1256
  • at16
    #1136
    ja hogy ez xbox?
  • at16
    #1135
    ebben az Ultimate Carnageben mi változott a sima 2-höz képest?
    a grafikán kívül
  • bulba
    #1134
    Először is, én fejeztem ki nemtetszésemet. Ami szerintem teljesen természetes. Minden játéknak van pozitív és negatív oldala is.
    Azért csak a negatívumokról beszéltem, mert ha minden jó dolgot le akartam volna írni, valszeg még most is tartana!

    "itt nem kell osztani az észt mert senki nem kiváncsi rá"
    Nem az észt osztottam, csak leírtam a véleményemet. Senki nem kíváncsi rá? Nem úgy tűnik, jót beszélgettünk.

    "mi nem véletlenül játszunk ezzel, nekünk tetszik"
    Én is játszom a játékkal és összességében nekem is tetszik. Csak ez a játék, egy korábbi rész folytatása, de néhány dologban ellentmond az első résznek. Ez nekem (és azért másoknak is ahogy elnézem) nem tetszik.
    Biztos nem jött le az írásomból, de nem azt akarom mondani hogy ez egy szar játék, csak bizonyos változások nekem nem tetszenek. A játék összességében (még ha nem is annyira mint az első rész de) tetszik, és tényleg egy korrekt alkotás.
  • arty
    #1133
    senkit nem láttam errefelé, h folyamatosan győzködné a másikat :) volt 1-2 hszváltás, h mi nem teljesen oké és ennyi :)

    picit tul lett ez dramatizálva
  • tototto
    #1132
    kifejezheted, de ha nem tetszik minek irkálsz ide, ezt a hozzáállást sosem értettem, ha nekem nem tetszik egy játék nem járok fel a topicjába hogy másokat idegesitsek a véleményemmel
    de valószinűleg a mai fiataloknak ez az életeleme hogy jóérzés osztani az észt, meg meggyőzni a másikat hogy szar ami neked tetszik játsz azzal amivel én..
  • arty
    #1131
    tehát egy topikban nem lehet kifejezni a nemtetszést?
    ez valamiféle oltár inkább ezekszerint?

    :O
  • tototto
    #1130
    igaza van akinek az első rész tetszik jobban mint az újabbak az menjen az elsőrész topicjába és irja ott hogy hű ez milyen jó játék a folytatásokhoz képest, de itt nem kell osztani az észt mert senki nem kiváncsi rá, mi nem véletlenül játszunk ezzel, nekünk tetszik
  • arty
    #1129
    de neked az előző kukásszimek se tetszettek ... nos, itt más a helyzet, "mi" ezt szeretnénk szeretni, de ... nehéz :)
  • Haulin
    #1128
    Nem az csak páran elkezdek itt sírni hogy az 1 rész után egyre szarabb lett a játék....Azt nem értem ha valakinek nemtetszik a játék minek jön ide és írkál olyanokat mint pl."ez de szar,jáccik ezzel valaki?"van több ilyen is pl.Kukás szimulátor.:D Nekem nem tetszik a kukás szim. azt még se írogatok oda hogy milyen fos.
  • grebber
    #1127
    Akkor rendeltetem is meg haverral!
  • RYO21
    #1126
    Igen
  • grebber
    #1125
    Ennek a gamenek a kódjával én valóban tudnék tolni más live-os game-eket is?
  • arty
    #1124
    :)))
  • fery02
    #1123
    Keresem az okot, amiért beírtad ide ezt a hsz-t, de nem nagyon találom. :/
  • Haulin
    #1122
    Nekem a 2vel meg ezzel sincs semmi problémám.Azt birom hogy páran arra hajtanak a játékoknál hogy minnél jobb grafika meg a apró kis szar hibákat keresik.Kutyát se zavarja az olyan kis probléma amiket felirtatok ide.egy játéknak az a lényege h kikapcsolódj és nem az hogy hibákat keress rajta!Sok kocka azé rinyál annyira az "élethűbb" grafika miatt hogy azt higgyék a valóságba vannak.Pedig a valóság nem a számítógépben van hanem kint az utcán!!!!!Ezt a kockáknak írtam,Tisztelet a kivételnek!!!!!!
  • fery02
    #1121
    Igen, nekem is az első rész az etalon. Abba egyedül csak az nem tetszett, hogy olykor, ha egy ág megkarcolta az oldalát az autónak, még attól is kirepült a sofőr. Meg én is furcsán állok ezelőtt a plázás, városos, meg értékes autók szétzúzása dolog előtt igen.
    Sima non-ranked versenyeket végülis legtöbbször játszanak a játékban, a ranked-ek a ritkaságok nagyon. Viszont azok kellenének az achievementek miatt. :)
    Pl néha ha véletlenül összegyűlünk 4-en és még netán értjük is egymást, megszoktuk beszélni, hogy pl Derby-ben senki se nyom semmit sem, csak megvárja, hogy leteljen az idő és akkor mindenki nyer. :D Ugyanígy Stunt versenyben, autóval el nem indulni, hanem mindenki a startnál kilövöldözgeti a sofőrt és így is nyer mindenki. Bár élvezet ezekben ugye így nem sok van.
    Viszont ez akkor is durva zene a játékban. :)
  • arty
    #1120
    nade, a vidéki pályák is megmaradtak :) és azokon sincs tolongás ...
  • bulba
    #1119
    Ranked versenyt elég kevesen játszanak, simát kell menni. Ott sincsenek sokan -de ahogy én látom- talán többen.
    Ami viszont nagyon jó újítás, hogy multis stunt versenyekben nem kell megvárni mind az x embert hanem egyszerre megy mindenki, csak az ellenfelek halványak és anyagtalanok.
    FO2-ben stuntot csak single playerben játszottam itt viszont ha van elég ember mindig multiplayerben szoktam.

