974
  • PLackó
    #254
    Nem tudjátok hogyan lehetne letakarítani ezt a sok Robbie Williams-es tartalmat?
  • Munch
    #253
    LoL ....
    A második a böngésző kicsinyítése miatt ilyen... :D
    Valójában gyönyörű, csak ki kell nagyitani.
  • Munch
    #252
    Lekopogom, nálam ilyen hibák nem voltak. Mp3 atom jól szól, a váltások közötti kattogást lehetne kijavítani talán, de az is megszünik, ha egyforma bitrate minden egyes zene, és nem VBR.
    Lőttem 1-2 fotót;

  • Munch
    #251
    Takarodj.
  • zmeor
    #249
    köszi!

    amugy nagyon nem akar lejönni a teló hátllapja
  • mycso
    #248
    Szió, ha SEUS-al frissíted, akkor nem jár garivesztéssel.
    pl.: az R4EA031 előttivel sok kamera gond volt és sok fagyás --> adatkábel használata után, csak ugy szimplán szétnyitáskor stb. ....

    Ebben a jelenleg elérhető leg újabban R4EA031 --> az mp3 lejátszó szokott sz@rakodni (kihagy számokat, csak zúg a szám lejátszása helyet) stb. ..

    Hogy a most megjelent mivel lesz jobb/rosszabb azt nemtom --> valószínűleg jobb lesz, tehát kijavították benne ezeket az mp3 lejátszós hibákat is.
  • zmeor
    #247
    elárunátok hogy ezekben a szoftverekben mi a jobb?

    miben különböznek a többitől?
    nekem az alap van most. amit még az akciókor raktak fel... amikor 25 volt a teló t-mobile-ban

    tehát miben jobb? miben rosszabB?
    garivesztéssel jár?

    köszi
  • mycso
    #246
    Hopi mégis kijött nemrég egy újabb: R4GC010 csak még seussal nem elérhető, no meg még nemlehet sehonnan letölteni.
    Szerintem pár hét, és Seussal is mehet a telóra.
  • mycso
    #245
    Sajnos nincsen, már régóta ez a "legújabb " R4EA031 (október-november)
  • skristof
    #244
    nincs hozzá vmi friss szoft?
  • mycso
    #243
    No pár napja 29.970- dominóval.
    Ami jó, hogy nem robbis (bár már az előző 25k-s szériáról is leszedték)
  • skristof
    #242
    ezt úgy hívják SPAM.
    amit kapsz ért, az meg a BANN.
  • spytime9
    #241
    helló csak szólni szeretnék,hogy itt egy jó ajánlattttt!!!! ez az!!!!
  • PLackó
    #240
    kár :(
    gondolom a T-mobile sem árul ilyesmi kiegészítőket.
  • Dzsini
    #239
    sajnos én sem találtam sehol kaphatót, egy fórumon (már nem emlékszem, talán a mobilarena.hu -n) beindult a cserebere, mindenki felajánlotta a neki nem kellőt, és küldözgették egymásnak
  • PLackó
    #238
    szerintetek kapható "gomba" a fülesére valamelyik boltban? elhagytam a közepes méretűt,és az a méretem :(
  • miilann
    #237
    w300ra keresek sakk illetve texas holdem jatekot,help me plz
  • mycso
    #236
    Hát van egy olyan érzésem, hogy július körül már nem igazán lesz kapható ez a modell.
  • versacce
    #235
    haha,július felé lesheted,már most alig van boltban csak webshopban van és nagyobb városokban:/
    MOST VEGYÉL
    [nekem már van:)]
  • zetró
    #234
    én is meg akarom venni 25 ezeré kb ojan julius felé de még ki tudja a haveromnak ojanja van szentem zsir
  • mycso
    #233
    Hajrá csinálj másikat ;)
  • skristof
    #232
    a bannerba csak engem zavar h a bal kép invertálva ett és a logo meg a SE felirat is fordítva van rajta? :)
  • mycso
    #231
    Ismét kapható a t-mobile-nál a teló.
    Viszont ahogy hallottam megint csak a listában van, a boltokban elég nehéz találni.
  • mycso
    #230
    Nem lehet.
    Lehet van valahol írva a telóhoz olyan mod/script ami megváltoztatná, de eddig én még ilyennel nem találkoztam.
  • gerozzin
    #229
    számláló:5820
    December óta...XD
  • vladek
    #228
    Sziasztok srácok. Mindenkit üdvözlök. Szeretnék segítséget kérni tőletek. Érdeklődnék lehet e változtatni az mp3 lejátszó Skin-ét vagy újat tölteni fel (lehetőleg java) ha igen kérek segítséget tőletek és 1 linket.

    Előre is Kösz
    Vladek
  • Conga
    #227
    Hello,kérdésem a következő: le lehet valahogy menteni sz.gépre a telóról az üzeneteket? ha igen akkor hogyan? köszi
  • thoomas
    #226
    nem sikerült:(:(:( frissiteni sem tudom:S:S majd holnap akarom bevinni a szervizbe! De sztem vmi sérült vagy virusos fájl volt azok között amiket fel raktam a telóra!!!ugyhogy erre ti is nagyon figyeljetek!!!és ha vkinek van még rá megoldása, találkozott ilyennel vagy már van tapasztala ilyen ügyben az segííítsen!!!!!!előre is köszi
  • mycso
    #225
    thx ;)
  • zmeor
    #224
    király a kép!
  • mycso
    #223
    Szió, sikerült valamit összehozni???
  • thoomas
    #222
    mi az a SEUS??:S a sonyericson update-re gondolsz???azt most akartam elkezdeni csinálni, de most megpróbálom az aksis megoldást!!!azért köszi
  • mycso
    #221
    Akksit vedd ki, várjál vagy 4-5 percet aztán rakd vissza és bekapcs.
    Ha ígysem jó, akkor SEUS-al frissítsd.
    Ha ez sem oldja meg, akkor sajnos szervíz.
  • thoomas
    #220
    bazzeee srácok gáz van:S:S:S:(:( elromlott a telóm. Miután levettem az USBről a telót, nem kapcsol be:(:!!!!!!!!! egy fehér képernyő jön be mindig!!!!!!lécci segítsetek!!!!!!!!kétségbe vagyok esve:D:S:SS:
  • mycso
    #219
    Kinek milyen a kamera szoftver verziója????
    Nekem a telómon 1.2-es, működik is tökéletesen.
    Viszont barátnőm telóján 1.0 a kamera sw verziója, és nála kamera/fényképezés közben nem lehet állítani a fényerőt.
    Tapasztaltatok már ilyet?
  • Marki
    #218
    A jobboldalit a nyak mögött kell elvezetni, és a csipeszt is használni kell.
  • thoomas
    #217
    Elég lesz má:D:D nemtök mindegy h ki hányszor nyitotta ki????:Damugy meg az jár jobban aki minél kevesebbszer nyitja ki... jobb lenne arról dumálni h ki h helyezi el magán azt a kib***ott fülest:D:Dmert sztem nagyon rosszul lett kialakítva(nekem a bal oldala mindig lefele húzódikT:::S:S)
    szal nem a hangzással van baj:Pmert az tökkkéletes:P
  • Marki
    #216
    478

    1 hónapos
  • miilann
    #215
    ohh thx
    számláló: 871 ^^
  • mycso
    #214
    Mit nem értesz ezen???
    kinyitod a telefont
    a navigációs billentyűvel (az a nagy kerek) megnyomod "jobbra" majd megnyomod a "*" gomobt majd "balra" "balra" "*" "balra" "*"