974
  • endiboy
    #414
    Hali
    napokba vettem egy ilyen telefont, mert nagyon megtetszet - meg amugyis kellett már venni másikat - és teljesen megvagyok vele elégedve. Elképesztő milyen jól szól a kis füles :)

    csak az a sok rw-s cucc :D :S
  • bukren
    #413
    sztem teljesen felesleges ha már ok vele minden, de ha megint csinálja akkor vidd be.
  • Gróf Tamás
    #412
    Dzsini neked is köszönöm a választ!

    De akkor lenne már megint egy új kérdésem. Még pedig arra lennék kíváncsi, hogy ti már tapasztaltatok olyat hogy telefonra raktam fel egy két cuccot és nyomkodtam és egy idő után nem ismerte fel a memóriakártyát. Próbáltam, hogy kivettem visszaraktam a memokártyát semmi akkor próbáltam úgy is, hogy az aksit is kivettem úgy se lett jó! Aztán leraktam egy kicsit kikapcsolva "pihentetni" és nem is tudom egy fél óra vagy 1 óra múlva bekapcsoltam és akkor már jó volt!
    Halványlila dunsztom sincs mi volt ez.
    Szerintetek vigyem vissza nézzék meg vagy tök felesleges?

    Előre is köszi a válaszokat!
  • thoomas
    #411
    www.zedge.net
    csak regelni kell! ;)
  • Gróf Tamás
    #410
    Osztottam szoroztam és úgy döntöttem, hogy ez a telefon mellett teszem le a voksom. Meg is vettem szipi szupi minden.
    Lenne még egy kérdésem az, hogy témákat honnan tudnék szerezni erre a telóra persze ha lehet, akkor ingyé :)?
  • Dzsini
    #409
    rettentően nem egy kategória a két telefon...
    a W300i egy egyszerű, kis zenetelefon gyenge kamerával, a K800i pedig egy közép-felsőkategóriás kompakt fényképezőgép, amivel telefonálni és zenét hallgatni is lehet. nem mellesleg árban is ég és föld a kettő.

    a feltöltős és előfizetős meg egy olyan kérdés, hogy azt te tudod eldönteni, hogy mennyit telefonálnál, kiknek, mikor - ez alapján kell neked kitalánod - segítségedre lehet például a Tantusz, itt a telefonálási szokásaid alapján ajánlanak díjcsomagot.
  • Gróf Tamás
    #408
    Sziasztok!

    Nagy választás előtt állok.
    Szeretnék venni egy telefont a két jelölt a Sony W300i-je és a K800i-je.
    Szerintetek melyik érné meg jobban?
    Na meg a másik hogy feltöltős vagy előfizetéses telefont vegyek?

    Válaszokat előre is köszi!
  • supRshine
    #407
    hello!

    fateromnak van egy ilyen telója. az lenne a kérdés, hogy telszámokat valami progival át lehet rá vinni vagy egyenként leszek kénytelen bepötyögni?
  • Dzsini
    #406
    mp4 vagy m4a mindegy, ha átnevezed vinnie kell a w300i-nek, ugyanaz a formátum, csak más kiterjesztés.
    (az mp4, mint megnevezés tartalmazhat video és hanganyagot is, ezért a csak hangot tartalmazó mp4-eket elkezdték inkább m4a (mpeg4 audio)-nak hívni, hogy ne legyen keveredés a video+hang mpeg4-el, és a csak video m4v-vel)