    "Nagyon kár érte, mert szerintem az egyik leghangulatosabb"
    Szerintem pont a feelinget rontották el az első rész óta.
    Milyen dolog már az hogy mindenféle sokmilliós verseny/sport autókat törünk szarrá (kivéve derby class), és belvárosi plázákat zúzunk szét? Kiábrándító.
    Bezzeg az egyben, mindenféle szarral-húggyal összetákolt négykerekűvel mentek a versenyek többnyire erdőn, mezőn, elhagyatott építkezéseken.
    Na ez az igazi roncsderbi! Ja és voltak havas pályák is.
  • Bence94
    #1118
    flatout2-őt sokat toltam neten és voltak is játékosok most nem tudom mivan de lehet még most is megy a gém.
  • arty
    #1117
    teljesen értetlenül állok előtte, h nem az egyik legnépszerűbb autós cucc... talán az xlive is tehet róla, nemtom.
  • fery02
    #1116
    Amúgy a játéknak nagyon utálatos multija van. Manapság pl már nagyon nagy szerencse kell hozzá, hogy lehessen ranked versenyeket játszani. Addig nem indulhat el a verseny, míg össze nem gyűlik legalább 4 játékos.
    Már annak nagyon örülök, ha felcsatlakozik mellém egy második tag. Ha pedig már 3-an vagyunk, akkor már tökre izgalomba jön az ember, hogy úristen már csak 1 ember kell :D Innentől viszont nincs lehangolóbb, mikor a várakozás közepette az egyik megunja és lecsatlakozik. Pedig ebben a helyzetben nagyon sokszor van, hogy szinte hiába várunk, nem akarunk összegyűlni és bizony vannak, akik megunják (megjegyzem, meg is értem őket) és lecsatlakoznak. Az meg a másik nagy baromság, hogy ha netán összegyűlünk 4-en és mindenki készen áll, akkor onnantól még először meg kell várnunk, hogy egy "Waiting fo players" csík végigmenjen fél perc alatt, aztán meg még 5 másodpercet visszaszámol, hogy "Game start". Jah és sokszor ezekben a másodpercekben csatlakoznak még játékosok. :D
    Nagyon kár érte, mert szerintem az egyik leghangulatosabb, leg adrenalinpumpálóbb multis autós játék lenne.
  • fery02
    #1115
    Am az eredeti CD kulcs beírással sikeresen resetelte a rohadék a profilomat. Volt volna még hátra pedig 2 db singleplayer achievementem. Mindkettőhöz 50x kell nyerni, de az egyiknél Best Wreckerként, a másik pedig a Fastest lap-okat nézi.
    Ezeket gondolom a gépemen lévő elmentésben számolja a játék, mert ha a LIVE számolná, akkor semmi gond sem volna, de akkor így lehet újra kéne kezdeni mindent ehhez a 2 szarhoz.
  • arty
    #1114
    köszi az infot, kár ... :(

