1256
  • grebber
    #936
    LOl olvasd el pontosabban mit írtam:D ugyanazt amit mondasz a levegőben nem kell nyomni semmit én is azt írtam.
    Csak ahogy megnyomod a kilökést rögtön egyből nyomhatsz rá még1x ugy gyorsabb lesz!Aztán semmit nem kell ezt írtam.
  • berczely
    #935
    Én is nyomtam mindíg de aztán rájöttem hogy nem kell és sokkal messzebb repül így az emberke!
  • Magnum PI
    #934
    Köszönöm a segítséget. Sikerült! Viszont én is ezt csináltam végig. Tudod mi volt a hiba? Az hogy nem nincs értelme nyomni a gombot amikor repül hanem NEM SZABAD nyomni a gombot. Én eddig mindig nyomtam az előre nyilat és ez volt a baj
  • fery02
    #933
    Sohase próbáltam még egyiket se max grafikán, de én jelen helyzetben akkor sem tudom elképzelni, hogy létezne szebb játék, de ez akkor azért van, mert nem láttam még tényleg szebbet. :)
    Átlagos grafika kijelentés meg elégé túlzás szerintem.
  • Maxtreme
    #932
    A fejlesztők dobhatnának ehhez a cucchoz 1 map editort :) (
  • davidragon
    #931
    Ha carnage módban megcsináltad azt a pályát aranyra, amelyiken az autóval vagy.
  • ChevyG #930
    a bonus autok mikor érhetőek el?

    (csitelni nem akarok)
  • w77d
    #929
    "Ilyen szép autós játékot még nem láttam"
    Colin Dirt-et vagy a Race Driver Grid-et próbáltad már?

    szerintem nem lett egy olyan hűdeszép autós játék. Mai viszonylatban teljesen átlagos grafikája van...
  • fery02
    #928
    Tegnap este játszottam egy szaros 7300 GT-n a játékkal csak kipróbálás képp 5 percet, mert sietnem kellett, ezért a beállításokkal se foglalkoztam, minden default-on volt. Felbontás 1024*768, élsimi 0x, játék közbe meg szerintem a többi beállítás high-on volt, mert valami eszméletlen látvány tárult elém. Ilyen szép autós játékot még nem láttam. Igaz, picit akadt, de leszartam, a látvány kárpótolt (azok az árnyékok, meg a füvek, meg az autók, meg a víz pazmeg :O). Szerintem megyek majd ma megint vissza játszani. :D
  • Loufee
    #927
    kössz, majd ki is próbálom :D
  • grebber
    #926
    #866-ban leírtam mi a lényeg és videót is tettem be róla.
    Ha azok alapján nem megy akkor ott nagy a baj
  • Loufee
    #925
    én sem tudom megcsinálni, mert vagy túl alacsony lesz, vagy nem is megy el addig. nekem csak az 1 ben ment a high jump
  • Magnum PI
    #924
    Gyerekek mi a trükkje ennek a jump-nak? Akár hogy próbálom 134 felé nem megy
  • Maxtreme
    #923
    A vgaval is...
  • Prince of Máté
    #922
    Akkor Celeronnal lesz*phatja magát :D
  • Maxtreme
    #921
    Ha ilyen jól tudod akkor miért kérdezel baromságokat?
  • Maxtreme
    #920
    Nem
  • davidragon
    #919
    Illetve bocs, az enyém nem Celeron.
  • bertino
    #918
    ennyi... :\
  • davidragon
    #917
    Nekem is ugyanilyen procim van, 1 Gb rammal, de a videokarim 7600GS AGP 256 Mb.
    Nálam 640x480-on is akad néha...
  • Pate
    #916
    A Shader model 3.0 az ATI x1300és a GF 6600-tól támogatott a 4.0 a HD és a GF 8xxx-től támogatott
  • Pate
    #915
    ja és Vista Ultimate 32bit
  • Pate
    #914
    Ezen a gépen elmenne ?
    CPU : Intel Celeron 2,6 Ghz
    VGA : Connect 3D Radeon 9600 128MB AGP
    1,5GB DDR RAM
  • davidragon
    #913
    Én emlékszem, mikor az első résszel játszottam, teljesen el voltam ragadtatva. Végre egy játék amiben lehet zúzni, stb.
    Aztán kijött a második rész, amitől szintén leesett az állam. Grafika + zúzás + remek gépigény, egyszerűen imádtam, nem tudtam megunni.
    Most itt van ez a rész, aminek a grafikája eszméletlen. Viszont kellene hozzá vas rendesen (ami nekem nem nagyon van), és valahogy talán emiatt nem érzem azt hogy új játékot kaptam.
    Mindenesetre nem fikázom, mert tényleg jó játék.
    De inkább várom a 3. részt titokban...
  • Synit HUN
    #912
    Jah első volt az etalon. Olajfürdő, savtenger! És nehezen irányítható batár roncsok. Már-már roncsderbi-szimulátor volt.
  • arty
    #911
    Legjobb rész :)
  • SötétBarom
    #910
    Az első nagyon is jóvolt, egész szimus feelingje volt.. A kettő az nekem már inkább olyan burnoutos :D
  • arty
    #909
    tényleg, milyen szörnyű h ki kell kerülni a tereptárgyakat!!!!