    amúgy én dbPowerAmp-ot használok konvertálásra (ingyenes)
  • thoomas
    #405
    légyszives leírnád h melyik progival teszed át m4a-be az mp3-akat??!!
    én eddig ease audio convertert használtam (mp4-el),de az m4a-t is kiszeretném próbálni!köszi
  • Inquisitor
    #404
    Vedd ki a memóriakártyát belőle. Nálam az segített, hogy nyomtam egy master resetet a gépen ... utána már elindult, csak hamar kifagyott újra ezért rohantam szervizbe. Annyi baja volt, hogy megsérült rajta a FAT tábla (a kártyán) és így nem indult vele a gép. Illetve ha ritkán még is, akkor fagyott 1 percen belül. A szervizes megizzadt vele, de sikerült így is újraformáznia a kártyát (kb. 8-ik próbálkozásra?) és azóta okés. Azt nem tudom mi van akkor, ha a beépített memórián csinálja ezt?
  • Eftörsokk
    #403
    üdv,lenne egy problémám, 3 napja vettem egy ilyen telót,tetszik.
    az történt hogy gépről usb-n átmásoltam egy file-t, rákattintottam az eltávolításra,a mobilon kiírta hogy mostmár biztonságosan eltávolíthatja az ezközt,kihúztam,és azóta a telefon fehéren villog,és nem reagál semmire, nem lehet kikapcsolni, kiszedtem az aksit, de utána is ugyan ez,vmi ötlet?
  • vent
    #402
    ahaa.. köszi!! :)
  • Dzsini
    #401
    mpeg 4 hangformátuma, 64-96kbit-en bőségesen élvezhető zenei minőséget hoz, és a w300i gond nélkül le tudja játszani. nekem már egy ideje csak ebben a formátumban vannak a zenéim. konvertálására rengeteg lehetőség van, visszaolvasással és google-val megoldható :)
  • vent
    #400
    m4a? azmegmi? aztmeghogyan? :)
  • Ploppee
    #399
    kösz a segítséget :)
  • Dzsini
    #398
    1 giga bőven elég, azzal nem kockáztatsz semmit. m4a-val telepakolva 20 album röhögve ráfér. ha az nem elég, vegyél iPod-ot :)
  • vent
    #397
    Na, most akkor mit tanácsoltok? 1 GB vagy 2GB?? Célegyenesben vagyok, csak nem tudok dönteni... (ettől a lassulástól félek-nem tudom milyen mértékű lassulást jelent)

    Van akinek 2 gigás van??
  • Dzsini
    #396
    van pár elég hosszadalmas leírás a neten (angolul - kell hozzá pár program, az adatkábel, flashes téma), hogy hogy lehet flashes menüket ráépíteni... én nem mertem nekiállni, a 2 év garancia fontosabb (annyit úgy sem nézegetem a menüt, hogy számítson hogy néz ki - háttérnek meg témának is egy jó kontrasztos van beállítva, hogy olvasható legyen esetleg napfényben)
    pl. itt a lap alján van egy szép hosszú leírás, elméletileg erről szól, de nem olvastam végig, nem vállalok érte semmit, google ezt dobta ki.
  • Ploppee
    #395
    sziasztok. Nem tudja valaki hogyan lehet átalakítani a menüjét? Tudom garivesztős a dolog de nem baj. egyedivé akarom tenni. Ha valaki már csinált ilyet vagy tudja az kérem írja már le hogyan lehet. előre is köszi :)
  • Csoknyai
    #394
    GUMIT AKAROK !!!! :-)))
  • Marki
    #393
    Hát nincs, meg ennek a külseje már régen "megfogott" :)
  • Hrisskar
    #392
    OK, köszi.

    Mosz már végleg eldöntöttem, hogy ezt veszem meg, más hasonló kénézetű/tudású telefon nincs a piacon ami nekem megfelelne.
  • Marki
    #391
    Nekem 7 hónapig semmi bajom nem volt vele; csak először nem akarta felismerni a memóriakártyát; de kicserélték.

    A további problémát már említettem :)
  • miilann
    #390
    lol most hogy így említetted a gombokat eszembe jutott h előtte én is néztem h fura lehet,meg h szokatlan igy egybefűzve vagy hogy mondjam, de mostmar fel se tűnik szal nem hiszem h zavaró tényező lehet
  • Dzsini
    #389
    ha a gombjai nem zavarnak, akkor igazából baj nincs vele, jól összerakott készülék szoftveresen és hardveresen is.

    zenelejátszás közben a trackek között pár tized másodperces szünetet tart a lejátszó, ez esetleg feltűnő lehet, zavarhat bizonyos zenéknél.

    ha nem vársz tőle többet, mint amit tud, akkor meg leszel vele elégedve
  • Hrisskar
    #388
    hi!

    Erősen ennek a telefonnak a vásárlásában gondolkodom.
    Eddig mindent elolvastam róla, de sehol nem láttam hogy milyen gyerekebetegségektől szenved.
    Leírnátok egy kis összefoglalóban hogy milyen rossz tapasztalataitok volt ezzel a készülékkel.
    (olvastam a fórumban írt összes hozzászólást)

    előre is köszi
  • Marki
    #387
    Visszavittem, mivel állandóan kikapcsol hetek óta.

