974
  • Conga
    #334
    ehh, itt asszem passzolok :D nemtom :S sry :)
  • John Cena
    #333
    Már megint én:P cska a fele videót teszi rá mitől van?:)
  • Conga
    #332
    szivsen megin :)
  • John Cena
    #331
    oks köszi
  • Conga
    #330
    Szal: van egy olyan hogy File menü-->Add :D megkeresed a filmet remélem eddig ok ;) utána a progi alján van olyan hogy Profile-->itt tudod beállítani hogy milyen formátumot akarsz csinálni (3gp),alatta hogy hova mentse éééés van egy jobb oldali oszlop ahol elég sok mindent lehet állítani,video size stb...(itt én se tom nagyon miket kell) röviden ennyi talán tudtam segíteni :)
  • John Cena
    #329
    nekm nem megy! el mondiod hogy használjam??:S nagyon nem vágom
  • Conga
    #328
    szivsen
  • John Cena
    #327
    köszi
  • Conga
    #326
    ImTOO 3GP Video Converter -------->ezjó :)
  • zmeor
    #325
    akkor passz
  • miilann
    #324
    hát nekem ugyis hangos :s
  • zmeor
    #323
    esetleg néma üzemmódban..


    ma voltam másodszo is cseréltetni a fülhallgatót.. kivi vagyok meddig lesz jó
  • miilann
    #322
    semmilyen úton-módon nem lehet teljes mértékben elnémítani fotozásnál a 'zárhang'ot?
  • zmeor
    #321
    nekem most nem jut eszembe..
    de mondjuk google: avi to 3gp converter...

    nekem másodszorra romlott el a fülhallgatóm.. megyek megint cserélni
  • John Cena
    #320
    TUDTOK OLYAN PROGIT AMI AZ AVI-t vagy az MPEG-et GP3 formátumba át konvertálja?
  • miilann
    #319
    mijen progival tudok 3GPs fájlt csinalni? :s
  • zmeor
    #318
    3GP
    tuti
    többit nemtom annyira nem videózgattam vele
  • miilann
    #317
    milyen formátumu videot tud lejaccani/érdemes rárakni?
  • gabo91
    #316
    Megy, meg két gigással is, csak lassu lessz mint a csiga...
    De ha jol csinálod meg akkor elviselhető lessz a gigás, a két gigásat nem ajánlom azi gen belassul alapbol is.
    gigásat formázad havonta, nelegyen rajta mondjuk ezer kép meg 500 mappa 1000 almappával, mert ezektöl belassul nagyon, minnél több rajt a fájl meg a mapa anál lasabb...
  • zmeor
    #315
    állítólag megy 1 gb ossal
  • vladek
    #314
    Szaisztok srácok lenne egy kérdésem remélem tudtok segíteni.A t-mobil honlapján azt olvastam, hogy a w300i csak 512mb-ig bővíthető memóriakártyával.Igaz ez vagy az 1 gigás is jó bele és működik.


    Előre is köszi Vladek

  • gabo91
    #313
    T-Mobilos menüben ottvanak a T-s dolgok, vodafonosban meg a live os cucok. Meghát a vodafonos softnál alig változtat vmi a téma, mert a piros dolgokat nemigen tudod eltüntetni az marad olyan undorito, még a tmobilosnál totál lecserélödnek dolgok. De igazábol nem ez számit, hanem az hogy vodafon elég sok mindent tiltogat.
    Küldesz vodafonos se telora valami játékot vagy progit akkor nem lehet elmenteni az egyéb mapába hogy asztán tovább küldjed majd, hanem egyböl telepités van, és nem lesz meg neked a telepitője csak a telepitett. T-s nél pedig megvan és neked kell telepiteni. Softver mindegyiknél szar... w300i -s t-mobilos softal igen sok bajom van nekem. De még mindig jobb mint a vodás.
  • gabo91
    #312
    pappfer.hu adok veszek topikban van egy keresztapa nevű tag vele beszélsz, olcson hoz dologat és eredeti SE cucok...
    (pl hpm-70 es headsett volt 3000huf még januárba, tmobilnál meg 9e lenne)
  • Munch
    #311
    Minenképp a w300i.
  • Tarich
    #310
    Hali!
    Fülhallgatóra keresnék gombát.Ha valaki esetleg tud segíteni,kérem jelezze!Köszönöm.Üdv
  • dzsuvajoe
    #309
    Skacok! Jou ez a teló?:) elég vegyes dolgokat olvasok itt rola. Van aki agyon dicséri és van aki lehúzza! Nemigazan tok dönteni! Most kéne valasztanom mert most vesze a feteromuj telokat Vodánál és Nokia 5200 meg e között vacilálok. So What you say?
  • hunbalee
    #308
    miben különbözik a t-mobile és vodafone menü??????????????
  • PLackó
    #307
    Üdv!
    nem tudjátok,hogy honnan lehetne olcsón venni adatkábelt és töltőt hozzá? T-Mobilenál nagyon drága.
  • gabo91
    #306
    Nemteljesen igaz amit irtál.
    Igen a hangszoro nemfog szépen muzsikálni töle, és hát külön walkman softot nemigen lehet tudtumal frsiteni, ha pl egy d750i átpakolod a w800 softot akkor semmi gond megy és lesz walkmanmobilod, meg z 520i re w300 softot akkor is fasza a dolog. De ehez kell ugye a HPM-70 es headsett is hogy jo legyen. (mert hangszoron sokat nemváltoztat)

