40335
  • Fehercsoki
    #6033
    Mi?(van elképzelésem róla hogy mit akarsz,de miért pont itt és hogy képzeled ezt mégis?:S)
  • gabikamionos
    #6032
    Segítség kéne fiuk a bonus pack kódja kéne segítsetek.
  • gabikamionos
    #6031
    Halli ho
  • USAMEN POWER
    #6030
  • ATi0021
    #6029
    A hivatalos oldalon levő titkos, kizárólag a bétán részvevők számára elérhető topikon keresztül üzenet az Atari. Az üzenetben emlékeztetnek minden tesztelőt arra, hogy elfogadták a Zárt Béta felhasználói szerződését. Szeretnék megmutatni a játékot, de ha kiszivárogtatnak infókat akkor ezt nem tudják annyi ember számára garantálni, mint amennyinek akarták. Tudják, hogy mindenki izgatott béta miatt, de kérik hogy mindent tartsanak titokban.

    Megjegyzem feltöltő barátunk reményei szerint este már lesznek szerverek és akkor jöhet a gameplay videó is. :)

    forrás (kép) : http://s2.kimag.es/share/11110833.png
  • Dante73
    #6028
    Értem, akkor nem szóltam!
    Amúgy már rohadt kíváncsi vagyok, milyen a fizika alapja, a hátsókerék kanyarodik-e, mint az eddigi videókban, vagy nem, és olyan mint az 1-ben. Mert ha olyan, akkor már nem lehet elrontani nagyon, ha meg nem, akkor nem lehet belőle jó fizikát kihozni, és akkor annak a valószínűsége, hogy megvegyem, nagyon csekély....
  • Gibor
    #6027
    Szerintem a béta még nem live os, de a probléma mindenkinél ott van, mivel fórumon írták még az atarisok hogy nemsokára javítják... kliens hiba elvileg....
  • Dante73
    #6026
    Én úgy tudtam, nem hibás a beta, csak a szerverek nem mennek, mert nem üzemelték be. így nincs hova csatlakozni. (Azaz, még nincs a Live! rendszerben TDU2 beta.
    Amúgy, az is lehet gáz, hogy a srác nincs bejelentkezve, legalábbis, én nem láttam a videóin, hogy lenne profilja. (Nem lennék meglepve, ha 99-en vígan tolnák, ennek a gyökérnek meg nem volna Live! a gépén....)
  • Gibor
    #6025
    Nem látok bele a forráskódba de annyi tapasztalatom van hogyha eddig jó volt akkor nagy valószínüséggel 1sor hiba lehet benne, igaz az elég tág részen lehet az az apró hiba de akkorse olyan hogy 1hónapot csússzon... És azért is tudják könnyen javítani mivel több mint valószínű hogy ott van a probléma ahol a játék rá keres a szerverekre, és a bétába írták a +t hogy offline ne legyen és csakis online-t keressen, na akkor már most kilehet szűrni a forráskód 90%-át és max 10% ot kell átnézni, és vannak programozók bőven nem 2.... Apró logika és máris nem egy bonyolult dolog, ha jól tudom fatal ezt teis kitudnád következtetni mivel te alapból programozó vagy, én csak hobbi szinten csináltam régebben de annyit tanultam hogy apróbb dolgokat ki következtessek... Amúgy ha nem találják meg semeddig nem tart írni egy apró bővítést amivel ki loggolják hogy melyik sornál akad...
  • Muttley
    #6024
    2011. október 30?
    Miért nem fogok meglepődni, ha hitelesnek bizonyul az info? ;)
  • Fehercsoki
    #6023
    Újságírók is tesztelték,nekik még jó volt:D Szóval biztos nem olyan nagy hiba.
  • [HUN]FaTaL
    #6022
    Tudod hogy mi áll a fekete képernyő mögött? Belelátsz a forráskódba? Imádom az ilyen mondatokat.
  • drot
    #6021
    Na akkor már értem miért írtak minden videóban Fall 2010-et, és nem September 21-et.
  • carloelsa
    #6020
    2 mp alatt csináld meg nekik :D
  • Gibor
    #6019
    Baromság.... ez egy apró hiba amit 2másodperc alatt javítanak... ha igaz lenne és erre fognák akkor ott valami más nagy probléma van, ez a fekete képernyős dolog egy semmiség...
  • drot
    #6018
    Ha ez igazi akkor váááááááááááá
  • gduck
    #6017
    Az más tészta, az "népbetegség"
  • Fehercsoki
    #6016
    Nem minden betat törnek fel,csak a nagyobb játékok betait!Pl. starcraft 2t is hogy feltörték már...Még AIt is írtak hozzá:D
  • gduck
    #6015
    Nem jellemző hogy a béták fel lennének törve. Az első se volt. Természetes, hogy offline módot nem raknak bele...
  • Fehercsoki
    #6014
    Húha,hát remélem hogy nem:S De ha meg mégis,akkor remélem legalább az open betat majd tolhatjuk a megjelenésig!
  • ATi0021
    #6013
    Kár, hogy nincs benne offline mód. Akkor simán csináltak volna belőle egy kalóz verziót.

