974
  • mycso
    #374
    Még azon a fórumon nézz szét, kb ilyen árban mennek, biztos van olyan aki ad hozzá számlát vagy garipapírt.
  • vent
    #373
    Hú, ez nagyon jól hangzik! Köszi!
    (...és ezen kívül, boltban, rendesen, számlával...? :))
  • mycso
    #372
    Pff az bazisok.

    2GB --> 8.5K
  • vent
    #371
    Sziasztok!

    1 vagy 2 gigás memo sticket szeretnék venni, mert ez a 256os kicsi... Mit tanácsoltok merrefele érdemes venni? (17 ezer körül láttam 2G-st, elképzelhető annál olcsóbban valahol...?)
  • thoomas
    #370
    én pl mindig mp3-mat tömörítek aac/mp4-be és a minőség sztem nagyon jó(fülessel!)
  • Inquisitor
    #369
    "tudna vki olyan programot amivel mp3-at lehet aac-vá tömöríteni?"

    Az úgy elég sz*r lenne nem? Eleve az MP3 nem túl jó minőség az AAC meg jobb nála. Ha optimista 256K-320K MP3-at veszel és konvertálsz, akkor sokkal rosszabb lesz, mint közvetlen CD-ről, FLAC-ból vagy Monkey Audioból tömörítenéd. Amúgy szerintem összes komolyabb konverter támogat WMA-t, AAC-t és OGM-et, talán még FLAC-ot is. Persze érdemes be is állítani pár paramétert, nem csak nyomkodni a gombokat, mert találomra nem biztos, hogy a legjobb a végeredmény.
  • Marki
    #368
    Nektek nem kapcsolódik ki néha ettől a nagy melegtől a telefon?

    Másik kérdés: Hogy lehet beállítani az internet profilt (t-mobile-os)? Nem tudom az érkezett MMS-eket megnézni.
  • bukren
    #367
    kösz
  • thoomas
    #366
    Xilisoft Audioconverter
  • miilann
    #365
    az van,hogy ez nem chat

    a navigációs billentyűvel "jobbra" majd megnyomod a "*" gomobt majd "balra" "balra" "*" "balra" "*"

    közbe ne foglalkozz h mit mutat a kijelző

    (ezeket korábbi hszekből idéztem)
  • bukren
    #364
    meghalt a fórum?????????!!!!!!!!!! vagy mi van?????????
  • bukren
    #363
    mivan meghalt a fórum??????????!!!!!!!!
  • bukren
    #362
    tudna vki olyan programot amivel mp3-at lehet aac-vá tömöríteni?
  • bukren
    #361
    lehet hogy én vok hülye, de a mobilomba nincs olyan menüpont hogy szervízmenü! vagy nem itt kell megnézni a flipnyitás számlálót?
  • Inquisitor
    #360
    Hát nem tudom, de az csak nagyobb kijelzőkre van, nem? Pl. Azt hiszem a W610i-ben be is van építve? Utána kell járni van e 128x160-as verzióban ...
  • Direkt0x
    #359
    Hi All
    Sims kelle min1 melyik része.
    Előre is Kössz
  • zmeor
    #358
    2 év?
    akkor 2év:D
    én azt hittem mindenre 1 évet adnak ami mobil:D
    akkor 2 év:D
  • Inquisitor
    #357
    Thanx Dzsini!

    Zmeor - Hogy lehet, hogy neked nem 2 évet adtak? Függőre és függetlenre is annyi jár elvileg.
  • zmeor
    #356
    enyém eladó 19 ért
    minden tartozékkal
    fél éves... még fél év garival
    semmi gond nincsen vele csak szereték újat :)
  • Dzsini
    #355
    1 gigás gond nélkül működik, 1 éve van benne és semmi gond nem volt vele.
  • Inquisitor
    #354
    Az USB részéhez nem csak a szoftver van, hanem elvileg egy USB driver is. Ha jól emlékszem Infra és Bluetooth átvitelhez nem kell semmi (pontosabban a BT egység drivere persze.)
  • Inquisitor
    #353
    Mekkora M2 kártyát lehet használni W300-ban? Hallottam pletyit, hogy a 2GB-os már túl nagy neki és belassul tőle, és az 1GB-ost is csak megkötésekkel viseli el. Csak mert vennék 1Gb kártyát ... 256 kicsi zenére, meg kéne hely nyelvleckéknek.
  • zmeor
    #352
    én sem raktam fel amit adtak mégis megy minden tökéletesen
    w300i
  • Sawyer2
    #351
    Sziasztok!

