529
  • csorfab
    #9
    Azok után, amit az USA művelt terrorellenes harc címen, igen nehéz normális esetről beszélni...
  • Ronny
    #8
    normális esetben
  • Ronny
    #7
    amíg az ellenőrök midnent rendben találnak addig nincs ok a háborúra, utána is csak a legvégső esetben jöhetne szóba.
  • csorfab
    #6
    Irán veszélyes. Azért veszélyes, mert fél. Az ENSZ Biztonsági Tanácsa meg a jelenlegi felállásban valóban határozatképtelen a kérdésben (Az USA-GB-FR vs. RU, CN érdekellentétei miatt).
  • Ronny
    #5
    Irán nem arab állam, ők perzsák.
  • Loverman
    #4
    Hát igen, sajnos a veszélyes országokat máshogy nem lehet lekezelni (Irakkal ellentétben Irán tényleg veszélyes). Az ENSZ erre alkalmatlan, ahogy a töritanárom mondta, az ENSZ annyit ér mint aminek a rövidítése.. (Egy Nagy SZ*rt)
  • ddt500
    #3
    Én nem kedvelem az USA-t de az arabokat rühellem. Van aki itt elhiszi, hogy a világ egyik legnagyobb olaj és gázkészletével rendelkező állam békés célok miatt akar uránt dúsítani??
  • BlackRose
    #2
    Azt hiszem itt mindenki elfelejtette, hogy az a nagyhatalom amely ezt a baromságot fizetné mit is szól ehhez az egészhez. Szerintem azt fogja mondani, hogy "NEM!"
    Ja ha esetleg valakinek nem világos kire is gondolok... Kína. Persze a másik opció az amcsi nép, de ők 100% nem hajlandóak fizetni, most már nem is lehet őket majd becsapni mint néhány évvel ezelőtt. Na mindegy, majd a jövő megmondja mi is lesz, remélem ezt a baromságot még ha elég hülyék is, hozzá, hogy megtegyék, pénzügyi és technikai okokból nem fogják tudni elkövetni.
  • sz4bolcs
    #1
    Nekem az első bekezdésből az jön le, hogy a média már tálalta a dolgot, már csak Bushnak kell rábólintania a vasárnapi újság főcímére: "-Jó, legyen."