    remélem a következő részben ha nekisodrodok egy épületnek, az elrepül a pályárol, mert ez igy játszhatatlan

    (vicceltem)
  • Csaba42
    #908
    Ha lesz is, ne egy Flatout 2+ legyen, mert ezt elég volt egyszer elsütni. Ne érts félre, jó dolog az UC, csak amikor először láttam, hogy a pályák nagy része átkerült a 2. részből, alig fűszerezve valami extrával, kissé húztam a számat. Lehet, hogy csak bennem volt a hiba (alig olvastam egy-két hírt a játékról, mert meg akartam lepődni, ami mondjuk sikerült is), de én nem akartam viszontlátni a jól ismert (szeretett/gyűlölt) pályákat a 2. részből. A 3. részben pedig jó lenne egy saját egyéniségű (elég, ha csak kinézetre) karakter generálás, mert akkor már tényleg a magaménak érezhetem a sofőrt. :)
  • Csaba42
    #907
    Igen, nekem is sokkal szebbnek tűnik az UC, mind a 2. Nemrég játszottam az első résszel laptopon, mikor nagyszüleimhez kellett menni nyaralásra (), és megdöbbentett, hogy a legtöbb tereptárgy nem, vagy csak alig ellökhető, és a kocsim nemcsak szarrá törik, de még ki is sodródik a pályáról (ha ki nem repül belőle a sofőr). Úgyhogy ha Flatout, minimum a 2. rész, de inkább az UC.
  • Máté94
    #906
    Sehogy mert nincs benne.Minek?
  • Gerisone
    #905
    Halli! Hogy lehet nehézséget állítani a játékban pl karriermód??
  • fery02
    #904
    Én bő fél hétnyi UC után, visszanéztem kíváncsiság kedvéért a Flatout 2-re, hogy vajon milyen érzés lesz vele játszani, és megdöbbentem: igaz, ez teljesen maximális részletességgel játszható, de nekem akkor is a az UC szebbnek tűnik. Ráadásként ledöbbentő, hogy micsoda módosítások történtek a pályákon. Több, jobban roncsolható tereptárgy pl.
  • grebber
    #903
    Na Derby Class is megvan fullra a Cranage mod mellett.Meg is kapta uninstallt mert már nincs kihívás.
    Szebb mint a 2 az tény de csak elveszi a többi gametől a drága értékes időt hizs már anno végigtoltam.

    Remélem lesz Flatout 3!
  • arty
    #902
    dehogy! kétezer ft is csak majdnem lett :) itthon ugye 8k :D

    arra próbáltam célozni, h a játék árából mennyit ér az új játékmód : keveset sztem :)

    és megvettem volna, ha lett volna egyetlen ember is, akit érdekelt volna 4200ért... :( de mind1, megveszem 360ra a héten, még olcsóbban...
  • bertino
    #901
    az AI is másabb, komolyan mondom én a FO2-höz képest legalább 4x annyit zuzok egy verseny alatt, mint abban a gameban :D
  • Peetboy
    #900
    Meg van pár ugrási pálya is ami új. A kocsikat biztos nem lehet átvinni az FL2-be.
  • Attila889
    #899
    magyarul akkor semmit se várjak tőle csak annyit hogy új autók vannak benne? :D
    Flatout 2-be nem lehetne átírni őket? XD
  • w77d
    #898
    az a dúrva, hogy pontosan ugyanaz a pályák nagy része, mint a 2-ben. Azért egy picit megerőltethették volna magukat pár új pálya erejéig....
  • bertino
    #897
    biztos találsz benne ujdonságot.