban kaptunk egy hatost az aston villától...
  • Mike94
    #396
    Capello itt te vagy a HG
  • Mor3llo
    #395
    na ilyenkor kap el az agybaj....
  • Fabio Capello
    #394
    1. ez az FM topik
    2. nincs warez
    3. viszlát
  • Mike94
    #392
    jah és sry a képméretért is :D
  • Mike94
    #391
    sry az fmkepek-ről nem tudok feltölteni mer frissregem van és nem küldhettek url-t :(
    akkor itt a kép:

    jah és sry h hosszú voltam :)
  • Fabio Capello
    #390
    hol is aza meccs? :D amúgy grat! :)
  • Mike94
    #389
    halee és nagyon nagy grat mkinek nem sorolom fel mer ki se férne ;)
    mivel a pompey lassú voollt ezért kezdtem egyet a reading-gel az erősítés nagyon jó lett:
    huszti (nem hittem h ien olcsón elhozom: 2,7m egybe (font) + 3m 24 hónapra és elfogadták :O), Ääritalo 250k-ért, van damme 1m, ignashevich, gróf, zárate 3,5m, dalla valle, gosztonyi, vmint jött kölcsöbe ben arfa (!!!) + gourcuff és asszem ennyi
    eddigi meccseim:
    Brentford 1-9 Reading
    U.C.D. 0-5 Reading
    Walsall 0-4 Reading
    Huddersfield 0-4 Reading
    Reading 2-0 Juventus
    Barnsley 0-3v4 Reading (nem tom mennyit rúgtunk)
    PL: Man City 3-5 Reading
    tehát eddig minden meccsemet győzelemmwel apszolválhattam :)
    és itt a juve meccs:
  • drucker
    #388
    Nálam Man City 16milla fontért vette meg Dzsudzsákot... Husztit meg a HSV ugyanannyiért... :D érdekes
  • miki36
    #387
    kicsit:) Man. city most esett ki, legnagyobb sztárjaikat elvitték, ők meg viszik a másodosztály legjobbjait-.-
    még szerencse, hogy van aki pótolja
    mondjuk ez a pénz sem jön majd rosszul, ráfér az erősítés a védelemre
  • Fabio Capello
    #386
    lol... egy kicsit ráfizettek :D
  • shalalala
    #385
    Az ilyet énis utálom... Feltörekvő csapatomból elviszik az ászokat!! :(