1256
  • Jaka
    #776
    Akik FlatOut bajnokságban részt akarnak venni, azok jelentkezzenek a www.flatoutp8.extra.hu oldalon
  • arty
    #775
    itthon majd magyar felirattal jön ki
  • Máté94
    #774
    Tuti nincs:)
  • surisomi
    #773
    van ehhez a verzióoz magyarosítás? ha igen, megmondjátok honnan lehet leszedni?
  • Hellsing47
    #772
    hát éppenséggel igaz is ha a 2höz viszonyítunk
  • grebber
    #771
    Nem azért csak mert sokan írták milyen nagy lett a gépigénye.
  • Jaka
    #770
    Kösz, hogy jelentkeztél. De a FlatOut nem olyan játék, ahol fontos megérteni a szöveget. A race meg derby szavaknak csak tudod a jelentését
  • Hellsing47
    #769
    ezen most csodálkozni kellene azzal a konfiggal? :)
  • grebber
    #768
    Na én is kipróbáltam 1280x1024 minden maxon az a sivatagos hegységes pálya 24 fps volt a legkisebb érték nagyon nnagy tumultusba a max fps meg 60 volt.Nagyátalgba 30-50 fps között mozgott még véletlenül sem akadozott.
  • Peetboy
    #767
    Rájöttem. Ha Single Player-ben akarok játszani akkor magyaritom. Ha multizni akarok, akkor angolul. :))
    (Másképpen nem lehet)
  • Peetboy
    #766
    Most feltettem az 1.2 Patchot újra és jó lett. Utána a magyarítást és megint nem talál servereket ráadásul nem is lett magyar.
    A magyarítás az 1.1 verzióhoz való. Nem tudom van-e már 1.2-es magyarítás.
  • Hellsing47
    #765
    éppenséggel nem nehéz megdönteni
    valamikor még a gép is több pontot szerez
  • krizoli
    #764
    mejikrészek jelentek meg ps2-re és kb mennyibe kerülnek?
  • Jaka
    #763
    töröld le a játékot, majd telepíds fel. És hanyagold az 1.1-es patch-et. Elég az 1.2
  • Synit HUN
    #762
    Nekem is fent van mindkettő de ezt nem tapasztaltam.
  • Peetboy
    #761
    Majd én jelentkezek. Csak nem talál 1 servert sem a játék. Lehet a Patch miatt van.
  • Jaka
    #760
    Valaki akar FlatOut 2 bajnokságban részt venni?
    Aki akar az jelentkezzen a www.flatoutp8.extra.hu oldalon
  • poppe
    #759
    már nyomtam egy uninstallt, meg egy flatout 2 uninstallt is a biztonság kedvéért...
  • Prince of Máté
    #758
    Na most egy kicsit leültem vele játszani, a játék tetszik, semmi bajom nincs vele végül is. Carrierben toltam kicsit, felállítottam egy derby rekordot
    Ezt döntsétek meg :
  • DarkSector
    #757
    LÉCCI...
  • DarkSector
    #756
    ÁÁÁÁÁÁááááááááááááááááááááááááááááááá
    El küldheted!!!!!!!!
    LOL
  • bertino
    #755
    nem, de hasznos info kösz :D
  • poppe
    #754
    szevasztok! feltettem a játékot, és a flatout 2-ben használt profilom már benne volt, és elérhető az összes autó és összes pálya... ez így normális??
  • DarkSector
    #753
    KB 100kb, úgyhogy azért mondtam, hogy privátba lazán be lehet csatolni...
  • DarkSector
    #752
    THX ha küldesz..
  • DarkSector
    #751
    C:\Documents and Settings\Rendszergazda\Local Settings\Application Data\FlatOut Ultimate Carnage
  • DarkSector
    #750
    Minnya megnézem...
  • fery02
    #749
    Aha, na és hol tárolja?
  • DarkSector
    #748
    Hitok...
    Kellene mentés valakitől, akinek van már több autója, mert meg szseretném nézni őket..
    Ha valaki lesz szíves elküldeni, akkor küldje el egy privátba, vagy töltse nekem fel valahová..THX
  • arty
    #747
    melyik az a 2? :D
  • Peetboy
    #746
    Crysis-ban sincs DX10 effekt, az egész DX9-re épül. Csak nagy Hype volt az egész.
  • pauly
    #745
    pff :(
  • MerlinW
    #744
    "Hmm azt hittem van Dx10 módja is. Így viszont pláne nem sok értelme volt újracsinálni :D"

    Na. most az a két plusz csilivili effekt aztán nagyon fontos:)
  • arty
    #743
    persze, jó lett volna. bugbear forumán megirták, h az EMPIRE (kiadojuk) nem akart már költeni a játékra ... :( az ostoba manágerek nem látták a potenciált ... :(
  • Lobsterman
    #742
    Nem. De azt hittem azért olyan lassú sok embernél :)
  • bertino
    #741
    flame.
  • pauly
    #740
    Csak szerintem manapság az a minimum hogy tesznek bele normális internetes multi támogatást egy ilyen játékba ,ahol lehet szervereket keresni stb...és nem mindenféle parancsokkal kell szervereket létrehozni,meg csatlakozni...De tudod te hogy miről beszélek,csak játszod a hülyét...
  • pauly
    #739
    én is tudom...
  • arty
    #738
    dx10 mod minek kellett volna? h még lassabb legyen ??? :D
  • arty
    #737
    beirtad a haverod IP cimét és kapcsolodtál hozzá, lanon vagy interneten, külső program se kellett hozzá!

    haverod hostolt: flatout.exe -host
    te kapcsolodtál: flatout.exe -join=haverod_ip_cime

    marha bonyolult volt ... :D