    Azt mondták, szoftverfrissítés kell neki.

    Elküldték Pestre, de nem adtak cserekészüléket.

    Azt mondták, nem kötelességük.

    Hát k@pják be
  • Csoknyai
    #386
    Help Help!!!
    Nekem a legkisebb gumi (a fülhallgató tartozék) jó a fülembe, ha valakinek esetleg a közepes vagy a nagy azzal szívesen cserélnék. E miatt nem vennék még egy telót.

    [email protected]
  • Dzsini
    #385
    bocsi, kicsit túlfogalmaztam, hatszázfele vagyok
  • Dzsini
    #384
    az mp3pro csak azokon az eszközökön szól jobban, amelyek kezelik a plusz információt, de minden mp3 lejátszó viszi az eredeti bitrátával (jelen esetben 64 kbiten), de nem szól jobban - a w300i nem támogatja az mp3pro bővítményt. nyelvleckékhez 32 kbit-es m4a elég, én hangjátékokat hallgatok annyin (lehet, hogy ilyen egyszerű szöveghez - főleg monoban 16 kbit is elég), zenét 64-100kbiten, jobban szólnak, mint a 64/128as mp3-ak (persze már meglevő mp3-at lejjebbkonvertálni nem mindig éri meg, de próbálkozni megér)

    az mp3pro felesleges, nem használja ki a telefon a plusz információt.
  • Inquisitor
    #383
    Van jobb tippem. Tévedésből felraktam egy csomó MP3 Pro cumot a gépre és kiderült, hogy csont nélkül viszi. Arra akarom konvertálni a nyelvleckéket. 64kbiten hozza a 128K-s Mp3 szintet és még az is bőven sok.
  • Dzsini
    #382
    mobilarena fórumán kérdezz rá, ott úgy emlékszem páran vettem 2gigás kártyát w300-ba
    amúgy 1 gigásra is óriási mennyiség fér, főleg mert m4a-nál utcai hallgatásra nem kell 96kbit-nél feljebb menni (szövegben 32)
  • Inquisitor
    #381
    Értem, de én most 2GB-os kártyával jól müködő W300 tualok visszajelzéseire vadászom, csak nem leltem eddig egyet sem. :)
    Az 1GB tutira megy, csaka 2GB kétséges számomra. Bezzeg a sokkal gagyibb W200i csont nélkül benyeli, ezért tapogatóztam szoftveres frissítés ügyben, bár lehet nem megoldható vagy garivesztéssel járna.
    Lehet megelégszem az 1GB-vel is, csak ugyananyiért lehet tudnék 2GB-os méretben is, ezért esza fene miatta.
  • Dzsini
    #380
    nekem 1 gigás kártyán volt 500+ téma, volt rajta néha többszáz java játék telepítve, most tele van hangoskönyvekkel (5-600 .m4a file) és nem vehető észre lassulás.
  • vent
    #379
    ahaa.. na erre nem gondoltam. És mit jelent az hogy belasssult..? mi lassul be rajta? a komplett telefon, a menü, minden? (Végülis az 1G-s sem lenne rossz, csak ha már veszek bele, akkor azért a plusz pár ezer forintért jó lenne dupla akkora hely...)
  • Inquisitor
    #378
    J ár, csak elvileg atomlassú lesz a telefon 2GB-os kártyától és úgy tudom nem javít rajta szoftverfrissítés sem. Nekem azt mondták az 1GB-ost is módjával (kevés könyvtár, kevés fileal) lehet normálisan használni. Ha bárki tud ezzel ellentétes infót, akkor please ossza meg, mert én is 2GB-os kártyát szeretnék használni.
    (Kolléga most vett kártyát a K750-be 2GB-ost, és eléggé belassult neki, de még használható maradt, csak lassan indul el.)
  • Inquisitor
    #377
    Gyári tartozékok:
    1db USB adatkábel, 1db headset (mikrofon + füles), 1db 256MB M2 memóriakártya, 1db telepítő CD, meg a leírások

    Szerintem mindenhol ezt adják.
  • zmeor
    #376
    ugyanazt mint t-mobilenál sztem
  • 25kalap25
    #375
    Hy!

    Csak egy kérdésem lenne.Valaki meg tudná mondani, hogy a Pannonál milyen gyári tartozékokat adnak ehez a telefonhoz?????