974
  • báttyó02
    #11
    jajj de unalmas már ez a sok szétnyithatós teló :\
    10ből 9embernek iylen van....amugy ha zenére kell akkor van ennél jobb áron jobb walkman teló is szvsz
  • skristof
    #10
    18k 2évessel.
    én is erre akarok beújítani
    viszont ha nagyon fotózgatni akarsz akkor nem ajánlott mert vga kamerás. nekem viszont tökéletes, mert én zenéért vagyok oda, kamera nekem nem is kéne bele.
    kicsit félek, első kagylós telom lesz, remélem bírja a strapát.

    mobilarena kicsit lehúzza ugyan, de nekem bejön. mondjuk remélem h a gombok egymása "folyása" nem lesz zavaró
  • Neoncsoves
    #9
    én azt mondtam hogy 25K, és csak MOST van ajándék headset, stb, mert ha ezeket különvesszük akkor kb 50ezer körül van sztem mindennel együtt
  • kuci06
    #8
    itt vannak az árak:
    árlista
  • allock #7
    256MBosat

    am most hogyvan az ára? csak karácsonyig 25K? mert láttam 75K-ért is :PP
  • DayWalker
    #6
    Az oldal alján vannak képek

    amúgy nekem is inkább a k750i jön be :)
  • kuci06
    #5
    nekem a k750i kinézetre jobban bejön.
    mekkora memókártyát adnak mellé?
    (lehet én is ilyet kapok )
  • King of Roads
    #4
    sose értettem miért nem mindegy milyen telefonja van az embernek. válogat mindenki mindenféle közül, lassan már mindent lehet velük csak telefonálni nem. telefon formája egyiknek sincs, egyszer ez tetszik, köv héten meg veszem a legújjabbat. kb ez megy már...
  • Neoncsoves
    #3
    Tapasztalatokat, kamerával készített képeket szívesen nézek(ünk)
  • Neoncsoves
    #2
    ja persze 2. ok hogy jobb a designja :D
  • Neoncsoves
    #1
    Sziasztok! Első Mobil topicom... nos, most karácsonyra kapok szüleimtől mobilt, csak nem tom milyet. K750i meg e közt vaciláltam, de a k750i-nek vmi undorító kinézete van, tudom nem az számít :D De a w300i 2 okból jó MOST:
    Ajándékba kapsz a T-Mobile-ban hozzá Headsetet,memokártyát,aksi-t (ugy emléxem) és 25ezer ft.
    1. INFO
    2. INFO