    Az a gondom hogy tesómnak van 1 w300i telefonja. Mikor megvettük felraktuk a cd-ről a progit amit adta hozzá. Ezután ha bedugtam az adatkábelt, bármikor felismerte 1 fáljkezelő program (nálam:total commander) külön meghajtóként. Ez a program le lett szedve, és azóta ha bedugom nem ismeri föl. Olyan mintha nem is lenne bedugva semmi az usb-be. Nekem Sonyericson w810i telefonom van, azzal nem volt ilyen probléma. NEm is raktam fel semmit, se más progit se a cd-t amit adtak hozzá mégis gond nélkül látja a Total commander mint cserélhető lemez. Nem tudom mi a gond, remélem választ kapok, de a w810i-nél nem volt ilyen gond. megtenné vki hogy belinkeli a w300i legújabb driverét? köszi előre is.
  • Apocalipto
    #350
    nah lebeszéltek róla h ilyet vegyek :(:(:(

    helyette lesz k610i
  • Munch
    #349
    érdemes.
  • Apocalipto
    #348
    Hella!

    Szerintetek érdemes megvenni ezt a telót 30-ért?
  • Inquisitor
    #347
    Na még ezt a magyar linket ...
  • Inquisitor
    #346
    http://mobile9.com/
    vagy
    http://www.myw300.lasyk.net/ (itt meg adott W széria nevét átírod, ha más készüléked van)

    Mivel ingyenes cuccok nem tudom mennyire megbízhatóak.

  • BeatbALL
    #345
    tud valaki olyan progit w300i re ami fullscreen video lejátszást biztosít?
  • zmeor
    #344
    a topic első pár oldalán, rengeteg fel van tüntetve...vannak dögivel
  • amdopteron
    #343
    hello nem tudna vki mondani olyan honlapot ahol sony hoz cucot lehetne találni pl thema vagy kis vid meg ilyesmik meg java game köhi elöre is a segt!!
  • szlezakg
    #342
    Hali!

    Tesóm most kapott ilyen telefont, teljesen meg van elégedve vele, nagyon szuper!
    Csak két kérdésem lenne:
    1. Ezt a zárhangot tényleg nem lehet kikpacsolni? Elég idegesítő néha.
    2. Hogy lehet a hangpostát letiltani/kikapcsolni? (T-Mobile)
  • BeatbALL
    #341
    mi a neve az app-nak?
  • céklusz
    #340
    Ilyen van haveromnak és nagyon szuper!
  • BeatbALL
    #339
    Hi all! lehet Se w300i-re olyan appot tenni, amivel fullscreenbe tené ki a videót? Csakmert az idősáv, a menü, meg a térerő+akksi csíkja elveszi a fele képernyőt.
  • gabo91
    #338
    na ez johír, hétfön be is megyek a boltba
  • zmeor
    #337
    szó nélkül cserélnek mindent
    garipapírt vigyél
  • gabo91
    #336
    :D ez jo, nekem is már mennem kellene, most a hosszabik fele szol szarul (másik se viszi tulzásba dolgokat)
    jok a fülesek, de nemvalami tartossak...
    Egyébként kicseréték szó nélkül?
    Külsérelem nincs az enyimen.

    Nekem telem van mikor magátol kikapcsol, 2cm röl leteszem asztalra azt kikapcsol... vannak fura huzásai...
    viszont hangszorom csak magas hangokon szol, és mindent magas hangon szolaltat meg és irto halk... szerintetek lehet cserélni a hangszorot?
    Aztán headsettröl még anyit, hogy haverom telojával (w800i) se nagyon szol én headsettem egyik fele, de a másik fele viszont jobban szol nála. De az ő jo headsettje nála szol jol, nálam sokkal hallkabb...

    Végeredményben:
    headsettem rossz
    hangszorom szar
    telo kikapcsolgatja magát néha
    És még valami kinya van mert sokkal halkabban szolnak vele a headsettek...
  • John Cena
    #335
    :D:D én nyertem:P