    A megjelenést illetően felmerült egy pletyka. A még el sem kezdődött bétán előjött hibák miatt késhet a TDU2. Sajnos ezek javításához nem elegendő az a rövid idő ami vissza van az eredeti megjelenésig. Így a játék csak októberben jelenhet meg. Az Amazon.co.uk már módosította a megjelenést október 30-ra.
    A hírt ne vegyétek hivatalosnak, ez még csak egy pletyka.
  • Fehercsoki
    #6012
    Na igen,szóval innentől kezdve nekünk már úgyis mind1:D
  • gduck
    #6011
    A házigazdának! De jelenleg azt csinálja, amit holnaptól én is (üdül)
    Remélem egy hét alatt elindul valakinek a béta és látok majd valami jó kis videót ha visszajövök
  • Pepsi Twist
    #6010
    kinél kell ezt a logó modosítás dolgot nyomatni? :D
  • Pepsi Twist
    #6009
    yo
  • milk4
    #6008
    Mondjuk,az kiderül belőle hogy az offline mod nincs egedélyezve a bétában.
  • milk4
    #6007
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=MJmQ8A8Q07w]Új "TDU2 béta videó" a gyerektől :D[/URL]
  • Muttley
    #6006
    és Bugatti Veyron is
  • USAMEN POWER
    #6005
    R8
  • Héeder
    #6004
    R8 az nagy valószínűséggel lesz benne mivel lehetett látni az egyik trélerben.
  • Jamirofan89
    #6003
    Fogalmam sincs.Logika alapján (ha már egy bazi nagy Q7-es van a háttérben,Tdu 1-ből A3,A6,TT) van esély az R8-ra,A4-re.Kezdetben örültem neki,hogy beraknak vagy 'nyóc' féle Zondát mert tényleg fasza autó,de van nagyobb kedvenc is.Úgy mint a Gran Turismoban a 20 különféle Skyline itt is biztos ki lesz szorítva olyan autó a játékból amit te a többiek vagy én szívesen látnánk.
  • Firerock
    #6002
    azok már nem szépek sajnos
    és csak meztelenül szeretem őket:) ne rakjanak rá ruhát,ez olyan mint az Ázsia lányok:)
  • Héeder
    #6001
    R8 az tudom hogy lesz
    De ha már Q7 és R8 is benne lesz akkor szerintem a 4-est se hagyják ki, főleg hogy az 1-be is benne volt.
    Viszont BMW-k azok nem hiszem lesznek,de a tuning cégek Bömösei talán.
  • Firerock
    #6000
    akkormeg megvevősgyanúgy
    és R8,új a4,új 5ös,3asbömös?
  • Jamirofan89
    #5999
    1000%
  • Firerock
    #5998
    Nyugtassatok meg hogy 458 Italia lesz a játékban!
  • Héeder
    #5997
    Egyik kedvenc zeném
  • bazso29
    #5996
    Falra festetted az ördögöt.. Írj már olyanokat is, hogy pc-re nem tolódik a megjelenés, 2010 szeptember 21-én délelőtt kihozza a futár a játékot és full bugmentes lesz.
  • USAMEN POWER
    #5995
    Én hülyeségnek szántam ezt a fekete képernyős dolgot, de úgy tűnik sikerült ezek szerint beletalálnom a lecsóba... :D
  • carloelsa
    #5994
    Off. Köszi mindenkinek

    ON! =)