974
  • spytime9
    #173
    itt vannak 3gp filmek még a karibtenger kalózai 2-is
    http://sonywalkman.atw.hu/
  • thoomas
    #172
    a xilisoftnak a DVD to 3GP converterével megis csináltam 3GP-be a karibtenger kalózai 2-őt...nagyon zyír lett, csak 150 mega de mikor másolnám a "video" mappába a telóra, ezt írja ki kb a közepénél: "2f2f-xvid-scp-0 nem másolható: A meghajtó nem találja a kért szektort."... jah mint látható ezt már a halálosabb iramnál írta ki...pff, de a kalóznál is ugyanezt...szal ha vkinek már sikert vhogy filmet tenni W300i-re az írja le h hogyan!!!!köszi előre is
  • spytime9
    #171
    ha valakinek sikerült fel rakni 3gp filmettttt az irja meg legyen szives hogy hogy csinalta!!!!! koszike
  • thoomas
    #170
    basszuuus:S felse tudtam másolni a 3gp fájlt mert kiirt a másolás felénél vmi hibát:S:S:(:(:( pedig qrva jó lett:S:S:S:
  • zmeor
    #169
    design: 9
    tudás : 9,5
    anyag : 6
  • thoomas
    #168
    amugy ti pl 10ből hány pontot adnátok a telónak????én sztem 9et:P:P:P várom a szavazásokat:P
  • thoomas
    #167
    én most konvertálom 3GP-be a karibtenger kalózait:P:P remélem menni fog rajta:P azt akkor fülessel hallgatom/nézem este:P
  • Marki
    #166
    3-án vettem egy W300i-t, az előző K508i után, aminek a joystick-ja ment tönkre.

    Nagyon jó telefon, bár az elsőt ki kellett cserélni, mert nem észlelte a memóriakártyát.
    (ez valami típushiba lehet amúgy, sokat hallottam róla)
  • thoomas
    #165
    akkor végülis egy DVD-t is átlehet kondvertálni 3GP-be???? keresek énis progit:P
  • gabo91
    #164
    probált a makayama sony ericsson media studiot
    googleba ird be azt kidobja, letöltöd és jo, de csak demo és 5 perceket enged de jo progi
  • spytime9
    #163
    srácok valaki segitsen mert mindá idegbajttt kapok,hogy egy kurva 3gp videotttt sem tudok fel tölteni a telora!!!!! tudjátok már teljes filmekettt is lehet telora tenni ezek 40-120mb körül vanak álllltalában!!!
    a probléma a köv: kb 4db 3gp converterttt probáltam ki az összes beálitási lehetöségggel de nem játsza le a telo csak átnevezni áthelyezni másolni meg küldeni tudom ez mért van!!! és ráadasul még olyan oldalon voltam ami kifelyezetttten w300i telora filmek vannak!!! aki tetttt már filmet a telojára az irja már meg legyen szives hogy hogy, milyen progi val hova helyezte a cumot a memory cardon vagy hogy hogy birta müködésre a filmetttttt!!!! help
  • zmeor
    #162
    vidd vissza, hátha tudnak valamit
  • mikrofonhead
    #161
    Hello mindenki!

    Nagy helpre lenne szükségem.Rá akartam tenni pár game-et a telómra és most tönkrement vmiért.Csak fehéren villog a képernyő és ha kikapcoslom meg be akkor is csak épph felvillan az SE logó és ugyanez a fehér villogás jön :((( PSL HELP!!!
  • skristof
    #160
    egy kis észt is kaphattál volna karácsonyra
  • Herti1
    #159
    Ja a Need for Speed Carbon-t hol tudnám letölteni a mobilomra ??, VHelp léccy ! Ahol ilyen híres játékokat lehet tölteni , az mondja meg az URL-ját jó ?? kössz pá
  • Herti1
    #158
    Hell ! Nekem szerencsére karácsonykor kaptam ilyet :P
  • Agent087
    #157
    www.myw300.lasyk.net itt van pár cucc

    nem tud valaki amőba játékot vagy esetleg pókert?
    amúgy torrentról szedtem rakás játékot csak csomórol nemtudom miylen de ha vki nagyon igényli esetleg feltölthetem valahova őket.
  • Abelman
    #156
    www.w300ifan.extra.hu -Folyamatosan bővül!
  • Conga
    #155
    hehee én elsőre kaptam beee :P
  • Munch
    #154
    :( :(

  • 5w0rdf15h
    #153
    hja énis 1 hétig vadásztam rá mire kaptam a sugárban...próbáld meg webshopba ott elvileg van és ha csütörtökig megrendeled még idén kiszállítják
  • Munch
    #152
    Ez durva, sehol nem lehet kapni. :(
  • kuci06
    #151
    bekapcsolásnál megkérdezi hogy csak a walkman funkcót akarod hazsnálni, vagy a teljes szoftvert betöltse-e4
  • zmeor
    #150
    jaja bárt mellettem múltkor laptopoztak
  • 5w0rdf15h
    #149
    ja pontosan mivel a gépen ugye elvileg nem szabad használni :)
  • zmeor
    #148
    asszem a repülős üzemmód...
    nem akarok hülyeséget mondani de lehet hogy csak egyes funkciók érhetőek el vele a telóba
  • bad boy 2
    #147
    hellosztok se-noknál mit jelent az hogy Flight mode ?
  • allock #146
    ez yo oldal :D
  • zmeor
    #145
    T-Pontot nézzél
  • bad boy 2
    #144
    hellosztok borsodban nem tudjátok hogy lehet-e mégkapni a tellot segitsetek légyszi ja meg hól kapni
  • zmeor
    #143
    thx
  • thoomas
    #142
    www.perzeusz.hu
    itt van egy rakás játék!!!!+ www.getjar.com ez is jó
    nekem már 23 játék van rajta:D:Dde sztem eléggé drasztikusan meríti az aksit:SS:
  • zmeor
    #141
    nah akkor kinek van valami jó játékja vagy progija?
  • gabo91
    #140
    Na látom megy a vita itt is ahelyett, hogy a játékokat cserélgetnétek.
    Én megvagyok a teloval elégedve, kamerája lehetne jobb is de 1magapixeles végülis nemrossz... meg képernyöje lehetne nagyob, és jolenne ha szorosabbra huznák a csavart ami a flipet (tetejét) tartja...
  • zmeor
    #139
    jó azis!
    nekem bejön nagyon szeretem
  • Attila8805
    #138
    Na szóval megvan a véleményem a telórol.
    A SW része király de ahogy össze van rakva....PFFFFFFFFF.
  • 5w0rdf15h
    #137
    jah ok :D mind1 majd találok mostmá vhol
  • STALK3R
    #136
    Én nem pesten lakom! Hanem Szolnokon
  • 5w0rdf15h
    #135
    melyik bolt? mer én sehol nem kaptam egész pesten... :(
  • STALK3R
    #134
    Holnap reggel megyek a T-moblihoz. Mert sajnos ma nem volt (holnap érkezik árú)