    (én még azóta se vettem meg, viszont a flatout1-et végre végigjátszottam :D )
  • fery02
    #1113
    Tegnap multizgattam vele. Így éjszaka voltunk kb 5-en, sorba nyomattunk ranked versenyeket. Társaságra nem tudok mit mondani, külföldiek voltak mind szinte mindenki eltérő országból. Az biztos, hogy csúnyán elpicsáztak.
    Ma, nappal felmentem volna, de senkit sem találtam az ég világon. :(
  • bulba
    #1112
    Sikerült megoldani...
    Az irányítást át kellett állítani kormányról billentyűzetre. Érdekes, hogy amíg kormányon volt az irányítás a nézetváltás működött billentyűzetről is.
  • fery02
    #1111
    A Schoolmaster meg a Lightning Fast achievementekkel vagyok gondban. Az előzőnél az szükséges, hogy 50 versenyen én legyek a "best wrecker", a másikban meg, hogy 50 versenyben enyém legyen a leggyorsabb kör. Nekem gyanús, hogy mindkettő esetében már bőven 50 fölött járok, mégsem kaptam még meg az achievementeket. Valahol nem lehet megnézni, hogy mennyinél tartok? :(

    #1100: Remélem lesz lassan a berényi teszkóba is, mert nagyon megvenném. :P
  • SrAta
    #1110
    nyugi:D:DD
    kicsit ideges vagy a vidin:D
  • bulba
    #1109
    Azt próbáltam én is, de mint látszik semmi sem történt.
    Azért köszi.
  • ollie
    #1108
    Restartolni, kilépni: escape-el bejön a menü.
    Mikrofonról nem tudok nyilatkozni.
  • bulba
    #1107
    Hello!
    Ma jött meg az akciós FlatOut-om és lenne két kérdésem:
    - Hogyan tudok egy (single player) versenyt restartolni vagy egyszerűen verseny közben kilépni?
    - Hogyan tudom a mikrofont kikapcsolni? Az összes menüt végigfésültem, de sehol...
  • Csokis
    #1106
    Szokott valaki multizni? Most veszem meg és jó lenne egy kis multis összeröffenés.
  • arty
    #1105
    Ok, biztos csak hallucináltam, ahogy online játszom :))
  • RYO21
    #1104
    A FO1-et nem is lehet online játszani.
  • Aspyrin
    #1103
    Kellemes játék, grafika gyors, zene is patent: nagyon bejön.

  • balee4
    #1102
    megvettem, ennyi tényleg nem pénz érte:)
  • arty
    #1101
    tudni mennyien vannak online? azon kivételek egyike, amit játszanék neten ... (márpedig xboxra megvettem és amellett h nem is lenne ingyen a multi, ingyenes idöszakokon 0 ember nyomta - pécén anno a FO1-2-re mindig volt szerver)
  • grebber
    #1100
    1990FT :D magyar felirattal
  • arty
    #1099
    Empire-t leszarom (megérdemlik!), Bugbear-t (fejlesztő!) vegye meg valaki ... mondjuk az UBI :)

    És készüljön végre valami ÉRTELMES flatout folytatás!
  • grebber
    #1098
    Csődbe ment az empire-interactive ??
    Ha igen remélem valami nagyobb cég felvásárolja őket!
  • norbi2fraktal
    #1097
    ezeket a fájlokat az uharc nevű program kezelei (tömörítő)
    de gondolom van ott egy .bat kiterjesztés is ami automatikusan kitömörítí majd telepítí