1256
  • fery02
    #816
    Most szerinted direkt írok "hülyeségeket", főleg smiley-k nélkül. -.-
    Legjobb rendszer a Flatout 2-ben volt, mikor is nem jegyezte meg a játék, hogy legutóbb ki játszott a játékkal (még ilyen hülyeséget), hanem rögtön a főmenüben kiválaszthattuk 2 kattintással a profilt. Nem úgy, mint ebbe a kurvalassú (számomra) gusztustalan live rendszerben. Régen voltak igazi jó játékok.
  • DarkSector
    #815
    Az lehetetlen.
  • fery02
    #814
    Ezt én mind tudtam. Én csak annak az okát szeretném megtudni, hogy miért van az, hogyha felhasználót váltok a játékon belül, akkor ez előző lenullázódik.
  • codyyy
    #813
    igen..de csak akkor ha be vagy jelentkezve a live -ba
  • gandrus
    #812
    Nem kell menteni, automentés van a játékban.
  • codyyy
    #811
    a live rendszer az ingyenes és akkor teszi fel mikor felrakod a játékot (ami nekem nem bolti). Menteni csak akkor lehet ha csinálsz egy accot a livon (ezt lehet játékon belül is).
  • fery02
    #810
    Nekem azt mond meg, hogy te hogyan tudsz bejelentkezni. Bolti játékod van? Tényleg csak így lehet menteni? Mert akkor rohadt nagy kib@szás ez a live rendszer.
  • codyyy
    #809
    hy... meg tudná mondani valaki azt hogy miért dob ki a játék 1-5 perc után? ha nem jelentkezek be a live-ba akkor nem csinálja de persze akkor meg nem tudok menteni.köszi
  • arty
    #808
    vedd meg?
  • bertino
    #807
    fail.
  • Cefre
    #806
    Hello
    nem tudom elinditani a játékot be creckeltem és semmi .nem tudna valaki segiteni mit csináljak?
  • Prince of Máté
    #805
  • totya4
    #804
    Ha neki bevált akkor miért beszélsz ostobaságot hogy a kártyája rossz? :)
  • Djemba
    #803
    nem a crack a hiba!!!!
    SZAR A VIDEÓKÁRTYÁD, VEGYÉL ÚJAT!!!!!
  • berczely
    #802
    Nagyon jó game!!!Végigtoltam már a FlatOut 2-t ezt is végigfogom mert nagyon zsír zúzni benne!

    Esetleg bannernak...

  • gigyix
    #801

    Akinek ilyen gondja van probálja másik crackel,nekem bevált.
  • gabi89
    #800
    Nekem is ez jött le,hogy könnyebb legalábbis semmivel nem nehezebb volt,hogy én is az utolsó körben nyertem meg.Persze hátulról.
  • davidragon
    #799
    Nem kell időmérő, de pl a 2-ben ugy volt a rajtrács, ahogy a bajnokságban az aktuális állás visszafelé.
  • Loufee
    #798
    szerintem is nehezebb, mert például van olyan új ellenfél, aki tökre kiszámíthatatlan. pl: az a Lei Bing, vagy kicsoda van hogy uccsó, de néha meg még én sem tudom megverni
  • fery02
    #797
    Mert lusta vagy, és nem vagy hajlandó végigfutni az időmérőket, ez a jutalom. :D
  • Prince of Máté
    #796
    Talán mert ha az első helyről indulnál mindenkit leköröznél + nem lenne semmi roncsolás.
  • davidragon
    #795
    egyébként azt nem értem miért mindig 12. helyről kell indulni. ez alapból egy nagy sz*pás, semmi logika nincs benne.
  • davidragon
    #794
    jogos, igazad van
  • arty
    #793
    felemás a nehézség. a véfe felé pokoli nehéz nyerni, a másodikban az elején volt ilyen, utána lecsollapodott az ellenfél :))

    (mármint a karrier elején, nem egy-egy verseny elején)
  • davidragon
    #792
    Így van, zúzás mindenek felett!
  • grebber
    #791
    Hát pedig nekem sokkal könyebbnek tünik.
    Ha utolsó helyre kerülök valami baki miatt akkor mitha bevárnának pik pak utolérem őket.
    Viszont a ugrabugrálásoktól full elszoktam :D Azokba jócskán bele kell lendülnöm.
  • bertino
    #790
    szerintem se épp a legkönnyebb, agresszívabb az AI.

    de lehet zuzni akkorát egy versenyen mint más gameba sehol se szerintem...
  • davidragon
    #789
    Könnyebb??? Hát lehet hogy csak én játszottam régen és kiestem a gyakorlatból, de ez sokkal nehezebb lett szerintem. Az új 4 ember elég szívós lett. Szerintem nehezebb.

    Más mit mond?
  • Jaka
    #788
    Figyelem!
    Akik most pénteken (aug. 8) részt akarnak venni a FlatOut 2 derby bajnokságban, azok 19:00 elött legkésőbb 5 perccel gyülekezzenek http://flatout-clan.netipar.hu weboldalon!
  • grebber
    #787
    Szebb is lett de könnyebb is.Rágebben a Flatout 2nél irtam is hogy szinte csal a gép mert karambol után ezerrel visszaelöz pik pak.Ittmeg ha bénázok is 3 körösbe pl utolsó körben uccso helyről lazán meg lehet nyerni.

    Mindegy itt a szépségre mentek :D
  • ollie
    #786
    NEM
  • fery02
    #785
    Ec-pec-kimehetsz... :D
  • arty
    #784
    nem feltétel
  • Prince23
    #783
    Azt hiszem igen
  • fery02
    #782
    Egy láma kérdés következik. A "Games for Windows"-os játékok mind live-osak? :S
  • Prince of Máté
    #781
    Ezt csináltam... A profilt felismeri, az ő beállításai érvényesülnek, de a carrier save nincs meg :\
  • DarkSector
    #780
    egyazegyben kell fájlokkal együtt....
    jah és mindent abba a nevű mappába kell tenni, ami a havernál.
  • Prince of Máté
    #779
    Xlive mappa meg is van, a profilját is megtalálja ->bejelentkezek is, de a carrier save-je nincs meg ... Faszom kivan ezzel a Livval! :@
  • DarkSector
    #778
    Cső
    C-re jobb klick, search ... és üssétek be, hogy xlive
    Erre több mappa is ki fog jönni.
    Ezeket sajnos mind át kell küldenie.
    Ha én is megkaphatom, akkor szólj.
    Előre is köszönöm...
  • Prince of Máté
    #777
    Havernál nyomtuk kicsit a gémet, a Derbyt 100%-ra kipörgettük, és kéne a mentés, mert én az elején tartok....
    Át is küldte a SaveGamet (localsettings\app data) de ez sajnos nem elég, csak az én profilomat találja :S
    Valaki tud segíteni?