    Egykét walkman telonál meglehetett oldani hogy frisitik a media lejátszot, sokat nemnyertek vele.
    Na meg a hangás softol is függ, mert mostanában valamiért igen halkra csinálják a walkman telokat (de inek, van hangerő gomb is a telon), és ezen lehet segiteni van pár fájl amit megint ilyen gari ölös dolgokal beleturkálsz a telo szoftjába akkor kitudod cserélni de ez megint csak a w800/k750i/d750 teloknál van. Ezzel akár 3x hangosabbá teheted a headsettes vagy hangszoros zenehallgatást anélkül hogy a minőség romlana vagy recsegne (persze egykét számnál biztos recseg azért) Haverom d750i jét is feltuningolta, töle tudom ezeket a dolgokat, meg egy telos oldalrol (nem akarom reklámozni)
  • zmeor
    #305
    sztem a jó hangzás nem fog átmenni a telódra haátennéd, amugy ez sztam hardware függő!

    ja és tanulj már meg fogalmazni:D
  • KasShmir #304
    azt szeretném kérdezni h ezek amik a walkman mobilokon vann walkman szoftwar na le lehet szedni valahonnan?
  • zmeor
    #303
    aha

    pluszmég a régiek:
  • gabo91
    #302
    akkor jo.
    egy csomagal jár hozzá (2rajta van +4 zacsiban)
  • zmeor
    #301
    navoltam a fülest kicserélni!
    adtak ujat!
    királyul megy!
    és jófej volt a csávó adott pluszba gumit:D
  • gabo91
    #300
    engem az zavar, ha kinyomod telot és be akkor ujra félhangerön van csak a telo és ujra vsiza kell pakolni, de ha valamit müködsz akkor is álandoan viszateszi felére (kb fele )
    amugy aszem kinyifantotam a hangszorot megint igen halkan szol, lehet valamit teni ellene, de tuti nemcserélnék ki mert szol meg tisztán csak hát halk szerintem, meg már füles is megint halk mint állat jo lenne headszett csak hama megpusztul de amugyj o, csak nembirja a strapát pedig msot nem is mászkálok vele nagyon, na meg ha normális lenne a madzaga és nem ien elba*szott méretü akkor még jobb lenne
    igazábol azért kelett nekem ez a telo mert jo meg mert walkman és igy van egy jo mp3 lejátszom. volt már dee azoknak fülese bovli aztán nemtetszik fülemnek az de ez jo meg jol szigeteli hangot, étnyleg csak a zenét hallod...

    nemtom mért irtam ilyen hosszu na mind1 :)
  • Munch
    #299
    Ha mp3-at hallgatok kb. fele hangerőn, akkor miután kihúztam fülest, a csengőhangom is halkan szólal meg. Be kell mennem walkmanba, felhangosítani, és csak ugy lesz hangos a csörgésem. Ez ellen lehet tenni valamit? Rohadtul idegesít, nem hallottam amikor hívtak.
  • gabo91
    #298
    Cumi, szerintem keres embert akinek iene van aztán cseléj vele, mert ilyet seholse tudsz venni...
    Én megoldotam ugy hogy mikor rossz volt a fülesem rátettem a legnagyobb gumikat sé ugy vitem be, megkaptam az ujjat hozá a 6db vadi uj gumival, igy van két nagyonnagy és közepesböl meg kicsiböl 4-4, de azota hagytam is el, meg haveromnak adtam 2db ot

    eleinte mondjuk közepest használtam de az ha bicozok vagy futok kiesik, a legkisebb a legjobb az jol benne marad
  • Matt07
    #297
    nem vettem észre
  • Skynet723
    #296
    Hello....
    Lenne 1 kérdésem, tehát elhagytam a fülesen lévő kis gumit...szinte az összeset...(tudom ügyes vagyok :S ) és csak a hatalmas maradt de az meg nagy :(. Merre lehetne venni rá gumit? és mennyért? nem tud valaki 1 kis infót adni?

    Thx előre is !!! :D
  • gabo91
    #295
    rendessen lekezelei? Nem szaggat be vele telo? Mert nekem néha 256 osnál is beszagat picit...