974
  • gabo91
    #294
    akkor okés a dolog
  • Matt07
    #293
    nm
  • skristof
    #292
    thx
  • Matt07
    #291
    aha
    link
  • skristof
    #290
    sztem nem lehet zoomolni :c
    és köszi az infot, pesti vok. esetleg vmi linket tudnál lőni?
  • Matt07
    #289
    pestről rendeltem,10k körül volt.
    még annyit h raktam képeket rá(pl.1280x1024) és azokra lehet zoomolni,vagy csak a PictureDJ-ben lehet nagyítani?
  • skristof
    #288
    mennyiér?
  • zmeor
    #287
    na voltam ma a t-pont ban és mondták hogy pénteken hoznak uj fülhallgatót és gond nélkül kicserélik..
  • Matt07
    #286
    vettem hozzá 1gb-set:D
  • gabo91
    #285
    Mért nemadtak hozzá memkarit?
  • gabo91
    #284
    Hát szerintem nemkell egyetem a hátlap leszedéséhez, eleinte visszatenni nemtudtam, de leszedni nem nehéz.
    Kicsit benyomod a mintánál, aztán letolod és leemeled.
  • Kori15
    #283
    Mivel a sony ericsson a tmobillal szerzödést kötött szal ugy nem tudod letörölni robbi williamst h a garanciad megis maradjon, csak igy lehetséges h ha áldozol is vmit érte jelenesetben felkell áldozni a garanciad :D
  • Kori15
    #282
    mivel a seus nem csinált rajta semmit mert a telodon a legujabb szoft van, ienkor nem csinal semmit... de ha majd esetleg seussal sikerül csinalni vmit a rabbi williams akkor is megmarad...
  • zmeor
    #281
    aha
    hát ugy értem hogy nem változott semmi
    ugyanolyanok a menük, miden maradt, robbie williams is ott figyel, adatok nem vesztek el....szal mintha kikapcsoltam volna és vissza
  • Kori15
    #280
    Hogy érted h minden maradt mint régen? :S Gondolom SEUS-al frissitettel...
  • zmeor
    #279
    amugy ha egyszer csavarhúzóval leszeditek akkor utána már könyen jön le..

    most frissítettem szoftvert... és minden maradt olyan mint eddig... valami rossz volt?
  • thoomas
    #278
    nekem sem sikerült régen leszednem:):):)még a boltba is visszavittem:D:D de rájöttem h ugy kell h a tenyeredet erősen rányomod és ugy csúsztatod le!!(persze mindezt izomból:D:D)
  • Matt07
    #277
    én 1 hete vettem és muszáj volt leszedni mert oda kell betenni a mem.kártyát^^
  • skristof
    #276
    én szeptemberbe vettem, és azóta nem sikerült..
  • allock #275
    nekem inkább a sim kiszedésével van gond :Dd
    hátlapot leszedtem simán
  • 5w0rdf15h
    #274
    :Dddddd
  • miilann
    #273
    novemberbe vettem a telot,tegnap sikerült leszedni a hátlapot
  • gabo91
    #272
    Hát elviszed a telot, meg a garanciapapirt, (+ blok vagy számla) aztán a fülest, enyi kell csak. De bemész megmondod akkor megrendelik és ugyis mondja, hogy mikell, telo csak azért kell, hogy az ujat kitudd probálni.
    És a potgumikat nemkell viszadni, de az ujhoz is jár...
  • gabo91
    #271
  • skristof
    #270
    szerintem általános iskola 3. osztályába nem kell mobiltelefon
  • zmeor
    #269
  • Dzsini
    #268
    ha sikerülne megérteni, hogy mit írsz itt (próbálj egész, átgondolt mondatokban fogalmazni), akkor bátrabban mondanám, hogy szeirntem szervizbe kellene vinni...
  • zmeor
    #267
    köszi szépen

    miket kell vinni?
    minden tartozékot vagy csak teló + fülhallgató?
  • gabo91
    #266
    nektek nincs olyan gondotok, hogy nha azt veszitek észre hogy kivan kapcsolva telotok, (90-30%os aksi melett is) fogja magát és kikapcsol valamiért, pár csörgetés egymás után aztán becsukod és fekete a kijelzö vagy kikapcsol, néha nem világit külsö kijelzö.
    Söt már oylan is volt hogy megnyomtam a külsö gombot akkor elvielg világitani kelelne neki, és mutatni az orát emg térerö aksi stb, nekem meg ezt mutata de világitás nélkül... érdeks...
    nektek volt már ien vagy hasonlo?
  • gabo91
    #265
    vidd visza tmobilhoz kicserélik, nekem is volt ien gondom bevittem megrendelték a másikat aztán egy hét mulva megjött megkaptam, meg s nézte hogy tényleg rossz e
  • Dzsini
    #264
    ez egy gyenge VGA kamera, ennyit tud - fényes, világos időben egész tűrhető kép, amúgy MMS-ezni, vagy valami szöveget gyorsan feljegyezni jó.
  • thoomas
    #263
    nagyon "beállt" a topic :( nemtudtok vmi orvosságot a kamera bénázására??:S (szemcsés kép...)
  • skristof
    #262
    akkor egy linket gurítsd majd ide pls
    thx
  • Kori15
    #261
    Kell hozzá egy Phone XS++ progi meg egy FAR Manager! Letöltesz egy MAIN fájlt meg egy FS-t (filesystem) amit a phone xs-be beraksz és felpakolod! Azután a FAR-al bemész a telo FS részébe (elötte letöltöd a telefonhoz valo lezarofajlokat) és azokat bemasolod a megfelelö mappaba... Mindezt DCU-60as usbvel... Nekem kész van... Most nem adok pontos leirast, ahoz tul faradt vagyok, de ha vkit igazan erdekel utanna lehet nezni, fent van neten hogyan kell csinálni... Üdv
  • mycso
    #260
    Hát ez érdekes....

    Leírnád pontosan hogyan, milyen progival????
    Tudomásom szerint debrand-elni, nem lehet ezzel a sima usb kébellel.

    Kíváncsian várom a leírásod.
  • Kori15
    #259
    Minek kellene hozzá szervízkábel?! Nagyon nem kell... nekem is megvan csinálva, itthon csináltam gyári kábellel, legujabb szoft, NO Rabbi Williams...
  • zmeor
    #258
    nem!

    azt írja hogy: nem a legfrissebb progit használom, és hogy instaláljam ujra és győjődjem meg róla hogy ez e a legfrissebb...

    már megtettem mindent és nem!
  • mycso
    #257
    Ezt nem teljesen értem.

    Nem azt írja, hogy azért nem updat-eli mert a telódon új szoft van???

    Mi a telód szoftver verziója /az a 7 jegyű kódsor/
  • zmeor
    #256
    nem tudom elindítani a update-t mert azt írja ki hogy nem a legfrissebb a szoftver.. pedig ezt töltöttem le a sony weboldalról... 2.6.11.7
  • mycso
    #255
    firmware frissítéssel --> viszont ahoz kell szervízkábel + progi + ugrik a garija